1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • Birvin
    #890
    Nov 15 tényleg arrébb van még addig van idő egy jó kis film elkészítésére. Csak kamerát kell szereznem , meg egy-két jó ötletet :D
  • lolita99
    #889
    Sajnos azt én sem tudom, hogy mi van benne a szabályzatban. De a filmeket nov. 15ig kell elkészíteni. Addig még van egy kis idő és szerintem össze lehet dobni egy megfelelő filmecskét, még ha nem is lesz profi munka
  • ssylic
    #888

    Persze, de ha nincs időm normális videt készíteni, akkor összedobok egy rosszat, és garantált nyeremény akkor is jár.
    Bár nem olvastam el, hogy milyen a "verseny előírásainak megfelelő film".
  • lolita99
    #887
    Ha már elindulsz akkor szerintem már az első 3 helyre kellene rágyúrni, mert az ajándékcsomagot mindenki megkapja.
  • ssylic
    #886
    Igen az ajándékcsomag miatt engem is kísért. Hiszen egy értékelhető videót nem lehet túl nehéz összedobni.
  • lolita99
    #885
    Valószínűleg az admin videók nem versenyeznek majd szerintem. ezeket csak a kedvcsinálás érdekében rakták fel. Mivel nincs sok induló szerintem megérné elindulni ezen a nyereményjátékon. Pozitívum az is, hogy mindenki aki elindul kap egy ajándékcsomagot, tehát senki sem távozik üres kézzel.
  • Birvin
    #884
    Ha az admint sikerült legyűrni akkor vmi baj van az admin számítógépes képességeivel , ha mindenképp nyerni akar :d
  • ssylic
    #883
    Nekem a rajzos jobban bejön, egyszer majd legyűri az admint :)
  • dellsed
    #882
    Debrecen- Fiorentina BL meccse lehet jegyet nyerni, csak regelni kell és szevasz:
    http://fogyhat.hu/jatek
  • szemuge11
    #881
    Jaj tényleg, az első videót az admin töltötte fel, és még ő vezet, de azért szerintem ennél simán lehetne jobbat csinálni:)
  • Kerki
    #880
    Hát az érdekes lenne ha az admin nyerné meg a kamerát!:D
    Amúgy tényleg jó a videó, de nem verhetetlen.
  • szemuge11
    #879
    Szerintem nem csak ragasztót kapsz, hanem mosóport meg öblítőt is:)
    Egyébként ha valaki meg tudná csinálni, hogy fejjel lefele jár a plafonon, az mindent ütne:)
  • kutakita
    #878
    Nem felesleges, mert minden saját videót készítő versenyző Henkel ajándékcsomagot kap. Mondjuk ez nem tudom mit takar, kapsz egy kiló ragasztót? :D
  • mokkamester
    #877
    Ez mondjuk igaz, nálam is ez a best of! Nehéz lesz überelni :)
  • analfa
    #876
    Szerintem fölösleges ha csak nem poénból mert a psh-up-os vidi verhetetlen :P :D
  • CaptainJack
    #875
    hú, nagyon jó videók vannak :D

    be kéne valamivel nevezni, csak egy jó ötlet kéne :D
  • mokkamester
    #874
    Én is beszállhatok? :) Egyébként szerintem mobillal még poénosabb is videót készíteni, így miközben visszanézed sokkal inkább érezhető, hogy saját gyártmányod és nem egy profi stábbal készült videóról van szó.
  • ribot
    #873
    én szívesen beszállok! Csak hogy osztozunk majd? :D
  • lotifutilany
    #872
    nah, nincs kedve senkinek?
  • lotifutilany
    #871
    értem. Ha vki társul hozzám akkor lesz film, ha nem akkor nem tudom, mert én kicsit analfabéta vagyok a számítógépek terén. De nagyon örülnék ha megnyerném a kamerát!
  • Megtörhetetlen
    #870
    Attól függ milyen telód van vagy kábelel vagy kiveszed a miniSD v. microSD s berakod egy kártyaolvasóba vagy Bluetooth on küldöd át a gépre.
    Többféle megoldás is létezik.
  • lotifutilany
    #869
    hát a telefon jó ötlet, csak sajnos nem tudom hogyan teszem át a telefonomról a filmet a gépre
  • Megtörhetetlen
    #868
    azért mást is lehet még nyerni pl. ipod
  • hapcikapitany
    #867
    Ha lenne kamerám, akkor valoszinuleg nem készítenék videót vele, hogy nyerjek mégegy kamerát :D
  • Megtörhetetlen
    #866
    Egy középkategoriás mobillal is jót lehet csinálni, amik fenn vannak videók az oldalon azok se full HD-sak :D
  • ribot
    #865
    én sem a szomszéd bácsikát szeretném megkérni, hogy kamerázzon! :D
  • lotifutilany
    #864
    Az a baj, hogy nekem nincs videó kamerám, de anélkül nehéz lenne csinálni bármit is.
  • hapcikapitany
    #863
    Hát elfelezzük :D
    Különben tényleg inkább barátok álljanak össze és készítsenek videót, ott megoldhatóbb, hogy épp kinél legyen a kamera, persze csak akkor, ha nyernek :)
  • Megtörhetetlen
    #862
    Eladjuk aztán elosszuk, egyéb ötlet?
  • lotifutilany
    #861
    Sziasztok!

    Nekem szívesen lenne kedvem társulni valakivel, mert van egy pát jó ötletem is milyen videót lehetne készíteni. De ha nyerünk hogy egyezünk meg a kamerán?
    Úgyhogy egyedül vágom neki!!!
  • hapcikapitany
    #860
    Tavaly is nyomatták már ezt, akkor is gondolkodtam rajta, hogy készítek valami videót, de nem jutott eszembe semmi, pedig jó lenne nyerni egy videókamerát.
  • Megtörhetetlen
    #859
    Sziasztok nem társulna valaki velem egy hasonló művel, nézzétek meg s ha valaki fantáziát lát benne akkor jelezzen.
    Kukkantsd meg!
  • Trillerke
    #858
    De véletlenül se egy olyan dolgon mutatnák be az erejét amit a hétköznapba is alkazmazhatnánk..

    -Pillanatragasztó csak százasé! Bárkit felragaszthat vele a plafonra, ne hagyja ki!
    -???
  • moruf
    #857
    Nah akkor van tapasztalat, 39-év alatt csak fejlődött még vmit.
  • kutakita
    #856
    Lehet, hogy kamion ragasztásra jó volt :D
    Mondjuk a Loctite már a 70-es években is felragasztott egy embert a plafonra, azóta csak jobb lett sztem.
  • Trillerke
    #855
    Nekem nem vágyam leragasztani egy Airbust, minek vegyek ilyet? :)
  • moruf
    #854
    de ha sikerülne tuti mindenki azt venné, régebben volt egy p betűs ragasztó tudjátok a kamiont odaragasztották az aszfaltra, nah az a világ leg xarabb ragasztója. Ezek a loctite-k viszont marha jók, én tom mert használom.
  • kutakita
    #853
    Nah az mondjuk tuti nem sikerülne, mert iszonyat nagy ereje van azoknak a gépeknek :D
  • moruf
    #852
    Kikéne próbálni egy Airbus-t leragasztani, s ha az se indul el akkor az legjobb. :D
  • Trillerke
    #851
    Pont az a lényeg hogy olyan videót csinálj amiben többet is elbír a valóságnál... Nem baj ha eltúlzod