3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • juzosch
    #2947
    Nameg testre térdrúgás amikor kezd átmenni bírkózásba a dolog az tényleg gyakran van.
  • juzosch
    #2946
    Mást se nézek mostanában:D
    Nem azt mondom h nem rúgnak, de a kéz és a földharc dominál.
    Nézd csak meg pl: Liddel vs Silva, Liddel vs Couture, Fedor... sorolhatnám a legutóbbi meccseket. Egy-egy lábrúgás elcsattan.

    Persze van 1-2 harcos aki tud is rúgni, ők rúgnak is:)
  • hykao #2945
    Azért nem mondanám, hogy visszaszorult. ...lehet, hogy nem néztek elég MMA-t?! :)

    (közben kicseréltem a bannert, mert a PRIDE-os sajna idejétmúlt lett ugye...majd próbálok mindig frisset betenni)
  • juzosch
    #2944
    igen, érdekes, hogy az MMA-ban az ökölharc és a földharc dominál, a lábhasználat visszaszorult.

    Mondjuk ez érthető is, hisz igazán veszélyesnek csak a fejrúgás tekinthető, de ahhoz nagyon jó technika kell. Ha nem űzöd olyan szinten, ahogy csak kevesek (Crocop pl), csak azt éred el vele, hogy kibillensz az egyensúlyodból, rengeteg védtelen felületet hagysz magadon rúgás közben, és ha esetleg el is kapják a lábad...
  • Z
    #2943
    Látványos, de furcsa ezt az ketrecben folyó állóharcot...ökölcsatát (mert rúgás nem volt) nézni. :D
  • Prank
    #2942
    kimbo vs tank
  • kisradai
    #2941
    Én is voltam.Sajnos Aerts-el nemtudtam közös képet csinálni.De sikerült Remyvel,Slowinskivel,és Samedovval :)
  • LordVenom
    #2940
    Én is kinn voltam,szerintem is elég jó volt a hangulat,főleg Karacs meccsén. Ott aztán felhördült a tömeg. Csináltam is fotót Remy-vel,meg Aerts-el is.
  • peacyg
    #2939
    Én kint voltam, egész jó volt. Csak kár, hogy 19:30-ra volt meghirdetve és mikor 7-re odaértem, már a második felvezető meccs ment... Amúgy Samedov, Muresanu meg Veres Ádám (vagy hogy írják) meccseivel nem értettem egyet...
  • hykao #2938
    Én az egyik román tévéadón néztem meg, merthogy az vágatlanul adta le, és élőben, nem másnap fél egykor éjszaka...
  • peacyg
    #2937
    Volt valaki szombaton a K-1 európai elődöntőn?
  • antgecc
    #2936
    Jaha, értelek már. És egyetértek.
  • hykao #2935
    Úgy, ahogy írtam! :) Kezd a profi boksz-sóhoz hasonlatos helyzet kialakulni. Túl sok bunyós, ám nem mindenkinek ugyanannyi lehetőség...van a "felső réteg", akik majd egymás közt adogatják az öveket, és van az "alsóbb", akik jó, ha lehetőséget kapnak, hogy egyáltalán bunyóhoz jussanak az UFC-ben...ha egy "felső réteg" belit túl sokszor picsáznak el, akkor esetleg összeeresztik egy "alsóbb réteg" belivel...ha tőle is kikap - süllyesztő, ám az "alsóbb rétegű" bunyós ettől még nem kap lehetőséget újabb "felső rétegű" bunyóshoz...
    Jackson mikor bunyózott utoljára? Minden gála tele új arcokkal, míg a nagy nevek pihengetnek...
  • antgecc
    #2934
    Hogy érted h túl sok a bunyós?
  • haxoror
    #2933
    klikk
  • juzosch
    #2932
    Na az meg ki?
  • haxoror
    #2931
    Clay Guida FTW!!!!!!!
  • juzosch
    #2930
    Épp ettől lesz gyöngyszem:D Egész más, mint a ma megszokott:P
  • hykao #2929
    Hát az, hogy "gyöngyszem" kissé túlzás...inkább kocsmai bunyó-szerű téma, érdekes fizikumú, frizurájú emberek tolmácsolásásban. :)))
  • juzosch
    #2928
    Az elmúlt hónapban 20 giga MMA-t töltöttem innen:P
  • juzosch
    #2927
    www.stage6.com

    Videomegosztó oldal, és elég gyorsan felkerülnek az MMA-s dolgok (értsd: napokon belül). Sőt egy-egy régebbi UFC gála is fennt van. Pl a gyöngyszem: UFC 1: The Beggining:P

    És jó minőségben. A legtöbb az TV/DVD minőség, de lehet találni egy-egy HD-s dolgot is találni, akár 1980*1200asat is:P
  • hykao #2926
    Jó volt, csak kezd már a bőség zavara lenni...túl sok a bunyós már az ufc-ben...
  • chelsea92
    #2925
    Sziasztok..Jó volt az az UFC 81. Breaking Point!!:)
  • The Protector
    #2924
    Azaza ténxleg az.Valahol lehet esetleg ijet MO-n venni?
  • Z
    #2923
    Lehet, hogy Gunshu a neve... :D
  • Z
    #2922
    Szerintem csak lándzsa szokott hajlani, a pompommal a végén.

    A botokon szerintem nem látszik, hogy hajlanának. Aztán lehet, hogy én vagyok túl vak. :)
  • The Protector
    #2921
    hy.Azt szeretném kérdezni hogy mi a neve annak a botnak amivel hadonászni szoktak a martial-osok.A videókon úgy néz ki mintha hajlana de lehet h hajlik is.Azt nemondjátok hogy martial staff.Biztos van vmi rendes neve is.Előre is ksözi
  • Loál János #2920
    Hát tényleg jó nagy fos volt, a szokásos hibák tömkelegével (pl. Hari helyett Nari, ez azért tényleg kabaré), a közvetítő durva alulinformáltságával, és persze megkurtítva rendesen. :-|
  • LordVenom
    #2919
    ettől féltem,hogy szar a minőség...sajnos a retek klub megint megkurtítva fogja adni,úgyhogy inkább várok,ha nehezen is,de kibírom,hogy este ne nézzem meg összevágva...:(
  • hykao #2918
    Van valami MMA TV oldal, de elég szar a minőség, így szvsz érdemesebb várni a jobb minőség érdekében...

    Hivatalosan meg hát ugye ott a PPV, de nálunk nem tudom ez megoldható-e. UFC-nél már van olyan, hogy UFC Demand vagy mi, amivel a neten lehet nézni a gálákat élőben, de ez sem ingyenes persze...
  • kisradai
    #2917
    Élőben lehet valahol nézni a k-1 WGP-t?
  • LordVenom
    #2916
    Meg lehet valahol nézni a holnapi döntőt a neten?
  • Z
    #2915
    Iceman vs Silva? Áááázdekemény

    Tegnap láttam a "The Unit" című sorozat egyik részét, és amolyan ismerős figura volt az egyik katona, azonban nem ugrott be, hogy hol is láthattam már korábban. Aztán két perccel később a szereplők nevei között ezt látom: Randy Couture! :)
  • hykao #2914
    A következő UFC-n több érdekes meccs is lesz: KATT :)
    Közben az oroszok is erősítenek MMA fronton: M-1 Global néven nemzetközire bővítették az M-1 szervezetüket, első gálájuk szilveszterkor várható Japánban, Fjodor Emelianenko szereplésével.
  • bigapó
    #2913
    Hej:)

    Pont 3 hónapja nem írtatok/írtunk semmit! Mi van srácok, ennyire elmerültetek a bunyónézésbe? :DD

    Én szégyellem magam, mert nem sokat nézek mostanában, nem is tudom már hány UFC-ről maradtam le, egyre többről mindenesetre. Próbálom pótolni:)

    Minden jót mindenkinek:)
  • threeman
    #2912
    INNEN sok sok mma-s cuccot, meccseket, oktató videókat lehet lehúzni, én most téptem le a bas rutten big dvds of combatot ( kb 7órás oktatóvideó 8) ), komoly kis cucc és gyorsan is jött (100-200K) BANG BANG ott van a másik is: lethal street fighting ala bas rutten
  • LordVenom
    #2911
    A hozzászólások elég szánalmasak,de lusta vagyok regelni,hogy kifejtsem a véleményem...(mármint az UFC játék topik hozzászólásai) :)
  • Flower
    #2910
    Ez már csak PS3 és/vagy X360-on fog menni, ha ilyen lesz maga a játék is.
  • hykao #2909
    LOL, újabb UFC játék érkezik: KATT, sajnos ezúttal is csak konzolokra. (a videót azért érdemes megnézni PC-seknek is :D)
  • hykao #2908
    Dánke! :)