3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Flower
    #2465
    Japánban volt a döntő, Mushasi japán, 2x döntőzött, egy kicsit volt csak rosszabb, mint Karaev, igy ővé lett a dicsőség. Örült is neki rendesen (pedig elég faképű pókerarc, mint aki szarba harap)
  • sirdond
    #2464
    milyen egy véleményen van itt mindenki :) én is utálom a franciákat,de lebannert nem és szerintem ő tuti meg bírná verni schiltet.
    amúgy szerintem karajev sokkal jobb volt musashinál,tuti elcsalták azt a meccset.
  • atomanty
    #2463
    én is hasonlóan érzek a frákkal,de ő kivétel és hidd el schiltet leverné,meg bárkit most csak sosem jön össze neki ez van
  • Flower
    #2462
    LeBanner hamar elfáradt. Ő az egyetlen francia, akit csípek, a többi franciát rühellem(nem a harcosokat, hanem az egész fr népet).
    Shilt ellen nem lenne sok esélye.
  • Flower
    #2461
    Aerts mekkora szerencsétlen volt. Choi meg tuti maga ellen fogadott a tippmixen, mert semmit nem csinált!!!
    Feitosa meccseit nem szokta adni az eurosport, személy szerint nem is nagyon ismerem.
  • atomanty
    #2460
    lebanner azért legyalázná sztem,de hoosthoz nem sok reményt fűzök
  • hykao #2459
    Hát jah, talán a K1 szabályrendszerben több előnye származik a magasságából...
  • Jano
    #2458
    Jaja, de azért jobban teszi, ha marad K-1-ben, Pride-ban a jóval kisebb Kharitonov is véresre verte a talajon. Ezen a gálán viszont hibátlanul aratott.
  • atomanty
    #2457
    lemaradtam:(
    mushasi meccsen miket beszélt a kommentár?arra kiváncsi lettem volna:DD
  • hykao #2456
    Hát úgy tűnik Schilt beért...bár MMA-ban sem volt olyan rossz, csak ott valahogy az igazi sikerek elkerülték...pl. Barnettel vagy 3x meccselt UFC-ben, s mindannyiszor kikapott tőle...
  • jazzy
    #2455
    Kesz ennyivolt a donto, nem semmi ;\ Szemelyszerint Bonjaskynak szurkoltam, de amit ez a srac csinalt az nem semmi..
  • Punker
    #2454
    vazzeee ennyi???????
  • Punker
    #2453
    vazzeegg ez a csóka 2x bajnok, de mindig a Sapp elleni meccse jut eszembe én tuti meghaltam volna olyat kapok.
  • hykao #2452
    Má' láttam, de azé' most odakapcsoltam...
  • Punker
    #2451
    nézitek?
  • atomanty
    #2450
    jah kiváncsi leszek a gaygi kommnetárra meg a Mushasi ecsalt meccsére:D
    mivel tuti,úgy közvetítenek hogy tudják az eredményt,kiváncsi leszek miket mondanak
  • Flower
    #2449
    Ma este K-1 WGP!!!
  • bigapó
    #2448
    nagyon-nagyon-nagyon jó kis szilveszteri program lesz ez:)) jó lenne élőben (akár a helyszínen is) nézni, de hát jobb későn mint soha:DD
  • Loál János #2447
    :D Elnyomta az öcsit a rohatt.
  • atomanty
    #2446
    biztos mindig alan ette meg az összes kaját:D
  • Loál János #2445
    Nem tudok arról, hogy testvérek lennének, meg nem is nagyon hasonlítanak. :D
  • atomanty
    #2444
    jah azt akartam,csak everem a kettőt:D
    esetleg nem rokonok?nagytesvér meg a kisöccs?
  • Loál János #2443
    Mindkét gálán nagyon ász meccsek (is) lesznek.

    (Nem Ruslan, hanem Alan Karaev LeBanner ellen. :))
  • atomanty
    #2442
    báritt mindig pontosabbak mint a hivatalos oldalon:D
    mondjuk jó lesz a:
    Sapp vs Musashi remélem Bobisappü is odavág neki
    Lebanner vs Ruslan Karaev valami kis kárpótlás Jeromenak
    Hoostot ellenben nem tartom esélyesnek a bajnok ellen,simán elkapja remélem ko lesz a vége:D
  • atomanty
    #2441
    alakul már a dynamite is(link)
    bár sztem ez színvonalban soha sem fogja elérni a Pridot,főleg iylen akebonokkal:D az élen
    más kérdés az hogy a pride is hogyan tud majd betörni a k-1be(2006őszre állítólag előfordulhat),bár azért én még bizom crocopba,de majd meglátjuk mi sül ki belőle
  • atomanty
    #2440
    ez már "állítólag" a végleges.nagyon jónak ígérkezik
  • hykao #2439
    Ismét bővült a szilveszteri Pride gála programja...
  • Flower
    #2438
    Döntőben hogy leverte a négert...
  • atomanty
    #2437
    jah pl Karacs nincs benne szinte 1 adatbázisban sem,meg magyar fighter japán képpel
  • Flower
    #2436
    Ott is?
  • hykao #2435
    Ja, nem volt egyértelmű...de azt áláírom, a K1 statisztika tényleg hiányos viszont...
  • Flower
    #2434
    k-1.co.jp-n néztem és az K-1 volt!
  • hykao #2433
    #2428
  • Flower
    #2432
    CARTER WILLIAMS pl. küzdött a Goodridge-el, de nincs benne.
    Egyébként nem rossz, még magyar is van.
  • Flower
    #2431
    Hol látható?
  • Loál János #2430
    Ne is mondd, nagyon kíváncsi vagyok már most. :)
  • atomanty
    #2429
    jó kis meccs volt az bár senki más nem pattana fel 1 olyan fejrúgástól csak Hunt ez hót sicher,de most jobban örülnék annak,ha CroCop mint mmaveterán valami jó kis karfeszítéses dologgal győzne,de ha nem is,akkor igazán megmutathatná,hogy az évek során ő is szert tett 1 kis földharcos tudásra.
    a fedor meccs remélem paradés lesz majd,mondjuk úgy elverhetné azt az őserdő szörnyét,mint anno gary goodridget
  • hykao #2428
    Sherdogon csak az MMA mérkőzéseket tartják számon, a K1-eseket nem! Amúgy én nem tapasztaltam még, hogy hamis adatokat közölne...
  • tomsits
    #2427
    k-1.co.jp-n a fightersnél
    a sherdog statisztikái jók, bár hiányosak néha, mert csak az oda elküldött anyagok alapján változtatnak rajta.
  • Flower
    #2426
    Hol lehet megnézni, hogy ki kivel küzdött?
    sherdog régi és hamis adatokat közöl.