356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • Fantos
    #276
    há ez az RPG, fejlődj
  • Sephi
    #275
    Bahh.
  • Victor1103
    #274
    Minimum lv70-ben van csak esélyed ellene.De ha biztosra akarsz menni akkor lv99:)
  • Fantos
    #273
    Mickye egérnek mi a szerepe a game-ben?
  • Sephi
    #272
    Szal voltam Sephiroth-nal es 5x mentem neki de tobb mint 4-5 masodpercet nem birtam elni. Egy kombo eleg es kihalok. Aztan tuleltem egyszer es nekejott air komboval.

    Igaz lvl 47 vok de ezt mikor lehet megolni baszki?
  • windrunner
    #271
    SZVSZ bazi nagy minek ekkora
  • Victor1103
    #270
    Egy fasza videót(tiszta Advent Children filling:))+1 Keyblade-t,hasonlít a KH-ból a Metal Chocobo-ra+1-el nőtt a Drive gauge
  • moralosan
    #269
    maybe?...

  • Fantos
    #268
    ilyenkor mindíg alaposan meg kell nézni mit csinál az ellen hogy tud mit kell mozogni és akkor egysdzer csak összejön
  • moralosan
    #267
    Srácok!

    Mit szólnátok egy bannerhez? :P :)
  • Sephi
    #266
    Mit kaptal?
  • Victor1103
    #265
    Valakinek sikerült legyőzni Sephirotot?Nekem igen!Hát az se egy könnyű menet.Jó nehézre sikeredett:)
  • Sephi
    #264
    Na most naon kiakadtam. A Colosseumba a harmadik versenyen az 7-es round-ba baszki akarmit csinalok par perc utan kihalok pedig FULL eletem van. Ez az a resz amikor a kis repulo torpek jonnek akik azokat az idegesito robbano gomboket idezik es azok a szamurajok akikkel lehet Duel Stance-olni.

    Agyon verem oket de hirtelen kihalok. Ez masnal is volt. Probaltam ujamenni 6-szor is meg ujra betolteni de mindig ez van.

    Baah.
  • Fantos
    #263
    nem cwak megjegyeztem :P
  • moralosan
    #262
    kösz :)

    ha mondjuk kell neki másfél mega, akkor vennem kell mégegy memokarit is (az üres dvdk mellé :D)...
  • Sephi
    #261
    Puhh nem tudom mindgyart megnezem.
  • moralosan
    #260
    Srácok, a 2-nek mennyi a memoigénye? Szori a hülye kérdésért, de jó lenne tudni :P.
  • Sephi
    #259
    Elmesz a fracba :D Ennyire zavar? :P
  • Fantos
    #258
    országos caps lock nap van?
  • Sephi
    #257
    Passion - Orchestral Version

    ANYAM ANYAM MAX VOLUME ATJOTT A SZOMSZED CD-ert :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Sephi
    #256
    Ahh most halgattom geciek a Kh2 OST. EZ HIHETETTLEN.
  • Sephi
    #255
    Hat....
  • Fantos
    #254
    Nem tudok
    tököm tele van mai nappal
    uff
    :P
  • NormalisEmber
    #253
    off
    bittorrent-ezni tudsz?
    Ha igen, írj privit és megírom hol tudod beszerezni a gémet.
    on
  • NormalisEmber
    #252
    Nemtudom hogy játszottál e a colossus-al, de kb. hasonló stratégia kell hozzá. Ha ledob, azonnal fuss lábához és vadul nyomogasd a háromszöget hogy feljuss rá ismét. A végén majd simba-val kell aktiválni egy speckó támadást ami igencsak levesz az erejéből(ezt többször is kell majd).
  • Fantos
    #251
    VALAKI HELP ME
  • NormalisEmber
    #250
    háát ha mondjuk a hydra nehézsége 2/10 akkor lesznek 10/10-es nehézségű ellenfelek is.
  • DoNorBi
    #249
    proud modba a hydránál tartok,idáig nem volt gondom annyira a nehézséggel,végefelé szivatos lesz?

  • Sephi
    #248
    Pfoooaaa

    Most vok a Pride Land masodik felvonasaban amikor Simba ijedel a Scar szellemetol. Ha' az a boss geciek engem hamar kicsinal. Felugraltam vertem de akkor ledob es elkezd tuzeket szorni es egybol megol.... miafaxt kell ott csinalni?
  • Fantos
    #247
    valaki aki ért emule-hoz vagy onnan szedte le a játékot az privizen rám vagy MSN:[email protected] azok is felvehetnek akik csak akrnak partnert
  • Sephi
    #246
    Pfoooaaa

    Most gyoktem le 1000 Hearthlesst :D

    Jelenleg ott vaok hogy Maleficent megmentett minket es az urben korozok.
    Miert tuntek el a vilagok? A Colosseumban volt meg egy turnament amit nem csinaltam meg. Azok nem is fognak visszajonni? Vege fele vagyok mar? Nem merek tovabb menni amig meg nem tudom...
  • Fantos
    #245
    Banyapapa telepítetem azemule-t Donkey no.1 szervert is megtaláltam csatlakoz aztán megál a tudomány
  • Sephi
    #244
    Aze' kicsit zavar hogy Agrabah is pl kemeny 30 perces palya volt. Aze' lehetnenek hosszabak is. De mint figyeltem mindig kapok kulon misszikokat szal majd vissza lehet terni a helyszinekre.

    Jelenleg ujra nyilt Twilight Town de sajnos ott a teren ahol Seifer-eket megvertek engem is agyon vernek azok a kardos Szivtelenek pedig non-stop megy a Berserk mode...

    Majd a Oroszlany kiraly palya utan ujra probalom.
  • Victor1103
    #243
    Láttam hát!!!Hyper klassz volt!Én őszintén remélem hogy a trilógiát nem fogják a PS3-on befejezni.Mert ha sajnos annyi idő telik el mint az 1. és 2. rész között akkor nagy a valószínűsége hogy ez be fog következni.Adja az ég hogy ne nekem legyen igazam.De az is biztos hogy 2.5 milló példány után lesz kh3.Ez szent és vitathatatlan(^_^)
  • NormalisEmber
    #242
    Én múlt hétvégén vittem végig. A titkos videót láttad a végén? Elvileg az egy nem hivatalos trailer a harmadik részről.(csakúgy mint az első rész végén lévő) Bár egy kicsit ellentmondásos a normál befejezéssel, de itt be is fejezném, mert megvádolnak hogy lelövöm a poént:))))
  • Victor1103
    #241
    Végigvitte már valaki a KH2-t??Nagyon top lett a gém szerintem nem csak az I.negyedév de az egész 2006-os évi játékfelhozatal legjobbjai közé lehet sorolni.Nagyon várom már a 3. rész bejelentését:)
  • Fantos
    #240
    polcról nemtom leszedni emule-hoz egy linket tudz adni ha nagyon szépen megkétrlke rá?
  • Banyapapa
    #239
    emule:P
    ha polcrol akarod leszedni,akkor régebben láttam MMben,meg a teszvesz.hu-n is.
  • Fantos
    #238
    leszedni valahonan KH-t
  • Banyapapa
    #237
    miben?