3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • FreeHome
    #942
    Megtudná nekem mondani valaki, hogy a K-1 -ben a "k" betü mit jelent?
    Köszi:
    FreeHome
  • Zsoldos
    #941
    a belso ful folyadeka, attol tenyleg megszedulsz, de nem attol ajulsz el.
  • Adi
    #940
    Igazából a füledbe a kotyvalék felborul vagy mi és az miatt szédülsz meghasonlók.
    Régebben box-oltam egy ideig.. ott kaptam rendesen. :)
    De jó volt. Vérzet az orrom megilyen általános dolgok.
    Azt thai az is jó volt. De ott puszta kezeset nyomtunk és fejre nem engedték, hogy üssön az ember. De ott inkább erősitenek kifele.
    Tudod: rugják a lábaid, meg a gyomrosokat adnak, bordás, megbelső comb.. pff.. 2. edzésen alig bírtam haza vánszorogni!:) Nagyon elvertek erősítőn!:) :)
  • Adi
    #939
    Már abba hagytam!:):)
  • Zsoldos
    #938
    Csak mert ha bemegy egy rendes allas, akkor vege van. Meg ha nem dolsz el azon nyomban, akkor se latsz par percig es tantorogsz. Meg ero sem kell bele tulzottan. Semmi varazslat, csak bezizzenti az agyad(vegigmegy az impulzus a koponyadon), arra meg nem lehet gyurni. Persze ez nem tul egeszseges dolog hosszutavon.
  • Zsoldos
    #937
    es edzesen csak beszelgettek rola?
    vagy olyan jo vagy, hogy meg sosem utottek allon? ;)
  • hykao #936
    Hoost holland, akárcsak Bonjasky, annak ellenére, hogy feketék.
  • Adi
    #935
    Amúgy ha sokáig nézzed a gatyáját a szemed elkezd tikitakizni!:)
  • Adi
    #934

  • Adi
    #933
    Hoost a lábas csávó nem??
    Általában lábbal végzi ki az ellenfelét!( afro-amerikai:)
  • Adi
    #932
    Most nagyot kap a japó!
  • Loál János #931
    :D
  • hykao #930
  • hykao #929
    Hehe, CroCop-nak majdnem olyan a gatyája, mint a tiéd... :)
  • Loál János #928
    Ja, Crop hibátlanul csinálta.
    Viszont Hoost is nyerhetett volna ellen, simán levitte testütésekkel a földre, csak aztán a bolondja bent maradt a sarokban, Sapp elkezdte osztani az átszállókat, amit a bíró már nem tudott nézni... :D
  • hykao #927
    Ja, Sapp már kétszer is nyert Hoost ellen.
    Hoost azt hitte, odaáll, és kiüti (kirúgja) Sapp-et...vesztére.
    Cro Cop viszont okosan az elején kerülte a közelharcot vele...
  • hykao #926
    Ehh, összekevertem a Kazuyuki Fujita meccsel, amiben Sapp a földre került, és onnantól kezdve nem tudott felállni...
  • hykao #925
    Ha a KO-s meccseket szereted, akkor ott van fenn az UFC Ultimate Knockouts, amiben a legnagyobb kiütéseket válogatták össze.
    Én mondjuk a submission-re végződő meccseket is szeretem, hisz ez talán sokkal intelligensebb - ha lehet ilyet kijelenteni - küzdőstílus, mint a "cséphadarás" (bár Kerr, a nagy cséphadaró a kedvencem...), és pl. a Bas Rutten vs. Ken Shamrock meccsből is jól látszik, hogy bármely nagy bunyós is képes kikapni, akár 1 perc alatt.
    Pedig, ha valaki, akkor Bas Rutten igazán nagy bunyós, mégis Shamrock egy szemvillanás alatt kifordul, és Rutten pillanatok alatt iszonyú fájdalmak közepette feladni kényszerül a meccset, egy térdfeszítés következtében.
  • hykao #924
    Na ebből a bunyóból jól látszik, hogy Sapp még mindig jelentős testsúlyfelesleggel rendelkezik.
    Egyszerűen nem képes gyorsan feltápászkodni a földről, anélkül, hogy hosszabb időre védekezés nélkül maradna...
  • hykao #923
    ...mármint egy nem megroggyant ellenfél esetében.
  • hykao #922
    Azért azt se felejtsd, hogy nehéz ám egy tiszta ütést bevinni állra!
  • hykao #921
    Amúgy Mirko 1996-os K1 debütáló meccse (Le Banner ellen) is fenn van.
    Akkor még Mirko Tiger néven, sárga hosszabb gatyában, kissé vékonyabban...és misimókus hajjal... :))
  • hykao #920
    Nincs ebben semmi érdekes! Mirko-nak elég jelentős kickboxos múltja van (45 meccs amatőrben), aztán ugye elsősorban K1-es bunyós, annak ellenére, hogy asszem 10 Pride meccse is volt.
    Tehát egyértelmű, hogy nem a földharcot fogja erőltetni, pláne nem egy submission stílusú küzdő ellen! ...meg is lett az eredménye a Nogueira féle meccsen...
  • Loál János #919
    Ja, úgy értettem, hogy Sapp-ot verte le állassal valaki.
  • Loál János #918
    Hoost is anno verte a fejét, de totál hatástalan volt, testre viszont pikk-pakk leverte (csak aztán elcseszte a hülyéje :/).
  • Adi
    #917
    UFC - Eugene Jackson vs Royce Alger, Brad Kohler vs Steve Judson, Frank Shamrock vs Tito Ortiz, Eugene J.mpg
    Vastagon szedet meccs. Na jóó nem első ütés, hanem 3 ütés volt kb. és egy térdelés.
    De egy ütésel ütötte ki ko-ra.
    Úgy eldöl a csávó, mint egy fa.
  • Instict
    #916
    Pont ezen gondolkoztam valamelyik nap, mikor néztem a Sapp-Takayama meccset, hogy hihetetlen szívós feje van. Igaz, hogy Sapp a földön fekszik, de 4x-5x kőkeményen fejberugja Takayama a fejét. Azt hittem feladja a meccset, de nem, simán folytatja.
  • Loál János #915
    Melyik bunyó?
  • Adi
    #914
    ?!:D
    mondjuk Sapp-et vki pont állon találja akkor az úgy megfekszik, hogy nagyon!:)
    Nem számít az, hogy mekkora ló.
    Mint ami videót meséltem, hogy az első ütés volt és meg is feküdt az ember.
  • Loál János #913
    Na ja, van pár ember, akit sokkal nehezebb leKOzni (szép így leírva), pl. Sapp-ot nem tudom ki tudná úgy megütni, hogy ne elsírja magát (mint Cro Cop ellen anno), hanem tényleg letaglózza, és eszméletlenül heverjen a földön.
  • Adi
    #912
    Persze, persze...
    Csak ebbe a rohadt UFC-be olyan szívos emberek vannak, hogy hihetetlen.
  • Loál János #911
    Az áll(csúcs) az egyik KO-pont, szal nem véletlenül mondják. :)
  • Adi
    #910
    Sapp vazz nem tud bunyozni.
    Sapp egy hihetetlenül látványos figura azt kész.
    Néha beindul azt jóvan. Mindig rákészít az ütésre mint a kocsmába a részeg emberek akik a hátsó udvarba szííjel verték már egymást. Áhhh.
    Viszont egyszer láttam tőle egy látványos megmozdulást.
    Egyszorítást, de azt is ugaták neki oldalról ha jól hallotam.
    Hyk amit adtál dvd-n azon egy Sapp mecsen csinálta ezt a fogást.
    Kicsit használná azt a bamba nagy néger fejét:) és egy nagyon jó modern gladiátor lehetne belőle.
    Ez az én megláttásom. Amúgy az egyik kedvenc "figurám"!!
    Amúgy megérdekes dolog, hogy sokan mondják, hogy az embernek az állát kell ütni(edzésen is mindig ezt mondták). Aztán láttam annyi UFC verekedést, hogy kicsit elbizonytalanodtam az álas dologal kapcsolatba. Erre ma beteszem a 2. dvd-t amin csak UFC verekedések vannak és a 2. "párnál" a kopasz csávó leüti fél perc alatt a csávót. Egy!! álast kapot a csávó.. pff.. mondjuk nem egyszerűen oda tartota a fejét. ;) :).. ..
  • Adi
    #909
    Tudod mi az érdekes. Cro cop-nál?
    Álltalában mindig felállítja az ellenfelet. :)
    Annyit szoktam azon mosolyogni. Az enemy mindig leakarja vinni a földre. Az meg csak elugrik. Aztán a figura megszéttárt lábakal várja, hogy oda bujon Cro cop!:)
  • Adi
    #908
    igen? Akkor letöltöm!
  • hykao #907
    Azt nézted, hogy amit korábban kérdeztél (Bob Sapp vs Akebono) fent van!
    Vagy mondtam már?
  • hykao #906
    Ja, a japán madár nem tudom mire számított, de amikor hátulról nekiront, pár pillanat múlva Sapp beröpíti a sarokba LOL!
    Aztán Sapp négykézláb mászik, miközben csüngnek rajta vagy tizen...LOL, mint valami Bud Spencer filmben... :))
  • Adi
    #905
    Wild boooyyss!!:)
    Én is csípem!!
  • Adi
    #904
    az kurva jó!! Ráugrik a fejére!:D
  • Instict
    #903
    Nagyon szépen köszönöm!:)