3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • LordVenom
    #3189
    Én addig be sem léptem ide,ameddig meg nem néztem a gálát. Most lett vége,hát volt papírforma is,de volt meglepetés is.
    Nekem egy dolog nem tetszett. Véleményem szerint túl hamar leléptették az embereket...
    Kicsit lehetett volna tovább engedni,de a bíró biztos jobban látta.
  • hykao #3188
    Hadd döntse el az ember, hogy mikor nézi...nincs mindenkinek lehetősége, ideje stb. élőben nézni, legközelebb légyszi SPOILER tagek közé tegyétek az amúgy fölösleges hozzászólásokat...
  • limperatore
    #3187
    milyen spoiler? nézd élőben a meccset ne 2 napra rá...
  • Flower
    #3186
    Kössz a spoilereket!
    Ma megnéztem a meccsket és furcsálltam, hogy 1 rászámolás és vége a meccsnek. Változtak a szabályok?
  • Freeeee
    #3185
    Megint Schilt:)
  • limperatore
    #3184
    lol és nem :s
  • limperatore
    #3183
    Hát most jön a döntő Hari vs Schilt

    Hari - Oveereem volt, Hari 2x földre küldte, 2.ra fejbe rúgta leléptették
    Schilt meg egy nagyot rúgott Remynek így az nem bírta

    De szerintem a döntőben Hari első menetben megcsinálja Schiltet. Embertelen ez a Hari
  • Freeeee
    #3182
    Durván letérdelte:) Többi meccsről van info?
  • limperatore
    #3181
    meg is ölte :D
  • limperatore
    #3180
    teixeirát megöli oveereem sztem
  • limperatore
    #3179
    hari gyorsan kivégezte az embert :D
  • hykao #3178
    Húú, jó, hogy szóltál! Javítva! :)
  • bens
    #3177
    azonnal javítsd ki még a #3170-ben az alsó sorban a fedort fjodorra, mert különben megsemmisül a föld
  • hykao #3176
    A Pride felvásárlása után japán vonalon a DREAM és a Sengoku bajnokságok (ill. volt még egy gála erejéig a szilveszteri Yarennoka) viszik tovább úgy-ahogy a Pride hagyományokat (főleg előbbi) és azokat a harcosokat, akik nem az UFC-nél landoltak...az utolsó DREAM gálán nagy változás történt, feladták a ringet, és ketrec volt a küzdőtér. Egy-két régi név fel-fel tűnik, de már elég nagy a szórás, sok a kisebb súlycsoportú és vágott szemű versenyző.

    Amerikai fronton az UFC mellett az Elite XC volt még említésre méltó a Strikeforce mellett (ami talán legfőbb érdekessége a női bunyósok szerepeltetése volt), valamint néhány nevesebb gálát megélt az Affliction kezdeményezés is...ill. a briteknek volt még a Cage Rage, ami huzamosabb ideig működött. Ezen szervezetek mindegyike (UFC-t kivéve természetesen) mára már a Strikeforce-ban él tovább.

    Egy-két egy gálát megérő kezdeményezés előfordul néha, ahol nevesebb küzdők szerepelnek. Fjodornak pl. ez volt az 5. MMA mérkőzése a Pride óta.

    Szóval azért van élet a Pride után és az UFC-n kívül is, de kétségtelen, hogy a Pride felvásárlása óta az UFC a legnagyobb MMA bajnokságsorozat, noha érdemes figyelemmel kísérni az UFC-n kívüli eseményeket is...
  • napalmdude
    #3175
    Na most akkor hogy is van ez a kulonbozo szervezetekel? Vagy nem is tudom minek lehet nevezni, utobbi idoben kicsit kiestem a dolgokbol..

    Anno a Pride korában kb egyértelmű volt, hogy aki ott bajnok, azt a vilagelsokent lehet emliteni. Az UFC megy tovabb a sajat szekeren, es most itt ez a Strikeforce.

    Akkor tulajdonkeppen az UFC melett ez a jelenlegi masik nagy szervezet/rendezveny, ami emlitesre melto? Utobbi 2-3 evben csak UFC-t neztem, ahol idonkent feltunnek a regi nagy nevek (Vanderlei, Mirco, Noguera, stb.), de tenyleg csak ritkan.

    Az Emalienko-krol meg Pride ota nem hallottam, de akkor valoszinuleg csak azert, mert (az egyebkent egy ido utan rohadt unalams) UFC-t nezegettem.
  • hykao #3174
    Jaja! :)
  • Loál János #3173
    Фёдор Емельяненко?
  • hykao #3172
    Rogers-nek szerintem igencsak hiányos az állóképessége...

    ...és tanuljuk már végre meg magyarul leírni valakinek a nevét: Fjodor - ha már egyszer mindenképp keresztnevet írkálunk... :P ...a Fedort hagyjuk meg az angolszászoknak...
  • Sequoyah
    #3171
    Egyébként Fjodor 3 év után először látta meg a 2. menetet:)
    És utoljára jó 4 éve volt szükség a bírákra, hogy eldöntsék, ő a jobb (CroCop ellen), ez a sor még nem szakadt meg:)
  • Sequoyah
    #3170
    Fjodor sokkal jobb volt, de Rogers nagyon erős és jó is volt, szóval nem elhanyagolható esélye volt, h egyik keze csúnyán betalál...
    Bár Fjodor sem arról híres, h ki lehetne ütni:)
  • Loál János #3169
    Bizony, plusz az orrost is csúnyán beszívta.
    Rogers kicsit pipa volt a meccs után.
  • bens
    #3168
    Azért Fjodor elég szépeket kapott egyszer a földön, rogersnek volt esélye sztem, de fedor nagyon jól tud időzíteni
  • Flower
    #3167
    Kétesély
    Fjodor Emelianenko (RUS)1.18
    Brett Rogers (USA) 4.30
  • kisradai
    #3166
    élőben adják valahol a fjodor vs rogers meccset?
  • bens
    #3165
    fjodor vs rogers. mik a tippek? sztem izgi lesz, rogers állatiasan nagyot tud ütni
  • Flower
    #3164
    Öregszenek.
  • bens
    #3163
    lebanner kikapott schilttől az utóbbi 3évben mindig. kétlem hogy most fogja elverni.
  • limperatore
    #3162
    schilt nem hiszem h döntős lesz, nem megy már neki úgy mint anno
    ha le bannert a keze nem fogja hátráltatni meg csinálja sciltet
  • bens
    #3161
    sztem hari most nagyon rá fog gyúrni overeemre, nem lesz egyszerű meccs mint múltkor.
  • bens
    #3160
    tudom hogy mire gondolsz, de sztem inkább legyen valaki a farkasok közt utolsó mint birkák közt első. én nem gondolom h nevetséges azért mert nincs a csúcson.
  • LordVenom
    #3159
    A tippem: Oveereem - Schilt
  • LordVenom
    #3158
    Az,hogy nevetségesnek tartom a mezőny többi harcosához képest,nem azt jelenti,hogy magamat többre tartom...sajnálom,hogy ezt szűrted ki belőle.
  • bens
    #3157
    kíváncsi vagyok mennyire nevetnétek ha összekerülnétek vele
  • bens
    #3156
    schilt-hari döntő
  • Flower
    #3155
  • Flower
    #3154
    Ki milyen eredményre tippel?
  • LordVenom
    #3153
    Musashi már 10 éve is nevetséges volt... :)
  • Flower
    #3152
  • Flower
    #3151
    Ez a Musashi...nevetséges. Mit keres a top 16-ban???
  • Flower
    #3150
    Friss:
    Emelianenko Boxing Debut