1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • balintsanyi
    #770
    Durva milyen hajszárítók vannak, nem is hallottam még ilyenről.
    Bár amennyit szárítom a hajam :)
  • kicsikacsa23
    #769
    oké, de az miért jó, ha ionokat fúj?
  • kalop
    #768
    Kimerítő bemutató volt. Még egy új cucc, aminek soha nem fogom megérteni a működését. De akarok egyet
  • szannus
    #767
    utána néztem csak a kedvedért és olyasmit találtam, hogy "Egy olyan mód amely valójában a természetes ionizációs folyamatot hozza létre. A vízcseppeket mikroszkópikus részekre osztja, amelyeket a hajgyökerek elnyelnek, így a haj nedvességtartalma megfelelő mértékű marad."

    és vhogy így működik :
    "A tekercs a nyélbe van beépítve. Ez a tekercs egy eloszlató csövön keresztül elektronokat juttat a levegőbe, amit a hajszárító motorja negatív ionokká alakít."

    remélem mostmár mindenki tisztában van az ionos hajszárító előnyeivel :)
    amúgy nem annyira drága mint gondoltam, 7-8ezer Ft-ért már lehet kapni
  • bagdadigiliszta
    #766
    Női illatú? Na az meg milyen? Talán a nőknek szóló tusfürdőnek az illat lehet hogy női lesz! Meglepő nem is hittem volna.
    Na mind1, valaki vágja mi a fene az az ionos hajszárító?
  • balintsanyi
    #765
    Hát nekik az a céljuk, hogy minél többen megcsinálják, és regisztráljanak, ha most összeraktak volna egy brutális játékot, amit csak 10 óra alatt tudsz végigvinni, akkor nem biztos, hogy sikeres lenne a dolog
  • kicsikacsa23
    #764
    Nem rossz a játék sem, de én a tusfürdőt mondom, mert az elég női illatú.
  • kalop
    #763
    Láttam már én is jobb játékot, rosszabbat nem sokat mondjuk, bár az egész nem is erre van kihegyezve, sokkal inkább a nyereményekre. Azok jók, kérdés hogy mennyien regisztrálnak, remélem minél kevesebben, úgy nagyobb lesz az esély a nyerésre...
  • bagdadigiliszta
    #762
    A játék tipikusan arra jó hogy elüss vele kb 10 percet azt másnap megint! Jópofa.
  • szannus
    #761
    ne is mond.. kb óvodás szintűek ezek a játékok,mondjuk pár kellemes percet azért okoztak:)
    na jó bakker azért vinném én is azt a cipőutalványt
  • balintsanyi
    #760
    Sok netes játékot kipróbáltam már, irodában a legjobb elfoglaltság.
    Hát azért láttam ennél már összetettebbeket is :)
    Persze belejátszik, hogy nincsenek autóban rúzsozási tapasztalataim.
  • kicsikacsa23
    #759
    Nem lehet a tiéd, mert én akarom! Seggsz és nyújork!!!! Na jó, lehet mégis inkább nőknek szól, maradok a papánál
  • Vinkypale
    #758
    hát ez az arcpakolós játék, ahol el kell kapni az uborkákat... Szerintem elérkeztünk a világ végére :)
  • berreg
    #757
    Igen,ha ez igaz akkor inkább nőknek ajánlott.
  • Rubenvagyok
    #756
    Hú nekem a 50e-s magassarkú utalvány kell!!!
  • kombajn59
    #755
    Ez az oldal. Majd ott meglátod:)
  • Vinkypale
    #754
    milyen oldal? milyen feladatok?
  • kombajn59
    #753
    Hát itt nem mindenképpen nyersz az biztos, hanem attól függően alakul a nyerési esélyed, hogy mennyien látogatják az oldalt. Amúgy vicces az oldal, gyakorlatilag bárki meg tudja oldani a feladatokat, csajomnak dobtam is smst, hogy regeljen, hátha nyer...
  • Vinkypale
    #752
    Én az olyan nyereményjátékokat szeretem ahol mindenképp nyersz :) Pl tescoba is volt BL ideje alatt, ha vettél 6 sört akkor kaptál egy kupont amivel mindenképpen nyertél, legrosszabb esetbe egy poharat. De a Baba gondolom nem ilyen
  • berreg
    #751
    Sziasztok.

    Nem tudom ti hogy vagytok vele de én nem ismerek egy olyan embert sem aki ilyen nyereményjátékon nyert volna...

    Barátnőmtől tudom hogy most a Baba tusfürdő oldalán is lehet nyerni valamiket. Szegény nem hiszem hogy nyerni fog mert ő játszott:) De cáfoljatok meg ha nem így van:)
  • lotifutilany
    #750
    hát még nekem sem sikerült nyernem de remélem majd ezen sikerül,nyomni fogom 2-3 telóval is az sms küldést..:))
  • kulinka
    #749
    W595 az ilyen walkman mobil, az az extrája hogy rázásra számot vált, meg lépésszámláló van benne(de minek? :) )
  • takomasato
    #748
    ez mit tud ez a telefon? nem rossz egyáltalán,bár én még soha életembe nem nyertem semmilyen nyeremányjátékban..:)

    imázstanfolyam? gondolom vmi komplex átalakító dolog lehet, ruhák,öltözködés,smink,haj,kiegészítők stb.
    vagy lehet h tök baromságot beszélek..
  • idamaria
    #747
    de ilyen tanfolyamok már tényleg léteznek?
  • lotifutilany
    #746
    ja akinek van 2-3 telója az napi szinten el tudja sütni ezt az sms dolgot...
  • lolita99
    #745
    hát gondolom,minél több smst küldessz,annál nagyobb az esélyed is,ami nemvész,tekintve,h nem emeltdíjasa dolog:)
    az imázs meg előnyömre válna,az tuti:D
  • lolita99
    #744
    háttt sose lehet tudni:)
    mindenesetre nem lenne rossz az a telefon...nyüssz:)
  • lotifutilany
    #743
    megnéztem én is,szerencse nyílván,de azért jó hogy nem emelt díjas számra kell küldeni az sms-t....
  • idamaria
    #742
    megnéztem a rexona oldalát, ott vannak a nyereményjáték részletei, van egy címke a dezodoron egy kóddal és azt kell beküldeni. ugyan mennyi az esélye annak, hogy megnyerek egy ilyet..?
    a másik nyeremény meg egy imázstanfolyam, bármi is legyen az :D
  • lotifutilany
    #741
    akkor veszek ilyen dezodort...:)
  • idamaria
    #740
    hú, ez most engem is érdekelne, mert nagyon rá vagyok pörögve erre a telóra!
  • kulinka
    #739
    Kell venni egy dezodort és akkor nyerhetsz?
  • lolita99
    #738
    neten fenn van:)
    a rexonának vmi új játékával,vettem azt az új dezodort,azóta a telefonnal nyúzom a barátomat:D
    akarok egy olyat!:)
  • kulinka
    #737
    Hol lehet nyerni olyan mobilt?
  • lotifutilany
    #736
    én is akarok nyerni ilyen ilyen sony W595 mobilt,hogy lehet nyerni ezzel a játékkal??
    nem néztem még meg.....
  • coletrickle
    #735
    Ez tényleg nem átverés. Aki szerkeszt egy oldalt, tengerparti nyaralást nyerhet. www.tlap.hu
  • snowwhite15
    #734
    http://ootz.org/hu/?r=nicorette
  • akyyy
    #733
    VÓTMÁ
  • agoston85
    #732
    www.extasy-poker.com
  • agoston85
    #731
    http://www.extasy-poker.com/ --> regisztrálj még most, vegyél részt a sorsoláson és nyerd meg az ajándékok egyikét!