3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • tomsits
    #1863
    szereztem egy videot. először tök furcsa volt. K-2. ez 1993-ból való. hoost nyerte, és andy hug is bunyózik rajta. nem tudtam hogy ishi-ék csionáltak K-2-öt is.
  • tomsits
    #1862
    ez igen... csak úgy ömlik belőled a szó ;)
  • hykao #1861
    há' ja... :)
  • tomsits
    #1860
    sztem nem survival lenne az igazi név hanem útban fedor felé. ;)
  • tomsits
    #1859
    szasz hyako rég jártál erre ;)
  • hykao #1858
    Itt a Pride 29 eddig nyilvánosságra került "szereplőgárdája"...néhány nagy visszatérővel... :)

  • bigapó
    #1857
    Hi!

    Érdekes ez az új valóság-só. Itthon nem lenne túl sok sikere a hasonlónak. Pedig sokkal érdekesebb, mint bármelyik. Ez a Chris Leben egy igazi tenyérbemászó köcsög-gyerek. Őt verném szét először a többiek helyébe:))
  • tomsits
    #1856
    jah. engem az tesiórai iskolai választásokra emlékeztetett. mindig a leggyengébb maradt utoljára. itt is. a végén hogy ellett jáccva hogy még gondolkodok kellesz-e. szegény srác nem sokáig fogja birni.
    aki tud englisül, az igazán leirhatná milyen pojénokon ment a kacaj. mert abból volt bőven.
  • Bohoc
    #1855
    Nem rossz. Chuck jobban jart. Az elso ket ember akit bevalasztott eleg komolyan kuldi,randy nel csak az elso fazon a nyero, legalabbis az elso resz alapjan
  • tomsits
    #1854
    dekezd szedni utánna ha fenn lesz több akkor megszakadt letöltés folytatása. ;)
    jó kis só. nézze mindenki.
  • tomsits
    #1853
    684 mega
  • Bohoc
    #1852
    Most tolti fel emg nem ert fel...
  • Bohoc
    #1851
    Nalam hibasnak irja a fajlt:/
  • antgecc
    #1850
    Ez a 180 megás avi lenne az? Ekkora az egész? Szedhetem is, vagy még folytatva lesz a feltöltése?
  • tomsits
    #1849
    lesz. holnap ;)
  • Bohoc
    #1848
    NANA! ide vele! most! :-)
  • tomsits
    #1847
    ugye azt mondtátok, hogy nem érdekel bennetek a az ultimate fighter valóság só. akkor nem is töröm magam érte ;)
  • tomsits
    #1846
    ant. sztem tyson simán nyert volna földön is.
  • antgecc
    #1845
    Nagy valószínűséggel színház volt az egész. Szerintem.

    Úgy gondolom akkor Tyson megverte volna Sapp-et K-1-ben, de szerintem még most is. Viszont ha földharc is lenne, akkor Sapp tutira simán hozná a meccset.

    Egyébként ez kicsit több mint egy éve volt.
  • tomsits
    #1844
    tuti hogy az egész egy nagy propaganda volt. k-1-nek hír verés tysonnak meg pénz. azért megnézném ha az ufc-n shaq (ufc rajongó) vagy korábban a vegasi k-1-en m. jordan ment volna csak úgy be ;) és még lehetne sorolni. tuti nem ingyé csináltam tyson mindezt.
  • Jano
    #1843
    Tyson megnézte Sapp meccsét, a végén állva tapsolt, Sapp lenézett a nézőtérre, Tyson pedig felemelte az ökleit, és mosolygott Sapp-ra, jelezvén, hogy kiállna vele bunyózni. Sapp idegbeteg lett, és le akart szaladni szétütni Tyson, aki csak mosolyogva állt. A ringben nagy tömeg kerekedett, Tyson-t pedig megkérték, hogy menjen fel. Sapp meglátta Tyson-t, és neki akart rontani, de lefogták 10-en, Tyson meg csak mosolygott.
    Nem sokkal ezután tényleg aláírták a papírt, aztán tényleg nem lett belőle semmi. :/
  • Steel
    #1842
    mondom én, hogy le vagyok maradva itt a dolgokkal :D
    de miért volt a balhé azt nem vágom, Sapp egyből nekirontott Tysonnak mikor meglátta a ringben mint egy vaddisznó
  • tomsits
    #1841
    szasz steel.
    az már vagy 2 éve volt. mindenki baromira várta, alá is irtak vmi cetlit tyson és a k-1, de végül nem lett semmi sem belőle. sajnos. tyson újra boxol, és ahogyan hallottam, most új edzője van,és megint mecsre készül.
  • Steel
    #1840
    tud valaki valamit a Bob Sapp és Mike Tyson közti kis balhéról ami Sapp egyik meccsének végén volt??? Annyit láttam egy kis videóban, hogy Sapp amint meglátta Tysont már rohant is neki...
  • antgecc
    #1839
    Hát szerintem tagdíj nélkül nem lehet. Azt tuti be kell fizetni. De ha érdekel, akkor sztem megéri. 1 próbát, 1 havit biztos megér...
  • bigapó
    #1838
    Anélkül is lehet, hogy nem vagyok tag? Mongyuk kicsit edzenem kéne, mert le vagyok pukkanva mostanság:))
  • antgecc
    #1837
    Pesten van. Miért nem mész el kipróbálni?
  • bigapó
    #1836
    Én csak laktam, ill. ott tanultam két évig. Egyébként Én is JNSZ megyei vagyok, csak már 3-4 éve Pesten élek. Nem voltam még semmilyen küzdősport kipróbálója, de ezt a földharc dolgot kipróbálnám...
  • antgecc
    #1835
    Senki nem lakik Szolnok környékén, akit érdekel a földharc és össze tudnék vele járni gyakorolni kicsit?? Bazze, erre felé sehol nem tudok ilyet tanulni.... jó volna valaki, akit szintén érdekel. Megőrülök érte!
  • bigapó
    #1834
    Köszönöm szépen:)
  • hykao #1833
    Boldog szülinapot! :)

  • hykao #1832
    Nekem - főleg a Sapp vs LeBanner és az Abidi vs Ologun meccseknél - nagyon olyan "pankrációs" kamubunyó hangulatú volt az egész... :(
  • bigapó
    #1831
    a rohadt...ez a szemét nem engedte, hogy beírjam a szövegem...
    az a lényeg, hogy nézzétek meg a Dynamite-os rendezvényt, főleg a Le Banner vs. Sapp meccset egyébként szerintem igazságos a végeredmény
  • bigapó
    #1830
    Nincs mit. Közös érdek volt:) Amúgy Én is néhol azért hagytam meg az angol részeket, mert már nem volt idegzetem megfelelő "magyarságot" találni az adott szöveghez és utólag is átnézve máshogy írnék 1-2 részt. Hykao, neked pedig szívesen segítenék, de teljesen amatőr vagyok a témában (a küzdősportokban és web-oldal szerkesztésben is), azonkívül csak 3 naponta tudnék pár órát foglalkozni vele, szal inkább hátráltatnám a munkát szerintem. Esetleg ilyen fordításos melókat csinálnék(már ha lesz), ami nem határidős:) Azért sok sikert hozzá.
    Ráadásul tegnapelőtt bemondta az unalmast a monitorom, így egy hét kényszerpihenő is hátráltat a saját dolgaimban.
  • hykao #1829
    Mellesleg lassan talán beindul az oldal, továbbra is várom a jelentkezőket, illetve ötleteket, elképzeléseket, mert azért ha nem muszáj nem szeretném egyedül vinni...
  • hykao #1828
    Ja, erről jut eszembe, direkt a te kedvedért tervezek a mixedmartialarts oldalra egy RING nevű chat-et.
  • tomsits
    #1827
    nem baj a lényeg, hogy megvan. :D

    kérdés: érdekelné a fórum népét egy mma témájú ic szoba?
  • hykao #1826
    a nagyját bigapó csinálta, én csak finomítgattam...
  • antgecc
    #1825
    bigapó és hykao! Hálás köszönet a feliratért!
  • hykao #1824
    Felnyomtam a SuperSubtitles-re is.