3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • antgecc
    #1783
    Nem, nem tudtuk... :)
  • bigapó
    #1782
    Hi!

    Tudtátok, hogy az Orient Expressz Vinkovci-n is keresztül ment?
    Ez pedig, mint Mirko Crocop óta tudjátok, eme kedves fiatalember szülőhelyéhez nem esik túl messze:) Ezt csak érdekesség képpen írtam...tegnap láttam az egyik kereskedős csatornán, ama bizonyos Gyilkosság az Orient Express c. filmben. Vinkovci és egy másik város között akadtak el kőomlás miatt - annak aki esetleg nem látta volna. Ekkor történt a gyilkosság. Nagyon érdekes film, érdemes megnézni.

    Nacsá, reméljük Hykao hamar végez a pontosítással a magyar feliratot illetően és felteszi oda ahova kell:))
  • hykao #1781
    Töltsd csak simán, mintha nem is a tiéd lenne, szal ne ftp-re bejelentkezve! Akkor teljes sávszéllel fog lejönni...amit előzőleg már feltöltöttél... :)
  • bigapó
    #1780
    OFF:

    De ez miért van? Ha többen látogatnák az oldalt(ami nincs is kész), akkor gyorsabb lenne az ftp?
  • hykao #1779
    hehe, azt bizony sehogy! :((

    amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    bigapó: crocop felirat átjött, amint lesz időm nekiesek!
  • bigapó
    #1778
    OFF:
    Tudom, hogy nem ide tartozik, de hogy lehet állítani az ATW-s letöltés sebességén? A saját cuccomról van szó, mert másé gyorsan jön , ez meg 10-el cammog.
  • bigapó
    #1777
    Neked is viszont kívánjuk!
  • antgecc
    #1776
    Boldog karácsonyt a harcosok klubjának!
  • Bohoc
    #1775
    Vitor Belfort vs. Tito Ortiz
    //kurvajó meccs. Vitor az egyik kedvencem. Titot meg utalom:) remelem szetkapja

    Tim Sylvia vs. Andrei Arlovski
    //szinvonalas bunyo varhato sztem

    Evan Tanner vs. Dave Terrell
    Phil Baroni vs. Robbie Lawler
    //itt is:)

    David Loiseau vs. Joe Riggs
    Mike Kyle vs. James Irvin
    >További lehetséges mérkőzések:
    B.J. Penn vs. Frank Trigg
    //nah erre kivancsi lennek
  • hykao #1774
    ok
  • bigapó
    #1773
    A mai napon 30 percig jutottam el, majd holnapután tudom befejezni. Kicsit sokat dumál a srác, naggya nem is lényeges. Azért szórakoztató műsor. nacsá, mentem.
  • Bohoc
    #1772
    Hát igen, tenyleg az egyik legszimpatikusabb emberke. Es mellette hihetetlen jo harcos is. Csak most lattam, hogy anno Bomjanskyt is lenyomta k1 be:)
  • bigapó
    #1770
    Most járok az egy-harmadánál. Vannak benne rövidítések, meg szakszavak amiket, lehet, hogy félreírtam, majd át kellene nézni. Most megyek pihizni és reggel folytatom, meg ott lesz rá a holnapi(mai) napom, mert nappali műszakot is viszek. Hogy juttassam el hozzád?
  • hykao #1769
    Csináld csak, majd legfeljebb átnézem utólag, ha nem baj... :)

    Nyugodtan írhatod kicsivel is, végül is úgy regeltem...szal mindegy...
  • bigapó
    #1768
    A Hykao term. nagy betűvel írandó. sry.
  • bigapó
    #1767
    Ja, ha hykao még nem kezdte el, akkor lehet, hogy ma este nekiesek a fordításnak. Nem lesz tökéletes, de alapot adhat a későbbiekhez. Előre is bocs, ha valamit nem szakszerűen fordítok:), viszont rossz hír, hogy iszonyatosan gyorsan beszélnek és néhol van kihagyás is. Szal, majd meglátjuk milyen lesz.
  • bigapó
    #1766
    Hi!

    Megnéztem (igaz néhol beletekerve) a CroCop Story-t. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem korábban is szimpatikus volt a srác, most pedig még jobban "tetszik":) Talán azért is van ez, mert nincs is olyan messze tőlünk az a világ ahol Ő most is él. Persze nálunk nem volt háború, de ha jobban belegondolok, ugyanazt a nyugodt, vidéki életet tükrözi a film, mint ahol Én is felnőttem. Iszonyatos akaratereje van és mindent saját erőből ért el. Onnan indulni és idáig eljutni nagyon nehéz lehetett, de neki sikerült. Remélem sok meccsét élvezhetjük még.
  • antgecc
    #1765
  • hykao #1764
    Ha lesz időm, és nem sok, akkor nekiesek majd...
  • tomsits
    #1763
    én ezért már a megjelenéstől könyörgök. de hátha többen előrébb visszük az ügyet ;)
  • antgecc
    #1762
    Valaki nem fordítaná le a Crocop story feliratát angolról magyarra?
  • hykao #1761
    rám is úgy telcsiztek, hogy kapcsoljam be a tv-t... :)
  • tomsits
    #1760
    bazz hogy ilyenekre is van időd... a kis milliomos. :D
  • hykao #1759
    LOL! Most megy a TV2-n valami szar sorozat (Országutak őrangyala v. mi a szösz...), és Bas Rutten az egyik mellékszereplő benne... :))
  • antgecc
    #1758
    Nem akar versenyezni a srác, csak megtanulni ezt-azt...

    Bár ez nem változtat azon a tényen, hogy a retinája kifordulhat....

    Szopás.
  • tomsits
    #1757
    ha megy fejre az adok kapok akkor ne versenyezzen, mert a lencse leszakíthatja a retinát. női kosarasoknál a válogatottban egy ilyen baleset történt pár éve. egy ütközésnél leszakadt a retinája egyik játékosnak, amiért félbeszakadt a pályafutása. sportorvos sem fog adni engedélyt, persze mindent kilehet jáccani, de nem érdemes
  • antgecc
    #1756
    tud vki vmit arról, hogy kontaktlencsével miujság küzdelem közbe? szal egy haverom kontaktlencsés és most kezdett thaiolni... egyik nap kifordult a szeméből a lencse... lehet ezt így erőltetni? vagy felejtse el? nélküle nem sokat lát.
  • tomsits
    #1755
    ne fényezd hykao-t vagy kapcsolatait. várjuk meg milyen lesz az olad készen ;)))
    -na jó tényleg jól néz ki :D
  • Bohoc
    #1754
    Durva a flashes dolog az elejen, tuti nem amator csinalja (persze ha programozva van es alap flash bol) :) en is flashbe programozgatok, de ez jo nehez. tuti fasza oldal lesz
  • hykao #1753
    Új pár:

    ANJOU YOUJI - RYAN GRACIE

    Ha CHONAN RYO is kap ellenfelet, akkor eddig úgy fest, hogy 11 összecsapás lesz a szilveszteri PRIDE Shockwave gálán!
  • hykao #1752
    Na él a domain, tárhely is van, készülget az oldal!

    www.mixedmartialarts.hu
  • tomsits
    #1751
    ezért érdemes lenne kiutazni, hogy láthassuk élőben! kezdem is árulni a lakást ;)
  • Bohoc
    #1750
    Colemant miert mellozik? Mindig ott a neve a lehetseges emberkek kozott erre sose merkozik
  • hykao #1749
    Úgy tűnik megvannak a végső párosítások a PRIDE SHOCKWAVE-re: katt ide

  • Bohoc
    #1748
    http://www.groundfighter.com/products/catid/32.html
    o is megvan, nem is olyan rossz, nah meg a vitor belfort fele video se!
  • Bohoc
    #1747
    Rickson a legnagyobb mester a foldon, valami hihetetlen modon lefolyt mindenkit:) Emelianenko meg bamulatos ahogy a ringbe mozog es harcol. Olyan mintha erre szuletett volna, es amilyen angyali arcot vag hozza az valami durva:) Crocop is hasonlo arcokat vag. Ha gondoljatok es az ftp tulajdonos beleegyezik fel tudnek tolteni par dolgot ha van ra hely meg igeny.(lehet csak kov honap upc korlat miatt:))
    CroCop story, Randy Couture instructional, Rickson Gracie documentary, gracie jj es hasonlo filmek
  • bigapó
    #1746
    Rickson Gracie "méltó" ellenfele lehet ez a Fedor Emelianenko. Hihetetlen szívós pali és megy előre, mint egy őstulok:) Az az igazi, nyers, orosz erő van benne...
    Nagyon jó kiadvány, minőségi képben és élményben is, bár még csak az első fél órát láttam:) Bár nekem nem igazi K.O. a karfeszítés, de mindegy; jelzem eddig csak egy volt.
  • hykao #1745
    Hehe, nem véletlenül ő a nehézsúlyú bajnok (még mindig)...és, hogy ő marad-e, kiderül szilveszter napján... :)
  • Bohoc
    #1744
    igen komoly alkotas ez a pride knockout
    Fedor Emelianenko meccsei hihetetlen jok
  • tomsits
    #1743
    már tudjuk, már tudjuk.