3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • hykao #1823
    A CroCop story felirata ki lett cserélve magyarra az FTP-n.

    Bigapó fordításából angolul maradt részeket befejeztem, illetve itt-ott finomítottam a fogalmazáson, szövegeken. (néhol én is csak sötétben tapogatóztam, mert az angol fordítás is - amit ugye magyarítottunk - néhol igencsak nyers volt...)

    Akinek kedve van hozzá még finomíthatna rajta, mert azért néhol elég nyers még a fordítás. Az első 15 percet már finomítottam, de nem nagyon van rá több időm mostanság. (meg kedvem sem)

    Viszont az időzítést mindenképpen be kéne lőnie, valaki hozzáértőnek!
    Mert sajnos már az angol felirat is nagyon rossz időzítésű néhol!
    Sok felirat meg sem jelenik egyszerűen, a rossz időzítés miatt!
  • hykao #1822
    Ez attól függ, hogy a "játékosod" milyen kódolású fájlok lejátszására képes.
    De nagyon egyszerű, veszel egy újraírható cd-t, ráírod a dolgokat, és egyből kiderül...
    Elméletileg az .mpg, vagy .mpeg kiterjesztésű fájlokkal nem lehet gondja, a többi .avi, .wmv, stb. fájlok pedig a próba során kiderülnek.
    De az újabb DivX-esnek nevezett "játékosokat", már frissíteni is lehet.

    Pl. ebben a topikban lehet bővebben nyammogni a témáról.
  • Bohoc
    #1821
    Sherdogra kinyomtak ultimate fighter nevu tv program bemutato videojat. Kurvajo lehet 12 harcos reality showja:) valahogy meg kene majd szerezni a reszeket .)
  • bigapó
    #1820
    Na várjál, mert az enyém DivX-es! Ha tehát fogom és simán "kimásolom" Cd-re a file-okat, akkor elvileg mindegyiket lejátsza? Nemcsak az avi-kat?
  • hykao #1819
    Lehet.
    Át kell konvertálni őket (amelyik nem mpeg), és kiírni.

    ...de amilyen olcsók már az mpeg4-es asztali DVD "játékosok", érdemesebb inkább a régit lecserélni egy ilyenre...és akkor nem kell (annyit) szarakodni...vagy ekkortól kell csak igazán! :))
  • bigapó
    #1818
    Hi!

    Nem tudom ki rakta fel a Mirko Crocop féle összeállításokat, de
    Kérdés: Olyat lehet-e csinálni, hogy ezeket a különböző fájlokat (wmv, mpg, avi) 1 vagy több darab Cd-re VCD vagy SVCD formátumba kiírni, ill. ugyanez DVD-re valahogy? :)) Ha láma kérdés bocs.
  • bigapó
    #1817
    Spoiler: aki nem látta a Hunt vs. Silva meccset NE olvasson tovább!!:

    Nos, sikerült végignéznem és azt kell, hogy mondjam jogos a vereség (vagy a győzelem:)) Silva messze tudásán alul teljesített, fáradtnak tűnt, nem volt fejben a ringben (szerintem), de ne felejtsük el, hogy Hunt K-1-es bajnok, tehát, nem kezdő nyikhaj csávó...a súlykülönbség is döntő volt, nem egyszer fordított úgy Hunt, hogy szinte úgy tűnt Silva nincs is rajta és csak az ágyában forgolódik a hawaii:)
    Na, mindegy. Ez a hajó elment Silva-nak, azt nem tudom, hogy most volt-e komolyabb tétje a meccsnek?
  • antgecc
    #1816
    Én nem vagyok egyik rajongója sem. Na jó... egy kicsit Silváé igen, viszont most nagyon szurkoltam Hunt-nak. Szimpatikus figura és igencsak megnézném már, ahogy szépen veszít Silva. Hangsúlyozom: szépen. Nem így, ahogy most....
  • Loál János #1815
    Látatlanban csak annyit tudok mondani, hogy talán túl nagy falat volt neki Hunt.

    (Egyébként én Hunt-párti vagyok, úgyhogy ha látom majd a meccset, akkor én a másik oldalról fogom megközelíteni, hogy ne csak a Silva-rajongók nyilatkozzanak. :D)
  • bigapó
    #1814
    Ezt nem hiszem el...elfáradt az év végére (elejére) vagy mi van? Vagy volt benne bírói kéz is, ahogy olvasom? De biztos lesz visszavágó, mint annak idején Quinton jackson-nal:)
  • Loál János #1813
    Wanderlei.
  • bigapó
    #1812
    állj-állj... Most melyik Silva-ról van szó? Csak nem Vanderlei-ről? vagy a Giant? Ha fent van, akkor max este tudom leszedni, úgyhogy egy kis spoiler nem ártana:)
  • hykao #1811
    Na megnéztem a Hunt vs Silva meccset, mert bár mostanában kevés szabadidőm van, de nem bírtam ki...

    Hát kéremszépen nekem ez a meccs - okoskodások ide-okoskodások oda - minimum döntetlen!
    Tény, hogy Silva láthatóan nem a legjobb formájában (és kondícióban) volt, de figyelembevéve a jelentős súlykülönbséget (Silva a meccs idején 96 kilós volt, Hunt pedig majdnem 130), valamint azt a tényt, hogy ugyan látványra Silva kapta a nagyobbakat (persze azért Hunt is kapott eleget, csak talán valamivel jobban bírja), de mindenképpen ő volt az aktívabb, és ő helyezett el több ütést-rúgást Huntra, én semmiképp sem Huntnak adtam volna a meccset!

    Nem is értem, hogy ezt a meccset miért nem úgy rendezték, mint annakidején a CroCop félét, miszerint ha az idő lejártáig nem kerekedik felül egyik a másikon (KO), akkor automatikusan döntetlen!

    Bár csak 2-1 arányú volt a bírói döntés, de úgy hiszem, nem szabadna ilyen kétes értékű bírói értékeléssel kedvezőtlen helyzetbe hozni egy eleddig veretlen bajnokot, aki súlycsoportjában legyőzött mindenkit, aki élt és mozgott, többségüket KO-val! (PRIDE-ról van szó!)
    Nemhiába tűnt csalódottnak a bírói döntést hallva...láttam már Silva-t bírói döntéssel veszteni, de akkor - mivel jogos volt - nem is volt ilyen csalódott...
  • tomsits
    #1810
    hykao remélem nem lesz mérges de antgecc figyelmébe ajánlom az index e témával foglalkozó fórumát ahol a győzelmét teljesen megmagyarázzák. én nem teljesen értem de a szabályokat figyelembe véve helyes a bizonyítás :).
    de volt három érdekese mecs. az egyik andi gracie mecse ahol sztem le kellett volna léptetni a köcsögöt. garner mecse, ahol bár nyert, de ha egy kicsit is képzett lett volna akkor tuti ko a mecs vége, míg így csak a levegőt csapkodta. a harmadik giant silva. méreteihez képest többet vártam volna, mert a magasságához meg van a megfelelő testalkata, így akár jobb mozgása is lehetne.
  • antgecc
    #1809
    Gyerekek... valami már megint büdös.

    Aki még nem nézte a szilveszteri pride izét, az ne olvassa tovább.

    Szerintetek megérdemelten nyert Hunt Silva fölött? Hát itt vmi nem kóser...
  • tomsits
    #1808
    nem a súly számít. ezt a 78kg-s ellen többen bebizonyították. ignashov, mo, musashi és a szöuli gálán az ellenfelei (azt ugye megnyerte). kyoban nem egyszer fordult elő hogy 70kg-s emberke lett a világbajnok (megérdemelten), pedig ott súlycsoport nélküli verseny volt. kaoklai vagy mi fene teljesen felkészült minderre. nagyszerű harcos aki mindenkinek nehéz ellenfél.
    k-1 mélypontja 2 éve volt. mostanra kicserélődött frissült a versenyzői gárda, ami pár év múlva beérik. csak a k-1 mma-nak kellene egy megfelelő képeségű állandó versenyzői gárda. mert sztem bebizonyosodott hogy az állóharcról földharcra való azonnali áttérés, és egy idényben való versenyzés mellett nem lesz meghatározó fighter senkisem. talán semi schilt az egyik példa erre. ő nyomult k-1-ben ufc-ben, pride-ban. még sem lett egyikben sem állandó szereplő.
    k-1-re fel! éljen az kezes-lábas állóbunyó! :D
  • Freeeee
    #1807
    Lehet hogy en latom rosszul,mert en Mushasit egyaltalan nem talalom jo harcosnak,es ha egy 78 kilos emberrel nem tud vegezni negy menet alatt,azert az gaz. A K1 raadasul szerintem a melypontjan van. Szinte minden evben egyre gyengebb a mezony,ossze nem lehet hasonlitani egy 3-4-5 evvel ezelotti mezonyhoz. Persze ez az en velemenyem,es biztos van aki pont ellenkezoleg gondolja. Ez van:)
  • tomsits
    #1806
    kétes győzelem? nem hiszem. sztem ahol tovább mentek ott bizonyos szemszögből simán lehetett úgyis dönteni. bár musashi nem volt eléggé aktiv a mecsein, de mint minden japán uralta sport esetén, törvényszerü hogy nyomják a japánokat. de mnt a példa mutatja nem eléggé. a nagy fightingokban mind a nem japánok nyernek (pride, k-1...)
  • Freeeee
    #1805
    Meg is ertem,Bonjarskyt jol becsaltak a dontobe,Mushasival egyutt. Erdekes a Pride-ban sokkal kevesebb az ilyen ketes gyozelem.
  • hykao #1804
    A K-1 World GP döntő után Hoost nemzetközi bírókat követelt, lehet annak hatására szerződtették "Big" John-t...
  • Freeeee
    #1803
    Nagyon ugy nez ki,hogy a Pride,es a K1 mindenkit bekebelez:)
  • hykao #1802
    Hát, nekem is nagyon úgy tűnik, hogy maga "Big" John McCarthy az UFC-ből...
  • Freeeee
    #1801
    Csak nem Big John?:)
  • hykao #1800
    Az Akebono-s képen ismerős a 3. "szereplő"??? :)
  • hykao #1799
    Pár képecske:









  • hykao #1798
    SPOILER!

    PRIDE Végeredmények

    K-1 Végeredmények
  • hykao #1797
    SPOILER!

    CroCop vs Randleman :katt ide

    Aki inkább megvárná a teljes anyagot, az ne nézze meg!
  • hykao #1796
    UFC-ben volt, és már régen...
    Silva a Pride-ban még sohasem veszített!

    Amúgy ha minden igaz, jövőre összejöhet a Pride-ban egy visszavágó Belfort-tal!

    ...egyébiránt lehet, hogy már vége is a Silva vs Hunt meccsnek, tekintve, hogy Japánban már 23 óra van!
  • Bohoc
    #1795
    persze hogy ott volt. HAt silva eselytelen volt, innentol kezdve viszont sztem eleg veszes. eselye nem volt ha nem allitjak le akkor nagyon hulyere veri
  • antgecc
    #1794
    De az UFC-ben volt nem? Egyébként ha lassításban nézzük az a KO-t, akkor szerintem nem volt az olyan vészes, mint ahogy az elsőre kinéz.
  • Bohoc
    #1793
    nagy kedvencem ahogy vitor belfort lenyomja... :)
  • Bohoc
    #1792
    Silva!!! bar nem szeretem
  • tomsits
    #1791
    hunt nyer. de csak mert k-1-ből jött, és nekem a k-1 a favorit még mindig.
  • antgecc
    #1790
    silva nyer... bár szivesen megnézném már, ahogy egyszer kikap! :))
  • hykao #1789
    ...és a Silva vs Hunt meccsre ki, mit tippel? :)
  • Bohoc
    #1788
    pride jobbnak tunik, de azert kivancsi lennek a masikra is:)
    foleg akebono meccsere
    pridon crocop,emilanenko gyozelmeket varok!!
  • hykao #1787
    Egészen érdekes párosítások vannak itt is!
  • tomsits
    #1786
    elköltözöm saitamába. minden évben van vagy 4-5 komoly k-1 vagy pride verseny
  • hykao #1785
    Már javában folyik!!!
  • tomsits
    #1784
    bigapó a szoba iq, eq... mestere ;)