3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Z
    #1342
    Ahaaa! htx, így már nagyjából világos.

    Megnéztem a tavalyi Rampage - Silva meccset, de ott Silva csúnyán elbánt Jacksonnal. Annyi térdrúgást bírt ki lábon a Jackson, hogy az már nekem fájt! :DDD
  • hykao #1341
    Superfight esetében nem lényeges, hisz nem az övért mennek.
    Ezenkívül mind a négyük súlya 90 és 100 kiló között mozog, nagy eltérések nincsenek.
    Silva pl. versenyen kívüli időszakban volt már 100 kiló is.
    Pl. Vovchanchyn is jócskán lefogyott, olyan 93 kiló körül van jelenleg, régebben 107 kiló volt.
    Pár évvel ezelőtt nem voltak súlycsoportok, azt hiszem Pride-ban sem (ahol jelenleg 2 súlycsoport van), de UFC-ben tuti nem voltak (ma 3 súlycsoport van azt hiszem).
  • Z
    #1340
    Critical countdown 2004:

    Quinton Jackson - Ricardo Arona meccs brutális! Ahogy felemeli, és odavágja a földhöz a brazilt, az egyszerűen hihetetlen. Bár a brazil szerintem kicsit elcseszte amikor fejbe rúgta a amcsit, és nem végezte ki. Ahelyett a bírónak panaszolta, hogy nézze már meg, nincs magánál...

    * Ha valaki, akkor Quinton Jackson talán le tudja majd győzni Silvát. Annyira erős, hogy az valami állati.

    A Emeleianenko vs Randleman meccs is brutális volt. Quinton még mondta is - miután Randleman földhöz csapta az orosz judost - hogy örül annak, hogy nem sérült meg Emeleianenko. Iszonyat módon csapódott be az orosz fej a padlóba.



    Hykao: tudod, hogy hogyan lehetséges a súlycsoportok közötti átjárás? Mert ugyebár Silva, és Quinton Jackson is középsúlyú, míg Cro Cop, vagy Randleman nehézsúlyú . És már játszottak egymás ellen.
  • Jano
    #1339
    Mintha totál bepánikolt volna, pedig nem harcolt rosszul, bár messze nem a régi formájában küzdött. Hosszú percekkel a leintés után is folyamatosan zihált, mindenkitől elfordult, és mintha hisztizett volna. :/
    Sosem csíptem LeBannert, de most megsajnáltam. A meccs után mintha árnyéka lett volna önmagának. :(
  • antgecc
    #1338
    Esetleg tud vki olyan helyet/weboldalt, ahonnan tudnék venni/rendelni Pride-os, vagy UFC-s pólót/pólókat? Vagy valami hasonló stílusút...
  • hykao #1337
    komoly sérülés után tért vissza Banner, ezekszerint sikertelenül...
    eléggé futva néztem át, töltsd le, 2 db. fura kiterjesztésű videofájl, de a mappájában van hozzá lejátszóprogi.
  • Z
    #1336
    Nem mondod!?!?!?! Nem volt formában, vagy elege lett? :DDD
  • tajfun
    #1335
    En is, ugy 15 eve. Lehet hogy azota ujra megneznem?
  • hykao #1334
    hát nekem úgy rémlik, hogy nem volt látványra sérülése, egyszerűen nem állt ki a 4. extra menetre, miután döntetlenre hozták ki a meccset a 3. menet után.
  • antgecc
    #1333
    Ja... leshetjük a vágott verziót... asszem inkább kihagyom... amúgyis megvan és kb. 1000000x láttam - mint szerintem mindenki, aki ide jár :P
  • tajfun
    #1332
    Ma 22.20, RTL Klub: A Sarkany kozbelep. yeah...
  • Z
    #1331
    Tényleg! Egyszer le is léptették Bothát, mert földön fekvő, térdelő, vagy földre rogyó ellenfelet ütött meg, ugye?

    Le Banner megsérült ellene?
  • hykao #1330
    Botha már 5 mérkőzést vívott a K1-ben, és csupán egyet nyert, az is egy érdekes volt, igaz, hogy nem kismiska ellen, hanem Le Banner ellen, de végülis Banner adta fel...
  • hykao #1329
    hát én meg nem mondom neked, mert már régen láttam, és nem ez a rész kötötte le igazán a figyelmemet, de biztos akad valaki aki megmondja.
  • antgecc
    #1328
    Na igen... szerintem egyről beszélünk. De abban nem csak Musashi küzd boxoló ellen, hanem Ignashov és Aerts is... másra így hirtelen nem emléxem. Ignashov győzelme a legszebb sztem! :))
  • Z
    #1327
    Egy meccset már láttam, valami nehézsúlyú legenda féle néger fickó bunyózott Musashi ellen. De azért Musashi nem mezei K-1-e. :)

    Kicsit szabálytalankodott a boxoló, mert nagyon b@szta a csőrét, hogy folyton rárúg a japán.
  • Z
    #1326
  • Z
    #1325
    Jaja! Ilyenekre gondoltam!!

    Csak lássunk már igazi tökös boxolót MMA-ban!

    Annyira jónak tűnik a PRIDE ezeken a közvetítéseken, hogy simán kimennék ilyen bunyókat megnézni mondjuk egy foci válogatott meccs helyett. De még szegény Madár meccse helyett is inkább ilyet néznék. Főleg, ha lenne egy király magyar faszi, aki jól szétrúgná a külföldi nagyágyúk seggét! :DDDDD
  • antgecc
    #1324
    khm.. ja és elnézést, hogy elb..sztam hykao nevét :P
  • antgecc
    #1323
    Egyébként ahhoz a témához, hogy melyik a legütősebb stílus, csak annyit szólnék:
    Szerintem ne próbáljatok senkit meggyőzni, hogy a thaibox és a brazil jitsu a legütősebb! hadd hidjék azt, hogy a kungfu a király meg a stb... Hogy néznénk ki, ha mindenki thaiolna meg földharcolna? Jobb ez így! :)
  • antgecc
    #1322
    Z: Voltak már olyan meccsek, ahol boxolókat engedtek "sima mezei" K1-esek ellen. A boxolóknak látványosan esélytelenek voltak. Nagyon kikaptak. Hyako ftp-jén fennt van ez az esemény, amiről beszélek. A nevét hirtelen nem vágom, de majd Hyako kisegít :)
  • RexMaximus
    #1321
    Hello hykao. Lenne 1 kérdésem.: A Mark Kerr "dokumentum" filmben Mark mivel inekciózta magát? Nemigazán tudok angolul és abbol a részböl nem értettem semit. thx
  • hykao #1320
    Nekem nincs.
  • tajfun
    #1319
    Bruce Lee filmed nincs vmi?
  • hykao #1318
    Ha minden igaz, pár napon belül felkerül:
  • hykao #1317
    ezen
  • tomsits
    #1316
    ez milyen versenyen volt? melyiken?
  • Jano
    #1315
    Roy Jones-t másodjára is kiütötték mostanában, már nem raknám be bunyózni. Inkább egy _hajdani_ Lennox Lewis-t, _hajdani_ Shannon Briggs-t, vagy a _hajdani_ Mike Tyson-t néznék meg. :D
  • Z
    #1314
    Na pont ezért lennék kíváncsi egy jó boxoló vs jó pride-os meccsére.

    Monjduk egy Roy-Jones/Antonio Tarver/ Bernard Hopkins, vagy valami nagyobb barom ellen.
  • Z
    #1313
    Kocsmai kidobó? :DDDD
  • Jano
    #1312
    Itt pont életbe lép a ki-tudja-a-saját-stílusát-ráerőlteti-a-másikra.

    Egy kiváló boxoló szétveri az agyát bárkinek, de ha egy kiváló lábmunkással, vagy földharcossal találkozik, aki nem engedi, hogy megüsse, akkor halott ember, lehet akármilyen jó boxoló.
  • hykao #1311
    22.-én:
  • tajfun
    #1310
    Inkabb a Pokol Angyalai motorosbanda egyik tagja. :)
  • hykao #1309
    Valami kanadai magyar származású birkózó:
  • Z
    #1308
    Amúgy ki ez a Kálmán Géza srác? A pár másodperc alapján ugye nem tévedek, hogy kikapott?
  • Z
    #1307
    Előbb a speciál meccseket megvárom, de utána feltétlenül az jön! :))

    Öcsém előbb megnézte a Randleman - Cro Cop meccs első pár másodpercét, és eléggé lenézőn mondta, hogy ezek nem is harcműszék. Mástól meg hallottam, hogy egy boxoló azért simán megverné ezeket. Na azt nem látom tisztán, hogy egy boxoló mit tudna csinálni a földharcban, vagy hány rúgást tudna védeni. Biztos lenne esélye, de nem hiszem, hogy a tisztán boxot bemutató emberek lennének itt a favoritok.
  • hykao #1306
    Emelianenko ellen már küzdött.
    Megnézheted, ha leszeded a Pride 2004 Critical Countdown-t.

    Itt egy rossz minőségű kis video Randleman vs Kálmán Géza összecsapás végeredményéről.
  • Z
    #1305
    Stefan Leko - Ogawa meccsen nagyon kijött, hogy hiába a világ egyik legjobb kick-boxolója a német, nem tud mit kezdeni a földharccal. Szerintem párszor megrúghatta volna térddel a fejét a japán judosnak. De mivel fekve volt, fel sem merült benne a rúgás lehetősége.


    Na most láttam a Cro Cop - Randleman meccset. Hát mit is mondjak, nagyon benézte a Cro Cop azt a balost. :DDD
    Bár nekem már az első akciónál is úgy tűnt, hogy nem veszi kellő képpen komolyan a meccset a horvát. Beállt full lazán, és nagy meglepi érte, amikor a Monster csúnyán berámolta őt a sarokba.

    Nagy győzelem volt Randlemannek. És jól harcolt, sokkal összeszedettebbnek tűnt Cro Cop-nál.

    De megnézném Nogueira ellen is ezt a Randleman-t. Vagy az orosz bajnok, Fedor ellen!
  • Senkii
    #1304
    Aha... :)
  • Z
    #1303
    A #1302 második fele neked ment.