3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • hykao #1702
    Tuti, hogy jogi dolog van a háttérben... (az RTL szűkre szabott műsoridején kívül)
    Sztem csak PPV-n lehet adni a K1-et (is) élőben, és teljesben...

    Kíváncsi leszek, hogy a nem döntős, de a gálán lezajlott Goodridge és a Le Banner meccset leadják-e (bár költői kérdés...tuti nem...)
  • Z
    #1701
    ájáj ször! :)))
  • RexMaximus
    #1700
    Nézem a nap eseményét. hááát hogy van pofájuk enyire összevagdosni. egyáltalán összevagdosni elm csak 3*3perces menetek lenének. ennyi erővel álloképeket is adhatnának. meg a boxot is vagdoshatnák :) no comment...
  • antgecc
    #1699
    Hát ez az Aikido is csak hókuszpókusz... szal én le se szedném... :)
  • hykao #1698
    sajna csak MMA mehet fel... (az FTP üzemeltető kérése)
  • Z
    #1697
    LOL!!! Ne fesd az ördögöt a falra...mert seggbe rúg a házmester. :DDD


    Ja! Jut eszembe Hyk: van némi aikido anyagom. Ha jól olvastam, akkor nemrég volt tárhelybővítés. Amennyiben lenne rá igény szívesen felpakolom. (És ez - egyelőre - garantáltan nincs fent. Nem úgy, mint múltkor! hehe :D )

    5-1 kyu-ig Tissier vizsgaanyagok,(400Mega)
    1 nagyobb anyag: Aikido - Mitsugi Saotome - The Principles of Aikido (400Mega)
    meg több kb másfél tucat kisfilm. (100Mega)

    Összvissz 900Mega.
  • Loál János #1696
    Vigyázz, mert még visszajön kedves kollégánk, és megint nekiáll kérdezősködni, hogy akkor melyik a legkeményebb... :D
  • hykao #1695
    ők a rohattak...

    én még mindig nem tartom küzdősportnak, csupán bajnokságnak (annak ellenére, hogy már vannak k1 edzések...eheh itthon is)...és, hogy a legkeményebb lenne...hah...
  • Loál János #1694
    ROHATT!!!

    :D
  • hykao #1693
    Ehh ma este lesz a K1 döntő az RTL-en (persze valami összefoglaló szerű kurtított változat).

    asszonygyák a reklában: a világ legkeményebb küzdősportja!!!!!!!!!!

    LOL!


    (Na ehhez mit szósz JANAUÓ????? :DDD)
  • hykao #1692
    valami ilyesmi
    de alap ugye, hogy tudd fogni a csatornát...
  • Z
    #1691
    Jah, tényleg!

    Mindig mondják is a pay-per-view dolgot...és ahhoz kell valami speckó dekóder, vagy antenna? Vagy hogy megy ez?

    Aszondom, itt a számlám vágjatok rajta eret, és van csatornám? Vagy tök másképp működik?
  • hykao #1690
    Azért ez nem ilyen egyszerű...
    A világon mindenütt csak PPV rendszerrel közvetítik a PRIDE-ot, de lehet, hogy az UFC-t is....de lassan a normálisabb BOX közvetítéseket is.
    Mármint élőben.
  • antgecc
    #1689
    Azért nem fognak egyhamar a TV-ben Pride-ot és UFC-t közvetíteni, mert túl brutális és ez már nem sport! Ennyi.

    Ők így gondolják......
  • Z
    #1688
    Előbb vagy utóbb, de megfertőz a PRIDE! :D

    Tényleg durva, de a PRIDE kicsit is jobbfajta meccsei után maximum a legjobb K-1-es meccseket tudom megnézni.

    Nem is értem, hogy a kertévék miért nem csaptak még le ezekre (PRIDE/UFC)? A sima boxmeccseket elég sokan nézik, és úgy beszélnek rúla, hogy "húú, meg haa". Ezzel szemben a mai Roy Jones vébé címmeccs is elég langyos volt. :(

    Bezzeg a PRIDE: Silva vs Quinton Jackson visszavágó nagyon jó volt. És nemsokára Fedor Emelianenko vs Antonio Rodrigo Nogueira meccs jön, na az valami király lesz!!! Meg Cro Cop vs Randleman...mondhatnám: prájd rulez. :)))
  • Loál János #1687
    Jaja, az az, sry! :)
    Pride nekem is egyre jobban tetszik, bár még nem néztem olyan nagyon durva fejtaposós akciókat, és a hosszú percekig tartó földön való sanyargatást én sem csípem, de az ottani ügyes feszítések, arcszétverések nagyon jók.
  • hykao #1686
    Jah, az is jó lesz...újévi koncert Bécsből(vagy J.Strauss: A denevér) - helyett mindenképp... :)))
  • bigapó
    #1685
    ööö..én a Schokwave-re gondoltam a jövő évnél:)
    Ha a KO fenn lesz az is jó lesz:))
  • hykao #1684
    Remélem azért a jövő év előtt felkerül még...olyan 12-én (azaz 3 nap múlva... :D)
  • bigapó
    #1683
    Ezt a múltkor elfelejtettem megnézni, de tényleg jó lesz:)
    A jövő év is jól fog kezdődni:)
  • hykao #1682
    Akkor itt lesz ez nemsoká':

    Itt nem fogsz sok bírkózást látni, mert a legnagyobb KO-zásokra fókuszál.

    Már egyszer belinkeltem, de itt van mégegyszer: katt ide
    Ez az előzetes. Érdemes leszedni, csak 16 mega, de valami 8 perc kőkemény - KOkkal tűzdelt - akció, semmi birkózás... (bár én szeretem ezt a "birkózást" is a Pride-ban...)
  • bigapó
    #1681
    Nekem tetszettek az UFC-k is. Bár való igaz, hogy ott is akad jó pár "unalmas", mondjuk nekem valamiért alapból nem jön be ez a birkózós dolog a Pride-ban meg az UFC-ben sem:)) De azért szeretem nézni őket. Főleg mikor "ölik" egymást:))
  • hykao #1680
    UFC 50 van, vagy PRIDE 28, (UFC-k elég uncsik mostanában, a Pride viszont egyre szinvonalasabb sztem)
    Ha nem akarsz unatkozni, akkor Pride-okra fókuszálj (de ne a Bushido-kra, mert azok között mindig van pár unalmas meccs...)
  • Loál János #1679
    Mondjuk a minap lenyomtam Tőled talán a Pride 50-et (?), az is valami ritka unalmas volt!
  • Loál János #1678
    Abszolút. Messze nem azt a formáját mutatta, mint tavaly, vagy akár év elején.
    Musashit Sven Ottkéhez hasonlítgattuk Testvéremmel, talán ismeritek, a német "szuper"boxer, akit soha nem vertek meg, de kb 2-3%-ban játszott KO-s meccseket. Hasonló a stílusuk, tipikusan az a semmit sem nyújtó, de ugyanakkor (szinte) verhetetlen figurák mindketten. :)

    Ettől függetlenül Musashit valahol kemény gyereknek tartom, régen állandóan agyba-főbe verték, ami jót tett neki, nagyon bírja a verést (Bonjasky egyenesébe úgy beleszaladt, csak úgy csattant a földön, de gond nélkül felállt). A mostani Sefo elleni mérkőzést viszont szerintem abszolút rosszul ítélték meg a bírák (hmm, egyre több a szponzor, sok a pénz...?), Sefo jóval aktívabb volt, Musashi kerülte a kemény bunyót, nem állt oda.
  • hykao #1677
    Hát, ha az van, hogy túl hamar fejezte be, akkor nyilvánvalóan utólagos óvás volt...
    Lehet a bíróban a K1-es beidegződések munkáltak...
  • hykao #1676
    Szerintem még Botha ellen sem volt annyira meggyőző...
    Musashi-t meg ezen az estén szinte lehetetlen volt megverni...persze nem a tudása miatt... :))
    Elég unalmas, színvonaltalan bunyók voltak javarészt, főleg ahhoz képest, hogy a döntő volt, nem valami sokadrangú dolog...sok volt a pihengetés, passzivitás... (nameg sok PRIDE bunyó után nézve...)

    Persze lehet mondani, hogy Bonjasky "okosan" játszott (amolyan késői Lewis stílus... :D), de ez nem biztos, hogy érdekli azt a 70e nézőt, akik kifizették a jegyeket...és elaludtak az este folyamán... :)

    Nem baj, vasárnap este megnézem az RTL-en is, kiváncsi vagyok milyen "szakkommentár" lesz...nameg a vége felé, ahogy egyre később lesz, egyre álmosabb leszek, és remélhetőleg el is alszom rajta majd... :)
  • Loál János #1675
    Nem lehet, hogy utána fellebeztek? Mert a bíró rúgás miatt beszűntette a meccset, ami egyértelmű KO. Viszont tényleg felállt utána a gyerek (még ha nem is volt tiszta valószínűleg), de a bíró már jelezte a mérkőzés végét. Talán ezután megóvták a meccset, rossz bírói döntés indokával, és így lett nc.
  • Loál János #1674
    Ja. Acélból van a kölök, sajnos Mo-t nagyon ügyenesen elintézte. Van még egy hasonló figura, Puramuk. Érdemes megnézni a meccseit.
  • hykao #1673
    Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a bíró túl hamar szüntette be a mérkőzést. Mivel ez MMA szabályok szerinti volt, attól, hogy a madár megfeküdt, még miért kellett beszüntetni?
    Elég hamar felpattant a csóka....
    De a fene tudja, nem ismerem pontosan a K1 féle MMA szabályrendszert, lehet, hogy más volt...
  • bigapó
    #1672
    Egyáltalán ki ez a kaok-lali vagy ki? Kis csenevész Muai Tai-os kölök, erre úgy fejberúgta Mo-t, hogy percekig nem tudta hol van!
  • Loál János #1671
    Visszagondolva egyetlen meccs sem tetszett igazán, Kaoklai vs. Mighty Mo akkor lett volna jó, ha Mo nyer. :D
  • bigapó
    #1670
    Ja, tényleg. Valahonnan rémlett, hogy olvastam, de az már régen volt:))
  • Loál János #1669
    Demét lett az nc??? Széttérdelte a fejét, a bíró meg beszűntette a meccset.
  • Loál János #1668
    Egyetértek, és #1641.
  • bigapó
    #1667
    Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a tavalyi K-1 döntő jobban tetszett. Persze ízlések és pofonok!! :))
    Volt most is jó bunyó, de nekem olyan fáradtnak tűnt mindegyik versenyző (most a bunyókat nem számolva), gondolom mindenkinek húzós volt az éve. pl. Bonjarsky sem volt az a túlságosan meggyőző stílusú, mint akár tavaly...szerintem
  • hykao #1666
    Na leadja az RTL - vasárnap vagy mikor - a K1 döntőt...
  • hykao #1665
    Hát akkor bizony amiről te beszéltél, az az NC volt!

    Nézd csak meg: katt ide

    még egy kis rövid video is van az NC mérkőzésről...
  • Loál János #1664
    Aki a visszavágón szétfojtotta. :D
  • hykao #1663
    jah...és ki volt az ellenfél? :P