356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • Lena102
    #316
    Halika!
    Elakadtam Ursulánál és egyszerűen nem tom legyőzni, lement az élete és csak egy kicsi marad, de egyszerűen nem lehet megölni. Pörög mint állat, nagyon brutál!
    Na most mit kell ütni?Csak üssem amíg a kezem begörcsöl?
    Pls help me!
    Lena
  • Yorg
    #315
    De nem a fejlesztők döntenek, hanem a kiadó, az pedig ránéz az eladási adatokra, és rögtön a Wii fog először az eszébe jutni.
  • Seth
    #314
    jaj azt kifelejtettem valóban, de az jutna a fejlesztők eszébe legutoljára szerintem
  • Yorg
    #313
    Wiire.
  • Seth
    #312
    mert szerinted mire? kenyérpirítóra? :) ja mondjuk lehet már csak ps4-re, vagy xbox720-ra, esetleg gizmondo3-ra
  • Yorg
    #311
    Honnan veszed, hogy ps3-ra (vagy x360-ra) jön?
  • Seth
    #310
    Igen, valóban úgy néz ki, de állítólag mégsem ő az.Mind1, ez kb olyan szintű felesleges találgatás , mint a metal gear solid szériánál,úgysem az lesz,amire a többség gondol :D
    Csak azt sajnálom, hogy ps3-ra(vagy xbox360-ra) jön, mert én már egyiket sem fogom megvásárolni
  • Victor1103
    #309
    Nem tudom tegnap pedig ez volt a link.
    Akkor próbáld meg ezt:
    final mix+ secret ending
  • Victor1103
    #308
    Pedig az a harcos akit az a csávó jéggé(vagy kövé)fagyasztott teljesen úgy nézett ki mint Roxas.Lehet hogy a szereplök nem ugyan azok lesznek de az alapstory szerintem még mindig a heartless-ek körül fog forogni.
  • Seth
    #307
    még nem is láttad ezt a bemutatót?? pótold be, rohadt jó
    Mellesleg az új KH2 final mix-ben van benne,ami sajna csak japánul jött ki nemrég (benne van a chain of memories feldolgozása is ps2-es graffal:( )
  • Sephi
    #306
    Ezen a linken nem lelem.
  • Sephi
    #305
    Ez nem az?
  • Seth
    #304
    készítők nyilatkozták, hogy ez nem a kh3(tehát nem kh2 folytatás), hanem ugyanabban a világban játszódó telejesen más game lesz, és a trailerben lévő szereplők egyike sem a korábbi szereplő. Mindenesetre várom szeretettel
  • Victor1103
    #303
    Halihó!
    Nem tudom ki látta már de aki még nem annak mindenféleképp meg kell néznie.Szerintem veszettül hangulatos egy teaser a Kingdom Hearts III-ról.Nagyon remélem hogy lesz III.rész mert ezután a video után egyszerüen KELL!!!(nekem legalábbis igen(^_^))
    Kingdom Hearts III teaser!!!
  • csempe99
    #302
    ÉN TUDOK EGY JOOOO MAGYAR OLDALT AMI A KINGDOM HEARTS-RÖL SZÓL MINDEN RAJTA VAN AMI KINGDOM HEARTS www.gportal.hu/kingdomhearts NÉZD MEG TE IS!!!!!!!!!
  • Victor1103
    #301
    Az első rész final mix-e igen a másodiké még nem.A Chain Of Memories egy komplett PS2 szinvonalú játék lesz.Ezért lesz majd 2 DVD-s a game:
    1.DVD az alapstory pár extrával(pl:secret endingben akik állnak a keyblade-ekkel teli mezőn->egyikőjük egy bonus boss lesz).Szerintem ezt a harcot egy KH3 teasernek szánják:)Növelik a nehézségi szintet továbbá több lesz a Keybladek száma is.
    2.DVD a legnagyobb lényeg mert tulajdonképp egy komplett játékot kapunk
    úgymond egy Kingdom Hearts 2/2-t.Én szerencsére olyan helyzetbe vagyok hogy nem próbáltam a Chain of Memories-t így nekem nagy élmény lesz ez a kiegészítés.
    Itt vannak képek a játékról:
    KH2:FM+
  • Seth
    #300
    japcsi verzió már kint van régóta nem????
    A teljes GBA tartalom az hogy értendő?? Emu-szinten futtatja ps2 a chain of memoriest, vagy komplett átrakják 3 d -be?
  • Victor1103
    #299
    Én ezt a játékot imádom!Nagyon remélem hogy a KH2:Final Mix+ kijön angol nyelven mert az alapjáték+teljes GBA!tartalom portolva nem kis bónusznak számít.Ha úgy nézzük az Organisation XIII másik fele ellen is lehet majd küzdeni.Én akkor is beszerzem majd ha csak japcsi verzió lesz belőle az tuti!
  • baggins
    #298
    Köszönöm, öröm ezt hallani.
  • Sephi
    #297
    Teccik az oldalad! Es a cikk is naon jo ! Grat!
  • baggins
    #296
    Szegény KH topic nem ezt érdemli, úgy látszik, nagyon kevesen szeretitek ezt a játékot, amit őszintén csodálok.
    Frissítésképpen itt egy LINK, egy kedvcsinálót olvashattok itt a játékról. Ajánlom azoknak, akik alapból kijelentik, hogy ilyen gyereks marhaságokkal nem játszanak.
  • Tinman #295
    www.gamefaqs.com
  • Gabe19
    #294
    Sziasztok!!! A kingdom hearts 1-2-höz keresek végigjátszást!! Aki tud az segitsen please!!:(
  • baggins
    #293
    Ha már így összefutottun, azért OFF-ként elárulhatnád: tudsz nekem PSP-re Tenchut szerezni (EU verzió)???
  • baggins
    #292
    Leheeeet? :)))
    Akkor minnyá megnézem, nekem az ár számít, és te végülis csípboj lennél, vagy mi...
  • CHEAPBOY
    #291
    Mer nalam nem lehet elorendelni , ugyhannn:DDD
  • baggins
    #290
    Ha vkit érdekel, ITT olcsón elő lehet rendelni a második részre. Személy szerint annyira be vagyok rá sózva, hogy meg is rendeltem.
  • CHEAPBOY
    #289
    Jaja, ugy nez ki az idei TGSen mar lathatunk is belőle (valoszinu csak render múvít).
  • CHEAPBOY
    #288
    de ugy rájöhecc hogy mentesz egyet, legyaksz egy reszt ameddig el nem megy toled az adott tag s csekkolod az inventoryt:)
  • CHEAPBOY
    #287
    hát erről gőzöm sincs, sohase próbáltam, mert nem kockáztatom a cuccokat:)

    Na meg aztan nem volt nagy szükségem arra hogy tápoljam oket:)
  • CHEAPBOY
    #286
    Kipörgetve a 2 rééész:)

    Várjuk a 3asat:)
  • DoNorBi
    #285
    vissza...
  • Zoleeex
    #284
    Csátok volna egy olyan kérdésem hogyha a misztikus toronynál (a játék elején) nem vettem fel két ládát később vissza lehet menni?
  • DoNorBi
    #283
    azok a szereplők akik ideiglenesen jönnek a csapatba miután elhagynak visszaadják a cuccokat amiket rájukrakok vagy az elveszik?
  • dinomano
    #282
    még van ré esély, h. 2007-ig lesznek PS2 gémek sztem... Most már mindenki 3-ra fejleszt; de még pár gémet kinyomnak PS2-re is... Anno PS1-re is jöttek ki még gémek 2000-2001 környékén, és akkor kinn volt már a 2... PS3 meg még sehol, és hamarosan belépünk 2006 masodik felébe... :-)
  • hiei14
    #281
    Pedig biztos PS3-ra lesz. Mire elkezdik, ha elkezdik, kétlem hogy gofnak még csinálni PS2 játékokat.
  • Fantos
    #280
    Egy GBA meg PS2 Emulatoral meg tudna dobni valaki? vagy azt is keresni kell meg tölteni?
  • Fantos
    #279
    http://www.youtube.com/watch?v=WORsyg7m4WQ&search=glitch
    ez is valami olyan video de mi a bug? hogy átmegy az ajtón vagy hogy az utazás után ott vannak Donald-ék?
    Ja és Emulen valaki tud egy olyan servert mondani ahol az első rész tuti fent van?
  • Victor1103
    #278
    Szerintetek lesz még KH3 Ps2-re???Mert állítólag a fejlesztőcsapat a Ps3-as FF vs. XIII-on dolgozik.Az nem lenne egy jó ha Ps3-on fejeznék be a trilógiát.
  • Fantos
    #277
    Kingdom hearts bug:
    http://www.youtube.com/watch?v=BQdGX1PWo38&search=glitch