172
Szal...
  • Banyapapa
    #172
    nem ez az?
  • Predrog
    #171
    Helo azt szeretném kérdezni hogy az 5. fejezetnél fent a hegyen az az ajtónál egy time bomb-ot kell használni azt hol kéne megtalálnom?

    Remélem még van aki olvassa ezt a topic-ot :D
  • pkdomipk
    #170
    csá
    azt szeretném kérdezni hogy mit kell a chapter 3ba építeni?mert nemtom és van 4 ilyen nemtudommi és ha lerakok egy dolgot lejjebb megy
  • Banyapapa
    #169
    azt én sem tudom,de keress rá youtuben Dark Cloud 2 walkthrough videokra,vagy simán dark cloud 2, esetleg dark cloud 2 chapter, csak meglesz amit keresel,sok videot feltettek rola oda
  • pkdomipk
    #168
    azt szeretném kérdezni hogy most a chapter 3ba vagyok de nem tudom hogy az utolsó pályában mit kell csinálni mert elöjön egy videó és aztán kilép a pályából,mit kell csinállni?
  • pkdomipk
    #167
    bocs megszoktam azt jelenti hogy amúgy
  • Seth
    #166
    Meséld már el,ez az idióta "am" -ozás mit jelent, ez vmi új netes szleng ? Minden mondatodban ott van.
  • pkdomipk
    #165
    ok kösz de am nem tűnik el a fegyver
  • Banyapapa
    #164
    Ha a video azt mutatja akkor aza tuningcsik,és a másik meg hogy mennyire kopik a fegyver,ha közel a vége akkor reparálni kell (de nemtom mivan h végét járja,elsö részében egyböl törés és vége volt a fegyvernek,ebben sose volt ilyenem inkabb toltam rá a javitokészletet).

    Hogy mikor kell horgászni azt nem tudom,nem is emlékszem hogy van-e több olyan,késöbb persze lesz verseny és lehet csomo helyen horgászni majd.

    Strategy guide angol, igy hogy mit kell fényképezni az is angol,de kikell probálni webforditás.hu ,hátha segit ebben.
  • pkdomipk
    #163
    te am mikor játszottál utoljára?
  • pkdomipk
    #162
    jó lenne tudni h mit fényképezzek le,de az is angol?
  • pkdomipk
    #161
    és am hol van az a strategy guilde
  • pkdomipk
    #160
    am a többi emberke mér nem ír semmit?
  • pkdomipk
    #159
    és am chapter 3ba hanyadik poályától jön olyan h nem ölni kell hanemm mondjuk chapter 2be horgászni kellett
  • pkdomipk
    #158
    ok kösz de akk most az ugy van h alul a fegyvereknél van egy kék csík és hogyha az betelik akkk tom fejleszteni me akk visszamegyek csatornába és ott pisztolyozok
  • Banyapapa
    #157
    na még egy dolog
    Menj a menüben a help-re,rohadt jól megmutat mit hogy kell csinálni 16és 17-es kis filmben
  • Banyapapa
    #156
    szerezz Experience Coin-t,és menüben van a spectrumise pont (ha rákattintasz egy tárgyra akkor megjelenik -ha ilyenre alkalmas-és berakja a fegyverbe.
    Plussz cuccokal bármelyik fegyvert tuningolhatod asszem 255ig egy értékét pl:attack-ot.

    Most megnéztem mentésemet,van benne 94 óra:D,de uccso bosst nem vertem le ez tuti monica kardja island king+63,attackja 499,durable 99,és a többi értéke 250 (kis szövegmezöben,"kamehameha":P).

    De nagyon nem merem nyomogatni,mocsok modon darálót játszik a ps2m már,és ugy emlékszem hdd-röl nem lehet játszani vele:(
  • pkdomipk
    #155
    és am mi az a abs bonus és hogyan kell megszerezni?
    am kösz a segítséget de semmit nem értek mer nem vok jó angolból
  • Banyapapa
    #154
    ezt nézd meg

    vagy esetleg keress rá dark cloud 2 strategy guide-re,frankon bevan mutatva mit hogyan kell a játékban,épitkezni,fényképezni,mi merre van stbstb
  • Banyapapa
    #153
    erös dögökre csak fegyver tuningal lehet felkészülni,ergo tápolgatni kell ezerrel jo kemény fegyverekért,meg ha jól emlékszem lehet az életeröt is növelni,de az véges chapterenként lehet találni a területeken ilyen cuccot
  • pkdomipk
    #152
    és a chapter 3 ba a utsó pályákba hogyan készüljek fel a szörnyekre?
  • pkdomipk
    #151
    huh
  • pkdomipk
    #150
    ja és még vmi
    most chapter 3ba vok de a szörnyek rohadt erösek,nem tudnátok vmi tanácsot adni ammivel mondjuk azt a pajzsos izét le tudjam gyözni?
  • pkdomipk
    #149
    okde akk pisztolyal öljek meg mindenkit?vagy sok szörnyet?
  • Banyapapa
    #148
    ugy emlékszem a ellenfelek dobnak bogyokat amikel tuningolható a fegyver (marharég játszotam,és gép se csipi már a lemezeket sajna megnézni nem tudom).
    De lehet növelni ennek a mennyiségét ha fegyvernek adsz valami extra tulajdonságot pl: ABS up ez emeli a tuningpontot cseppet,de be is lehet mérgezni ellent stbstb.

    De csak akkor tuningolhato a pisztoly,ha pisztolyal nyirod ki az ellent
  • pkdomipk
    #147
    csá hogy kell olyan cienes vagy akármilyen pontokat szerezni h fel tudjam build upolni a pisztolyom?
  • Banyapapa
    #146
    itt keresgélj
  • Seth
    #145
    Mert már olyan rég volt, hogy az sem emlékszik rá aki 5x vitte végig ?? XD
  • pkdomipk
    #144
    BAZEG MOST MÉR NEM ÍR SENKI SEMMIT?
  • pkdomipk
    #143
    segitsetek lécci!
    legyöztem a dark cloud 2be a chapter 2ös föellenséget utána hol van az a dr bell?
  • pkdomipk
    #142
    csá
  • kakó ági
    #141
    Ha van vkinek eladó dark cloud 2 je az írjon privit lécci...
  • Zoleeex
    #140
    csátok ha van valakinek eladó darabja (eredeti) az első részből küldjön már egy privát üzenetet az árával.
    kösszi
  • zippofcy
    #139
    Az első rész
  • Sephi
    #138
    Vegye' ma' be egy nyugtatot jouember :)))
  • Nefasturris
    #137
    ...:D:D:DD
  • Nefasturris
    #136
    És nem összecsapott szar...
  • Nefasturris
    #135
    ja és persze én írtam a végigjáccást :D
  • Nefasturris
    #134
    őő nem 2004 hanem 204 :) vagy 202???
  • Nefasturris
    #133
    JAjjj az nekem kéne!!! pls [email protected] ra átküldhetnéd, még csak 200 és 2004 az élet statja maxnka és monicanak.... :( ja és Monicanak 100a védelmi bizémizéje mert golfban nyerteme gy fagyit :) maxnek csak 96

    BTW nekem csak végigjáccásom van, konzolturhán (na jóó konzolturmix) fent is van (vagyis most az úhjra még nicns feltöltve) :P