3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • LordVenom
    #2105
    Hát ez az,amit szívesen megnéznék,de ez az ostoba eurosport alig ad K1-et. Azt tudom,hogy most Május 30-án lesz legközelebb.
  • atomanty
    #2104
    Hi!eurosport adni fogja majd valamikor,neten csak WGP gálákat találtam.
    27.-én a párizsi verseny lesz.Ez azért jobban érdekel,főleg,hogy a superfight: Lebanner - Abidi meccs
  • LordVenom
    #2103
    Azt mondjátok meg nekem,hogy ezeket a meccseket meg tudom nézni valahol? (K1)
  • tomsits
    #2102
    ne kötekedj ;)
    mert elfutok... :D
  • bigapó
    #2101
    naanee:))
  • tomsits
    #2100
    na=ne
  • tomsits
    #2099
    apó!!! na csináld... grrrrrrrrrr
  • bigapó
    #2098
    és melyik a második? a Zoltan Sarossy az svéd színekben indult:) nekem az már nem magyar:DD
  • tomsits
    #2097
    tegnapi skandináv k-1 eredmények itt:
    eredmények

    volt 2 magyar fighter is!
  • tomsits
    #2096
    egy kis Leko hír: fight.hu
    csak sandman kedvéért ;)
  • lecocq
    #2094
    Tatár vs Rimbon nyilatkozatok a totalfight.com oldalon
  • tomsits
    #2093
    jah. szép porontyok lennének belőle. ;)
  • bigapó
    #2092
    naná, hogy jó lenne, ha összehoznák ŐKET :))
  • hykao #2091
    Hát jó lenne, ha a második fordulón végre összehoznák őket, gondolom lesz egy-két meccs a középsúlyúkon kívül is, hisz már csak 4 meccs lesz a GP selejtezőn...
  • tomsits
    #2090
    de crocop azt nyilatkozta, hogy fedor miatt nem vállal egy ilyent. lehet csak átverés volt? TESSÉK MOSOLYOGNI! ;)
  • hykao #2089
    Nehézsúlyúról szól a fáma...CroCop-ot rebesgetik, de igazán fellebbenthetnék már a fátylat, mert már közel az UFC53 dátuma...lehet, hogy aztán nem is lesz a dologból semmi...
  • tomsits
    #2088
    azaz igazi kérdés, hogy az ufc53-on melyik prides fog nyomulni. ezzel a párosítással valószínűvé vált, hogy nem silva. de persze ez nem tuti ;)
  • Jano
    #2087
    Stefan Leko ellen elég gusztustalanul nyert nemrég, meg elve irritál a feje, sajnos ez van. :D
    Igen, kár, hogy ők kiestek, elég érdekes meccsek során. :)
  • hykao #2086
    LOL miért utálod? :) Amúgy jól kiszóródtak sokan az első fordulóban, akikre még kiváncsi lettem volna a továbbiakban...Jackson, Belfort, Henderson és Randleman...
  • Jano
    #2085
    Azért nem olyan gyenge az.
    De nem bánom, ha Silva péppé veri, mert ezt a tagot még nála is jobban utálom! :DD
  • hykao #2084
    Ja, bár Silva mintha kissé gyenge ellenfelet kapott volna...
  • Jano
    #2083
    Vááá, kiváló párosítások, minegyikre nagyon kíváncsi vagyok!
  • hykao #2082
    Megvannak a 2005-ös PRIDE középsúlyú GP selejtező második fordulójának párosításai
  • bigapó
    #2081
    mé, írtam? jah, tényleg :DD ezer bocs és egy anyamedve:))
  • hykao #2080
    selejtező + szuperfájtok (de az isten szerelmére R betü nincs a nevében...)

    (ja a banner most kalács, majd megoldom...)
  • bigapó
    #2079
    jó ez az új banner, csak nekem mindig loadingol:))

    ez a mostani K-1 meccs, az észak-amerikai selejtező volt? vagy mi? mert ott volt Bonjarski is meg más holland csávók is, szal most mi van?
  • hykao #2078
    A május 22-i Bushido 7 gála párosításai: KATT IDE
  • tomsits
    #2077
    jah :DD
  • bigapó
    #2076
    jah :DD
  • tomsits
    #2075
    ki is esett. inkább bunyózott volna :)
  • bigapó
    #2074
    Ismeritek Szalai Rajmund-ot? most megy a Rettegés Foka a retekklubbon és Ő is benne van. Állítólag Kick-box, Thai-box és K-1 versenyző. " fél életét a ringben töltötte" :)) keszthelyi asszem
  • tomsits
    #2073
    google!!
  • totoapu
    #2072
    mi ez az rmvb formátum amiben a k-1 las vegas meccsek vannak?mikor lesz fenn xvid,avi vagy mpg-be?
  • tomsits
    #2071
    igazad van :)

    van itt olyan akinek nincs még meg a pride 30? ;)
  • lecocq
    #2070
    PRIDE GP 2005 KOMPLETT LETÖLTHETŐ A TOTALFIGHT.COM-RÓL(feltöltés folyamatban)
    totalfight.com/letöltések/videók
  • bigapó
    #2069
    asszem félreolvastad a hozzászólást (bár lehet, hogy kétértelmű) nálam nagyobb CroCop rajongó nem nagyon van itten:)))
  • tomsits
    #2068
    na te nagyapó. hogy beszélst egy olyannal akinél filipovic a favorit? pf. tito amugyis egy köcsög. crocop ráadásul földön fogja megverni. ;)
    törődj bele.:D
  • hykao #2067
    Má' Cro Cop? Szted tapló? Miért?
  • hykao #2066
    Legutoljára arról volt szó, hogy lehet, hogy visszavonul, mert nem kap (szerinte) elég pénzt az UFC-től...
  • bigapó
    #2065
    jó, most ez csak vicc volt:)) csak régen láttam Tito gyáreket aztán azért emlegettem:))