3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • hykao #2064
    Hát nem tom még, egyelőtre csak szóbeszéd a dolog...de Tito és Mirko nem egy súlycsoport amúgy...persze attól még egy superfight erejéig össze lehetne hozni ugyan őket, de nem hinném...ha már Mirko szerepleni fog, akkor sztem inkább nehézsúlyú ellenfele lesz...de ez még a jövő zenéje...ha nem is a túl távolié...
  • bigapó
    #2063
    azért azt kéjjel néznéd végig, hogy hogy veri laposra Mirko, Tito-nak a fejit, nem? :)))
  • tomsits
    #2062
    ki? aza tapló? inkább nem is fogom megnézni.
  • bigapó
    #2061
    nem mondod?! és mikor lesz és ki ellen? csak nem Tito Ortiz tér vissza:))
  • hykao #2060
    Hát a középsúlyba egyikük sem fér bele...viszont úgy hírlik: lehet, hogy CroCop szerepelni fog az UFC53-on...
  • bigapó
    #2059
    Valaki mondja má meg, hogy Mirko-nak mi a japán neve, mert szeretném összehozni Emilianenko-val:)) vagy most ez nem jön össze:(
  • hykao #2058
    Ha jól értem, itt szavazni lehet a PRIDE 2005 GP selejtező 2. fordulójának párosítására...kíváncsi lennék egy mester és tanítványa összecsapásra...KATT IDE!!!
  • tomsits
    #2057
    az otthonodba ;)
  • totoapu
    #2056
    "Most behozták ezt az mma-t." - ezt komolyan gondoltad???????????????????ja és hova "hozták"be????:)))))))
  • hykao #2055
    ...sztem meg egyik sem... :P
  • tomsits
    #2054
    éppen ezért küzdősport és nem harcművészet ;)
  • hykao #2053
    Szerintem a K1 (ahogy pl. a PrideFC és az UFC sem) nem küzdősport...annak ellenére sem, hogy már itthon is van egy ideje K1 edzés stb...hanem egy bajnokság(sorozat)...
    ...és sajnos a K1 is egyre inkább kezd CSAK a pénzről szólni... :)
    MMA-t nem most "hozták" be...max. az EUROSPORT-on...de hát az EUROSPORT-on én még nem tudtam olyan K1 műsort látni, amit ne láttam volna már sok hónappal, vagy egy évvel azelőtt...
  • k9duli
    #2052
    Szerintem a legjobb küzdősport a K1.Sokkal jobban leköt mint a box.Meg nem csak a pénzről szól.Látom a játékosokon hogy akarnak nyerni.Most behozták ezt az mma-t.Ami nekem nem tetszik.A lényeg,hogy az eurosport-on ujra adjanak valami meccs sorozatot.Mert már nagyon kéne:)
  • hykao #2051
    Na már nagyban folyik a buli! A mérkőzések több mint fele már lement! Légyszi az eredményeket, ha benyomná valaki, akkor csak url-lel tegye majd! :)
  • tomsits
    #2050
    kir.
  • hykao #2049
    Na most nézzétek meg! Kicseréltem az .swf-et is egy kisebb méretűre, illetve mostmár elméletileg, amíg tölti, addig is a topik többi része használható.
  • totoapu
    #2048
    ja és nagyon fasza!!!!!!!!!!!
  • totoapu
    #2047
    nekem is mozilla firefox van és semmi különbséget nem vettem észre,mármint hogy lassabban töltötte volna be az oldalt!!!
  • Zsoldos
    #2046
    ez az swf gifben lenne tobb mb meretu lenne, rosszabb kepminoseggel es hang nelkul.
  • Zsoldos
    #2045
    Nalam szepen megy az oldal, mikozben tolti az swf-et. Firefox browser
  • tomsits
    #2044
    miért nem csinálsz belőle egy gif-et? azt meg tudnád butítani. kisebb dpi érték, kisebb méret.
  • hykao #2043
    Igen sajnos túl sokáig tölt be...de ez nem is lenne akkora probléma, ha a hozzászólásokat töltené be először...de sajna nem...amíg a bannerben szereplő .swf-et be nem tölti, addig tényleg olyan, mintha lefagyott volna a topik...
    Na nem baj, 23-a után ígérem lekerül... :))

    Hisz:
    Május 22: Bushido 7
    Június 4: UFC 53
    stb...
  • tomsits
    #2042
    igazad van. :) de én türelmes gyerek vagyok ;)
  • bigapó
    #2041
    továbbra is az a véleményem, hogy nagyon lassítja az oldal betöltését. mikor "képnézegetős" topikba tévedek, akkor sem tart ilyen sokáig, hogy beadja a cuccokat:(
    De egyébként nekem mindegy:) annyit birok várni, mert megéri ide betérni:))
  • tomsits
    #2040
    jó ez. én erre szavazok!
    talán a fórum kék szinét is hozzálehetne igazítani. :)
  • bigapó
    #2039
    hááát. nem tom. nekünk nagyongyoors net van(munkahelyen), de először azt hittem besz*rt a topik, mert nem akarta megjeleníteni a hozzászólásokat. szerintem baj lesz vele a modemeseknél. egyébként jól néz ki és ütős is:))
  • hykao #2038
    Na végre Pyx jóvoltából már tudom, hogy kell .swf-et szúrni a bannerbe... :)
    Ha úgy találjátok, hogy túl sokáig tölthet esetleg modemeseknek, akkor szóljatok, s maradunk a sima képeknél.
  • hykao #2037
    majd elfelejtettem: Liddell is Silva-t akarja, csakúgy mint annó Couture...egyébként Liddell-nek lett volna lehetősége már rá, hisz előző évben - Vitor Belfort ezévi vendégszerepléséhez hasonlóan - Liddell is részt vett a Pride FC középsúlyú bajnokságán...csakhát ugye akkor Jackson megakadályozta benne, hogy Silváig jusson...(mellesleg ahogy emlékszem már a Quinton Jacksonig vezető úton se muzsikált oly fényesen, mint az UFC-ben, s bizony ha nem bírná olyan jól az ütleget, mint mondjuk Minotauro, akkor lehet, hogy már Jacksonig sem jutott volna...emlékeim szerint elég sokat bekapott a Jackson előtti bunyókban is...:D)

    Hmm...szegény fiatalabbik Oveerem gyerek...úgy tűnik ő a mindenkori "dobbantó" a vendégszereplő UFC-sek számára a Pride FC középsúlyú bajnokságain... :))) ...tavaly Liddell, ezévben meg Belfort kapta "bemelegítésnek"... :)))
  • hykao #2036
    ehh, má' mindegy, de mindenesetre érdemesebb url-lel berakni az eredményeket, s akkor aki akarja, rákattint, aki meg nem az nem... :)

    amúgy ma megnéztem én is az UFC52-t...kaptam is a pofámba mindjárt pár SZPOJLERT UF és Ken vs Rich ügyben... :)))

    ja, már volt róla szó, hogy a nagypofájú bodybuilder Craig Titus kihívta Phil Baroni-t egy bunyóra (vagy fordítva??? :D) és ha jól hallottam említést tettek erről a kommentátorok is az UFC52-n...kiváncsi leszek erre is...
  • totoapu
    #2035
    sajnálom!!!!!!!!!!!de nagyon örütem a eredménynek!!!!
    többet ilyet nem csinálok!!!!!!!!!!!!
  • bigapó
    #2034
    ja és jó meccs, főleg mikor behúz ... ...-nak, amitől kifekszik:)) ezt nem hagyhattam ki:)
  • hykao #2033
    kösz, neked is...én is húzok már az ágyba lassan... :)
  • bigapó
    #2032
    ja, és jó éjt:))
  • bigapó
    #2031
    igen!
  • hykao #2030
    Na akkor egy kérdés: az UF13 az utolsó volt, s tartalmazza a Shamrock vs Franklin-t is?
    (el ne mondjátok ki nyert...:D)
  • bigapó
    #2029
    Ne aggódj, szerencsére van még mellette más jó meccs is, azonkívül tényleg az a lényeg, hogy hogy csinálták:)) nagyon jó meccs volt, de azért ez feltűnő, hogy úgy ahogy Shamrock-on, Randy-n is meglátszik az idő vasfoga:( Mutatnak egy-pár régi felvételt, ahol különösen Shamrock-on látszik, mennyire "elfogyott". hiába, ilyen a természet:))
  • hykao #2028
    ...légyszi mégegyszer ne!
    Banyek benézek és már be is kaptam a SZPOJLERT, pedig direkt nem akartam tudni az ereményt, mielőtt meg nem nézem... :(
  • lecocq
    #2027
    totalfight.com-on fent van a liddell és a trigg meccs
    főoldal/menü/letöltések/videók
    ha nem indul a címről akkor kattints a részletekre
  • tomsits
    #2026
    pf..

    akkor is couture a király!!!
  • bigapó
    #2025
    máskor légyszi tegyél ki SPOILER-t, mert eléggé lelőtted a poént. Bár az, hogy hogy csinálta, még nem derült ki, de elég illúzió-romboló volt. Gondolom te sem szereted mikor felveszel egy BL-döntőt és mielőtt leülsz megnézni, megmondják neked az eredményt.