3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • LordVenom
    #2907
    Utólag is sok boldogságot harcos cimbora!
  • Flower
    #2906
    Tegnap euron volt nehézsúlyú vb meccs övért. Ez mi? Világbajnokok a Hoost, Remy, stb, de ők nem kaptak övet.
    Egyáltalán hogy került ide Hari és Fujimoto?
  • hykao #2905
    Köszi nektek is srácok. :)
  • Flower
    #2904
    Hepi Bday!

    Vajon Sapp hány kilót kajál 1 nap és mennyi kalóriát éget? :D
  • Z
    #2903
    Hepi börszdély hykao!
  • hykao #2902
    Köszi szépen! :)

  • bigapó
    #2901
    Boldog Szülinapot Hykao!

    Asszem van egy kis gond, Bob megtalálta a tortádat:)
  • Loál János #2900
    BSzN hykao.
  • bigapó
    #2899
    esküszöm nem tudtam volna kitalálni:))
  • Loál János #2898
    Cage Fury Fighting Championship 5
  • bigapó
    #2897
    ez milyen rendezvény volt? hatszögletű a küzdőtér, tehát nem oktagon-os buli volt. szerintem...
  • hykao #2896
    Tegnap lezajlott a Kimbo vs Ray Mercer összecsapás. Minő meglepetés, submission-nel ért véget...ezt nem gondoltam volna. :)

    Kimbo vs Mercer
  • LordVenom
    #2895
    Basszus...új gépem van ,új netem,és új dc-m. Ez azzal járt,hogy nincs olyan hub címem,ahol kizárólag harcművészetek,és küzdősportok vannak. Tudtok segíteni? Köszi!
  • tomsits
    #2894
    jah. sajnos a ringofhonour elmarad :( pedig nagyon kivácsi lennék rá. ahogy hallottam lehet ősszel meg lesz tartva. addig is, lesz viadal, amatőr mma, k-1... ;)

    pride. na ez gáz. remélem nem fogják elcseszni amcsi "temperamentummal". kiváncsi leszek, hogy a japánok mennyire fogják értékelni, és elfogadni az amerikai vezetéssel felálló "új" bajnokságot.
  • peacyg
    #2893
    Még jó, hogy írtam....
    ugyanis elmarad...
  • hykao #2892
    Örülünk! :) Hivatalos oldal: http://www.ringofhonour.hu/
  • peacyg
    #2891
    Ha már itt vagyunk. Egy magyar MMA esemény: The ring of honour. Május 5.: 19:30. Budapest Elektromos Sportcsarnok.
    Résztvevők:
    Felföldi Szabolcs, Németh Gábor, Gulyás Zsolt, Halmi Viktor, Székesvári Tamás, Bogyó Patrik, Dobrai Mihály, Papp Tamás, Jakab Szilárd, Farkas Csaba, Buz Andrei.
    Ki mit szól hozzá?
  • atomanty
    #2890
    én vmi onlinetvre gondoltam :)
  • hykao #2889
    Hát az is megoldható lett volna, mert Szentpéterváron volt, végül is nincs olyan messze, de nem, felvételről láttam. :)
  • atomanty
    #2888
    ezt esetleg élőben láttad vhol?
  • hykao #2887
    Közben Nogueira is megérkezett az UFC-hez.
    A tegnapi BodogFIGHT-on meg az első sorban Berlusconi Putyinnal ücsörgött Jean Claude van Damme és Jerome LeBanner társaságában. :) (van Damme nagyon öregesnek tűnt...)
  • atomanty
    #2886
    jah zuffa jó srác lehet de szabályrendszer azért módosulni fog sztem, és én ezt nehezményezem kicsit

    ez a ray merceres bunyó tuti jó lesz, kiv vagyok mire képes 1 jóképességü ellen :D
  • hykao #2885
    Először is nem az UFC vette meg, hanem a ZUFFA, ami az UFC tulajdonosa is egyben. Másrészt pedig nem biztos, hogy szomorú dolog ez, hisz így elhárulnak az akadályok a komolyabb UFC vs. PRIDE meccsek útjából! (pl. Liddel vs Silva, CroCop vs Fedor 2 stb. stb.)

    Közben persze volt UFC 69 is kb. a PRIDE 34-gyel egy időben, de ami érdekesebb volt, az az UFC 68, amin amerika kapitány visszatért, és mindjárt a csúcsok csúcsára a nehézsúlyú öv megszerzésével!!!

    Más: elérhető néhány új Kimbo Slice bunyó Google Video-n és YouTube-on!!! Van olyan is, hogy nem is egy, hanem mindjárt két madár ellen nyomja!!! :) (persze egymás után :D) Érdemes megnézni őket! :)
    Illetve nemsokára lesz egy nagyobb Kimbós szösszenet, amikor is a veterán bokszoló Ray Mercer ellen áll ki! (róla szintén elérhető több összeállítás is, aki esetleg nem tudná ki is ő)
  • atomanty
    #2884
    ez volt az uccsó "igazi" pride ugyanis megvette az ufc az egész szervezetet :(
    ami meccseket láttam nem voltak rosszak bár az igazi főmeccs azért hiányzott
  • Jano
    #2883
    Pride 34?
  • Flower
    #2882
    Profi legyen ám ;)
    Majd küldj linket, ha készen áll a látogatók fogadására.
  • kisradai
    #2881
    ha valaki szeretne segíteni akkor küldjön egy emailt!
  • kisradai
    #2880
    Sziasztok!
    K-1-es honlapot szeretnék létrehozni!Keresek egy olyan embert akivel ezt létrehoznám és együtt szerkeztenénk!Köszi!
  • Z
    #2879
    Hehe, vajon mennyit lát abból az állam? :D

    Mondjuk ha ilyen emberek állnak ki ellene, akkor nem valószínű, hogy egyhamar legyőzi valaki. A "meccsein" egyik ürge sem mozgott úgy, mint ő. A lelkesedés meg - úgy látszik, ide - nem elég. A fehér srác esete Kimboval...

    De talán pont azért nincsenek itt jobbak nála, mert azok mind a tatamin lépnek fel.
  • kisradai
    #2878
    Sziasztok!Figyeltétek, hogy milyen meccsek lesznek a k1 selejtezőn Budapesten?? Karacs vs. Ignashov
    Szerintem nem mindennapi meccs lesz.Remélem nem lesz rövid:)
    Valaki megy megnézni??
  • hykao #2877
    Szvsz menne ő, de azért a komolyabb bajnokságokban kevés lenne a technikája... :) A kisebb bajnokságokon meg korántsem keresne annyit, mint így. (Ugye "all day" elérhető Miami környékén, és 5-10e dodó tétért bárkivel kiáll :D)
  • Z
    #2876
    Az igen. Nó kecmec ON. :D

    De valamiért úgy érzem, hogy Cro Cop nem lesz olyan sikeres UFC-ben, mint Pride-ban.

    Az a street fight meg, amit a Kimbo fickó művel, elég brutkó. Nem éppen szabályozott keretek között megy. Az odáig ok, hogy magától megáll, ha a másik térdreesik/eldől, mint a zsák/szól, hogy hagyják abba, de nincs rajtuk semmi, ami tompítaná az ütőfelületet... :S Így elég komoly sérülést lehet összeszedni. Plusz betonon verekszenek, és ha ott valamelyik közdő jó becsűri a fejét, miközben dől el, hááát. Amikor meg nem betonon, hanem a kertben, akkor is ott van egy "terepakadály", amire vehemensen figyelmeztetik is azt a faszit. Szóval szerintem az ilyen az felelőtlen keménykedés. Inkább menjen el a ketrecbe harcolni, ha már mindenáron bunyózni akar.
  • hykao #2875
    Ha már UFC: február 3-án CroCop és Quinton Jackson debüt az UFC 67-en! :)
  • Z
    #2874
    Tim Sylviával nem jó leállni "boxolni"...

    OFF,
  • Z
    #2873
    SportKlub-on fincsi kis UFC megy.
  • Z
    #2872
    Hali! Volt vagy kétszáz hsz-nyi olvasandó. Az a "törpék vs oroszlán" nagyon jó, de főleg az, hogy miből indult a sztori, hogyan terjedt el, stb. :D
  • atomanty
    #2871
    jó kis meccs lesz! az első fight is a best of-ba van, Henderson igazán megérdemel 1 visszavágót.

    Hendersonba azt szeretem hogy súlya nem éri el a félnehézsúlyt sem de openweight be is simán indulna :D
  • hykao #2870
    Megvan Silva kihívója a februári Pride.33 középsúlyú címmeccsre: KATT
  • Flower
    #2869
    Én újságban láttam, de belőlem nem húztok ki semmit :D
  • hykao #2868
    Az eredmények már megvannak, lévén Japánban jópár órával előrébb vannak. De légyszi ne szpojlerezzetek majd, ha valaki már megleste a végeredményeket!!!