356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • JonasSandor
    #356
    Bejelentették a 4-dik részt, unreal 5-el lesz.
  • TidusX
    #355
    Sziasztok!

    Elindítottam egy chatet, ami
    leginkább Final Fantasy és más KIZÁRÓLAG retro (PS2- ig bezárólag) játékokkal foglalkozó embereket gyűjtenék és várok szeretettel rá.
    Az oldalon anime- ről is lehet beszélgetni, aki szereti őket.
    Videogames Soundtracks Radio- t sugárzok rajta, benne természetesen FF muzsikákkal is. Anime zenék is hallhatóak, bár kevesebb alkalommal.
    Mindennap beteszek egy új hátteret, hogy változatosabb legyen.
    Én 6:00-0:00- ig egyfolytában fent vagyok, várlak Titeket érdeklődőket, hogy kialakíthassunk egy jó kis közösséget!
    Köszönöm a figyelmet, további jó játékot és szép napot kívánok! :)

    http://xat.com/FinalFantasy_Videogames_Retro
  • Gábor3
    #354
    Néztem pár képet, videót a KH 1,2-ről, de igazság szerint nem tudom érdemes-e beszerezni. (ps2)
    Ti mit gondoltok? Szeretem a disney rajzfilmeket, de nem tudom jelent-e kihívást a játék. :/
    Illetve az 1 vagy a 2 a jobb?
  • Victor1103
    #353
    Nem tudom ki tolja a legújabb Birth by sleep alcímű részt psp-n de én számomra valami iszonyatosan nehéz játék. amilyen könnyú volt a kettő az alkotók annyira elszálltak nehézség terén ebben az epizódban. És én még hardon akartam elindítani most meg a normal fokozat is megizzaszt rendesen a bossokrol pedig ne is beszéljünk. Amúgy idáig lazán hozza a megszokott Kingdom Hearts színvonalat nagyon jó kis cucc:)
  • kazuma89
    #352
    Megvan....x helyett O(ugrás) nyomtam..És igy mindig mellé ugrott..Amugy mostmar nagyon 1szerü..Viszont a játék nehéz..Clayton(vadász) csávó se valami gyenge...
  • kazuma89
    #351
    Faszom már a tököm kivan a KH1ben van1 Dzsungelos pálya..Indákon vagy miken kell ugrálni..1x végig is mentem rajt..Talalkoztam is a gorillákkal...Én hülye nem láttom hogy van ott valami szar amin fel lehet mászni..És leugrottam...Mehettem előröl ,és azóta vagy 50x próbálkoztam de nemtom elvinni addig...Mindig jókor engedem el Mikor jump on/of van R1el ki is jelölöm hova akarok ugrani de semmi....Kibaszott ideges vok már..........
  • spanmilan
    #350
    hy! megcsináltam a phill tournamentet azután mit kell csinálni?
  • Seth
    #349
    Huh, meg is feledkeztem róla, hogy ez még jön ^^
    Már szedem is. Remélem azért jobban fogom élvezni,mint a gameboy-os változatot,aba elég hamar beleuntam
  • darkling
    #348
    Kingdom Hearts Re: Chain Of Memories (PS2) videók
  • Sephi
    #347
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ALIENwoods
    #346
    Már megy , megtaláltam a kotton shippet :D. Save-nél az egyik opció az ,hogy visszadobjon a hajóra.

    Great Success
  • Sephi
    #345
    Hülyegyerek ide ne írjál mert pofán váglak. Nehéz megkérdezni?:DDD
  • Seth
    #344
    Nem a save pointoknál??
    [már nem emlékszik]
  • ALIENwoods
    #343
    Csodaországból hogy lehet visszamenni a Gummishipbe? mert ahol leestem ott egy deka ilyen helyet nem látok ahol lehetne valamit csinálni kivéve a 3 zöld pontot, de azt meg nem tudom még használni.
  • tibitoth
    #342
    kigrabbolni belole a modelleket.
  • Seth
    #341
    Namost ha van egy iso-d akkor azt simán ki tudod írni, mire kell ez a fájl?
  • tibitoth
    #340
    torrentos oldalrol. csak nem volt benne az a file
  • Fantos
    #339
    honnan szedtél le ISO-t? nekem az kéne
  • tibitoth
    #338
    hellotok. segitseg kellene. Kingdom.idx filera volna szuksegem az ntsc kingdom hearts dvdrol. lehuztam par isot de ez a file nemvolt benne. a dvdrol kell bekopizni. akinek megvan elkuldhete mailbe. vais kuldjon privatot. nagyon szepen koszonom.
  • gsd22
    #337
    Hello!A Kingdom Hearts 2-höz keresnék végigjátszást,valaki tudna linket mondani,ahol le lehet tölteni a KH 2 végigjátszását?
  • Sephi
    #336
    De nem mukodnek. Ne is probald. Csak baszogatod a PC-ed es meg a vegen win reinstall is leszen.
  • Fantos
    #335
    hát én 3 félét is találtam de akkor mindegy
  • Sephi
    #334
    "úgy véled nincs"

    Nincs. (azaz van de az szmoruen semmire sem jo)
  • Fantos
    #333
    most miaz? úgy véled nincs vagy csak a szón akadtál fent?
  • Sephi
    #332
    Ps2 emu :DDDDDDDDDDD
  • Fantos
    #331
    hu... én speciel arra gondoltam amt PS2 emuban megnyithatok de sevaj köszönöm a segítséget ^-^
  • Seth
    #330
    igen, nagyon hülyén fogalmaztál. Ez egy ps2 játék, mit kéne szerinted használni?? Kiírod, berakod ps2-be és play

    torrentet meg EZT találtam, aminél van azért pár seeder
  • Fantos
    #329
    nem csak rá kérdeztem hogy ha esetleg keene hozzá vagy mittomén akkor leírást hogyan de ezek szerint nem kell használni és hülyén fogalmaztam nya :P de torrent linket továbra s várok ha valaki tud egy jót
  • Seth
    #328
    de minek??? kiírásra gondolsz ?
  • Fantos
    #327
    alkohol 120 vagy mittomén
  • Seth
    #326
    virtuális meghajtó? miröl beszélsz te?? O_o
  • Fantos
    #325
    valami torrent linket (esetleg leírást ha valami virtuális meghajtó kell hozzá hogy hogyan s mint) tud adni valaki? köszönöm ^_^
  • Seth
    #324
    tedd fel a kérdést, minek járni a felesleges köröket?? ^^
  • Fantos
    #323
    őőőő..hurrá.... warez kérdést fel lehet itt tenni?
  • Sephi
    #322
    Grat :D
  • Lena102
    #321
    Juhéé! Sikerült! Ezennel köszönetet mondok mindazoknak akik segítettek, és természetesen az öcsémnek is, aki megcsinálta helyettem ;)

    Lena
  • Seth
    #320
    nem az ütés a lényeg hanem az hogy mikor. Az üstöt is támadd, láthatod hogy változik a színe, többet nem segítek :D(bár azóta tuti megcsináltad már). A nagy ursulánál szerintem nem lehet gond
  • Sephi
    #319
    Hat a legerosebb kombo/magiakat... tudom en is ott akadtam el naon :(
    Na meg Sephiroth-nal :D
  • Lena102
    #318
    köszke megpróbálom. De mit értesz az alatt, hogy ütős?

    Lena
  • Sephi
    #317
    Ezt a szoveget :DDD

    Na szoval szerintem a jatekban az a legnehezebb boss de meg lehet csinalni. Helaljel sokat es nyomasd az utoseket. Elotte szeintem setalgass es erosisd a csapatotdat!

    Halika!!!