3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Loál János #1662
    A nyerés mondjuk elég gyors volt. :D
  • hykao #1661
    1 nyereség, 1 veszteség, 1 NC...

    De Kaoklai Kaennorsing ellen is elég gyengén muzsikált...igaz az nem MMA szabályrendszerű bunyó volt...
  • antgecc
    #1660
    Ignashov gyengén muzsikálása mit takar? Hány mérkőzése volt eddig és milyen eredményekkel?
  • hykao #1659
    Újabb olimpikon a PRIDE Shockwave-en!
    A 2000-es Sydney-i olimpián aranyérmet nyert (Judo) TAKIMOTO MAKOTO is küzdeni fog a szilveszteri gálán!
  • hykao #1658
    Sapp állítólag szilveszterkor visszatér, de majd meglátjuk, Ignashov pedig MMA-ban elég gyengén muzsikált eddig, szal sztem jobb ha marad a K1-nél...és elkezd komolyan edzeni, mert nem mindenki ellen elég a magas termet... :)
  • antgecc
    #1657
    Tud valaki valamit Bob Sapp-ről? Nagyon el van tűnve, nem? És Ignashovról? Csinálni fogja a Pride-ot?
  • hykao #1656
  • Loál János #1655
    Egy másikat?
    Pedig csak egyszer játszottak, az tuti. Asszem. :D Megpróbálom megszerezni a meccset, mert most elbizonytalanodtam. Viszont az is tuti, hogy lenyomták a 3 menetet, és döntés alapján nyert Crop Cop.
  • Z
    #1654
    Thx, ez remek hír! Nagyon nagy meccs lesz! (remélem)
  • tomsits
    #1653
    kösz. :)
  • Senkii
    #1652
    Bocs, de Te milyen meccset néztél? CroCop többször fejberúgta Hunt-ot, a végén annyira, hogy eldőlt, mint egy zsák.
  • Z
    #1651
    Csakúgy, mint korábban Sefo, az általában barátságos Hoost felettébb elégedetlen volt a bírók döntésével: "Én találtam többször, én nyertem meg csatát" - mondta. Hoost továbbá nemzetközi bírókat kért K-1 eseményekre.
  • hykao #1650
    Végre hivatalosan is bejelentették a CroCop vs Randleman visszavágót, ami a Shockwave-en fog lezajlani...
  • hykao #1649
    Nagyon komoly kis előzetes a 10-én PPV-n debütáló PRIDE Hardcore Knockouts-ról, ill. a végén egy kis Shockwave: katt ide
  • Jano
    #1648
    OFF
    Voltak/vannak itt kedves lányok Fórumszerte, akik negyvenezer felkiáltójelet tettek/tesznek a mondatok végére, és 1-2 egyéb egyén, akik nem nyomták/nyomják rendesen a shiftet, amikor kell(ett volna), és ezek összevonásából, ezek kifigurázása miatt terjedt el. :)))
  • tomsits
    #1647
    uh. sztem még nem jártam ott sosem. de ha marketING szerepe van akkor kinai. pedig közel dolgozom a témához, és akkoris. nem értem. de keresni sem fogom az okot mert nincs rá időm
  • Jano
    #1646
    Járj többet a Gumiszobába, ott megtudhatod az eredetét. :D
  • tomsits
    #1645
    fenn a banner a rednelj pólokat témánál. a most után van: !!!!4
  • antgecc
    #1644
    Mármint a 86.18 kg a nehézsúly határa. Na mind1... :) Kérdésem helye(ebbe)n:

    Kaennorsing 78 kilójával hogy indulhatott K-1-ben? Vagy a 86.18 kg csak a nehézsúlyúak súlyhatára? A GP-re pedig bárki kijuthat, akár egy 78 kilós srác is, feltéve hogy bizonyít?
  • antgecc
    #1643
    78 kg Kaennorsing. Na de akkor most tényleg... hogy indulhatott K-1-ben? Vagy az csak a nehézsúlyúak súlyhatára? A GP-re pedig bárki kijuthat, akár egy 78 kilós srác is, feltéve hogy bizonyít?
  • Jano
    #1642
    Nagyon sajnáltam Mo-t. :( Iszonyúan belehajolt Kaoklai sípcsontjába, szinte átment a fején az ütés. :\

    Amúgy köszi a meccseket, akárki is követte el! :)
  • Jano
    #1641
    Szerintem teljesen jogosan.
    Bonjasky messze nem volt formában, sem Hoost, sem Musashi ellen nem volt meggyőző.
    A Musashi - Sefo meccset is inkább Sefo-nak adtam volna, Musashi semmit sem nyújtott a mérkőzésen. Sefo sokkal aktívabb, szorgalmasabb volt.
  • Jano
    #1640
    HOL!!!!!!!!!!!!!!!!4444
  • antgecc
    #1639
    Na most tudtam megnézni a Kaoklai vs Mighty-t. Hát emberek, teljesen meghatódtam annak láttán, ahogy Mo minden erejét összeszedve próbál felállni. És felállt. Nem semmi.....
  • tomsits
    #1638
    ha gondolod fordíthatnád
  • Z
    #1637
    Azért ez érdekes:

    "Like Sefo before him, the usually gracious Hoost was less than pleased with the judges' decision: "I landed the most blows, I won the fight!" he said. Hoost also made a call for international judges at K-1 events." - Hoost - Bonjasky meccs kapcsán.
  • Z
    #1636
    uh, hohh, őőő htx! [idiota]
  • tomsits
    #1635
    nekem semmi közöm hozzá ;)

    loál bannerja el van baszva. uh azaz baltázva :) vagy 4-essel irjá mindenhol az utlosó ! jelet? :D
  • antgecc
    #1634
    TŐTÖM! TŐTÖM! TŐTÖM! TŐTÖM! YEEEEHHAAAA!!

    Te tőtötted fel tomsits? Jajjdekirály!
  • tomsits
    #1633
    tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed! tőtsed!
  • neménvoltam
    #1632
    ment az eurosporton? lesz ismétlés? le lehet tölteni valahonnan?
  • Freeeee
    #1631
    Kaennorsing kiraly:) Az is csalas hogy Musashit hoztak ki gyoztesnek. Ha egy 78 kilos gyereket nem tud leverni a szaz kilojaval,es meg extra menetet kell jatszani,ami raadasul szoros is volt,akkor hogy gyozhetett?
  • Freeeee
    #1630
  • tomsits
    #1629
    tele van meglepetésekkel ez a döntő... miért? bazz forr az agyam ;)
  • hykao #1628
    A hihetetlen az, hogy:

    1. elbaszták a táblázatot a thai gyereknél...
    2. Musashi döntős lett...
    3. Botha az első menetben le KO-zta Aerts-et...


    A két superfight mecset viszont LeBanner és Goodridge is hozta...
  • antgecc
    #1627
    tőteni akarom, tőteni akarom! tőteni tőteni tőteni!!!! :)))))
  • tomsits
    #1626
    ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

    ez nem lehet igaz!!!
  • hykao #1625
    tárhelybővítés volt... :))
    csakhogy az átmásolás egyelőre megszakadt, majd visszakerül minden, ami eddig fenn volt... :)
    nemsoká...
  • bigapó
    #1624
    Hi Hykao!

    Tárhely-csökkentés volt a szerver-en? Az összes Ufc eltűnt és a többi is megcsappant:(
  • hykao #1623
    Jah, Sakuraba elég jó harcos, bár Silva egyszer már úgy kiütötte, hogy homokzsákként hullott alá...