356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • Fantos
    #236
    Senki nem tud valami segítséget nyújtani?
  • Sephi
    #235
    En meg mindig Donaldot tarto meg mert mindig akkor hilel amikor mar alig van eletem es naon szeretem :D
  • NormalisEmber
    #234
    A kalózóst én a zene miatt szerettem, illetve hogy több részre van osztva. Bár az kicsit idegesítő hogy a hajót minden egyes alkalommal megtámadják. A boss a végén elég idegesítő lesz, bár inkább trükkös mint nehéz.

    Te egyébként kit szoktál használni harmadiknak, ha új szereplő csatlakozik? Én egy darabig Donald-ot használtam, de Goofy limites támadásai szerintem erősebbek, ezért félúton váltottam.
  • dinomano
    #233
    kár, h. semmi köze hozza...pedig még a logó (C-ben óra...) is hasonlo...nah mind1... :-P akkor nem szedem le... :-P ha kell vkinek, itt a cim:

    http://www.chrno-crusade.com/AC_Translations.htm
  • Sephi
    #232
    Jelenleg Kolozoknal. Megvolt a :

    Twilight Town / Best Castle / Mulan / Colosseum (imadtam a legfaszabb eddig) / Disney Kastely / Timless River (ez is eszmeletlen volt) / Pirates Of The Carribean (it vok most es meg nem vok a felenel:D)

    Jelenleg 15 oranal tartok. Es kezdenek az episzodok kinyilni ami uj kalandokat jelent.

    De majig nem fogom (elfelejtettem volna) hogy Twiligh Town-ba mi az a oszzerombolt kastely?
  • Fantos
    #231
    pls valaki 1-et segítsen megszerezni mert keeeeeelllll*eszelős tekintet*
  • NormalisEmber
    #230
    Na mindegy. Amúgy hol tartasz a kh2-ben?
  • Sephi
    #229
    Ismetles a tanulas attyaaa vagy mija,.,,,
  • NormalisEmber
    #228
    nem tudom miért ment el újra a hsz-em...?
  • Sephi
    #227
    Hatha jobban megerti mi ? :D
  • NormalisEmber
    #226
    Szerintem mindenképpen az egyessel kezdj, mert habár vannak visszautalások az előző részről, de narrátor nélkül, így nehéz megérteni hogy mi is történt pontosan az első részben. Nem beszélve hogy fogalmad se lesz hogy ki-kicsoda.
  • NormalisEmber
    #225
    A gummi-s résznek én is örültem hogy változott. Főleg hogy végre akad 1-2 olyan rész, aminél éreztem hogy nemcsak a nyomni kell az x-et, hanem manőverezni is kell néha.
  • Sephi
    #224
    Igy van. Csak sokan meguntak akkoribaa KH1-est es nem vittek vegig... viszont szvsz a KH2-est nem lehet megunni.

    Es nem irtam le de a Gummi Ship reszek eszmeletlen jo iranyban valtoztak! Csak az ujjam faj neha :D
  • NormalisEmber
    #223
    Szerintem mindenképpen az egyessel kezdj, mert habár vannak visszautalások az előző részről, de narrátor nélkül, így nehéz megérteni hogy mi is történt pontosan az első részben. Nem beszélve hogy fogalmad se lesz hogy ki-kicsoda.
  • Stairan
    #222
    Chrono Crusade-nek semmi közi nincs a Square játékához, csak névhasonlóság.
  • Sephi
    #221
    Nalam 53 ora volt mindennel :)
  • Tyler Durden
    #220
    Köszi a választ. A Disney világ engem nem fog elriasztani sőt.. (: Az 1est elkezdtem /párhuzamosan hol ez hol a Grandia3 megy ((:/ nagyon tetszik. Bár a grafika hagy némi kívánnivalót maga után, de ezt betudom az eltelt időnek. Maga a cselekmény tetszik, már nagyon várom, hogy a 2-t is elkezdhessem. Az 1nek mennyi kb a végigjátszási ideje?
  • dinomano
    #219
    Itt a Kingdom H. comic letöltés, ha azt kerdezted:
    http://www.angelfire.com/comics/khmanga/download.html
    (pár sorral lejebb irta Fantos)

    Azt hiszem beugrott a Chrono-s comic cime; ha jol emlekszem: Chrono Crusade ...ennek van vmi köze a Chrono sorozathoz, vagy csak név-hasonlosag? Letöltesi cimet csak du. tudok irni C.Crusade-rol, otthon megvan a link(letölthetö scannelt füzetek of course...)...
  • Sephi
    #218
    Honnan toltotted le a kepregenyt fiu?
  • Sephi
    #217
    Bat igaz hogy a masodik elejen probalnak rautalni hogy mi tortent de aki nem jaccota az egyest szerintem annyibol nem jon le.

    Vigyazni kell arra hogy hogyha pl megis az egyessel kezdened akkor nehogy megund es ne kezdj neki a kettesnek mert valami eszmeletlen hangulatos.

    Es ne zavarjon a Disney vilag mert szerintem csodalatos :D
  • dinomano
    #216
    köszi, lementettem a K. Hearts kepregenyeket, thx! :-P Multkor talaltam netes barangolas soran vmi mangakepregenyt; pontos cimet nem tudok, de a chrono-szoval kezdödött a kepregeny...linket sem tudok mellekelni sajna; mivel nem ismerem a chrono sorozatot, ezert nem tudom a karaktereket sem; ha vki tudja hogy mi ez a kepregeny, és van vmi köze a chrono cross-hoz ill. triggerhez; az irja meg please...
    D.
  • Tyler Durden
    #215
    Most szereztem meg eme játék első és második részét. Kapcsolódik a 2 rész egymáshoz, vagy nyugodtan kezdhetem a 2. résszel és hanyagolhatom az elsőt?
  • Sephi
    #214
    01 - Dearly Beloved

    A legszebb dal a jatekbol! IMADOOOM!!!

    Jelenleg a karibb tegereknel vaok :D
  • Sephi
    #213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hat eddig volt a kastaly ami ok volt viszont Mulan vilaga gyotrelmes. Es hat a Herkules vilag sem volt tul latvanyos.
  • Fantos
    #212
    http://www.angelfire.com/comics/khmanga/download.html
    Ha jól olvasom ez egy Kingdom hearts manga vagy nemtom
  • NormalisEmber
    #211
    Ti egyébként nem hiányoljátok a platformos részeket? A boss csaták 100x látványosabbak lettek, viszont a legtöbb világ túlságososan lineáris.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emlékszem hogy a kh1-ben a cave of wonders-ben szabályszerűen el lehetett tévedni. Itt meg 3-4 képernyőből áll az egész. Az egyedüli plusz a látványos menekülés a szőnyegen.
  • NormalisEmber
    #210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom arra gondolt, hogy a hydra feléled és lerombolja Olympost, mire még depressziósabb lesz Herkules, hogy nem tudta legyőzni.
  • Fantos
    #209
    Hydra alatt azt a nagy lilát értitek aminek Herkules levágta a fejét és kettő lett neki?
  • windrunner
    #208
    "Mekkorak a boss fightok gecije :D De birtam pl a hydrat :D" Mondjuk erre a hydrára nekem pont most volt utalás a game-ben de lehet más-nak ez spoiler.
  • Sephi
    #207
    Milyen spoiler?
  • windrunner
    #206
    Én pont most tartok Olympos-nál ugyhogy csak 1 picit watch out for the spoilers:)
  • Fantos
    #205
    Láttam múltkor egy videót de nem igazán a játékot mutaték csak azt hogy gyerek fut de viszont grafika tökéletes volt csak nem arról szólt amiről eredetileg kelene
  • Sephi
    #204
    A betet dalt honnan tolthetem le?!?!?! Ugyertem ami a fomenunel van... a New Game Load resznel!
  • Sephi
    #203
    De az mekkora amikor mickey megjelenik :D

    Azert vagyok elejulva ettol a jatektol mert ma is 8 orat toltam es nem unom meg. Mekkorak a boss fightok gecije :D De birtam pl a hydrat :D
  • NormalisEmber
    #202
    Én tegnap este vittem végig standard-on, 39óra alatt, úgy hogy a mellékküldetések egy jelentős részét (+tournamentek,ultimate fegyverek,"opcionális" harc) nem csináltam meg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Septiroth-os csata (opcionális) egyébként iszonyatosan durvára sikeredett. A 15db életerőcsík piszok sok és lényegében 1-2 kombóval simán elintéz.


    A végén egyébként van egy plusz videó, ami valószínűleg a kh3 előzetese. Aki kételkedik hogy a kh gyerekes, annak mindenképpen érdemes megnéznie.Semmi köze ehhez a részhez tehát abszolút spoiler-free.
  • Luiprima
    #201
    Végigvitte már valaki? Mennyi játékidő van benne?
  • Fantos
    #200
    Egyébként egy kis off a régi Tarzant itt kik játszoták végig?emlékszem mennyit bajlotam azzal
  • windrunner
    #199
    :) végig toltam az első részt és CoM-ot is ugyhogy csak néhány hangulatbeli dologra lettem volna kiváncsi:)
  • fanatifo
    #198
    Nah reggel 8óta játszom most fejeztem be egy kicsit 11óránál járok és sztem még sehol sem tartok!!Óriási hangulata van telistele poénokkal!
  • Victor1103
    #197
    Én a Seifer oldalán lévő két karaktert tudom hogy kik:Fujin és Rajin(nem biztos hogy jól írtam le)Seifer társai voltak az FFVIII-ban.Ha jól emlékszem Squall-éknak még kellett ellenük küzdeni is.De csak a játék disc 1-én voltak rajta.