225
Madonna & Britney
  • harakiri
    #59
    azaz a refrént, ehh úgyis értitek.. :)
  • harakiri
    #58
    hehe azért vicces volt, hogy nem a Britney énekelte a "like a virgin" kezdetű sort a dalból :D
  • Blasta
    #57
    Mármint milyen egyszerű és olcsó trükkre gondolsz?
    És milyen nézőket szereztek vele? Mert az awards-on nem volt bereklámozva, hogy smárolni fognak. Ergo nem ezzel szerezték a fizetőnézőket.
    Az, hogy én itthon megnéztem 3-szor, azzal meg nem tömik tele a zsebüket....

    Szal nem értem.
  • Blasta
    #56
    :-DDDDDDDDDD
    CSOCSO! unlogin=LOGOUT :-DDD
  • CSOCSO
    #55
    nekemis nadon tetszett.. kirázott a hideg mikor bejött missy:))))))
  • Hangianix
    #54
    Blastanal a pont. Verprofi produkcio volt. Ja es van par poen a szovegben is.
  • csabawarchief
    #53
    sajnos ez a baj, hogy ilyen egyszerű és olcsó trükkel szereznek nézőket, már akinek ez kell, és igy tömik végtelenségig a zsebüket... LOL!
  • PResident Evil
    #52
    Legalább J Lo is benne lett volna :P
  • Jano
    #51
    Nagy show.
  • PResident Evil
    #50
    ezek loálok... vagyis... r*banckk*rvák !
  • dikki*yysw
    #49
    Ennek behun hírré kellett válnia
  • The Garrett
    #48
    LOÁL :D
  • dikki*yysw
    #47
    Banyek... Britninek tényleg eltűntek a mellei! :-O
  • CSOCSO
    #46
    hehhe
  • Davidus
    #45
    OWNED LOL
  • I.C.ram
    #44
    Kedven Aktív sablonszövegem: xy ezt csinálta (hatásszünet), igen, jól halloták xy ezt csinálta :DD Ez beszaro ka röhögéstől! :D
  • CSOCSO
    #43
    ami most megy az live vagy replay?
  • CSOCSO
    #42
    vagyis video
  • CSOCSO
    #41
    windows music awards.. hja nem.. world music awards
  • magus
    #40
    ez milyen showban volt?
  • Ams
    #39
    állat, THE SHOW MUST GO ON
  • dikki*yysw
    #36
    Kegyetlen jó ez a videó :PPP Hatalmas!

    Nem tudom min akadtatok ki végül.

    1. smaci? és?
    2. begyakorolt? és? ez egy produkció, amit valaki megkoreografált, a sztárok begyakorolták, és előadták.
    3. tévék? minek néztek ilyent?
  • fm
    #35
    végre vmi igényes dolog a sztároktól..
  • ThePartyFace
    #34
    HuáHuáHuá
  • Blasta
    #33
    Csak Christinának nagyon!!! nem áll jól a fekete haj.

    Mondjuk őt nem csípem annyira, csak a hangját ismerem el, ami ugye kétszer leübereli Britney és még Madonna hangját is! :-)
  • Blasta
    #32
    Esküszöm a csókot eleve leübereli ez a négyes, meg amikor a mikrofont berakják a cici közé tánc alatt....
    Kurvanagy.
  • HuAn82
    #31
    ÁÁÁ ez kurva jóóó volt!!Ekkora show-t!!
  • Blasta
    #30
    Én nem értem, mi ebben a gusztustalan!!!!!!!!!!
    Ez a SHOW! Ráadásul nem is akármilyen show!
    Madonna, Britney, és Christina közösen utálták egymást erre fellépnek egy ilyen számmal, (nyilvánvaló, hogy rengeteget gyakoroltak elötte, vagyis együtt kellett lenniük) férj&feleségek design, elcsattan egy-egy csók is.
    Teljesen a show része volt, lévén esküvői díszletben volt az egész!

    MI EBBEN A GUSZTUSTALAN???? A kis picsáknak is meg Madonnának is csak gratulálni lehet. Nem utálkoznak tovább (legalábbis nem nyilvánosan) SZINTÉN a SHOW kedvéért....
  • Blasta
    #29
    Na megnéztem!
    Ez bazzeg produkció! Aztakurva!
    Medonna Britney-vel és Christina-val, Like a virgin-t nyomatják, smaciznak (igen megbeszélt csók volt, de ez nem ront az értékén), aztán Missi Elliot ráüberel vazze!
    Csak nézem...
    Ezért szeretem az MTV adwards-okat. Kitesznek magukért a régi és az új sztárok is!
  • Balo
    #27
    nálunk nincs pax :((((((((((((((((( :))))))))))))))))))))
  • NaNoKuTyA
    #26
    áll a britni bimbója!:))))
  • Cat #25
  • NaNoKuTyA
    #24
    A másik: a műsor címe TÉNYEK! közben mást sem hallasz, mint hogy a: "tények inform,ációi szerint", "meg nem erősített információ alapján", "szakértőnk (LOL) véleménye alapján"! És ami utánna jön! További háttéinformációk, és pánikkeltés az Aktívban! Ha ez így folytatódik tovább akkor csak a Pax-ot nézem, az legalább nyugalmat sugároz!:))
  • Cat #23
  • Cat #22
    kicsit nagy lett, de ez itt elfér sztm :)
  • Cat #21
  • Balo
    #20
    csak így leírva is röhögök :DDDDD
  • Cat #19
    a tv2 alig egy hete égette le magát előttem hasonlóan, az aug 20i beszámolo kb. ez volt, szorol szora; konferálás:

    xy átrepült a lánchid alatt a kisgépével, majd nem sokkal ezután a malév xy utaszállító gépe is átrepült a lánchid......(3sec szünet)....felett!

    kajáltam könyhában, majdnem félrenyeltem a röhögéstől
  • Cat #18
    a legzavarobb számomra az, hogy ha megnézed a videot, akkor ez egyáltalán nem jelentős dolog, nem erre lett kihegyezve, hanem eleve az volt a megdöbbentő lennt a közönség számára hogy ők hárman együtt begyakoroltak egy ilyen számot, és felléptek vele
    ez a smár szvsz csak poénjelleget adott az egész dolognak, de ezzel szemben a tv2 már az 5orás jóbarátok alatt futó feliratban tájékoztatta erről a fontos eseményről a közönséget, hogy véletlenül se az rtl hiradót nézzék egy óra mulva
    szoval, nemcsak hogy szenzációhajhászok, szerintem még be is szennyezték az eseményt, teljesen mást ragadva ki csucspontnak mint ami
  • Balo
    #17
    :D