225
Madonna & Britney
  • [HUN]PAStheLoD
    #99
    pontosan.. de már megszokás és ez a trendi az ember midig is sokat adott a méltóságára meg a büszkeségére
  • Gery1980
    #98
    Erről ne itt, mert aztán megszólnak, hogy megint mindenütt csak a politika:DDD
  • Gery1980
    #97
    Pontosan.És ez az ami miatt megakadt a szemem a topicon, mert ez is csak azt képviseli.Ha az emberek nem foglalkoznákkal ezekkel a "sztárokkal" akkor nem lenne létjogosultséguk.
  • [HUN]PAStheLoD
    #96
    ezt mondom... most is hiába van egy programja az mszp nek.. ugye a 100pont meg 100 nap meg ilyen szöveg és mi teljesült?? hát a fele... szal ez is csak parasztvakítás
  • [HUN]PAStheLoD
    #95
    hát a legtöbb zenének volt ihletése (valakinek valamihez valamiért miatt stb... írták a zenéket)
    ma meg a szövegírók írják a szarokat (i love u, i cant say, u must stay, i cant forget, ...3 szavas címek 2 soros szövegek)
  • Gery1980
    #94
    Azt hiszed, hogy mi választunk, de valójában minden kormány mögött érdekcsoportok állnak, és ők azok akik irányitanak:)
  • Gery1980
    #93
    És ez a nagy gond, mert a zenének a hagyományos keretek közt üzenetet kellene továbbitani, ahogy erre a történelem során rengeteg példa volt..De ez a mai popszakma megerőszakolja a művészetet, és semmibe veszi az alkotás szentségét...És a vakok csak beállnak a sorba és azt hiszik jó nekik, pedig csak irányitva vannak mások által.
  • [HUN]PAStheLoD
    #92
    csak kedvesen :))
  • Gery1980
    #91
    Mivan Mr. betokosodott, nem viseled el ha megmondják a tutit?!
    Csináld csak azt, amit jómultkor is tettél, állj fel az asztaltól és vonulj el a társaságtól, mert ugye téged meggyőzni.....akkor már bizonyitottad egyszer kultúrálatlanságod..(nem az én véleményemet irtam, csak idézek), akkor én még ellenkeztem, de úgy tűnik igaz volt...Lehetetlen veled értelmesen vitázni, mert túlontúl földhözragadt és makacs vagy!
  • [HUN]PAStheLoD
    #90
    a POP-zenei élet nem más mint pénzszerzés-re való törekvések minnél extrémebb formában
  • [HUN]PAStheLoD
    #89
    annak tényleg nem van sok értelme ha mindenki megmondja hogy hú szerintem a fekete haj jól áll neki meg hogy gusztustalan volt az a 2 kurva... ez szerintem mindenkinek a saját véleménye és ezért igazából nem kell topicot nyitni
  • [HUN]PAStheLoD
    #88
    a nagyobb probléma hogy a társadalmakat irányítók is a társadalom legszemellenzősebb-jei közüll kerülnek ki mivel a szemellenzősök választanak...
  • Gery1980
    #87
    Nem az érdekel amiről szól a topic, hanem ami valójában az ilyen jelenségek mögött van..
    De te mondtad egyszer...."kis ház, 2 gyerek, feleség, kocsi, állás"..Neked ezek az igényeid, és nem is akarsz tovább nézni, de nem is lennél rá képes ugyanis nem látsz!...Miről vitatkozunk, ha a vitapartnerem inkompatibilis a témában?!
  • Blasta
    #86
    1. Azt mondtam, hogy a fekete haj szarul áll neki. EGy szimpla vélemény volt. Semmi több. Nem tetszett.
    2. Felejts el egy időre. Elég volt.
  • magus
    #85
    mert nem is állt semmi másból. ilyen szar emberekkel nem allhat masbol
  • Gery1980
    #84
    Na és ez a probléma valódi lényege!Hogy egy rohadt szemellenző van a társadalom legnagyobb részén amin keresztül minden kibaszott rózsaszin, pedig az egész inkább fekete!...
  • Gery1980
    #83
    Eleve a sztárkultusszal vannak gondjai, de ez már megint egy más dolog:)
    De ne vitázz már mindenért.Nem veled van gondom, hanem magával a jelenséggel, hogy ilyen dolgokon képesek emberek eltársalogni, "eszmét cserélni"..
    Nincs semmi különbség egy ilyen dolog és a között, mikor az emberek bámulják a kereskedelmi csatornákat és folyik az agymosás.Tudtommal ezt te is utálod.Ezért nem értem, hogy felnőtt emberek hogyan tudnak ilyesmivel foglalkozni..

    Ez a "fekete haj jobban áll neki" meg aztán tényleg szánalmas, ne haragudj:)
    Ott van leirtam...játszod az underground zenészt, és közben Christina hajszinéről értekezel.Szerinted 10.ből hányan röhögnének pofán azonnal egy ilyen kijelentés után?!:DDD
    Mármint olyan közegben ahova te is tartozol..vagy nem....Akkor most mi is az igazság?
  • Blasta
    #82
    Ja, és még leírod, hogy nem érdekel a téma. Fasztnem.
  • Blasta
    #81
    Képmutatás az, hogy felhozol egy olyan dolgot egy utolsó kis topikban ami kurvára nem kapcsolódik ide, ráadásul úgy csinálsz, mintha téged egy percnél jobban érdekelne az a hír mint hogy milyen márkáju többtízezer forintos nadrágot veszel a következő hónapban.
    Ez a képmutatás!
  • Blasta
    #80
    Berakok egy CM albumot....
    Pfffffffffffffffff. Mi köze van ehhez??????????
    Bazzeg, én egy SHOW-t kritizáltam, amit a tisztelt urak voltak oly értelmesek, hogy undorítónak, visszataszitónak nyilvánítottak, és a smároláson kívül nem vettek észre benne semmit!
  • [HUN]PAStheLoD
    #79
    de most nem értem kit érdekel hogy meghalt 82 iráni vagy micsoda... egyszerűen nem ismered nem érdekel nem érted mért háborúzik stb... viszont ez a 2 kurva már ismertebb...
  • Blasta
    #78
    Neked súlyos gondjaid vannak az értékítélettel!
    Kurvára nem értem, mi a gondod ezzel az egésszel.
    Fekete haj. Ez a saját magánvéleményem egy sztárról. Ezt mi másnak tulajdonítottad?
  • Gery1980
    #77
    lol:DDDDDDDD
  • Jano
    #76
    Szerintem tökre jól áll neki! :DD
  • Gery1980
    #75
    Ilyesmire gondolok, csak hogy értsd:

    "Csak Christinának nagyon!!! nem áll jól a fekete haj"

    Tényleg komolyan gondoltad ezt az egészet?:DDDDD
  • Gery1980
    #74
    Én sem tehetek többet értük mint bármelyikünk, de én ezt nem nevezném képmutatásnak!
    De ha legközelebb majd felraksz egy CM albumot, vagy eljössz velünk egy elektronikus zenei bulira jusson eszedbe ez a topic!:DDD
    Vagy a buzizás közben majd linelj be pár sort az alábbi hozzászólásaidból:DDDD

    Mondtam, nem akarok belefolyni ebbe, de hogy felnőtt férfiak ezen csámcsogjanak..Szerintem nevetséges, bárhogy is ferdited a tényeket!:D
  • Blasta
    #73
    "miközben emberek éheznek és halnak meg világszerte"

    Képmutatás RULEZ mi?
  • Blasta
    #72
    Mondom. Én asszem sírni fogok még ma, olyan szépeket írogattok ide...
  • Gery1980
    #71
    2003. augusztus 29., péntek

    Legalább 82 ember meghalt egy, amikor felrobbant egy autóba rejtett pokolgép az iraki Nadzsaf városában az Imám Ali mecsetnél, az iszlám vallás siíta szárnyának legfontosabb helyszínén, a vallásalapító Ali sírjánál.

    Na most akkor el lehet dönteni, hogy mi is az ami hirértékű és mi az ami nem.Ez egy tegnapi hir, és még rengeteg más emlitésre méltó dolog is történt belföldön és világszerte, ebben biztos vagyok.
    Ti pedig felnőtt emberek képesek vagytok egy ilyen "eseménynek" topicot nyitni és egymással veszekedni!
    Én ezt szánalmasnak tartom.Nem is akarok belefolyni a témába, mert nem érdekel.De azért az elég nevettséges, hogy itt nagyon sokan gondolom verik a mellüket, hogy ilyen meg olyan műfaj iránt vannak elkötelezve, ne adj Isten még rétegzenét is hallgatnak, de emellett egy internetes fórumon csámcsognak 3 megcsinált sztár nyálas produkcióján(..talán 2, mert madonna azért elismerést érdemel)...Titeket is csak a média és a szemfényvesztés vezérel, beálltok a sorba és istenititek ezeket a drága pénzen elkészitett műanyag hősöket, miközben emberek éheznek és halnak meg világszerte, és háborúk dulnak mindenütt.
    Szeretnék gratulálni nektek, ez aztán az intelligencia!....
  • Blasta
    #70
    Én az emberek véleményét veszem komolyan.
    Pláne azokét, akik nem tudnak különbséget tenni MÉDIA és SHOW között!

    Speth-nek meg azt üzenem, hogy nekem az nem megbotránkoztató, hogy 2 nő smárol a szinpadon, de ha ezt a szóbanforgó személyek teszik, az már kőkemény SHOW!
    És igen, ez az egyszerübb ember számára megbotránkoztató, elég csak lejjebb elolvasni a kommenteket!

    "Undorito" meg satöbbi megjegyzések.
    De ugye engem rángatnak az orromnál fogva...
    Nevettséges.
  • magus
    #69
    Nem kell elbőgnöd magad, csak mindenki halálosan komolyan veszi az egészet.
  • Blasta
    #68
    Mindjárt elbőgöm magam
  • Blasta
    #67
    ....jajjnemá....
  • magus
    #66
    ursiten akkora lol emberek vagytok hogy mar faj most komolyan. az utalkodas is csak egy medaifegyver volt, ahogy ez is. es mmindegyik egy nagy kurva ugyhogy nem tudom mirt vagytok kibukva ezen. ez is csak egy olyan mediafegyver amit azoknak talaltak ki akik egy ilyen internetes forumon kepesek ezen vitatkozni
  • Blasta
    #65
    Mellesleg engem ugyan senki nem rángat az orromnál, én annyit jegyeztem meg, hogy ez egy profi produkció volt, ezzel szemben te ködös elméleteket gyártasz erről az egészről, azt sem tudva, hogy éppen ki a hibás, csak nyafogsz...
  • Blasta
    #64
    De azt még mindig nem találtad ki, hogy erről ki tehet?????
    A média, a közönség, vagy a sztárok, netán mindhárman egyszerre??????????
  • Speth
    #63
    Téged meg az orrodnál fogva rángatnak! Beveszel mindent. Szerinted ez megbotránkoztatás volt, hogy smároltak? Manapság ez a divat! Szerintem szánalmas...
    Madonnát régebben szerettem, a zenéjéért, mert jól csinálta, és tényleg le a kalappal...de ez amit most csinál...lehetnél kicsit igényesebb, de te dolgod. Én is csak a véleményemet írtam meg.
    És a véleményem nemcsak erre az aktuális "szenzációra" terjedt ki, hanem úgy általában is...pl: az alul említett aktívban lévő darazsas sztori. Azt is úgy adták elő, mint valami hatalmas csapást az emberiségre, aztán miután mindenki beszart, megjegyezték a végén, hogy otthonunkat nem veszélyezteti, mivel amerikában történt mindez.
  • [HUN]PAStheLoD
    #62
    Az egyik kutya másik eb... a média a büdös paparazzik és az erre rájátszó kiskurvák akiket sztárnak neveznek mert hollywoodban beszart... és ez csak azért lehetséges mert az emberek nem mutatnak be nekik hanem megveszik a szar zenéjüket meg ilyen olyan bulvárlapokat meg nézik a komolyabbnál komolyabb TV műsorokat...
  • Blasta
    #61
    De bazzeg! Találd már ki, hogy ki a hibás!!!!!!!!!!!
    A média mert felkapja, vagy a sztárok, mert feltünő show-t csinálnak? Bazzeg szerinted Madonnának a középpontba kellene kerülnie? 20 éve ott van! És miért? Mert 20 éve folyton megbotránkoztatja a közönségét!
    Szűklátókör rulez mi, te ökör????
  • Speth
    #60
    Én egyet értek azokkal akik még a topik elején írtak...gusztustalan az ahogy itt szenzációként állítanak be minden pitiáner dolgot. És alap nélkül vádaskodnak, meg kitalálgatnak minden félét! Volt szeretncsém egy ismerősömön keresztül megtapasztalni, hogy mennyi pletykát ki tudnak találni és akkor most finoman fogalmaztam. A legnagyobb mocsokságot kitalálják, és úgy állítják be a szimpla hírt, mintha valami világszenzáció lenne. Ez nem hírközlés.
    Kibaszott média!
    Szóval ezt a smaci is fel lett fújva...undorító. Mert ezek sem tudják már, hogy mit csináljanak, hogy a középpontba kerüljenek! Nagyon szánalmas!
    Legközelebb majd élő leszbi show-t adnak elő??