3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • tomsits
    #2265
    a 7végén volt, amit goodridge meg nyert. pénteken. ;)
  • bigapó
    #2264
    ez most melyik rendezvény? mikor volt?
  • atomanty
    #2263
    mert hányadika van?le vagyok maradva :)
  • Szmötyi
    #2262
    Egy pillanatra azt hittem lemaradtam valamiröl...Akkor tényleg nem lehetett.
  • tomsits
    #2261
    tegnap? milyen tegnap? nem tegnap volt az.
  • atomanty
    #2260
    a tegnapi hawaii k-1 döntő is királyra sikeredett,szinte minden meccs k.o-ra sikeredett,talán mert egy kicsit már supernehézsúlyra(butterbean király) emlékeztetett inkább,de azért nem nagyon ment a színvonal rovásásra,meg ez is kellett a hawaii feelinghez.remélem végre révbe ért Goodridge a "Big Daddy",(bár Sefonak még mindig csak 2 ütés lenne)és Choi is hozta a formáját,már várom a Sapp elleni meccsét
  • atomanty
    #2259
    Hi!épp most sikerült látnom a Briggs meccset,nem volt vmi nagy szám,de azért a boxoló múltját nem felejtette el,habár ehhez kellett tom erikson is aki nem tom mit keresett a k-1ben
  • Szmötyi
    #2258
    Szerintem Jerome le akarta az elsö menetben darálni, csak mostmár jobban bírta a strapát Abidi. De azért hatásos volt, ahogy LeBanner megjelent a kis izomcsomó...
  • LordVenom
    #2257
    Láttam,frankó volt. De a tudásszint külömbség nagyon kiütközött. Szerencséje Abidinek,hogy gumifejű,és jól bírta nagyon. LeBanner nagyon higgadtan,és jól darálta.
  • hykao #2256
    Tegnap nem, de korábban már igen. Le Banner feje a végén úgy feldagadt, mint anno Silváé, amikor Henderson ellen meccselt.
  • Szmötyi
    #2255
    Végre leadták a LeBanner-Abidi fightot:)))) Naggggyon kiru volt. Abidi meglepöen jól bírta LeBanner tarolásait, de ha nem lóbálta volna ennyit a fejét, Geronimo még hatékonyabb lett volna sztem..Láttátok?
  • tomsits
    #2254
    de. azaz. csak vannak benne hm elemek. ezért komolyabbnak néz ki. aza durva hogy a kommentátorok eladják valódi bunyónak. így senki sem fogja elhinni, hogy a komoly mma tud látványos, és küzdelmes is lenni.
  • hykao #2253
    Az a Bushido, ami a Sport1-en megy, az nem ilyen pankráció szerű kamu?
  • tomsits
    #2252
    hát hagyd ki a parádét. az nem ennyire fontos.
  • neménvoltam
    #2251
    remélem nem alszom át a meccset, kár hogy pont parádé utáni napon lesz
  • tomsits
    #2250
    jah. utazom és nézem ;)
    najó... ez csak vicc. muszáj lesz, ha nem is élőben de meg kell nézni. ha lehet el kellene intéztetni, hogy adja vmelyik csatorna. pl a sport1 a vacak bushido helyett.
  • LordVenom
    #2249
    Érdekes a pankrációt én is csíptem régebben. Tomsits,te hol fogod megnézni a Crocop - Fedor meccet?
  • tomsits
    #2248
    hát nem tudom mit néztél anno. én imádtam a retro pankrációt. az volt az igazi show. it tmost ugyanaz megy mint megy a bokszban. sőt... nem tudom kiemlékszik a sydney olimpia előtt a magyar rúdugró csaj tök egyértelműen: világcsúcsot fogok ugrani. aztán a futottak még kategóriába került. de ez az egy mondat elég volt ahhoz hogy heteken át foglalkozzon vele a sajtó. tehát az egész csak PR. az hogy hogyan érik ezt el, belebeszélik a sportolóba, vagy ön maga ilyen hülye, vagy csak feltünési viszketegsége van már más kérdés. a lényeg, hogy jót tesz a sajtójának, mert a "tárgyszerű" sportújságírás is erősen vevő a "szenzációkra".
  • bigapó
    #2247
    A show az tuti, hallottátok a tömeget mikor elkezdték? :) kicsit morogtak:))
    ez emlékeztet a 80-as, 90-es évek pankrációjára (élükön Hulk Hogan, a király:)), csak nehogy a színvonal is odasüllyedjen...
    Nem tudom, hogy milyen ellenfelek jöhetnek még számításba Jackson-on kívül, ha Silva övét vesszük figyelembe, de kettejük párharca már tényleg háborúra kezd hasonlítani. Az, hogy mindig összekerülnek (ha kerülnek), egyszerűen a jó menedzsereknek köszönhető. a nép mindig vevő egy ilyen cirkuszra:))
  • Loál János #2246
    Biztos van benne show, de szerintem tényleg "nem csípik" egymást. Jackson az övet akarja, Silva meg nem adja. :)
  • antgecc
    #2245
    Már vagy 3x elkalapálta Jackson fejét Silva, és még is beszólogat neki? Ez vagy hülye, vagy kamu az egész. Ráadásul ezt a "felmegyekmeglöklek"-et már megjátszották egyszer vmikor.
  • Loál János #2244
    Hááá, Vovchanchyn remélem péppé darálja Nakamura fejét! :D
  • hykao #2243
    újabb párosítások az augusztusi PRIDE GP-n...
  • hykao #2242
    Lehet sima elírás is, amit aztán sorra átvettek egymástól...
  • bigapó
    #2241
    akkor elég nagy tulkok ülnek ezen oldalak készítőinek székében, nem? miért találnak ki fars dolgokat, ha a hivatalos oldalon van egy "fél" hivatalos lista...?!
  • hykao #2240
    A #2227-ben belinkelt meccsek a biztos meccsek eddig, hisz én a PRIDE hivatalos oldaláról linkeltem!!! KATT IDE mégegyszer

    Szóval a máshol feltűntetett Wanderlei Silva vs Alistair Overeem és Mauricio "Shogun" Rua vs Ricardo Arona meccsek valószínűsíthetően tévesek!!!
    A többi - a CroCop vs Fjodor meccset kivéve - pedig csak spekuláció a hivatalos bejelentésig...én általában mindig csak a PRIDE hivatalos oldalára hagyatkozom párosítás ügyileg... :)
  • Loál János #2239
    Hát, nemtom melyik a hitelesebb forrás, majd meglátjuk.
    Vagy Hykao megmondja, ha még figyeli az oldalakat, Ő bizti tudja melyiknek lehet hinni. :)
  • bigapó
    #2238
    ez változott akkor, mert Hunt ellenfele más volt először, nem? azaz Yvel, aki most Yoshidával van írva.
  • Loál János #2237
    Fight.hu-n ezt írják:

    PRIDE middleweight GP :
    Vanderlei Silva vs. Alistair Overeem
    Mauricio 'Shogun' Rua vs. Ricardo Arona

    Super Fight:
    Fedor Emelianenko vs. Mirko 'Cro Cop' Filipovic
    Mark Hunt vs. Sergei Kharitonov
    Fabricio Werdum vs. Alexander Emelianenko vagy 'Tank' Abbott
    Vitor Belfort vs. Yuki Kondo
    Hidehiko Yoshida vs. N/A (talán Gilbert Yvel)
  • Loál János #2236
    Critical Countdown 2005, múlt hónap vége felé talán
  • bigapó
    #2235
    akkor most melyik rendezvényen volt ez? mert nem emlékeztem. ha jól rémlik Silva az egyik legutóbbi saját meccse előtt is kint ült a nézőtéren. nem nagyon foglalkozott vele, hogy 20 perc múlva Ő jön...ezért keverem.
  • Loál János #2234
    A Kevin Randleman elleni meccs után volt, amit Jackson nyert. Rua anno fossá verte őt, akkor nem szólt senkinek semmit. :D
  • bigapó
    #2233
    ha minden igaz és jól néztem utánna, akkor a Pride FC Total Elimination 2005 (2005.04.23) rendezvényén bunyózott Quinton “Rampage” Jackson (USA) és Mauricio “Shogun” Rua (Brazil). Ezt a meccset nézte Silva is, a 3. sorból. a meccs végén Quinton mikrofont szerzett és elkezdett beszólogatni Silva-nak. Lényegében ki(fel)hívta Silva-t, aki kicsit bepörgött és két másodperc alatt fent volt a ringben, lökött egyet Jackson-on, de ekkor közbeavatkoztak a biztonságiak és elráncigálták őket egymástól. Ennek a dolognak még következményei lesznek...húúú. azaz lesz megint egy meccsük:))
  • antgecc
    #2232
    Quinton összeugrott Silvával? Mikor, hol, miért?
  • atomanty
    #2231
    asszem még ezek a meccsek lesznek + a finál
    ,bár itt az elődöntő máshogy van de mind1,a hunt yvel meccs is komoly lesz
    7. Fedor Emelianenko vs Mirko "CroCop" Filipovic
    6. Hidehiko Yoshida vs Kiyoshi Tamura
    5. Mark Hunt vs Gilbert Yvel
    4. Vitor Belfort vs Yuki Kondo
    3. Wanderlei Silva vs Alistair Overeem
    2. Mauricio "Shogun" Rua vs Ricardo Arona
    1. Aleksander Emelianenko vs Antonio Silva
  • bigapó
    #2230
    naggyon remélem, hogy új nehézsúlyú az LESSZ:))
    Silva-t is megverhetné má valaki. az Overreem gyerek meg szintén esélyes, nagyon jó mérkőzései vannak, mármint erős ellenfelekkel és sorra veszi az akadályokat. nagy bajnok lesz még belőle.
  • hykao #2229
    hát középsúlyú GP szempontjából egy mérkőzés még biztosan lesz: a döntő! :)
    amúgy természetesen az "eddig biztos" mérkőzések. nyilvánvalóan lesz még több egyéb mérkőzés is. ezért adtam a linknek a "Középsúlyú PRIDE GP elődöntő párosítás" nevet, hogy kiderült ki kivel vív majd az elődöntőben. a többi mérköző és mérkőzés még nem ismert.

    amúgy bármit lehetségesnek tartok...lehet, hogy két új bajnok is születik majd augusztus 28-án? egy közép- és egy nehézsúlyú?!
  • bigapó
    #2228
    most ez az eddig biztos mérkőzések vagy "csak" ennyi lesz? a csak természetesen dupla idézőjel, hiszen nem semmi bunyók előtt állunk:))
  • hykao #2227
    Középsúlyú PRIDE GP elődöntő párosítás
  • totoapu
    #2226
    mit szóltok forrest griffin meccséhez az ufc 53-on?az a bill mahood nevű csávó szinte odarakta griffin kezét a saját nyakára!!!ejnye-bejnye:))))