3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • tomsits
    #1903
    hykao volt itt mnden :)) ufc51 ufc52 és uf minden egyben :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • hykao #1902
    Mi az UFC 51-ről beszélünk... :)
  • antgecc
    #1901
    Ti melyik részéről beszéltek? Én eddig megnéztem az első 5-öt, ami fennt van, de egyikbe se volt Ortiz vagy hasonlók...
  • bigapó
    #1900
    Az igaz, hogy Ortiz kezdte, de a végén Shamrock pumpálta fel magát jobban és mintha azt mondogatta volna egyfolytában, "hogy gyere és mutasd meg mit tudsz a ringben, ne csak a szád járjon". :) vagy nem?
    Mondjuk nekem a Lidell vs. Couture meccs is bejön. Főleg így, hogy hetekig "együtt" készítik fel a srácokat a show-hoz, aztán egymást is le kell verniük. Nagyszerű sportemberek lehetnek, ha ezeket így, minden gond nélkül elintézik. Tudod: -Na, gyere Randy, verjük laposra egymást, aztán meg bedobunk egy pofa sört... ez nagyon durva. De, lehet, hogy csak Én vagyok ilyen beállítottságú, nekem nem menne ilyen könnyen:))
  • hykao #1899
    Hehe, inkább fordítva nem? :)
    Ortiz ismét a régi...lol...jól beszólt Liddell-nek...(na meg, hogy szerinte Randy az UFC 52-n szétrúgja Liddell seggét :DDD), majd az idősebbik Shamrocknak... :))
  • bigapó
    #1898
    HI!

    alakul az ultimate fighter show:) Ilyennel már rég kizártak volna embereket más műsorokban. Kicsit elszállt a ló a srácokkal, de majd agyonverik lassan egymást:) Sajna csak erről szólt ez a rész, de a következő már igazi bunyót is tartogat.

    Apropó, most akkor Shamrock kihívta Ortiz-t vagy mi van?
  • tomsits
    #1897
    kirrrrrrrrrrr
    1000 hála!!!!!!!!!
  • bigapó
    #1896
    kösz a webirc-et:)
  • hykao #1895
    ...ismét variáltam a banneren egy kicsit... :)
  • Szmötyi
    #1894
    KisnyúlértMert nem tudtamDe mostmár tudom, kösz Neked!
  • hykao #1893
    Há' mé' nem szedted le az FTP-rő'??? :)
  • Szmötyi
    #1892
    Szombaton éjfélkor Dynamit a Eurosporton! Én örülök, mert még nem láttam. Egyik nagy kedvencem Le Banner!Bár a végeredményt tudo, bazi kíváncsi vagyok!!!!!
  • bigapó
    #1891
    Hi!

    Nos, sikerült megnéznem az Ultimate Fighter 4. epizódját. Amolyan felemás. Nem sok minden történt, de azt látni, hogy a feszültség egyre nő és a kis unszimpatikus genyláda, ez a kis Chris Leben vagy ki, nem csak nekem szúrja a szemem:) Diego és Alex meccse meglepő, de szép volt. Főleg a befejezés. A következő rész lesz kafa, mert kiengedik őket a városba bulizni, otthon meg mindent szétvernek a végén:)))
  • antgecc
    #1890
    Én is néztem azt a műsort, persze magyar kommentárral. Már nem tudtam hogy tépjem a hajam és merre forgassam a szemem az oltári nagy baromságokat benyögő a kommentátoroktól. Borzasztó volt.

    Na meg amit Ignashov művelt, az is teljesen lehozott. Rossz volt nézni. Pl: Ignashov leüti a kis japánt a földre, mikor az le akarja vinni. Kis japán összeesik, azt se tudja mi van, bíró nem ugrik közbe, hiszen miért is ugrana, Ignashov meg csak áll és les, ahelyett hogy lerohanná és ki-KO-zná... Szal ez a meccs eléggé jajj volt.
  • bigapó
    #1889
    Na, csak sikerült végignéznem ezt a részt is. Nekem közepesen tetszett, talán nem a Tito meccs volt a legjobb, de azért jó volt és a végén úgy tűnt, hogy nem sok jóbarátot szerzett:))) Érdemes megnézni, amolyan melldöngetős-ki ha én nem szitu alakult ki, mondhatni bebíztosította magát, mert így néhányan majd ki fogják hívni és nem kerül kukába:)

    Amit nagyon várok az már a jövő, egész pontosan az áprilisi Liddell vs. Couture 2. Szerintem ekkora időzítik a valóságsó végét is, és ott fog eldőlni, hogy ki az új ULTIMATE FIGHTER:) és ekkor jön a hab a tortán...
  • bigapó
    #1888
    Én is így csinálom, de nekem pont ez a bajom. Nézném a ufc 2-es cdjét és közben jöhetne a cucc, de ez a mocsok nem akarja, mindig kukkolnom kell, hogy hol jár, nem állt-e le. Pause, kukk, indít, macera, play...stb.stb.
  • hykao #1887
    Én Total Commandert használok. Ott nem kell állítgatni semmit, egyszerűen - ha megszakad - csak a "folytatja"-ra kell nyomni, azt kész...(bár igaz, időzített letöltést lehet, hogy nem tud...)
  • bigapó
    #1886
    No, igen, de mindezt automatikusan? :) mindegy, majd tökölök vele. Az a gond, hogy állandóan ledob és mindig figyelni kell rá, mert van, hogy megy két percet, de ezt csak fél óra múlva veszem észre:( idő,idő,idő
  • hykao #1885
    Ó! Pénteken végre lett Eurosport itthon, na azóta minden egyes nap volt K1 rajta asszem...most is pl. K1-MMA meccsek mennek... :))
  • tomsits
    #1884
    minden ftp progi tud folytatni. persze attól függően hogy van beállítva az ftp kliens
  • bigapó
    #1883
    és olyat lehet, hogy folytassa is? (mint a flashget:))

    egyébként mizu? Láttátok az ufc51-et? Én még csak az elejét és eddig jó, mondjuk a Tanner-t elég nehéz volt felismerni, felvette az ősember-stílust (lightosan ugyan) szóval fura a haja:)
  • tomsits
    #1882
    elméletileg lehet flashfxp-vel. de én nem használom.
  • bigapó
    #1881
    Hi!

    Olyat be lehet állítani az ftp-nél, hogy később szedjen le cuccokat(úgy mint a flashget)? mondjuk nekem 17.00 után lenne jó pl.
  • bigapó
    #1880
    öööö, visszaszívom:) (a vizualitást csak, mert a banner az még mindig jó)
  • bigapó
    #1879
    Hi!

    És ezt vizuálisan mikor tudjuk letesztelni? :)

    Egyébként baró az új banner.
  • tomsits
    #1878
    coool
  • hykao #1877
    UFC 51 eredmények

    Milyen az új banner? :)
  • hykao #1876
    Hehe...honnan tudod, hogy ez nem ingyé volt-van??? :)
    Egyébként ugye nem úgy indult a dolog, hogy csak link-oldal lesz...nameg ha lehet, legyen má' . hu :)
  • tomsits
    #1875
    a gondom vele az hogy ha nem akarom bezárni nem látom a többi megnyitott programot a tálcán. ez enegm mindig is zavart.
    érdemes fenn tartani egy domaint szimplán egy linkgyűjtemény kedvéért? tudom eza te kideded így azt fogod mondani igen, de egy .tk-s címmel is el lehetett volna intézni. ingyé. :)
    http://www.dot.tk/
  • hykao #1874
    nem az én munkám, és nagyon úgy tűnik, hogy a mixedmartialarts.hu-n végül csak ilyen link gyűjtemény lesz, mert már van jópár témával foglalkozó magyar oldal is, csak én nem ismertem-tudtam mindet-mindről... pl: http://www.mmanews.hu/
    így fölösleges egy újabb oldallal szenvedni.

    amúgy mi bajod a teljesképernyős témával? új ablakban nyílik meg, és alt+F4-gyel bármikor lelőheted.

    más:
    újabban a házigazdák is tudják szerkeszteni a fejlécet, már nem csak a moderátorok, így azt gondoltam, hogy a fontosabb következő gálák időpontját mindig beleírnám a bannerbe, és ott villogna.
    mit szóltok?




    egyébként ma: UFC 51!!! A főmérkőzés: Ortiz vs Belfort
    ...s persze a PrideFC és a K1 is rendez gálát februárban, amint már volt róla szó korábban. Mondjuk a K1 World Max februári gála annyira nem mozgat meg engem személy szerint, lévén, hogy jórészt japcsi, kisebb súlyú madarak fognak egymásnak feszülni... :)
    A PrideFC viszont annál inkább! Egyre érdekesebb hírek látnak napvilágot Pride ügyben, úgy tűnik Silva is marad, valamint tovább bővítik a súlykategóriákat, valszeg ezentúl lesz könnyűsúly is (ez mondjuk várható volt)
    Igen erős a középsúlyú mezőny, hisz Vovchanchyn befogyott a középsúlyba, Silva maradt, s ha minden igaz sikerül 2005-re leszerződtetniük pár UFC-s középsúlyú nagyágyút! Többek közt Belfort, Ortiz, és Couture is szerepelnek a kiszemeltek listáján!
    Hááát, nagyon kíváncsi leszek, hogy Silva meg tudja-e őrizni a középsúlyban továbbra is veretlenségét...
    Mellesleg ilyen erős mezőnnyel kissé túlzásnak találom, hogy az övért GP-t rendeznek...feltéve ha Silvát is be akarják dobni a "közösbe"...ha viszont nem, akkor az úgy elfogadható lenne, ha Silvának már nem kellene egy GP-n végigverekednie magát, hanem kiemelten eleve mondjuk az első négyben már benne lenne automatikusan...hát mindegy, majd meglátjuk...mindenesetre úgy olvastam, hogy 5 mérkőzésre írt alá a DSE-vel, mérkőzésenként fél millió dollárért (nyereség esetén plusz pénz jár...)...mondjuk az az 5 mérkőzés azt sejteti, hogy nem kell előlről kezdenie a GP-ben a közdelmet talán...
  • tomsits
    #1873
    hykao!
    a sited animációja a te munkád?
    nekem a teljes képernyős weboldalakkal kicsit bajom van. főleg ha hírportált akarsz és nem egy multimédiás cuccot. sztem menj vissza böngésző ablakba vele, mert így nem praktikus.
  • tomsits
    #1872
    királyság ;)
  • bigapó
    #1871
    kösz, benn vagyok:))
  • tomsits
    #1870
    webirc == http://webchat.xs4all.nl
  • bigapó
    #1869
    oks, köszi.
  • tomsits
    #1868
    létezik olyan is hogy webről lépsz be. otthon meg van a cím, este benyomom ide.
  • bigapó
    #1867
    Na, Én oda szívesen elmennék, de sajna nincs IRC-em és nem is tudom felrakni:(
  • tomsits
    #1866
    üdv all!!!
    elindult az irc-en egy hun-mma nevü szoba. eddig egyedül vagyok +a botok :D, de remélem minél többen leszünk. a szoba a sima ircneten érhető el pl: server: irc.extra.hu ha kapcsolódott a serverhez akkor #hun-mma és már bent is vagy.
    tomsits
  • tomsits
    #1865
    leukémia
  • antgecc
    #1864
    Megkövezhettek és szégyellem is, de én máig nem tudom Andy mitől halt meg. Szóval mitől, miért?