3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Flower
    #3229
    3/3
    Gyors volt
  • Flower
    #3228
    Most nézegetem a K1 Final 16-ot. Eddig 2 meccsből kettő KO.
  • Shep
    #3227
    Tudna valaki olyan oldalt ajánlani ahol le van írva, hogy mely versenyzők milyen sportág elemeit alkalmazva küzdenek?
  • Flower
    #3226
    Maradok a K1-nél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mellesleg erős szorítása van
  • Jano
    #3225
    Strikeforce-ról van szó, nézze mindenki.
  • Jano
    #3224
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Werdum, baze. 1 perc alatt.
  • Flower
    #3223
    Freddy Kemayo kopasz lett? Kicsit emberibb a formája
  • LordVenom
    #3222
    Hehh... még csak most jutottam el az UFC 99-es Franklin - Silva meccshez. Két őrült...jó meccs volt. :)
  • bens
    #3221
    már csak azért is mert egy bekólázott ember nem áll be a sarokba higgadtan megvárni hogy mi lesz.. meg ha eléraknak egy mikrofont nem ragad bele a szó
  • Flower
    #3220
    Fogadóirodában az ellenfelére rakott nem kevés pénzt.
  • bens
    #3219
    vagy kvára nem volt egy fontos meccs neki és úgy volt vele méltó lesz a nevéhez és csinál egy kis showt
  • limperatore
    #3218
    nincsen nagyon

    ramon dekker pl minden meccsén kokaint nyomott szinte, mert 2 hetente meccselt sérülten is
  • bigapó
    #3217
    volt már ilyenje, nem értem miért nem tanul belőle? nem tudom, hogy milyen cuccokat nyomatnak meccs előtt, ha lehet egyáltalán, mert gondolom itt is van vérvizsgálat meg mittomén mi, de ehhez nagyon ostobának kell lenni.
  • limperatore
    #3216
    hát igazából simán lehozta volna a meccset, de sztem tele volt kokainnal megint :D
  • Flower
    #3215

    Hosszabb verzió, végén ismétlésssel.

    Amúgy igazi ellenfélre lelt a 2. menet elején. Ezért is akadt ki ismét.
  • limperatore
    #3214
    ez a hari tiszta hülye :D

  • LordVenom
    #3213
    Egyszer én is csináltam homokost...pár nap alatt olyan szinten besűrűsödött,hogy majdnem eltört a kezem,és az ujjaim...azt vagy nagyon érintőlegesen lehet ütni,vagy sehogy...
    Olyan,mint a beton,ha betömörül.
  • Flower
    #3212
    Haver homokost csinált 15 évvel ezelőtt. Én nem szerettem, de ő püfölte rendesen.
  • Tyler1
    #3211
    nekem is ruha van benne meg szivacs, pedig az gyári, és hidd el nem könnyű sőt. homokot már nagyon régen nem használnak gyáriba sem.
  • bigapó
    #3210
    attól meg túl nehéz és kemény lesz, eltöri a kezed ha beleütsz. már próbáltuk anno és elég kemény lett. összetömörül ahogy lóg és ütöd, szóval nem jó ötlet.
  • Flower
    #3209
    Ruha könnyű, inkább homokot bele.
  • alexandra232
    #3208
    Szerintem, ha bor anyagbol tudsz sokat szerezni, es vannak hasznalt ruhanemuid, siman megoldhato. Meretet megnezed nagyjabol, es megcsinalod. Nem nagy ordongosseg. Teletomod és ugy varrod ossze, hogy szerinted is kibírja. Neten is tele van ilyen segitsegekkel.
  • lacinkacinka89
    #3207
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne (remélem jó helyre írom), hogy házilag hogyan lehet boxzsákot késziteni? Venni nem tudok most, de edzeni szeretnék. Előre is köszi a tippeket!
  • Flower
    #3206
    Még egy menet és LeBanner-nak vége lett volna. Spong jól bírja az ütéseket.
    Overeem is majdnem kikapott.
  • LordVenom
    #3205
    Elsősorban igen... olyan volt,mint egy drogos. Fogyott vagy 20 kilót,és nincs a helyzet magaslatán. Rossz így látni egy legendát. De Ignashov is feleslegesen tért vissza...
    LeBanner meg akkora massza,hogy ideje korán besavasodnak az izmai a harc alatt...gyorsan fárad.
  • Flower
    #3204
    Aerts-re gondolsz?
  • LordVenom
    #3203
    Uhhh... a K1 egykori nagyjai csak árnyékai önmaguknak... kár értük...
  • Flower
    #3202
    Kisfiú még, de erős, mint a bivaly
  • Flower
    #3201
  • Loál János #3200
    Igen.
  • Flower
    #3199
    It's Showtime - Chan Sung Jung vs Pajonsuk

    Miért nyert a kiütött? Tiltott ütés fordulatból kézfejjel?
  • Gus85
    #3198
    Na, senkinek sincs hozzászólása a 109hez, vagy a 110hez? :)
    Coleman nagyon csúnyán kikapott! Úgy gondolom sokak szerint vissza kéne vonulnia.
    és szerintem Sonnen teljesítménye parádés volt.
  • Loál János #3197
    UFC 107
  • Flower
    #3196
    Tudtok ajánlani Ong Bak féle filmet?
  • Flower
    #3195
    Spong ellenfelének meg 3 farka volt :)
    1 elöl, 1 hátul és 1 a fején
  • Flower
    #3194
    Kraus ellenfele szlovákiai magyar?
    Kiabálnak, hogy hajrá (magyarok?).
  • bens
    #3193
    overeem nemtom hogy készült erre a versenyre, de kb úgy mozgott a ringben mint sapp... én azthittem nagyobbat fog szólni
  • LordVenom
    #3192
    Így van,de Overeem sem volt túl meggyötört...még őt is vissza engedtem volna...na mindegy,így is látványos meccsek voltak... :))
  • Flower
    #3191
    Hogy/hol nézzem élőben?
  • Flower
    #3190
    Ezt nem értettem én sem. Már itt is a bundázás? Karaev és LeBanner is simán tudta volna folytatni.