3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Bohoc
    #1742
    Rickson Gracie ről készült dokumentumfilm eszméletlen jó. Az a pali egy állat, kb legdurvább ember...
  • hykao #1741
    Hát pedig többször is leírtam itt, hogy ez olyan lesz, mint az UFC-nél az Ultimate Knockouts sorozat!
    Pl: a #1682-ben is!
  • tomsits
    #1740
    pf. azt sem tudtam hogy lesz ilyen. csak híkao szólt: ifgyeljek . pf. nesze neked kárörvendő. ;)
  • antgecc
    #1739
    húúú.. akkor nem csak én vok láma, van amit te is benézel, ezt pl. én vágtam! mehehe
  • tomsits
    #1738
    bazz én azt hittem a hard knockout egy verseny lesz. de most látom csak hogy a legjobb ko-k válogatása. kár, hogy nem minden mecset nyomnak le végig, vagy legalább a ko végéig.
  • antgecc
    #1737
    Egyébként meg kell mondjam, nagy pancser vagyok, hogy ezt nem találtam meg!
  • tomsits
    #1736
    na ugye HEHEHE
  • antgecc
    #1735
    megvan, köszi!
  • antgecc
    #1734
    elhiheted, hogy kerestem, de én még most se látok sehol, semmiféle movie feliratot.
  • tomsits
    #1733
    bocs amit kihagytam, hátha most sem keresnéd: van menüsor. ott a 4-dikre klikk. a mögött találod a MOVIE-kat
  • tomsits
    #1732
    bazz ezek szerint nem is kerested.
    vagy 40pontos betüvel van kiirva hogy MOVIE
  • antgecc
    #1731
    Igen, áttam Hyk a linket, csak azon belül nem találok semmiféle vidót.
  • Senkii
    #1730
    www.angelfire.com/magic2/miki/K1.htm
  • Senkii
    #1729
    Innen kikeresheted az ominózus(Mirco-Hunt) meccset. Ha nem jön le, akkor Crocop vmelyik HL-jában ott van...
  • Bohoc
    #1728
    Nem zavar csak nevetséges sztem:) inkább kritika akart lenni.
    Sima accal fel lehet nyomni?
  • hykao #1727
    Tudtommal még nincs se Xbox, se PS2 emulátor PC-re...
    A Tito Ortiz dolog elfér az FTP-n, miért zavar ennyire?
    CroCop Story-t felteheted.
  • Bohoc
    #1726
    johát a smiley kat nem oda rakta ahova én gondoltam, már amelyiket kirakta :)
  • Bohoc
    #1725
    Nem akarok megbántani senkit, de a ’tito ortiz rumble on the reservation internal’ minek van fent ftp n? Ennél szánalmasabb nevetségesebb dolgot nagyon rég láttam. A felvétel minősége katasztrófa, a vágást a szomszéd gyerek csinálta, ki már másodszor látott vágó programot, a felkonferáló emberke full amatőr és a bunyók se a legjobbak. Szerintem nevetséges

    Viszont a többi az nagyon fasza, nekem főleg a Mark Kerr The Smashing Machine tetszett, a crocop videó már nem annyira jó viszont. Ellenbe a crocop story néven futó dokumentumfilm elég fasza, ha gondoljátok, feltehetem, bár gondolom már elég sok mindenkinek megvan

    Emulátorral nem lehet ezekkel a játékokkal pc n nyomulni?
  • hykao #1724
    Jah, sajnos...
  • bigapó
    #1723
    Ez nagyon állat játék. Kár, hogy nem jelennek meg PC-re ilyenek.
  • hykao #1722
    #1711
  • antgecc
    #1721
    Hol ez a video? Én nem találom.
  • hykao #1720
    hehe, az LOL, jah... :)
  • tomsits
    #1719
    bazz megnéztétek a videon milyen fejre körívest nyom a sapp akebonora. nem gyenge.
  • antgecc
    #1718
    Gyerkőcök... Elnézegettem én ezt a döntőt és arra kellett rájönnöm, hogy nagyon büdös az egész. Nagyon Musashinak és Bonjaskynak pontoztak a bírók. Nagyon azt akarták, hogy ők vívják megint a végső összecsapást.

    Szerintem pl. Hoost jobb volt az leső 3 menetben, a 4. menetre nem lett volna szükség, de mégis összeengedték őket. Igaz abban valóban jobb volt Bonjasky.

    Aztán ott volt a Remy vs Botha. Szerintem ha Remy nem rúgja fekbe Bothát, akkoris őt hozzák ki győztesnek, holott látványosan jobb volt Botha. BÁr ez csak spekuláció, de azé na.

    A Musashi vs. Kaennorsing témát már valaki felvetette. Sztem is Kaoklainak kellett volna hoznia a meccset.

    No meg itt a döntő meccs: Hogy volt pofájuk 5. menetet hirdetni, mikor már a 4. menetben sem tudta Musashi hogy hol a francban is van. Minden egyes ütése betalált Bonjaskynak, már-már játszott Musashival. És döntetlenre hozták a menetet.... hát azért ne haragudjanak, de ez vicc.

    Büdös volt ez az egész sztem...
  • hykao #1717
    Kifejtenéd? :PP
  • hykao #1716
    Hát a mesében minden lehetséges... :)
  • antgecc
    #1715
    hát érdekes játék ez. hoost pride-ol... kemény :)))
  • antgecc
    #1714
    elnézést...
  • Jano
    #1713
    Meg az #1695. ¦)
  • hykao #1712
    Itt pedig a teszt... :)))





  • hykao #1711
    LOL!
    Új PS2-es K1 játék
  • hykao #1710
    PLS tartózkodjunk a különböző küzdősportágazatok fikázásától!
    Már a #1699-es se volt épp örvendetes...
  • antgecc
    #1709
    egyetértek... sőt igazából én azt se szeretném, hogy elterjedjen ez a pride meg k-1 stb.... mert akkor rájön mindenki (ha van esze) hogy a kungfu, karate meg ilyen bohócságok nem jók semmire... és akkor mindenki majd thaiboxolni fog... na az milyen lenne már... áááá... jó ez így :)
  • sanzik
    #1708
    most siman jobb volt a nigger a dontoben,viszont Botha szepen agyonverte, sajnaltam,hogy ott a vegen az a rugas dontott...
  • Jano
    #1707
    Ehhez a "szakértő"höz no comment.
    Komolyan mondom, inkább ne is közvetítsen a klub K-1-et...
  • antgecc
    #1706
    már nem azért, de a 4. menetben musashi már sehol se volt... annyira el volt fáradva, hogy már sajnáltam. bonjasky akkor ütötte meg, amikor akarta és döntetlenre hozták ki a menetet... ez azért röhej....
  • antgecc
    #1705
    Nálam is.
  • Jano
    #1704
    Nálam egyértelműen Botha nyerte volna, Bonjasky az ég világon semmit nem mutatott.
  • hykao #1703
    Azért kíváncsi lettem volna, hogy milyen döntést hoztak volna a bírók, ha a végén nem rugja nyakon (vagy fejen) Bothát Bonjasky...