3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Z
    #982
    volt MMA meccs is?

    amúgy jó volt a MNagydíj, de az ukrán gyerek tényleg jobb volt
  • hykao #981
    Hihetetlen, hogy ezek az RTL-esek pont az MMA meccset hagyták ki az összefoglalóból.
  • hykao #980
    hát nagyon ritkán az eurosporton a fight clubban mutogatnak valamit, de amúgy nem tudok róla, hogy a magyarországi általánosan elterjedt csatornákon lenne...
  • parizer
    #979
    jé, tényleg. nem is figyeltem! mindenesetre csuda érdekes volt!
    és köszönöm az információkat, tényleg köszi!
    elárulod még, hogy tévében esetleg lehet-e látni valamelyket?!
  • hykao #978
    szia parizerke!

    mma - ott a banneren felül, hogy mit jelent.

    ebben az esetben pedig, mma szabályok szerinti K1 meccse(ke)t jelent!


    MMA-ra vágysz? Amit küldtem neked FTP címet, na ott találsz dögivel!!! Sőt főleg mma szabályok szerinti mérkőzések vannak fent az FTP-n, egy-két sima K1 van csupán!

    UFC - Ultimate Fighting Championship:
    nyolcszögletű ketrec küzdőtér, 5x5 perces menetek (vagy amíg föl nem adja valamelyik fél, illetve a bíró, orvos, edzők le nem állítják)
    nyitott, ütőfelületen vékonyan párnázott kesztyűk
    fojtás, fogások, földharc engedélyezett, ütés, rugás (térddel is) stb.
    nyílt szem, fül, gége támadások tiltottak

    Pride FC - Pride Fighting Championship:
    hasonló, mint az UFC, de itt boxring a küzdőtér, és 3 menet van 10, 5, 5 percesek.
  • parizer
    #977
    na heló!
    jaú volt a tegnapi k1. bár kissé többet vártunk. a szünetekben lévő kikbokszos csajok pl elég gyengusok voltak... viszont volt valami, amiről még sosem hallottam (persze Ti biztosan ismeritek) : k1 mma
    na az volt a legjobb! angyon durva!! váhhá... csak sajnos kissé hamar vége lett!! viszont ha esetleg valaki tudná, hogy a közeljövőben mikor és hol lehetne látni mma bajnokságot, mérkőzést stb, és szólna, nagyon nagyon meghálálnám (természetesen tévében lévő meccs is ugyanúgy érdekel).
    ja igen! ami nem tetszett, hogy... de ezt nem mondom el, nem lövöm le a dolgokat, amíg nem néztétek meg a tévében! bár csak összefoglaló lesz, de akkoris!
  • Z
    #976
    zsír! ha lesz időm megnézem (a jurószporton szoktam néha nézni a fight club-ot), thx
  • hykao #975
    Szombaton este 11-kor az RTL-en K1 Magyar Nagydíj összefoglaló!!!
  • Z
    #974
    ok, meghajlok a nagyobb tudás előtt...
  • hykao #973
    Z!
    Szal Mirko vs Sapp.
    Má' pontosan nem emlékszem, de szvsz fej.
  • hykao #972
    LOL!
  • Z
    #971
    looooooooooooool! bazmeg! :DDDDDDDDDDDDDDDD lóóóóóólll, nagyon nagy post...

    na és akkor mi van ha Bob Sapp izmosabb, mint Akebono? Talán alá befeküdnél? muháháháhá
  • Z
    #970
    na hozzá kell adni a kedvencekhez... :)
  • Zsoldos
    #969
    Az a durva, hogy leszamitva egy kis oszulest a szakallaban majdnem ugy nez ki, mint 30 evesen. (15-t letagadhatna siman) Es alkatilag sem valtozott semmit. Szerintem o a kivetel aki erositi a szabalyt :)
  • hykao #968
    Akkó' majd élménybeszámolót kérnénk...meg kamerázást! :)
  • Petyus_
    #967
    Így van, van rá jegyem. =)
  • hykao #966
    akkor szerintem közben valójában fogyott... :)

    szal tudományos magyarázatokat nem tudok adni, de a suliban is úgy tanítják, hogy a testsúly növekedése nem áll meg a növés befejeződésével.


    Egyébként miért nem rakod be az általad látogatott topikokat a kedvencek közé, és akkor egyből megjelenik, ha új hozzászólás kerül egy topkiba.
  • Zsoldos
    #965
    sory, kicsit megkesett valasz :)
    50
  • hykao #964
    Augusztus 19-én K1 Magyar Nagydíj, asszem Debrecenben.
  • hykao #963
    és hány éves most?
  • FreeHome
    #962
    Megtudná nekem mondani valaki, hogy a K-1 -ben a "k" betü mit jelent?
    Köszi:
    FreeHome
  • Zsoldos
    #961
    why?
    apam pl pont ugyanolyan alkatu es sulyu mar vagy 30 eve.
  • hykao #960
    Hát nem mustrálgattalak, azt láttam, hogy vékony vagy, de 185 centihez a 60 kiló az elég kevésnek tűnik...de persze a kor is számít.
    10-15 év múlva, ha ugyanilyen vékony maradsz, akkor is egy 15-tel nehezebb leszel.
  • Adi
    #959
    Hát annnyi vagyok.. láttál is már élőbe.. mér mennyinek nézztél?
  • hykao #958
    huh, biztos a 60kg, vagy csak úgy írtad? :))
  • Adi
    #957
    185cm:)
  • hykao #956
    Hát ahogy én láttam a Sapp elleni meccs alapján, Akebono renkívül rossz állapotban van.
    Az embernek a hatalmas testúlyhoz hurkapálca karjai vannak...és egy perc alatt elfárad...
    Sapp hozzáképest egy maratoni futó állóképességével rendelkezik... :)
  • hykao #955
    Te 60kg vagy? Hány centi vagy hozzá?
  • Zsoldos
    #954
    Ehe ez tok jo. Szerezd meg a klippjet pls :)
  • Zsoldos
    #953
    Akebono nem edz csak versenyezik, vagy mit csinal? :)
    Az ilyen szumosoknak altalaban tok brutal kondijuk van.
  • Adi
    #952
    Az a nagy tehén rámászik vkire .. (fhuujj nem feküdnék alá.. 60kg-mat úgy betakarná mint sírt a föld!!) megnem tud mozdulni... :):) Mert pl: bob sapp is nagy db állat de ő izmos vazz.. Akebno-nak meg nagyob a csöcse mint az anyámnak. Pedig annak sincs szégyenkezni-e valója!
  • Adi
    #951
    Hjaaa ezt már halottam ilyen bemutató klipnél.. pár bevágásd!:D Ez a hang ami neki van!?Mondjuk jobb mint néhány magyar vazz!
  • hykao #950
    Ok, fenn van Sapp time címmmel!
    Megpróbálom megszerezni a videoklipjét is, az is nagyon LOL!!! :))
  • hykao #949
    Amúgy Akebonot ismét elpicsázták a hétvégén, egy - állítólag - roppant unalmas meccs keretein belül...

    Nem értem miért nem inkább a Pride-ban, vagy az UFC-ben próbált szerencsét...azokban talán több esélye lenne a földharc miatt...bár az állókepessége hagy nem is kevés kivánnivalót maga után...
  • hykao #948
    mindjárt megnézem, hogy van-e annyi hely, ha igen akkor felnyomom!
  • Zsoldos
    #947
    Hi! danke. Felteszed az ftp-re? (tegnap neztem, de nem talaltam)
  • hykao #946
    Hát ahogy emlékszem, nem erre vonul be.
    Ebben énekel(ne ha tudna...), van klip is belőle, de az nekem nincs meg...még...
  • Adi
    #945
    Akkor?
  • Adi
    #944
    Ez az amikor Bob bevonul? És lekapja magáról mindig a köpenyt?:D
  • hykao #943
    Valaki a múltkor kereste Sapp Sapp Time c. zenéjét, ha kell, megvan.