225
Madonna & Britney
  • Gery1980
    #140
    :)))
    De most ne mond, hogy nincs igazam.A kereskedelmi csatornák nem csinálnak mást, csak árasztják magukból a szart...Jelentéktelen hirekből kovácsolnak oriási dolgokat, és a média hatalmával el is hitetik az emberekkel, hogy mindez mennyire komoly.De addig, amég az igény nem változik addig ez fog menni.
    Csak sajnos ez egy ördögi kör.Az egyetlen dolog amit tehet az ember, hogy nem vesz tudomást ezen dolgokról, és nem követi az eseményekt kvázi nem nézi a tv-t.De ettől még a jelenség megmarad, a társadalmi morál pedig mit sem változik.
  • precision
    #139
    Kinemszarjale, hogy Madonna & Britney megcsókolták egymást??? Mert engem rohadtul nem érdekel, nem is írtam volna ebbe a topicba, ha nem látom, hogy már 130-nál is több hozzászólás van...pff...
  • HuAn82
    #138
    Miért van itt bálványozásról szó,meg rajongás??Megnéztük ezt a részt a díjkiosztóból tetszet és ennyi.De nem írkálunk rajongói leveleket és nem állunk sorba az öltöző előtt!A mammut vállalatok azt befolyásolják aki hagyja magát.Jössz itt a világ problémaival amikor nem is tartozik ide,vagy ennyi erővel bárhova beszúrhattad volna ezt a hírt #71...Ha annyira más vagy akkor TE mit tettél a problémák ellen(megoldására).Az,hogy nem nézek TV-t a szád jár(kezed)azzal nem oldasz meg semmit.
  • Lynx_TWL
    #137
    hölgyeim is uraim jancis bácsi eltaposott egy hangyát...de most következzen egy kevésbé fontos hír:
    irak hadat üzen magyarországnak:D
  • Gery1980
    #136
    Ha nem tudsz érvelni kérlek kimélj meg minket, mert csak magadat minősited.
  • Davidus
    #135
    Én nem nagyon nézek tv-t max sport1-et meg néha filmet de kb így lehet ahogy mondod:) Na jó bevallom hogy a bigbrothert néztem ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:)))
    Én nem hiszem hogy olyan nagy baj lenne hogy a sok hülye megveszi a britney babát meg a madonna nyalókát. Legalább munkahelyeket teremtenek a brineybaba meg a madonnanyalóka gyártó embereknek:)
  • Lynx_TWL
    #134
    én ezt most ez a ugye, szóval!
    szóval ezek "Dijkiosztók, sorozatok, hiradó, fókusz, valóságshowk..mi a különbség?.."
    na érted, tehát itt ez a mocsok rohadék ez a senki, és akkro kiad egy ilyen mocskot, mert ugye ő a tvben volot dejóneki, és akkor nem elég, hogy a legmocskosabb műsorban szerepel,(nem szeressem a valóságsóka:))
    utána még van pofája egy ilyen izét is kiadni:D
    ez az ilyen médiasztár srác:)
    szóval érted, még anno beraknak ilyen hírt, hogy a pongót meg akarta verni az iti.....
    hát, hogy lehet iylet berakni tvbe????
    hát ezek normálisak?
    mi elsz maz az aktívban?????
    renátó, és évi!!!!!!! várja a közös purdét:D
    érted, hogy lehet ilyet tvbe rakni, egy ilyen senkiről, két iylen senkiről:D ilyen mocskokról, akik nem csinálnak semmit, csak lopják a tv műsor idejét, és nem a mozifilmeket nyomják:D mármint a tvsek:)
    szánalmas ugye ez a két tv csatorna, 30adszorra nyomják le ugyanazt a terence hill+ bs filmet, meg a jackie chan filmet, ami ugye jó....na de kéremszépen hányszor adják már le???
    ja én is senki vagyok, de mégse megyek be a tvbe, hogy sziasztok srácok megjelent az újnagylemezem...DÁDÁDÁ:D
  • Blasta
    #133
    Az a legjobb, hogy Gery-t nem érdekli és nincs is kedve a témával foglalkozni!

    Csak azok a szegény iraki áldozatok, azok foglalkoztatják nap mint nap ezt az arany embert.

    Én köcsög meg szégyelem magam, amiért ilyen mocskos dolgokról fórumozgatok, ilyenről vitázok, ahelyett, hogy még egy imát elmondanék értük...

    Képmutatás Rulez!
  • Gery1980
    #132
    Ezért linkeltem be azt a hirt az indexről.Pontosan alátámasztom az állitásom, ez a sok szemét elvonja a figyelmet a valós problémákról, és a nép ráharap a fütykösre de durván:)
  • Gery1980
    #131
    Ezt majd egy másik topicban megvitatjuk!:DDDD
  • Lynx_TWL
    #130
    hát én csak röhögni tudtam, és hugom már ordított, hogy nyugodjak le:D
  • Gery1980
    #129
    Mi a gondod, ez a mondat nyelvtanilag helyes!:DD
    A sztár szó nem művést jelent, úgyhogy az IT-s példa nem helytálló!:D
    A mondat második fele pedig nem cáfolja az első felét, csak egy lehetőséget tár eléd:)
  • Lynx_TWL
    #128
    úgyvan, és én vagyok a király
    ..vegyétek meg új nagylemezemet:én vagyok a király DÁDÁDÁ
  • Gery1980
    #127
    :)Pontosan.Milyen társadalom az, amiben egy ilyennek hirértéke van?
  • Lynx_TWL
    #126
    "És a legszörnyűbb, hogy ezek a "sztárok" művésznek tartják magukat.Maximum előadóművészek"
    iti a földönkívüli...DÁDÁDÁ :DDDD
  • Gery1980
    #125
    Bábok vagyunk akiket érdekcsoportok IRÁNYITANAK a világ különböző pontjairól, és ehhez az egyik legmegfelelőbb eszköz a média...
    Ez lemaradt!:DD
  • Lynx_TWL
    #124
    a tv2 ténylegesen nevetséges volt, amikor híradós csávó ott nyomja előzetesbe...
    hölgyeim is uraim madonna és birtni szpirc áÁHÁHÁHÁÁÁÁ
    és akkr hölgyeim is uraim most következzen úristen ki se bírom mondani ÁÁÁÁH hát ilyen áááháháhá
    madonna és britni ááááháááh
    ÁÁHÁ
  • Gery1980
    #123
    Itt magáról a jelenségről van szó, az, hogy az emberek képesek rajongani ezekért az emberekért.Ugyanis a ti általatok úgy istenitett showbiznisz egy oriási szemfényvesztés.Emberek létrehoznak bálványokat, megteremtik a megfelelő hátteret nekik, megirják a dalaikat, öltöztetik őket, és mindezzel befolyásolják a tömegeket.Rajtuk keresztül adják el mammutvállalatok a termékeiket a fiatalok millióinak.És a legszörnyűbb, hogy ezek a "sztárok" művésznek tartják magukat.Maximum előadóművészek, de az ilyenből pedig köszönöm, de nem kérek.
    Dijkiosztók, sorozatok, hiradó, fókusz, valóságshowk..mi a különbség?..semmi..Mindegyik arra hivatott, hogy tudatosan elvonja a figyelmet a valós problémákról..Mert mi kell a népnek?!.Cirkusz és kenyér...vagy ugyanezen a szálon..boldogok a lelki szegények.....
    És akkor az olyanok mint én, akik nem szopják be a savanyú tejet, azonnal a társadalom céltáblájává válnak, mert ugye a másság elfogadása az nem igazán megy a tömegeknek.
    Bábok vagyunk akiket érdekcsoportok a világ különböző pontjairól, és ehhez az egyik legmegfelelőbb eszköz a média!
    De könnyebb, ha az ember ezt nem ismeri be magának, és ellavirozik az aludttejben..
    Nem megváltani akarom a világot, és nem is akarok senkit meggyőzni, mert ugye a legfontosabb a személyes boldogság, hogy azt hidd, minden a legnagyobb rendben, és ha neked ehhez segitséget nyújt egy showműsor, csak irigyelni tudlak.....
  • Lynx_TWL
    #122
    mondja a gyapotszedő rabszolgánk:D
  • Davidus
    #121
    egészséges fiatalember:)
  • Speth
    #120
    SZEXISTA!!!!!!!!
  • dikki*yysw
    #119
    Ezt mókásnak találom:

    "mert nem is állt semmi másból. ilyen szar emberekkel nem allhat masbol"

    miért lennének szar emberek? Miben vagy különb náluk? Semmiben? Akkor te is szar ember vagy? Jó.
  • Davidus
    #118
    A sztárok azért vannak mert igény van rájuk. Nemtom miért jelent világszerte gondot hogy Madonna megpuszilja Britneyt vagy Tóth Ferenc mozdonyvezető munka után megnézi az aktívot:)
  • Gery1980
    #116
    Próbáltam rávilágitani egy problémára, ami világszinten gondot jelent, de képtelen vagyok rá, mert személyes ellentétekbe ütköztem, amit nem én gerjesztettem jelen esetben.De a lényeg ott van pár sorral alant.Sajnálom, hogy nektek is részesülnötök kellett ebből a szinjátékból, nem igy terveztem, csak a véleményem akartam megfogalmazni!
  • HuAn82
    #115
    Mindenki nyugodjon meg és dugja meg a haver nőjét!!(ami NAGYON görény dolog!!!)
  • OPM
    #114
    "Ti pedig felnőtt emberek képesek vagytok egy ilyen "eseménynek" topicot nyitni és egymással veszekedni!
    Én ezt szánalmasnak tartom.Nem is akarok belefolyni a témába, mert nem érdekel."

    valószínű... akkor most mit csinálsz?? :DD
  • Gery1980
    #113
    A lényeget leirtam részemről:)
    Persze mostmár nem erről van szó, köszönhető kedves Blasta barátunknak.
  • Gery1980
    #112
    Mellesleg meg nem vagy nálam erkölcsösebb, mert ha az lennél nem tartanál itt ahol most vagy.
  • Speth
    #111
    Na itt már látom személyes ellentétekről van szó, nem pedig inteligens érvelésekről...hááááát érdekes!
  • Gery1980
    #110
    Ennek ehhez semmi köze.Te csinálsz mindenből személyes hadjáratot.
    Ebben az esetben sem rólad volt szó, de te azonnal lecsaptál a kinálkozó lehetőségre, hogy kötekedj egy kicst.
    Erre jössz ezzel a szar dumával, mert már képtelen vagy mást kitalálni.
    És képzeld, képes vagyok tükörbe nézni, de veled ellentétben én nem jártatom a pofámat.Fel tudod mérni hogy miről beszélsz te egyáltalán.Vagy már annyira magad alatt vagy, hogy nem tudsz objektiven itélni?!
    Nem én basztam el az életed haver, úgyhogy ne is rajtam töltsd ki a mérged!
  • Davidus
    #109
    De Britney közbeavatkozott és január 1-töl ujra bevezetik.
  • HuAn82
    #108
  • Davidus
    #107
    Madonna miatt szűnt meg a 4 napos autópálya matrica.
  • Davidus
    #106
    "Legközelebb majd élő leszbi show-t adnak elő??"

    ha van isten:)
  • HuAn82
    #105
    Ekkora barmot!Most,hogy jön ehhez az MSZP????Mindjárt az autópályákról is elkezd valaki regélni...
  • Blasta
    #104
    Hát ha egy földhözragadt és makacs ember tulajdonsága az is, hogy nem dugja meg a haverja nőjét akkor asszem inkább leszek földhözragadt és makacs.

    Hogy megy tükörbenézés? Semmi gond vele mi? Akkor jólvan...
  • HuAn82
    #103
    Jól beszélsz!!
  • Gery1980
    #102
    Oké János, biztos igy van!:D
    Tényleg, nem jössz le?:DDD
  • Jano
    #101
    Christinának akkor is eszméletlenül jól áll a fekete haj! :DDDDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #100
    ez nem politika ez tény :|