3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • hykao #2385
    UFC is lesz holnap...
  • atomanty
    #2384
    19.én döntő.El ne felejtsétek,kár hogy idén nem adja semmise:(
    super fightok Goodridge-Feitosa és Leko-Badr Hari lesz.mindkettőből volt már 1:(
    sztem jobb lenne Goodridge-Badr Hari és Leko-Feitosa(vszínű hogy egyik visszavágónak sem lesz más eredménye),de sajnos nem én szervezem őket
  • tomsits
    #2383
    ezzel egyedül vagy
  • k9duli
    #2382
    Jah és abidivel mivan? Mostanába nem láttam, pedig bírom a stílusát.Miközben sokan egy mákernak tartják.
  • k9duli
    #2381
    Srácok a sefo-kaoklai mérközésen mi volt mert arról lemaradtam?:S
    Na a véleményem az egészről hogy bonjaskyt nem érzem igazi bajnoknak, szerintem valakinek képes rá hogy kiüsse őt.Bár nagyon szimpatikus karakter, ha megint bajnok lesz megérdemli.Le banner meg márnagyon bajnok lehetne már, mert eddig csak valami átok miatt nem sikerűlhetett ez.Annyi szép mérközést játszott már,hogy szinte már ezért megérdemli.(főleg Mark hunt-Le banner mérközésekre gondolok).Tényleg Mark Hunt miért tünt el, annyira sajnálom őt, egy csoda volt, és a stílusa kurvára bejött!Sefoval szinte pont ugy érzek mint banneral egyzserűn mindig megszívja.Múlt évben beteg volt, az előtt elhülyéskedte ,egyzserűn mindig megszívja.Megérett a bajnoki címre tán.Musashit ne szidjátok keményen dolgozik, csak az a baj, hogy nagy nála a részre hajlás:S
    Ruslan szerintem képes lesz meglepetést okozni ha nem akkor meg egy fasza harcot nyomatni.Ignashov meg röhej őő nem is akar már semmit kiégett vagy mi a szar.Pedig kedvencem volt, de most már lesem szarja az egészet.Choi a nagy k1esek melett ott fog csücsöríteni mint egy hal a levegőért!Aerts és hoost meg szerintem kiöregedett nem fognak sok vizet zavarni.Schilt kemény lesz, de a végén belasúl majd, ez lesz a végzete.Kérdés hogy ALUL A KÉPEN A 8harcos mikor fog küzdeni az eurosporton?Remélem nem maradtam le semmiről.És egyébként hol lehet K1 meccseket letőlteni?
  • atomanty
    #2380
    Hero'sKoreát néztem az mént és szerintem vmi nagyobb reklámot is kaphatna európában,mert nem olyan rossz.meg jó nézni a K-1esek bohockodását az mmaban
  • bigapó
    #2379
    nemtom, talán a 2. rész jobb. bár itt kevesebb és ötlettelenebbek voltak a kihívó cspatot eldöntő "versenyek", na meg a promóter sem volt olyan formás, mint az elsőben;) :))
  • hykao #2378
    fully loaded
  • antgecc
    #2377
    Elnézést, de én nem találom a Pride 30-at. Milyen név alatt fut, megkérdezhetem?
  • atomanty
    #2376
    Na én is végére értem a tuf2nek.Nagyon teccet,bár az elődöntőben kiesett a nagy kedvencem :(,de a döntőbe egész jól belehúztak a srácok,beleadtak mindent,és ez nagyon bejött nekem,de gondolom sok más embernek is,akik már 12rész alatt amugy is megszerették őket.a Tuf1et is érdemes leszedni?melyik jobb az 1 vagy a 2???mert elkezdtem de elég lassan csorodogál(na meg persze a helyhiány)
  • LordVenom
    #2375
    ez igaz,ráadásul az egyik "öreg" rögtön az elején kiesik...
  • atomanty
    #2374
    Nekem is nagyon szimpatikus Sefo,főleg,hogy mostanság elég jó formában van(Pl Karaev ellen elég volt neki 30mp :),de én igazából azért drukkolok LeBannernek,mert már a nagy öregek közül Aertssel már csak 2en maradtak,és ő még sosem nyert mindig csak "örök második",pedig a képességei nagyon ott vannak,csak fejben nem birja néha
  • LordVenom
    #2373
    Én Sefonak drukkolok teljes erővel...de LeBannert tartom a legesélyesebbnek. Hát,igazából Schilt-el nincs nagy bajom,csak egyszerűen nem túl szimpatikus a feje. De elviselem. Nem úgy mint Musashit...
    Choi-t meg valaki lekáozhatná már igazán,mert el van szállva...viszont igazad van,azt én is megnézném,ha leütné Remy-t...
  • atomanty
    #2372
    Hát Musashinek vesznie kell :),de Schilttel pl mi bajod?Túl nagyra nőtt?nekem szimpatikus,mert nem csak a K-1be hanem,prideba meg más mma-s versenyeken is helytállt(Fedor ellen kibírni 3 menetet,nem sikerül mindenkinek).Choinak meg minden bűnét megbocsátaném,ha lekozná a kis Bonjasky-t(Green Barrethez hasonlóan,hadd vérezzen).Döntőbe én kizárólag Sefo-t és LeBannert várom,remélem nem okoznak csalódást :)
  • LordVenom
    #2371
    Hehe...szóval Crocop nyert...az jó. Én még nem láttam. Még mindig a K1 selejtező miatt zsörtölődök...
    Utálom Choi-t,Musashi-t,Schilt-et. Remélem kikapnak...
  • atomanty
    #2370
    Hát lehet hogy kicsit elfogult vagyok CroCoppal szemben ezért nem láttam Barnettnél a jót,de a sok szabálytalan térdelés nem kellett volna,meg sztem ő miatta lett olyan a meccs amilyen,azt hitte a "gagyi térdesekkel" :) pontozással elviheti a meccset,a meccs közepétől semmi ko szándékot nem láttam a mozgásában
  • hykao #2369
    Azért a "gagyi térdesek" mellett volt még néhány tiszta ütéstalálat is pl. fejre...
  • atomanty
    #2368
    !!!!SPOILER!!!!


    Nekem nagyon unszimpatikus volt Barnett,és szerintem CroCop,már csak azért is megérdmelten nyert mert annyit szabálytalankodott,meg végül egész meccsen mást se csinált csak rátehénkedett azt jöttek a gagyi térdesek,bár azok közül volt pár értékelhető,viszont CroCop 1kézkombinációval majdnem megfogta,és most nem bunyózott annál többet mint kell.
    Kharitinov is megérdemelten nyert Werdum semmit nem csinált állva nagyon a földre összpontosított(ott persze nagy király),de így csöppet gyávának tünt.
    a bírokkal én sem voltam kibékülve,bár Ken nem tom mit csinált,de sztem is lett volna még esélye,meg Sentoryut mért léptették le?azt totál nem értettem.
    Lunghu Alexandru meg szépen nyerhetett volna 1 ütéssel az ellen a majom ellen,de meglehetősen elbénázta,ha már Japánba van remélem benéz valami csapat edzésére és tanul 1-2 trükköt,de azért eléggé le volt lassulva,nem sok sanszot adok rá hogy letaszítja Fedort :)
  • hykao #2367
    !!!SPOILER!!!

    Barnett azért jól megdolgoztatta CroCop-ot, s én valahogy inkább döntetlenre értékeltem volna összességében...de valahogy a döntetlen teljesen kihalt a PRIDE-ból, pedig az utóbbi időben érzésem szerint több döntetlen gyanús meccs is volt...CroCop lába amúgy szinte teljesen kimaradt a buliból...s ha több menet lenne a PRIDE-ban, még bármi megtörténhetett volna, hisz túlsúlyához képest Barnett nagy küzdő, legalábbis láttam már hosszúra húzódó meccsét, amit rendesen végigszenvedett...

    Saku-Ken Samrock meccs és még valamelyik esetében tényleg mintha túl hamar állította volna le a bíró a mérkőzést...

    Az a román-magyar madár meg jól bebújt a sarokba, pedig egész jól kezdett...
  • atomanty
    #2366
    nah belenéztem 2. season 1.rész egész jó,bár valami felirat jól jönne hozzá(nem magyarra gondolok),mert sajna csak körülbelülre értem.melyik jobb a season 1/2?
  • bigapó
    #2365
    szerintem az utóbbi meccsek jók voltak (főleg az uccsó, a 10. részben ami van). nem sok helyet igényel. ja és az ufc az tuf és nem tuc-tuc:))
  • atomanty
    #2364
    jah pride 30 az új egész jó bár nem mondom hogy mindegyik meccs hu de teccet volna.ez a tuf mennyire jó?érdemes leszedni?(kicsit helyhiánnyal küszködök)nem túl jó angoltudással is élvezhető?
  • tomsits
    #2363
    crocop vs barnett az új. a pride 30
  • tomsits
    #2362
    nem ufc henam tuf
  • Jano
    #2361
    24-én vót valami.
  • bigapó
    #2360
    és itt a gyors válasz:)) én most az UFC2-őt. este nézem az új részt majd. egész jó kis banda jött most össze, aki unszimpi volt, az már kiesett:))
    melyik az új pride? amin Fedor és Crocop bunyózott? az elég "régi" már nem? vagy van újabb?
  • atomanty
    #2359
    Hi!kicsit eltünt ez a topic.Mit szóltok az új Pridehoz?Vagy miket néztek úgy egyáltalán mostanában?
  • tomsits
    #2358
    ha crish lebenre gondolsz akkor tévedsz. lebvennek csak ott volt veszetett mecse. egyik tök egál volt a másik meg sérülés miatt lett vége, pedig neki állt a zászló. most 7végn az ufc fight night 2-ön is nyert. nem kell őt leirni, bár valóban nagy szája volt mikor a tuf1-ben kezdett, de ott neki volt a legjobb rekordja.
  • bigapó
    #2357
    néztétek a ufc2 új részét? enyhén szánalmas volt a kis Jorge Gurgel vagy ki. egyrészt mikor volt a challenge, ott toporzékolt, mint egy kisgyerek, aztán meg "odabújt" Rich Franklin-hez, "jaj, ne haragudj apa, hogy eldobtam az üveget"... a többit meg nézzétek meg, mert spoilert nem akarok írni.
    :DDD nevetnem kellett a kis görcsön. ugyanolyan unszimpatikus, mint a másikban volt a vörös gyerek, aki minden vesztett meccse után elbőgte magát...mondjuk neki csak olyanja volt asszem:))
  • LordVenom
    #2356
    oké,köszi szépen!
  • hykao #2355
    RAR = tömörítő program. Olyan mint a Zip vagy az Ace. Ha több .rar fájl van, akkor darabolva is lett. Töltsd le pl. a WinRar programot, s abban nyisd meg a legelső .rar-t, s tömörítsd ki a tartalmát...
  • hykao #2354
    Alakulnak a párosítások az október végi Pride 30-ra...
  • LordVenom
    #2353
    tomsits,mik azok a rar file-ok,amik kitesznek egy egész műsort?
    Hogy kell elindítani azokat? Van valami program,ami osszeolvassa?
  • LordVenom
    #2352
    Nagy kaki....
    Rühellem a selejtes kitenyésztett Choi-t,és a parizer Musashit. Sajnos nem kerültek össze a döntő első meccsein sem,pedig akkor legalább rögtön egy köcsöggel kevesebb lenne.
    Mindegy,bízok Sefo-ban,bár az igazi esélyesek még LeBanner,és Bonjasky...
    Kaennorsing is kaphatott volna egy KO-t...
  • Loál János #2351
    SPOILER!!!

    [apro]Ignashov talán már sosem talál magára, Mighty Mo-t sajnáltam, Kaoklai-t senki sem tudja megverni? :-o, Musashi mondjon le, Le Banner-nek megjött az esze/lehiggadt, kezd szimpatikussá válni, a 2 óriás meccsét valahogy így képzeltem.
  • bigapó
    #2350
    ÉN is:))
  • Jano
    #2349
    Most nézem. :)
  • tomsits
    #2348
    na emberek! ki mit szól az osakai eredményekhez, a döntő párosításához?
  • tomsits
    #2347
    hoost nem indul osakában
  • LordVenom
    #2346
    Érdekes...a világbajnokság tippjeim ugyanazok,mint Atomanty-nak...
    Sefo,Lebanner,Sapp,Mushasi(sajna),Mighty Mo,Feitosa,Hoost. Még a Musashi sajna is ottmaradhat,mert utálom,mint a szart,remélem valami csoda folytán kicsapja Botha,mert ha nem,akkor pontozással tuti a parizerszájú győzelme. És ha Musashi nyer,akkor remélem a következő üti ki,mert ha végig pontozásos meccs lesz neki,akkor a japók megint elfogultan pontoznak,és feljuttatják a döntőig,mint tavaly. Szerintem tavaly már Sefo-nál bukott.
    SG,én is a DC-t ajánlom neked! Rengeteg meccs van jó minőségben is!