463
Felkeszulni, vigyazz, start ?
  • AnarchoiD
    #463
    hallom osztanak beta kulcsokat, ki tiud errol infot ?> :)
  • Ryleh
    #462
    na..ez sem véletlen lett free....sajnálom,biztos jo lenne..ha nem ilyen vacak instabil lenne...
  • Ryleh
    #461
    bazz...ez mindenhol ugy klaggol hogy belefájdul a szemem:(((
  • Ryleh
    #460
    na ezt kiprobálom...mit tudhat ez az egyveleg:))töltöm,töltöm...remélem fut majd rendesen szimpla online kliensek gond nélkül mennek..viszon néha magas a pingem:((
  • Des
    #459
    ripedon, ha rendes savage2 szervert tudnátok hostolni, az lenne a legjobb....
  • Des
    #458
    gyertek savage 2-zni:)
  • Sulugy
    #457
    Hali !

    Mostanság van még valami élet ?
    Játszik még valaki ?
  • ripedon
    #456
    Savage SFE Hardcore Szerver powered by Fgcklan.hu (24/7 moddolt szerver)

    10000 kezdő redstone
    Kifogyhatatlan arany
    Összes fegyver és tárgy.

    Szerver remélhetőleg lagmentes. Mivel új szerver és tesztelés alatt ál, szükségünk van emberekre,(legalább 16 a teszthez).

    Szerver IP: 87.229.14.26:11235

    Szerver honlapja: http://savagehcs.uw.hu vagy http://hcsmodder.wrz.hu
  • ripedon
    #455
    látom reklámozod a szerot :)
  • djsilence
    #454
    Sziasztok!

    Ha valakit érdekel a Savage Battle for Newerth hamachin keresztül, az nézze meg legyen szíves a www.savagehcs.uw.hu oldalt.

    Előre csak annyit, hogy moddolt a savage, azaz gyorsabb a játék, rengeteg ammo, nagyobb ugrás...

    Ja és még nem tudtam belőni hány játékost bír el a netem, szál nem kell anyázni ha laggol, majd kitapasztaljuk... :)

    Üdv.

    Csá ripedon.
  • ripedon
    #453
    ok ciri örülök hogy látlak, alig vagy fenn msnen
  • baloghdenes
    #452
    HI! mELYIK SZERVEREN SZOKTATOK JÁCCANI ÉS MI A NEVETEK? aZ ENYÉM BaloghDenes(Hun) és vegyesen szoktam a szervereken lenni!
    Ja és hogyan lehet belépni klánba, vagy hol találok valami magyar nyelvű léeírást róla?
  • djsilence
    #451
    Üdv!

    Mi a helyzet Ripedon! Ja amúgy CiRi vok csak már valaki van itt ilyen nick-el, és sztem nem én vok, vagy k.rva régen regisztráltam ide ilyen névvel és nememléxem a jelszóra de mindegy. A 448 üzeneted eléggé durva dehát biztos megérdemelte.. Amúgy teljesen igazad van. Be kell lépni és ennyi. Ha Turtle-t elkapnád megemlíthetnéd neki, hogyha lát beinvitálhatna. Me' egy magyar az legyen egy magyar klán tagja nem?

    Azoknak akik játszanak ezzel az izével. Gyakran vok én is bent délutánonként CiRi a nicknevem ja és jelenleg DaRtH klántag vok, tehát a nevem DaRtH - itt van Vader ikonja - CiRi. Néha csinálok szervert is (mondjuk ki nem tud :)) Magyar Savage Szerver névvel piros-fehér-zöld színekkel. Persze nem Noob szerver, de minek az a rohanás.

    Yusuke2 felvettelek, bár játék közben nem használom az msn-t és amúgy is lehet ott is csevegni csak teljesen felesleges, me' ott jáccani kell de nyílván ezt tudod.

    Amúgy valamelyik hardcore szerveren szoktam lenni, ha beférek.

    Sziasztok!
  • Yusuke2
    #450
    Helosztok!!!! Ki jáccik még Savage-t??? aki jáccana szivesen az irjon azt felmegyünk majd 1 szerverre [email protected] vegyen fel aki még jáccik köszike!!!!
  • ripedon
    #449
    nem fogod, mert megkell hogy hivjanak + fizetős lesz. buktad öcsém
  • ripedon
    #448
    minek irsz ide ilyet ha annyira nyomorék vagy fellépni te szar. lusta kis geci vagy!
  • Kazuja
    #447
    Hi All! Vagyunk 3an akik most fogtunk bele a Savage 2.00e-be Xd szal elég gáz h ilyen kevesen vagyunk, kéne még pár ember \=). Szal ha vki jönne írja már meg az msn-jét vagy min e-mailt ahol tudunk egyeztetni. THX Have Fun!
  • ripedon
    #446
    newmain-3t+-windows és azt a savage mappába kicsomagolod
  • ripedon
    #445
    vagy updatel akkor pedig keresd a C:\Savage\autoupdater
  • ripedon
    #444
    SEP3T kell még hozzá
  • ripedon
    #443
    0000000000000000000000 az egész key code egy nagy 0
  • steweee
    #442
    feltelepítettem, ha vki megmondja hogyan kell működésre bírni, akkor játszhatunk vele.

    LB42-Z05V-VK95-I7BM-58S5

    -kéri de nem működik

    2.00-ásat tettem a linkről, a peccsével nem is indul
  • samu13
    #441
    valaki tudja a NFS carbon telepítő kódját??
  • djsilence
    #440
    De lehet, hogy 20.00 előtt is leszek.
  • djsilence
    #439
    Általában minden nap csinálok egy szervert 20.00 körül a neve lesz (The Server (HUN). Gyertek! 1x vagy 2x indítom el, vagyis 1 vagy 2 óráig lesz. Utána (ha nincs senki) megyek másikra játszani.
  • Triturus
    #438
    Nos aki tud jöjjön játszani 359 mega az egész játék és eltölthető hozzá egy cucc amivel lehet olyan szervereken nyomni ahol akár 128-an játszhatnak 4 csapatban mellesleg elég sokan vannak én mindig találok olyan szervert amin legalább 60-an vannak délután
  • Des
    #437
    Nem tudom mennyire ismert ez a játék itthon, emlékszem pár éve még voltunk páran akik tört szervereken játszottunk vele, de most már TELJESEN INGYENES!! és qrvajóóó még mindig:) hivatalos honlapról le lehet tölteni, 150 mega az egész! tessék jönni!
  • Lyan Kyj
    #436
    Még zárt bétában játszottam vele először, nagyon érdekes és hangulatos gamma, aztán mikor kiadták, alig játszott vele valaki. Remélem ezzel az ingyenességgel sokan rákapnak!
  • _Atti_
    #435
    jó kis játék! szép vegyítése az rpgnek, az akciónak és a stratégiának.
  • ScarY MAN
    #434
    en leszedtem :D majd jacchatnank 1et :D
  • grebber
    #433
    Gamershell szerverek
  • grebber
    #432
    Ingyenes lett a game!!!!!!

    Savage - v2.00e Free Full Install

    Savage Retail 2.00e Full Download and Instructions

    Step 1:

    Download this Savage 2.00e install file

    Windows Version Only.

    Step 2:

    Download and install the most current video card drivers for your video card.

    http://www.nvidia.com for GeForce Series Cards
    http://ati.com for Radeon Series Cards

    Step 3:

    Run the Savage 2.00e installer. To unlock game, enter the following cd-key:

    CD Key
    00000000000000000000
  • Des
    #431
    Ezzel régen iszonyat jókat játszottunk páran, nem egy tipikus hent-game, kíváncsi vagyok a 2 bétájára, ha lesz hamarosan, tuti kipróbálom
  • Nwis86
    #430
    csak úgy kíváncsiságból felraktam fél órája a játékot és a patchek felrakása után minden crack nélkül simán megy és van 1 rakat szerver :) valaki +nézné hogy nála is ilyen simán megy? mert ha igen akkor elkezdeném terjeszteni a játékot:) tor... oldalon :) hogy jöjjenek játszani, de ha ez véletlen volt akkor nem, mert kitiltanának ha szart rakok fel
  • Kristóf00
    #429
    HY segitsen vki plz hiányzik a opengl.dll-em lécci küldjétek el erre a cimre:: [email protected] !
    előre is thx
  • riicsii
    #428
    heló nem tudna valaki adni nekem egy cd kulcsot?????
  • psyCoded Riot
    #427
    thx teso! igy tényleg megy...csak még nem nagyon vágom az értelmét de majd belejövök...te nyomod még?
    még 1x tényleg THX
  • Cornelius
    #426
    Ezen az oldalon megtalálod :
    http://www.s2games.com/savage/downloads.html
  • Cornelius
    #425
    Először nekem is kíirta azt a GUI hibát, letöltöttem hozzá 3 peccset, felinstalláltam, azóta működik.
    A patch-ek nevei :
    savage_patch_200b.exe
    savage_patch_200b_to_200c.exe
    savage_patch20040901a.exe
    Asszem ez a helyes install sorrend.
  • psyCoded Riot
    #424
    pls vki