1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • tudomhollaksz
    #690
    Ezt akkor szokták csinálni, ha kötnek életbiztosítást jó feltételekkel, ami sokat fizet, ha meghalsz:D Volt már rá példa, nem is egyszer:D

    Ötösnél alap, hogy hamar kiderül, hogy hirtelen milyen sok új dolgod lett, és akkor jönnek a kérdések. Mert szerintem mindenkinek van egy listája, hogy mire költene, ha korlátlan pénze lenne. Új ruhák, új telefon, új tévé, új számítógép, lakás, utazás, hogy csak az alapokat említsem. És ha tele a zsebe, akkor már mindenki ki szeretne próbálni valami luxust is, azt meg nehéz titokban tartani.

    Szóval javaslat: nyerd meg az ötöst, aztán játsz kvízautón:D
  • kirde
    #689
    Ez morbid ugyan, de legjobb ha megnyered, megrendezed a saját halálod, azt elmész külföldre és új életet kezdesz :D Külföldön már lehetsz gazdag anélkül hogy lebuknál, de egyébként az élet elég vicces ahhoz hogy néhány ismerősöd mégis totál odamenne nyaralni ahol te vagy, aztán magyarázkodhatsz hogy miért is nem haltá meg ::
  • bobo22
    #688
    Igen egyetértek veled. Ember legyen a talpán aki egy ilyen információt magában tud tartani. Szerintem ez szinte lehetetlen és nem csak azért mert jól esne elmondani hogy mi történt veled hanem azért is mert észre fogják venni hogy egyik pillanatról a másikra lett pár új holmid. Most nem arra gondolok hogy egyik nap megjelensz egy 5-ös BMW-vel hanem az apróbb dolgokra,hirtelen új ruháid lettek vagy csak az hogy több dolgot tudsz megengedni magadnak. Nehéz dolgok ezek. Amúgy nem feltétlenül kell lottó nyeremény hogy boldog legyél,elég nagy öröm lehet egy ilyen kisebb nyeremény is mint a tv,utazás,wellnes stb...!
  • milu00
    #687
    hát igen előbb utóbb kiderűl ha vki megnyeri a lottó 5öst,nem lehet titokban tartani,nyilván az lenne a legjobb ha az ember azt nyerné meg,de én beérem kisebb nyereményekkel is,tv,utazás,wellnes stb....:):)
  • kirde
    #686
    igazság szerint itt azon van a hangsúly hogy kikerülsz a normális megszokottból. Ha gazdagnak születsz az a normális, ha szegénynek az, de ha hirtelen átkerülsz egyikből a másikba szükségszerű hogy nem találod a helyedet. Amúgy a heti 4 bulihoz szerintem nem kell lottó ötös, én pl rúgtam már be egy héten 8 szor is :) Egyébként meg ha titokban akarod tartani hogy megnyerted a legjobb ha senkinek nem mondod el (családtagoknak se), de ember legyen a talpán aki ezt kibírja. Egy ilyen információt nem tudsz magadban tartani, meg nem tudod úgy költeni a pénzt hogy nem vegye észre senki hogy hát veled meg mi történt
  • tudomhollaksz
    #685
    Hát igen, a lottóötös lehet több rossz dolgot okoz, mint jót. A kulcsszó a mértékletesség, meg a titoktartás. Ha megnyered, nem szerencsés minden szembejövő ismerősnek elújságolni, de ha egy iphone-t nyersz, vagy egy tévét, az azért más:) Más kérdés, hogy a lottóötösből ezeket mind megveheted, nem is egyszer:D Ami még előny: itt max egy rokon vagy haver jelenik meg, hogy "helló, hallottam nyertél, kipróbálhatom?", míg a lottónál egyből jönne a "nincs kölcsön egy százasod?"...
  • bobo22
    #684
    Ez tetszett:)

    "... egy TV szerintem még nem sok ember életét változtatta meg negatívan :D"

    Amúgy én is sokat gondolkodtam már ezen hogy mi lenne ha megnyerném. Két oldalról lehet nézni a dolgot. Van az egyik oldalam ami nagyon örülne a nyereménynek mert ugye akkor szinte bármit megvehetnék. Kocsit,lakást,házat,nyaralót és még sorolhatnám. Egy idő után tényleg ott lennék hogy mindenem megvan. Jönne a bulizás meg a hasonlók de azért azt is meg lehet unni egy idő után amikor már heti 4szer mész bulizni. Tapasztalat:) Más a dolog hogyha ebbe az ember beleszületik mármint egy gazdag családba mert akkor megtanulja ezt kezelni és úgy nő fel hogy már alapvető dolog hogy megvannak a dolgai de már nem az lesz hogy egyszerre minden. A másik oldal meg ugye ez...hogy már nem tudsz mit csinálni...mindened megvan,a régi barátok tutira veszem hogy elhagynának mert anyagilag kikerülsz az ő körükből. Szóval érdekes,nehéz lenne megtartani az átmenetet...! Mondjuk én inkább a gazdagssgot választanám a szegénység helyett,de most sokan lehülyéznek majd ezért...! Visszatéve a játékhoz nekem ezek a kicsi dolgok is bőven megfelelnének.
  • kirde
    #683
    Egyébként ez az egész nyereményjáték téma egy érdekes dolog, ugyanis nem egyszer fordult elő a történelemben hogy valaki kijelentette hogy életében a legrosszabb dolog az volt hogy megnyerte a lottó 5öst.. Nyilván azt mondod hogy bezzeg TE biztos örülnél neki, de amikor látod hogy mindened megvan, nem kell dolgoznod, megpróbálsz belépni az elitbe, és azt veszed észre hogy belülről egyre üresebb vagy, nincsenek gondjaid és mégis pont ez a fő gond, nem történik semmi. ilyen szempontból jó ez a nyereményjáték, egy TV szerintem még nem sok ember életét változtatta meg negatívan :D
  • milu00
    #682
    Kár hogy lezárult az iphone-os regisztrációs lehetőség,de azért érdemes még körülnézni az oldalon,vanank még nyeremények...
  • bobo22
    #681
    Nehéz ügy,valakinek megéri,valakinek pedig nem. Tény hogyha az ember azt a pénzt amit a lottóra költ hetente eltenné akkor már a lottó nyereménynek meg lenne egy része:) Amúgy nekem lottón már volt 3-as om. Jó nem nagy dolog de én nagyon örültem neki. Szóval ez olyan dolog hogy valakinek meg ez okozna nagy örömöt ha megnyerné. Én szerintem ebben a 960FT-ba még senki nem fog belehalni,és nem ezen fog múlni hogy utcára kerülsz-e. Tény hogy nem szabad túlzásba vinni.
  • kirde
    #680
    Azért játszanak hétről hétre mert Lottón legalább akkora a nyeremény, hogy utána az egész életed el van rendezve, legalábbis pénzügyileg.. Heti szinten kifizetni azt a kis összeget nem nagy kunszt, itt viszont 1000 forintot fizetsz, és ha szerencsés vagy, akkor nyertél egy TV-t amivel nem vagy sokkal előrébb
  • tudomhollaksz
    #679
    Érdemes összeszámolni annak aki lottózik, hogy csak idén mennyit költött lottóra, és összesen mennyit nyert, vagy inkább vesztett vele. Máris nem olyan nagy ez az összeg. Lottónál is tudja mindenki, hogy elég kicsi az esélye az ötösre, de még a négyesre is, de mégis azért játszanak hétről hétre, hogy meglegyen...
  • kirde
    #678
    valami csaj rámírt iwiwen, nem tudom milyen indíttatásból, és ebbe volt a link
  • bobo22
    #677
    Ebben is van igazság. Mindig is igaz volt hogy pénzből könnyű pénzt csinálni. Ha van felesleges 960Ft-od meg egy kis szerencséd akkor még többet kereshetsz. Én azért megpróbálkoztam az LCD TV-vel. Hátha:)Ti hol találtátok ezt a játékot?
  • kirde
    #676
    Hát nem tudom, 'próba cseresznye' elven nem dobok ki egy ezrest amellett hogy igen kicsi a nyerési esély. Nyilván valaki jól jár vele, de másik 59.999 megszívta... A lottóba legalább az a jó hogy olcsó egy szelvény, nem dobsz ki túl sok pénzt feleslegesen
  • nagyadam77
    #675
    A mai meccsre mi is egy ott szereplő helyre megyünk, hátha szerencsém lesz :)
  • dugipofi
    #674
    a lakás tény, h nagy és h sok embernek kell regelnie rá, de nekem ne mondja senki h nem vágyik egy lakásra. és pont ezért, próba cseresznye alapon sok ember fog sztem regelni..:)
  • kopjar
    #673
    Szerintem a lakás tul nagy dolog, de a tv szerintem is el fogja érni
  • dugipofi
    #672
    akkor most a suzukissal is ez történt? h nem érte el a 80%ot?? de mondjuk ez rendes dolog tőlük h legalább a pénzt visszautalják és nem nyúlják le.. máshol sztem ez nem mindig van így..

    figyi, én megnéztem a lakásosat, meg a tv-set is.. sztem azok simán elérik a kellő szintet, ami talán nem fogja, az az autó.
  • bobo22
    #671
    Még nem biztos hogy nyerni fog valaki is...el kell érni a 80% ot mert ha nem érjük el akkor nem lesz játék, és visszautalják a pénzt. Szóval mindenkit ösztönzök hogy játsszon:)
  • dugipofi
    #670
    sztem ötletes és poénos h van ilyen kérdés előtte. legalább egy kicsit játszok is, meg szélesítem a tudásomat. pl egy csomó mindent nem tudtam eddig, amit kérdeztek..
    hát igen, az enyémről is kapásból leugrott ma 960Ft..:) de nem baj, most megint várom h ki nyer majd..:)
  • bobo22
    #669
    Elég könnyűek vannak mondjuk néha bead 1-2 igen csak nehezet.

    Kicsit megnövekedik majd a telefonszámlám,mondjuk még mindig jobban járok mintha hülyeségekre költeném el...

  • kopjar
    #668
    Ja, ez a kérdéses dolog vicces de jó kérdések vannak :)
  • dugipofi
    #667
    jók ezek a kérdések sztem..:) pláne az, h ha elrontom, kapok egy újat..;)
    sztem holnapra meglesz az eredmény.. ne csigázzák a dolgot!!!
  • bobo22
    #666
    960Ft a regisztráció. Én is néztem de még nem értesítettek. Jó lenne ha minél hamarabb kiírnák az eredményt.
  • kopjar
    #665
    Ha rákattintasz és válaszolsz a kérdésre kiírja :)
  • dugipofi
    #664
    miért, az LCD TV -re mennyibe kerül a reg? mondjuk jól jönne egy tv is.. lottózni meg már amúgy sem szeretek, szóval, marad ez..:):)
    olyan izgatott vagyok, már néztem a mailjeimet az előbb, h esetleg küldték e már az értesítést, de sajnos még nem..:(:(
  • bobo22
    #663
    Már vége van a játéknak. Szerintem majd emailban értesítenek hogy ki nyert és az oldalra is biztosan ki lesz majd írva valamikor. Amúgy ami most még nagyon megér az LCD TV az is be fog szerintem indulni. Nagyon kíváncsi vagyok hogy nyertem-e:)
  • dugipofi
    #662
    az aztán keményen beindult akkor... száguld előre.. és ha még ma meglesz, már pedig meglesz a megfelelő számú regisztráció, akkor mikor fognak sorsolni?? remélem még a napokban.. jó lenne tudni h akkor megnyertem vagy sem.. sok cimbi, ismerős regelt, szóval elég sanszos h közüllünk fog kikerülni..
  • bobo22
    #661
    Most néztem! Már csak 21 regisztráció kell!
  • bobo22
    #660
    Igen de az elején valahogy nagyon nem akart beindulni a regisztráció...! 5 napja még bőven 1000 fölött volt.
  • dugipofi
    #659
    én is féltem h talán majd lefújják a sorsolást, de így utólag belegondolva, totál alaptalan volt a dolog.. ki ne akarna ingyen iPhone-t nyerni???
  • bobo22
    #658
    Hali!

    A 80% már bőven meg van. Már csak 35 ember kell és kezdődik a sorsolás!

    Mindenki aki ingyen Iphone-t akar az regisztráljon.

    Itt a cím ha valaki elfelejtette volna: Klikk ide
  • tompapaa
    #657
    jaja, legjobb haverokkal beülni egy sportkocsmába + elcsórni a speckó söralátéteket :D

    legközelebb a vouge cafe-ba megyek (körúton), csak jó korán oda kell érni, mert rengetegen szoktak lenni, és kell stoppolni helyet :)
  • Boromello
    #656
    ez jó,mert én sosem nézek otthon BL-t,csak is ilen helyeken...:)y
  • tompapaa
    #655
    Ha az itt található vendéglátóhelyek egyikén kérsz heinekent, speckó alátétet kapsz, amivel nyerhetsz akár egy thaiföldi utat is.
  • lacilala
    #654
    az árukeresőn a héten indult egy nyereményjáték, Nokia 5800 a nyeremény. http://www.arukereso.hu/PrizegameSpring09.php
    5 soros véleményt kell írni legalább egy termékről, hogy nyerhess, ez nekem jobban tetszik, mint, hogy más játékosokra várjak, hogy nyerhessek, hiszen úgy csökken az én esélyem is...mondjuk ezzel a másikkal is magam ellen beszélek most, de én ilyen jófej vagyok:)
  • Humprey84
    #653
    sztem is új lehet. akárhány ismerősnek említettem, még nem hallottak róla.. ha régi lenne, sztem pár nap alatt már kisorsolták volna az iPhone-t is..
  • kicsikacsa23
    #652
    Elég új oldal, ahol láttam, de az biztos, hogy igényes. És sztem tök megéri játszani is, mert egy 1000-esből lehet egy iphone-od, vagy akár egy kocsid! Azért az nem rossz....
  • se here se zádé
    #651
    regeltem az iPhonera, és a siófoki lakásra is. Jól megcsinálták az oldalt. Mióta működik?