3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Freeeee
    #2305
    Szerintem Fedor fizikailag felulmulta Mircot. A vegen CroCop teljesen kivolt,igaz a foldon jol vedekezett,sot egy Triangle Chop is majdnem bejott neki. Nekem ugy tunt,mintha mar az elejetol tulsagosan tartott volna Fedortol.
  • Jano
    #2304
    Már megtörtént!

    Túl vagyok a gálán, mit ne mondjak, érdekes volt, rendkívüli módon izgultam, féig-meddig jöttek be a tippjeim, már most várom a következő összecsapásokat. :)
  • tomsits
    #2303
    sztem nemsokára megvásárolhatod dvd-n :)
  • Jano
    #2302
    Kérem, senki ne árulja el a Filipovic - Emelianenko meccs eredményét, inkább azt, hogy hol tudom beszerezni. :D
  • neménvoltam
    #2301
    :D
  • bigapó
    #2300
    de volt. a japán sport tv-n:))
  • neménvoltam
    #2299
    mostmár tökmindegy:)
    amúgy a fedor-crocop meccsre gondoltam
  • hykao #2298
    Melyik?
  • neménvoltam
    #2297
    nincs ez vhol közvetítve?
  • hykao #2296
    Ja.
  • bigapó
    #2295
    ez melyik? az ufc 54-es meccs?
  • hykao #2294
    Vesztett Tim Sylvia ellen, ráadásul hordágyon vitték ki... :(

  • bigapó
    #2293
    mindezek ellenére asszem nyert:))
    azért elég nagy lelki teher lehet egy ilyen ember ellen verekedni. nem hiszem, hogy ugyanúgy tudnék bunyózni ellene, mint egy "normális" ellen. mondjuk az amcsiknak teljesen mindegy szerintem, hogy egészséges vagy beteg ellen verekszik, a lényeg, hogy Ő győzzön bármi áron....
  • Jano
    #2292
    Nagyon nagy az a luk ott, szerintem a bordák is vagy hiányoznak, vagy erősen deformáltak. :/
  • hykao #2291
    Hát a képek, és a most látott UFC54 alapján nekem úgy tűnik, hogy bordahiány is van ott erősen az izomhiány mellett...
  • bigapó
    #2290
    ezt a palit korábban is láttam már UFC-n, azt nemtom melyiken. a paralimpián is indulhatna akár. nem tudom én sem, hogy mitől lett ilyen. esetleg műtét? kivágták a fél tüdejét, ert rákos volt és átéteket vettek észre a bordákon is. vagy az megvan neki?
  • Jano
    #2289
    Jesszusom. D:
    Megdobták medicinlabdával? :C
  • hykao #2288
    Jáj, látta már valaki az UFC54-et? Há' milyen a mellkasa ennek a Tra Telligman-nek? Tudja valaki, hogy mi történt vele? Mondjuk sztem ilyen mellkassal nem kéne erőltetni a bunyót... :(

  • hykao #2287
    Szeptember 25-én: Pride kis-váltósúlyú GP
  • tomsits
    #2286
    de igen. ez a crocop filmje. egy horváth akció-film.
    imdb link
  • LordVenom
    #2285
    Ja,de az a holland gyerek ezer küzdősportban jeleskedik,ne felejtsük el. Mindenesetre én is Puramuk-ra szavaztam volna...de meglepetés lett.
  • Davidus
    #2284
    Tegnap volt a eurosporton egy döntő. Holland gyerek nulla izommal le tudta győzni a sétáló szobor Thai gyereket Ráadásul olyan rugásokat kapott fejre amitöl én rögtön meghaltam volna:P
  • LordVenom
    #2283
    Ja,szerepelt Crocop már egy filmben,de ez nem biztos,hogy az...
  • bigapó
    #2282
    Chuck Lidell a Bajnok!!!

    még mindig
  • bigapó
    #2281
    Mirko színész lesz? :)) CroCop go to Hollywood! illetve még nem amerika, csak japán:))
  • hykao #2280
    ez valami új film lenne? :)))
  • bigapó
    #2279
    köcc:)
  • Jano
    #2278
    Aug. 13, Las Vegas K-1 GP.
  • bigapó
    #2277
    hm, ez melyiken is volt? :))
  • Jano
    #2276
    Nekem mindkét fél szimpatikus, Botha szvsz kissé el volt tájolva, amikor azt mondta, hogy boxleckéket fog adni a K-1 legkeményebb ütőjének. :)
  • LordVenom
    #2275
    Nahát...mekkora csalódás volt a Mo - Botha meccs...
  • hykao #2274
    Holnap UFC54, jövő vasárnap pedig Pride középsúlyú GP döntő + nehézsúlyú címmérkőzés...(ahogy a banner is mutatja)

    Azt nem tudom, hogy ki fog győzni, abban viszont biztos vagyok, hogy Mirko képes lehet letaszítani Fjodort a trónról! A középsúlyú döntő nyertesére sem mernék tippelni...és az UFC-s nagyöreg Tank vs Hidehiko mérkőzés kimenetelére is kiváncsi leszek!
  • Loál János #2273
    Tenksz! :)
  • tomsits
    #2272
    heros 3-on láthatod szeptemberben.
  • Loál János #2271
    Genki Sudo meccseket akarok látni! :@ Hova tűnt az a gyerek?! >:|
  • atomanty
    #2270
    épp ezért lenne jó meccs,kb mint gilbert yvel ellen
  • LordVenom
    #2269
    Crocop - Goodridge? Az vicces meccs lenne. 10 mp,és Big Daddy Big Dead lenne.
  • tomsits
    #2268
    előétel? ;)
  • Senkii
    #2267
    CroCop megenné tizóraira... :)
  • atomanty
    #2266
    jah jó kis gála volt,ha goodridge betalál akkor ott ko lesz :) pl a CroCop - Goodridge is jó meccs lenne