101
Sulinet, avagy hogyan kell támogatni a népet!
  • akyyy
    #101
    az hosszú és ebbe most ne menjünk bele. de mondom megvan ajelszó, most más a gond... de az nem ide való:)
  • M@TriX
    #100
    talán mi lenne ha a boltban kérdeznéd meg?
    vagy pedig format aztán kész..
  • akyyy
    #99
    sulinet volt...
  • akyyy
    #98
    help.

    vettünk egy sulinetes gépet, rajta uhu-linuxal, és nem tudjuk a rendszergazdai jelszót!:S
  • Punker
    #97
    az eddigiek, utána alkatrészek nem leszenk már.
  • hmhm
    #96
    Nekem nem akarták becserélni másra, szal, szerintem LG-t adnak :C
  • hmhm
    #95
    Most akkor milyen feltételek vannak novemberig?
  • Breki33
    #94
    Az Oktatási Minisztérium mai közleménye szerint a Minisztérium a Projekt Tanács javaslatára megváltoztatta a Sulinet Expressz Programot, így nem január elsejétől, hanem már november elsejétől kizárólag asztali számítógép konfigurációkat, illetve hordozható számítógépeket vásárolhatnak meg a magánszemélyek a Sulinet Expressz III. Pályázaton nyertes szállítóktól, az értékesítési közreműködőitől. A vásárláshoz továbbra is évi 60 ezer forintos adókedvezmény vehető igénybe, legfeljebb a termék(ek) árának 50 százalékáig.
    hirdetés


  • ATISoft
    #93
    Egy kérdésem lenne.

    Tavaly júniusban vettem egy DVD írót, LG-4082B-t sulinetre. Namármost a napokban beadta a kulcsot, nem írja a DVD lemezeket, sima CD-ket igen, már probáltam sok mindent, 100%, hogy az író a hibás.

    Ha visszaviszem a vásárlás helyszínére és tegyük fel nem lehet javítani csak cserélni, szóval (mivel ezt a típust már nem gyártják) milyen készüléket fogadjak el? Értem ezalatt, kötelező csak ennél a márkánál maradni (LG) vagy mondhatom, hogy a sulinetes kereten belül pl egy ASUS-t vagy mást szeretnék? (LG-ben már nem bízom, az író is és az asztali LG DVD-m is elszállt )

    A válaszokat előre is köszi!
  • sumi
    #92
    üdv.cak 1 kérdés.ha van már hitelem,attól még igénybe vehetem-e?/otp/.
  • Punker
    #91
    B. tud ....
  • rushman
    #90
    Nem lakhelyfüggő. A lényeg az, hogy olyan üzletben vásárolj, ahol ezt a kedvezményt (ccc) igénybe tudd venni. Ergo ha ki van függesztve a sulinet logo az üzletben, akkor ott érvényesítheted. Az ott dolgozók szívesen felvilágosítanak a folyamatról. A lényeget meg a linken elolvashatod.
  • Crazyn
    #89
    Azt már végigolvastam, de nem volt elég világos (meg nem vagyok annyira benne a "jogi" témában).
    Azért tettem fel a kérdést, mert azt hittem, hogy itt tud valaki valami értelmes válasz adni.
  • rushman
    #88
    Itt egy link, ahol mindent megtudhatsz
  • Crazyn
    #87
    Ha én egyetemi hallgató vagyok nappali tagozaton (állami finanszírozásban), akkor nekem hol kell laknom ahhoz, hogy a szüleim igénybevehessék a kedvezményt? Mindegy, vagy a szülőknél (valahol olvastam a "használati útmutatóban")?

    Maga a vásárlás hogy megy? Bemegyek a boltba, és azt mondom az átvételkor, hogy a sulinettel veszem? Az iskolalátokatási és a munkáltatói igazolás a vásárlásnál is kell, vagy csak a visszaigénylésnél?
  • rushman
    #86
    ...és jól átvereted magad:)))
  • Punker
    #84
    lol
  • neménvoltam
    #83
    ha nem lenne sulinet, Danika sem lenne :DDD
  • Punker
    #82
    nem
  • Ams
    #81
    ?
  • Ams
    #80
    Maklárin laksz
  • rushman
    #79
    bővebb info a sulinet expressz szolgáltatásról:
    Sulinet express
  • Punker
    #78
    egyszer már kiraktam a linket és azóta nem változott az tuti, mert aki csinálta az hálót épített...
  • PResident Evil
    #77
    na... ez nem volt eddig... csaka gép configok...
  • Punker
    #76
    itt nézted? http://www.sulinet.ansys.hu/arlista.html
  • PResident Evil
    #75
    digi cam, printer...
  • Punker
    #74
    mit?
  • PResident Evil
    #73
    nem találtam :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #72
    kár :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #71
    ezt jó tudni sallala megyek és máris veszek!
  • Punker
    #70
    ezt eddig is tudtuk....
  • rushman
    #69
    ne hogy azt higgyétek, hogy én a nyugatot favorizálom, tudnák mesélni az osztrákokról, alpári egy népség. Csak arra szeretnék rámutatni, hogy az uniós csatlakozásig rengeteg a teendő, mert évtizedekkel vagyunk elmaradva, és a sulinet exo ezt csak alátámasztja (amellett, hogy szerintem nem volt valami nagy húzás, de ez az én véleményem...)
  • Punker
    #68
    rájöttem hogy kicsi a 17"-os
  • magus
    #67
    1 éves?!? ez van vagy 5. 15"-os CTX, khm "retro" style monitor, nem bir 75Hz-nel tobbet...
  • Punker
    #66
    amit én láttam annak 1. oldal konfig 2. oldal alkatrészek
  • rushman
    #65
    Nincs kettéosztva?
    Én úgy tudom, hogy van egy konfigos prosi, meg egy alkatrészes.
  • Punker
    #64
    elméletileg minden listán kell lennie alkatrésznek is.
  • PResident Evil
    #63
    mondanátok nekem egy lisát amin nem pc-s konfigok vannak, hanem... mondjuk webcam, meg nyomtató...
  • Punker
    #62
    jó neked, csak tudod nekem az ország keleti határa van közelebb :( lehet át kéne költöznöm nagyanyámékhoz Szombathelyre.
  • rushman
    #61
    ja megéri, mihez képest?
    Csak ara szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy a határunkon túl mindenféle mellémagyarázás nélkül abból az árból simán kapsz egy 17"TFT monitort! Sulinet ide-sulinet oda, én sopronban élek, és még egy szeget se veszek a gépembe itthon