69
cirkusz szimulátor
  • Cujo01
    #69
    Sok sikert hozzá! Apám is volt soför egy cirkuszban!!! :) De ott 1 embernek több beosztása is van! (lovakat, tigriseket is kellet ápolni, előadás közben segiteni a többieknek.... stb..) Remélem, hogy eléred a célod!!!
  • Charly
    #68
    Hát eddig állt a projekt de hamarossan elindúl remélem.
  • Charly
    #65
    Hát ez az
  • Charly
    #63
    akko hajrá
  • Charly
    #61
  • Charly
    #60
    ????
  • Charly
    #57
    Ha valaki tud küldeni cirkuszos kocsikról képet legyenszives küldje el előre is köszi!
  • Charly
    #56
    Talán addigra össze jön de inkább 3
  • Lazarus
    #54
    Hát akkor sok szerencsét kívánok, szükséged lesz rá...
  • dikki*yysw
    #53
    "valaha mikor gyermek voltam és éjszaka arran keltem hogy felsir a liaz vagy a ifa vagy a zil motorja az ablakon láttam a sárga fényt villógóét sose tudom elfelejteni a progiba min 80 max 170 potkocsit kellene elvontatni a másik városba másnap reggel ezt össze rendezni traktorral ami természetessen a liaz platójáról jár le uttánna a sátras pótot elvinni a sátorhelyére ahol malyd felhúzzák a trafó kocsit elvontatni a trafóház közelébe a pados kocsikat be állittani a 4szektorhoz a wc kocsit lehúzni a szenyvíz telepre a takarmányos pótókat elvinni a tsz-be mondjuk szalmáér az állatok alá ez eddig csak pótkocsiból egy cirkusznál 15 pótkocsi + a többi én szerintem az a kb 80db még pihen!"

    OMG LOOOOL :DDDDDDD
  • Charly
    #52
    öttlet szinten mozog a dolog 32 óra alatt megtaláltam a grafikust és a programírót ne tévesszen meg nem a pénzért csinálom ha ráérsz nézd meg a ms train sim hez gyártó emberek munkáit ez egy ötletnek indult de rengeteg dolog van még amit ki kell találni realizálni ha létrejön de minden erömmel azon leszek hogy sikerüljön
  • Charly
    #51
    Bocs te egy nagyon primitív lény vagy van ilyen!
  • GyaxyBoy
    #50
    Ezt nem értem! Az emberek miért így állnak egy 5lethez hozzá? Ha olyan okosak vagytok akkor csináljátok meg! Én nem igazán értem, hogy ezt kiket hoz lázba, de ha neki ez az álma, akkor csinálja!
    Én csak annyit szólnék, hogy nem te fogod a nagyobb profitott kapni a játékodból! Szted a 11.xxx összegű játék annyiba kerűl? Hát sztem nem! Kb 60% áért kapják és arra teszik rá a hasznot! Ja és persze a reklámozása és stb... Szóval ha pénzt akarsz csinálni belőlle, akkor jól össze kell hozni! A mai piacon elég komoly a követelmény! És sztem nem vmi egyszerű megvalósítnai, hogy ne legyen uncsi a game! Amennyit kéne forgolódni és ótót váltani stb, hááát nem tudom! Sztem csinálj egy verziót kb 1-2 pálya és 1-2 ótót bele aztán tedd fel a netre és ott reklámozd ingyen mint állat! Az ingyenens és megszerettetheted az emberekkel! Mint pl a 1nsane-t is hasonló képpen csinálták! 2 demo ingyenes volt és mindneki várta! Sztem okosan kell és átgondolva csinálni!!
    Én sok sikert kívbánok és kitartást!
    Egy demot én is kérek! :-)
  • Charly
    #48
    45
  • antijedi
    #47
    szerintem csak egyedul gondolta :D
    amugy minden tlehet csak akarni kell, ha nem grafikai csodat akar nem lehetetlen
  • Takigabi
    #46
    hát ez nagyon lol,2 -en játékot irni amit kereskedelmi forgalomba hoznak ?????tudod mit beszélsz ha ilyen könnyű lenne játékot irni akkor már mindenkinek lenne
  • ThePartyFace
    #45
    Charly, hany eves vagy?
  • Charly
    #44
    Tudod egyáltalán miről van szó???????????
  • Charly
    #42
    Köszi a tippet de inkább nem
  • Lazarus
    #41
    Én itt próbálkoznék:

    http://www.allasajanlat.hu
    http://www.tavmunkainfo.hu/designer.htm
  • Charly
    #40
    ez szimulátor lesz a javából az alkotja a fő keretet
  • mikike
    #39
    régen volt egy tök jó, asszem c64-re valami circus events

    tök király "sportok" voltak benne
  • Charly
    #38
    Ha ismersz ilyet és bele egyezik a nevének megadásával légyszives küld el mail-be
  • Lazarus
    #37
    Azért ha ezt majd komolyan el akarod kezdeni érdemes leírni a játék alapvető szabályait, ami már önmagában izgalmassá teszi a játékot nagyon egyszerűen. Aztán erre alapozva lehet kombinálni. Ha izgalmas/szórakoztató játékmenetet akarsz javaslom egy tapasztaltabb designer beszerzését.
  • Charly
    #36
    ezzekhez még párosúl a kerittés lerakása a terület körűl+táblák kihordása a városokba + hirdető kocsival való mászkálás ami szigorúan egy nissa vagy zuk esetleg egy robbur
  • antijedi
    #35
    királyos :D
  • Charly
    #34
    szerintem már a pótkocsira való rátolatást amitt előtte összerendeztél a traktorral kihullik az emberek haja a fő karaktered teherautó sofőr traktoros + igazgató jobb keze + szezon áltral meghatározott célálomás pl őszel nem mész mondjuk a balaton partra hanem egy nagyvárosba de ezt majd a hozzászólásoddal a gép generálja a kifizetődő várost mellette meg csorog a magán életed is izelittőnek ennyi!
  • antijedi
    #33
    jah :D
  • Charly
    #32
    a jövő titkai kifürkészhetetlenek
  • antijedi
    #31
    persze hogy nagy lesz, de meglehetne valahogy oldani ugy hogy egy enginevel menyen az egesz igy a töbi reszel se kel mar anyit pocsolni, jo igy se kicsi dehát ez van
  • Charly
    #30
    igazad van meglátjuk de a "csak sofőrködés is nagyon nagy munka" lesz remélem
  • Charly
    #29
    ok úgy lesz addig is bárki bármilyen fényképet vagy ilyesmi anyagot tudna küldeni kizárólag a fővárosi nagycirkusz gép ill pótkocsi állományából előre is megkösszönném a segitséget
  • antijedi
    #28
    vagy ha nem akarsz elterni a vezetestol akor olyat lehetne csinalni hogy egy gameben tobb "jatekmod" és a fő játékmod persze a soferosdi, de lene manageles es stb is persze minden erre a "vilagra" epulne, egy megno azon enberek szama akit erdekelhet a dolog és nem kel lemondani ez eredeti otletrol se
  • Charly
    #27
    nem a pótkocsin van a hangsúly hanem a pót kocsikon
  • antijedi
    #26
    csak dobj majd egy mailt és én szállok szolgálatára :DD
  • antijedi
    #25
    ok, eztis köszike :D
  • antijedi
    #24
    köszike
    hát sose, de az igazi kopintosok (külföldiek) szerencsere nem ertenek minket :D
  • Charly
    #23
    Te leszel az első teszter ok?
  • Charly
    #22
    Ha nem felejtem el ezt a beszélgetést márpedig a memóriám jó bele épitelek a progiba mint ami első hozzászólónak járó dijként jár a koppintásról meg annyit "sose tudod ki mit olvas"
  • antijedi
    #21
    sajnos programozni nem tok szal abban nem tok segiteni nagyon :(