1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • csudess
    #730
    és a lényeg h elérhető áron
  • csudess
    #729
    Jaja sztem is jó teló a szobatársamnak is ez van lehet vele minden jót csinálni zenét hallgatni filmet nézni...
  • Rubenvagyok
    #728
    de figyelj... ami ingyen van az mindig jó, szóval akár mit is fognak adni arra a magyar rá fog startolni mert ingyen van, érted? :)
    egyébként meg megjegyezném, hogy elég jó kis teló ez, szóval szerintem teljesen érthető, hogy az emberek rácuppannak!
  • csudess
    #727
    Hűű nem lenne rossz ez a teló!:D noh meg a lányok is!:D:D:D
  • annittaa
    #726
    hát igen,de gondolom nem a filléres mobilokat lehet ezekkel megnyerni,hanem a legújabbakat,amik most még drágák.a ház,kocsi jó lenne,de amilyen nagy a nyeremény,annyira kicsi is rá az esély...
  • kopjar
    #725
    érdekes hogy sokan akarnak még mobilt nyerni amikor fillérekért hozzá lehet jutni már a legtöbb készülékhez.. persze ingyen mégis más,de ha nyereményjáték én nagyba utazok:) ház,kocsi,utazás ilyenek
  • Rubenvagyok
    #724
    Megnéztem, de ugyan ilyet lehetett nyerni a Silent Disco-val is nem?
  • agoston85
    #723
    hali! most találtam ezt az oldalt --> http://www.extasy-poker.com/ és azt írja hogy ha regisztrálsz akkor nyerhetsz egy digitális fényképezőt vagy egy Samsung SGH-E250-es mobilt vagy egy mp3 lejátszót! Megnéztem a játékokat rajta, nagyon jók! És nemsokára indulnak versenyek amiken egy csomó minden mást is (pl: LG LCD tv-t, iPhone-t,100.000 HUF-t) lehet nyerni! mindenképpen megéri megnézni és regisztrálni!
  • annittaa
    #722
    a koncepció?a koncepció az az hogy beszednek egy csomó pénzt,abból megveszik a nyereményt és marad nekik egy csomó nyereség.hát kb ennyi.
  • kopjar
    #721
    pénzem nekem sincs rá, csak maga a koncepció érdekelne.. azért tényleg még kicsit sokan hiányoznak,mondjuk még befuthat a végére
  • annittaa
    #720
    én már láttam ezt az oldalt,de regisztrálni nem regeltem.Most spórolok,nincs erre pénzem.Max ha már pár ember hiányzik a sorsoláshoz.De az még messze van...
  • kopjar
    #719
    erről erről tudtok vmit? pár embertől már hallottam..
  • lolita99
    #718
    Sony W595 mobilt lehet nyerni!
    Link
  • lolita99
    #717
  • Desiderata #716

    link
  • akyyy
    #715
    vagy 1200-at. de a kéket sose tudom növelni. bárhgy kattintok. legalább azt áruld el, hogy az nő vagy férfi?
  • annittaa
    #714
    ja,sokat kell gyakorolni,de amúgy nekem tetszik,nem rossz,ügyeskedni kell,ennyi,na meg azért ott van néhány nyeremény is amit jó lenne megnyerni...:):)
  • Mikoto
    #713
    nekem is meggyűlt a bajom a játékkal...
    ki kell tapasztalni a sokadik játék után már pofonegyszerűen fog menni! bár a rekordot még nem sikerült megdöntenem!
    akyyy, neked hány pontot sikerült elérned?
  • akyyy
    #712
    oszt nekem miért nem fogadja el ha a kék ruhásra kattintok????
  • madenta
    #711
    megnéztem egész jó kis játék:)),ügyességi,hát elég gyorsan kell klikkelni az biztos,de legalább lehet nyerni is mellé.....
  • Mikoto
    #710
    Egy ügyességi-gyorsasági játék, ahol az a lényeg hogy minél gyorsabban kell kattintgatni az egérrel; parfümmel kell fiúkat és lányokat felváltva befújni 90 másodperc alatt és ha elég gyors vagy akkor nyerhetsz értékes ajándékokat! Ha érdekel, lejjebb már posztoltam a linket!
  • madenta
    #709
    milyen kattintgatós játék?miről van szó?
  • Mikoto
    #708
    Durva ez a kattintgatós nyereményjáték! Azt gondoltam majd én viszem el a főnyereményt, de mégsem olyan egyszerű, mint gondoltam
  • akyyy
    #707
    ez tiszat bugos:D az a kék emberke csaj vagy fiú? mert bármelyikkel fujok rá, nem fogadja el.
  • nagyadam77
    #706
    Még szép hogy hitetlenek vagyunk, veszélyes hely ez az internet :))
  • sport88
    #705
    De hitetlenek itt az emberek manapság :)
  • nagyadam77
    #704
    Én már néztem az oldalt, vírusnak biztos nem vírus de még mindig nem vagyok meggyőzve a dolog hitelességéről bár ha már az OTP is a nevét adja a dologhoz az már jelent valamit. Valaki regisztrált már valamelyikre az oldalon? (ami nem ingyenes volt)
  • Eloldeszka
    #703
    Ja, amúgy is mindennek lehúzás szaga van nekem, én ilyen kis szkeptikus vagyok, haha. Na de még nem is láttam az oldalt, majd megnézem. De ha valami vírusos dolog, akkor itt nagy bajok lesznek kérem-szépen!
  • nagyadam77
    #702
    És ez tuti nem lehúzás? Sose hittem az ilyen dolgokban. Bocsi ha már volt róla szó de lusta vagyok visszaolvasni :)
  • sport88
    #701
    Nem kell olyan sokat visszaolvasnod, van egy oldal: http://href.hu/x/8u32
    Itt lehet egy sms áráért nyerni autót,lcd tvt vagy akár egy siófoki nyaralót
  • Mikoto
    #700
    Ipodot, Nintendo Wii-t, parfümcsomagot lehet nyerni csupán a gyorsaságoddal!
    Link
  • Eloldeszka
    #699
    Hejj, mi a franc ez? Meg miért éri meg nekem, mint más szerencse játék? Valaki magyarázgassa el, mert nagyon lusta vagyok visszaolvasni... vagy jelölje meg, melyik hozzászólást csekkoljam, köszi!
  • ramerone
    #698
    De ez mekkora ötlet!! Most esik csak le! Ez ilyen önmarketinges játék!
    Akik játszanak, azoknak valamilyen szinten népszerűsíteniük is kell a játékot, ha valaha is nyerni szeretnének, mert amíg nincs meg a kellő számú ember, sorsolás sem lesz.
  • Voronyinko
    #697
    na épp ezért érdemes játszani,maga az izgalom miatt is,meg azért azt az egy db sms-t sokan kibírják fizetni,na meg 960ft-ért tiéd lehet egy siófoki lakás..:):)
  • ramerone
    #696
    Kisorsolták az iPhonet. A sorsolást a honlapon lehet megnézni.
    Gratula a nyertesnek. Pont az előbb mentem fel, és már kint volt.
  • Voronyinko
    #695
    igen,nekem is ezért tetszik jobban ez mint a lotto,itt azért jóval nagyobb az esélyed arra hogy nyerj,ez legalább visszaadja a pénzed abban az esetben ha nem lesz sorsolás,azért nem mindegy az sem..szerintem..:))
  • ramerone
    #694
    Igen, ez így van. Én is ki vagyok mindig akadva, amikor a szüleim minden héten lottóznak. Annyira feleslegesen kidobott pénznek érzem. Inkább költenék másra, vagy tennék félre. Olyan kicsi a nyerési esély, hogy az nem igaz. Ráadásul nem is biztos hogy minden héten nyer valaki. Ebben a játékban legalább visszakapod a pénzed, ha nem lesz sorsolás. És az esélyed is sokkal nagyobb, mint a lottón.
  • Voronyinko
    #693
    hát igen akkor már lehetne miből játszani:)),na de a viccet félretéve én azért fogok küldeni sms-t erre a játékra,lehet még nyerek is vele vmit...:))
  • bobo22
    #692
    Ez volt a legjobb:

    "Szóval javaslat: nyerd meg az ötöst, aztán játsz kvízautón:D"

    Nah fiúk-lányok én elköszöntem mert megyek edzeni.

    További szép napot.
  • kirde
    #691
    Igen ezek írtó vicces történetek, általában lebuknak, kizárólag innen tudjuk hogy létezik ilyesmi :)