3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • atomanty
    #2667
    Minotoro sztem pridék sem kedvelik annyira,mert még csak 2 veresége van az egyik ugye shoguntól nagy örömömre, a másik meg régről valami kis gálán.
    meccsei több mit a felét pontozással nyerte sőt még úgyis kapott ki, meg én nagynak látom a félnehézsúlyban. Nem is tudom mért nem eresztik össze a nagyokkal, szvsz ha Shogunt neki pontozták volna ő nyeri a GP-t
  • tomsits
    #2666
    ez hülyeség. a bulvárnak a ko kell, de azok (mint te) meg kell lássad a teljes mecsek szépségét is.
  • Jano
    #2665
    Azért a Cro Cop elleni veresége után még vagy 10 percet litániázott a ringben, képtelen volt elfogadni, hogy veszített.
  • bigapó
    #2664
    lehet, hogy most kicsit több tesztoszteron gyűlt össze benne:))

    az egyébként látszott, hogy úgymond "nem ütötte ki" magát. ezt úgy értem, hogy nem fáradt el a meccs alatt, tele volt még energiával és valahogy le kellett vezetnie. Ilyet a Crocop-ról szóló filmben is látni, mikor az egyik meccse után -ami egy menet alatt véget ért- odaszól a haverjának, hogy kicsit birkózzanak már, mert még fullon pörög és majd szétveti az erő. pár fogást csinál rajta, aztán szól, hogy elég lesz, mindezt persze a szálloda -vagy a sportcsarnok?- folyosóján:))
  • LordVenom
    #2663
    Már régóta felfigyelt az én szemem is a lukra Anti hátán. De most már örülök,hogy fény derült az okára. :)
    Érdekes Coleman reakciója,én elég nyugodt embernek láttam eddig. Egyszer Randleman is ráordított,és csak szerényen nézett vissza. Majdnem ijedten,pedig egy csapatban vannak. :)
    Meghát Crocop ellen sem volt nagyon kemény csávó Mark srác. :))
  • hykao #2662
    Jól hitted, de a fő névnap nyáron van. A többi amolyan töltelék szülinap... :)
    Azé' köszi! :)
  • bigapó
    #2661
    a becenevük is hasonló, egyikük Minotauro (Rodrigo-é), a másik pedig Minotoro. szerintem direkt ugyanaz, meg valszeg a japánok aggatták rájuk és szerintem a Minotoro az "kicsi" minotauruszt jelenthet, utalva ezzel a bátyusra:))
  • atomanty
    #2660
    nem is akkora tálentum mint a tesó,meg meccsei szinte mindig végigmennek ami nem túl élvezetes
  • bigapó
    #2659
    igen, kb 10-12 kilóval könnyebb. emiatt soványabb az arca is. elég régóta szerepelt már Pride-ban, legalábbis a sherdog szerint.
  • atomanty
    #2658
    én már régóta láttam csak mindig elfeljtettem megkérdezni
    ikertestvére kisebb
  • bigapó
    #2657
    javítanám saját "hülyeségemet" :))

    When he was 10 he was hit by a truck and fell into a coma for 4 days. As a result of the accident he has a large scar on his lower back.

    azaz: 10 éves korában elütötte egy kamion (szerintem itt kisteherautóra kell gondolni), 4 napig kómában feküdt. A baleset következménye a hátán lévő nagy sebhely.

    Forrás.

    Most már csak az a kérdés, hogy eddig miért nem vettük észre?

    a linken azt is írják, hogy van egy ikertestvére, Antonio Rogerio Nogueira, aki szintén bunyózik Pride-ban és legkönnyebben úgy lehet megkülönböztetni őket, hogy neki nincs ilyen sebe:)) ha ennyire hasonlítanak, akkor lehet, hogy ezért keverem (kevertük) őket?
  • bigapó
    #2656
    sokkal inkább néz ki egy műtét utáni "állapotnak". erős a gyanúm, hogy esetleg rákos daganatot távolítottak el, ami persze nem feltétlenül volt rosszindulatú, de valószínűleg az egész izomköteggel együtt kellett eltávolítani. sherdog-on vagy más oldalon nem olvasott erről valaki valamit?
  • atomanty
    #2655
    attól horpadás lett?én késelést gyanítottam de mér maradt akkora árok?
  • Z
    #2654
    Egy elszakadt izom. Szerintem.
  • Z
    #2653
    Vagy túl korán...
  • Z
    #2652
    Aszittem Henrik... (jan.16, márc.2, márc.16., júl.15!) :DDD
  • Flower
    #2651
    Hol találok új/élő meccseket?
  • Jano
    #2650
    Írta is, hogy kicsit késve. :D
  • hykao #2649
    Ööö, de hát nekem nyáron van! :)
  • atomanty
    #2648
    nogueirának mi aza horpadás a hátán?
  • Loál János #2647
    Hát ja, ebből a kis balhéből később ász meccsek születhetnek. :)
  • Z
    #2646
    Boldog névnapot! (kicsit késve... :))))
  • atomanty
    #2645
    mario sperry megérdemelte amiért leállt verekedni,nem értem miért kellett pedig még ha okosan csinálta volna ki is üthette volna
    kiment kharitonov válla?zsírmirigyet mingyá megsasolom,lehet nem is zsírmirigy hanem a szabadszemmel látható tesztoszteroninyekció :)
    jah cheapet nem tudtam mire vélni,csöppet eldurrant az agya
    ki velszek a bosszúharcokra ninja vs coleman silva vs baroni,bár silva bárkivel kiállna
  • Jano
    #2644
    SPOILEREK!!!

    Gyakran hagyta el a száját a motherfucker, általában a cheap előtaggal (olcsó anyab@szó), az egész Chutebox-os csapatra személyenként lebontva.
    A kis Rua könyöke simán széttört, valszeg jódarabig nem fog harcolni, sajnálom, pedig egyébként nem szimpatizálok vele. Ja, Coleman bal füle mögött meg egy szép kis duzzanat volt (talán egy zsírmirigy) már amikor kijött a ringbe.
    Kharitonov-ot sajnáltam. Most a jobb válla ugrott ki a helyéről, szarul voltam a látványtól is. Asszem a Fabricio Verdum elleni meccsén már a másik válla is kiment, lehet, hogy őt sem látjuk egy darabig a ringben.
    Zentsow kiütése óriási volt, meglepődtem, de örültem neki, akárcsak a Mario Sperry-t kiütő Tsuyoshi-nak. :)
    Nem részletezem tovább, mindegyik meccs jó volt, remek gála.
  • atomanty
    #2643
    kharitonovhoz mit szoltok?
    kicsit lehangolt mert én többet vártam tőle meg overeemet sem szeretem valami nagyon
    hunt meccs meg nevetséges volt bas ruttenék fry vs takayamához hasonlították de itt az iram semmi volt,valami birkozónak jobban örültem volna,mert hunt itt nem sokat fejlődött,bár nem értem mért nem ütötte ki már az 1. menetben mikor meg volt fogva
  • atomanty
    #2642
    jah kicsit bepörgött
    baroni feldöntötte silvát ő meg a fejét taposta :) miket mondott a kamerának?nem túl jó az angolom :(
    shogunnak mennyire súlyos a sérülése?
    mert gondolom egy ilyen kéztörés nem túl gyorsan gyógyul
    silva már tuti ki hivta vagy colemant vagy a másik ostoba phil baronit
  • Jano
    #2641
    Mark Coleman mondjon le. Idegbeteg egy fószer, nem sportember, semmi keresnivalója a Pride-ban. :|
  • bigapó
    #2640
    akkor sem lett szebb a csaj:)))

    tényleg a nővére? szegény goodridge, szerintem ezért veszít néha. kinéz a sarokba, meglátja, besokkol és gyorsan bekap pár ütést:)))
  • tomsits
    #2639
    hehe kir. majd megnlzem a k-1-et. bár ott voltam, és király volt. főleg a ko-knál mikor uh-ozott a tömeg. ;)
  • atomanty
    #2638
    jah és végre elmondták hogy várhegyi papa hiresztelései ellenére goodridge nővérét láthatjuk nem a feleségét :D,remélme opál majd elmondja neki
  • atomanty
    #2637
    ez nem volt azért annyira gázos közvetítés,elnyomták az opált csak ritkán jutott szóhoz :)
    Bár a meccseket megvágták de így is nézhető és élvezhető volt
  • hykao #2636
    LOL a K1 közvetítés végén épp láttam a háttérben elhaladni az egyik haveromat.
  • atomanty
    #2635
    ááááá mi volt itt kérem,phil baroni is beugrott egyet majdnem bunyozni,elvégre ők silvával olyan nyugodt vérmérsékletű emberek :)
  • Jano
    #2634
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
  • atomanty
    #2633
    Sajnos nem jött össze a kocsi így le kellett mondani arról hogy élőben ott lehessek :(((
    de most néztem a tvben és elég meggyőző volt Karacs grat neki :D
  • atomanty
    #2632
    hm erre kiváncsi leszek :)
  • hykao #2631
    Hát ahogy elnézem Silva berontott a ringbe, és nekiment Coleman-nek... :)
  • Punker
    #2630
    na ez szép volt
  • Punker
    #2629
    bazzee mi megy ott? :)
  • hykao #2628
    Jáój mi lehetett má' megint a Pride-on ma: (úgy tűnik vége a borotválkozós jópofizásnak...:DDD)