3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Loál János #2425
    Igen, Cro Cop pontozással nyert, egyszer számoltak Hunt-ra.
  • bigapó
    #2424
    pont ezen gondolkoztam én is, hogy Ők vajon találkoztak-e már? pride-ban még nem, legalábbis a sherdog szerint nem.
  • hykao #2423
    Ha nem tévedek K1-ben már volt alkalmuk összecsapni...
  • Loál János #2422
    Vááá, Hunt szerintem kikap tőle, de nagyon örülnék, ha tévednék. :D
    Jó meccsek lesznek ezek.
  • bigapó
    #2421
    Azért CroCop-nak sem lesz egyszerű szilvesztere
    érdekes párosítások mindenesetre...
  • hykao #2420
    Bővült a szilveszteri Pride gála programja (Fedor féle párosítás számomra elég meglepő)
  • atomanty
    #2419
    ez de durva :D bob a japó csajszik kedvence,tudna nekik mit mutatni:D,de a legjobb a videokilppje :D
  • bigapó
    #2418
    hát ez nem semmi:DDDDDDD
    elég érdekes játékokat játszanak a japcsik. de amint látom ez a csajoknak inkább horror volt:DDDD
  • Davidus
    #2417
    BOBO SZAPPÜ!:DDDDD
  • Flower
    #2416
    Ilyenről??? Na ne mááá.... :))
  • bigapó
    #2415
    kösz a dícsérő szavakat:) korábban is megtaláltam már az oldalt, de csak most bukkantam rá a "fights" szekcióra. érdemes mindet megnézni, mert van egy-két iszonyat brutál bunyó benne. van mit tanulni belőle:)) például, hogy mikor kivel érdemes leállni...ja és itt nincs védőkesztyű...mondjuk stílus se mindig, főleg a csajoknál:DDD
  • atomanty
    #2414
    mindenki 1 ilyen edzőről álmodik :D
  • Jano
    #2413
    :D Jók.

    Az "On learning martial arts" elég vicces. :D
  • atomanty
    #2412
    ezeket az utcaikat nagyon szeretem a sok hülye tahó :D,de Le Bannert csak egyikbe talátam meg,mikor a gong után lecsapta Pettast :D amugy annak lett vmi következménye?1kis eltiltás?vagy csak jogos önvédelem volt?:D,melyik a másik?
  • Flower
    #2411
    Jó videók, van minden, nem csak fight.
  • Flower
    #2410
    Ma este Osaka elődöntő!
  • bigapó
    #2409
    ITT van egy-két bunyós videó (MMA meg "utcai":)). köztük van Le Banner is, asszem kétszer is ráadásul, aki csak "white guy"-nak neveznek a kommentben:DDD
    ha láttátok már, akkor sorry.
  • tomsits
    #2408
    japán erkölcsök... na erről lehetne regélni. ;) a japánokban mindig benne vol az "előzékenység" de a "mindenkinél jobbak vagyunk" még jobban. éppen ezért musashi egál vagy egálhoz közeli esetben tuti nyerő. sajnos ez van kyoban is. ha sokkal rosszabb, akkor veszít csak pontozással. sajnos. de ez nem fog már változni.
    banner hogy került a döntőbe? ezt meséljétek el. meg ha leko és hari az említettek miatt nem lehetett ott akkor ő sem. a 0-ból lett szereplője az osakai gálának. mint minden sportban gondolom itt is van szabad kártya. ezt ő kapta. sztem az nem kérdés, hogy miért...
  • Jano
    #2407
    Ehh, K-1 Max Korea-ban küzdő Choi jea sik másfél karral rendelkezik szegény.
  • atomanty
    #2406
    Jah a végére tényleg fáradt volt,de nálam az 1. 2 menetet vitte,meg sokkal többet kezdeményezett mint Aerts,aki nem nagyon akart leállni boxolni ezért inkább menekült,sztem amugy csak azért volt az extra menet mert Aerts ütött 1 akkorát hogy Bannernak kirapült a fogvédője,extra menetben már tényleg jobb volt.
    3 éve Hoost is továbbmehetet,nem értem most mért hoztak be tartalékmeccseket,főleg olyanokkal akik se tornát nem nyertek se se nem eminilálták magukat.
    Mi lett volna "ha" még vki lesérül és mondjuk Hari nyeri a tornát.
    Valamit kéne reformosítani a japóknak,mert ez így nem túl tisztességes,és nem csak sztem
  • hykao #2405
    LeBanner sztem jogosan vesztett. Jól kezdett, aztán elizgágáskodta a végére...
  • atomanty
    #2404
    jah amugy a gondolom a bírák mind japók voltak,bár nem értem mért nem lehet más nemzetiségüket is beválasztani.
    sztem Lebannert is azért hozták ki vesztesnek,mert tudták hogy keresztbe lenyelné Mushasit
  • hykao #2403
    A japán erkölcsök a XX. század végére eltűntek... :)
  • atomanty
    #2402
    Ilyenből amugy nem lesz vmilyen szinten nemzetközi botrány?mert ez azért elég látható volt,3 bírát én spontán harakirire ítélném,hovalettek a japán erkölcsök :D
  • hykao #2401
    Nem tartom kizártnak, hogy bunda volt, így nem érte meglepetésként a döntés...sajna már MMA-ban és K1-ben is láttam nem egy meccset, ami meglehetősen bundagyanús volt...
    A Musashi meccsek jórésze ilyen... :)
  • Jano
    #2400
    Igen, Ő egy sportszerű ember, a Musashi-t futtatókkal szemben...
  • atomanty
    #2399
    Kiváncsi leszek majd hogy közvetítik Mushasi meccsét.Nagy kedvence a közvetítőknek,s amilyen "hozzáértők" még ők is kihozzák győztesnek

    Amugy én azon csodálkoztam hogy Karaev milyen közömbösen fogadta a hírt,már biztos beleélte magát ha nem üti ki nem nyerhet,meg gondolom a japókkal sem akart összebalhézni
  • Loál János #2398
    Ehh, akkor sry. :|

    Szégyen, hogy egy ekkora csatornán ilyet megengednek.
  • tomsits
    #2397
    ott vki decembert irt.
  • Flower
    #2396
    Az ottani fórumban már hetek óta ott a kérdés, de semmi válasz rá. Lusta, piszok banda. Ha nem tudják, irják azt, hogy majd vagy valami
  • atomanty
    #2395
    csak decemberben ha minden igaz,de gondolom anak is inkább a vége felé
  • Loál János #2394
    Nem tudom, de a Eurosport magyar oldalán van lehetőség emailes műsorigénylésre, esetleg próbáld ki.
  • Loál János #2393
    Én is jól felidegeltem magam rajta, aztán alig tudtam elaludni. :|
    Nagyon örültem, hogy Feitosa legázolta, kár, hogy utána ő is úgy járt. :) A díjkiosztásnál jól fel volt dagadva Musashi - amúgy is érdekes - szájszerkezete. :D
  • Flower
    #2392
    Mikor adják le az eurosporton a döntőt?
  • atomanty
    #2391
    áááá hallod ne is mond,anyám 2szer is lejött éjjel hogy mit kiabálok,de az extra menet után már totál örjöngtem,most nagyon megharagudtam a kis japókra,mert ezt 1000 emberből 997 látja csak a hülye bírák nem,nah meg persze muszasi,de fél óra mulva a kedves Feitosa kárpótolt érte,egész megszerettem a fogkirúgós mindenét.
    megsérült attól a repülős térdestől?tudja vki?
  • Jano
    #2390
    Karaev vs. Musashi



    Gusztustalan férgek. Musashi takarodjon a nyomóival együtt a rákba.
  • atomanty
    #2389
    jah eddig ok,de mért pont a döntőben?meg akkor mér nem csak olyanokkal akik kiestek az eminilationba(Goodridge meg Feitosa),és Goodridge mér választotta Feitosát,ha tényleg ennyire hülye megérdemelte hogy egy fogával kevesebb lett:D
    ' Goodridge vs Hari nekem jobban tetszett volna,de Hari sztem így boldogabb
  • tomsits
    #2388
    na ebben egyet értünk. ;)
    de hogy mindenidők legjobb k-1 döntője az már kissé túlzás. :D vannak itt klasszikusok '93 óta. érdemes mind végig nézni.
    tartalék mecs. adott kér fight, ami meghatározott hogy melyik ágnak a tartaléka, így ha lesérül vki akkor az ott nyertes lép a helyére. így már ok? ;)
  • atomanty
    #2387
    Ez volt minden idők egyik legjobb K-1 döntője,a nyertes megérdemelten nyert,bár ezt a tartalék meccs dolgot nem teljesen értem,volt 4KO is abból 2 vmi iszonyú brutális,és a szenvedő alanyok nem éppen a kedvenceim voltak :D
  • tomsits
    #2386
    igen. ;)
    jó lehetett a k-1 döntő. és az nyert akinek drukkoltam. kell ennél több?