19663
  • Hupi
    #19503
    Szia!

    Mindkettő előfizetés negyed, fél, egy év.
    Pre egyben vonja le a díjat, Easy havonta.
    Értelemszerűen a Pre a nyerő, de lehet tévedtem :) várjuk meg más véleményét is.

    Egyébként úgy látom van kedvezményes welcome back ott fent zöld keretben. 10 dollár egy hónapra érvényes.
  • boyler
    #19502
    Sziasztok

    Szeretnék visszatérni valaki segitsen mit válaszak??

    https://secure.wwiionline.com/users/manage.jsp?do=

    Mi a különbség a pre play illetve a easy pay között?

    Kösz a választ

    Üdv
    Boyler
  • Hupi
    #19501
    Köszi!
  • Punker
    #19500
    itthoni képek
  • pedrohsi
    #19499
    ilyenkor általában vérzel, a vörös csík (életerő) leesik, a zöld (stamina) pedig lassan követi lefelé, hogy ne tudjál korlátlanul rohangálni
  • Zso0lt
    #19498
    Olyankor mit lehet tenni, ha mondjuk eltalálnak, de nem esek össze hangos nyögés közepette, csak szép lassan megy le a HP-m? Ja és épp Sz@rrá lövik az épületet fölöttem 2-3 tigris... nemmertem megnézni mennyien vannak :DD
  • pedrohsi
    #19497
    mindig azon oldal erősebb, ahol többen játszanak, ez általában az Axis, de sokszor váltanak szövetséges oldalra, hogy elégtételt vegyenek :)

    a Hunyadi létezik, csak kevesen játszanak, ezért ajánljuk mindig a 95-ös csatornát
  • Zso0lt
    #19496
    ja erre gondoltam, hogy a hadjárat épp kinek fekszik jobban világos :)
  • Pluskast
    #19495
    Ez mindíg változik. Nincs ilyen, hogy na ez most nagyon erős vagy nagyon gyenge. Sok mindentől függ, hogy az adott aktuális hadjárat kinek, hogy kedvez.
  • Zso0lt
    #19494
    Ja még valami... az erőviszonyok úgy általánosságban milyenek? Szövik, vagy a tengely erősebb?... persze, nehéz megítélni. csak kiváncsi lennék :D
  • Pluskast
    #19493
    Ha jól tudom a hunyadi még talán létezik. Más magyar klánról nem tudok.
  • Zso0lt
    #19492
    Nemtudom hogy van-e vagy létezik-e ilyesmi, de a kérdésem az lenne hogy van-e ilyen magyar század (amóta megszűnt a wwiionline.hu) vagy hasonló? "klán" vagy akármi? Mert mégiscsak jobb magyarokkal játszani, szervezetten mint "össze-vissza futkosni". Ez csak az én véleményem, Ott külön csatornán, vagy akár TSen is lehene nyomni, vagy ha van ilyen szívesen csatlakoznék (illetve hajlandó lennék átállni a Tengelyhez bármennyire ne mszeretem őket :PP )
  • Hupi
    #19491
    Spring-el most szövi oldalon nyomulunk :) Felrobbantottunk egy FB-t.
    M10-el kilőttem 10 panzert meg félautomata puskával leradíroztam egy heinkelt az égről mázli :D
  • pedrohsi
    #19490
    pont erre volt jó a magyar oldal, de ennyi év után már nem volt pénz/kedv a fenntartásához.

    piszkáltam kicsit a fejlesztőket, hogy legyen magyar lap a hivatalos oldalon, de nem válaszoltak
  • Zso0lt
    #19489
    ill. ez : http://forums.battlegroundeurope.com/showthread.php?t=371253
  • Zso0lt
    #19488
    http://www.battlegroundeurope.com/index.php/component/content/article/19-this-that/6993-from-a-noob-to-a-noob


    Ez kell nekem ! :P nekünk :D
  • Punker
    #19487
    EI = ellenséges gyalogság
  • Zso0lt
    #19486
    Ei-t mondtak még azthiszem... gj gondolom Good Job... új még nekem az egész de tetszik :P
  • Zso0lt
    #19485
    hát nekem a német oldal nemjön be :PPP próbálgattam, de nem :DD
  • Punker
    #19484
    AB = ArmyBase az a központi spawn hely
    232 = Sdkfz 232 8 kerekű könnyű felderító

    amúgy meg az allied easy mod oldal nem népszerű :D
  • Zso0lt
    #19483
    és az megoldható, hogy szövetséges oldalon is legyen egy magyar csatorna?

    meg lenne még kérdésem... millió 1 rövidítést használnak... egyedul a "fru"-ra válaszoltak ami a mobile spawn point :) (már ha nem vertek át, de miért tették volna :P) emlegetnek folyton AB-t meg valami 232-t meg...nemtudom nagyonsok mindent :P ha valaki írna csak egy pársoros gyorstalpalót az alapokról azt megköszönném :)

    Hú nemtudom ott is kérdezősködtem, de rengeteg kérdésem van még, ha nembánjátok, amint aktuális már írom is, aztán vagy kapok rá választ vagy nem :)
  • Zso0lt
    #19482
    gondoltam hogy ez a hiba :P köszönöm :)
  • pedrohsi
    #19481
    van, a 95-ös az, jó helyen kapirgálsz, de csak a német oldalon elérhető, szóval szöviként nem fogod látni
  • Zso0lt
    #19480
    Hello, új vagyok meg minden... magyar csatorna létezik valahol? :D mert láttam hogy írta valaki ( 2009ben) hogy a 95ös... Custommal próbáltam beállítani a chatet...hát nemtudom...SZóval, van magyar csatorna? :$
  • vopistu
    #19479
    Én ezt használtam anno: http://eldobhato.mpp.hu/ :)
  • Hupi
    #19478
    Akkor jó :)

    Crusader III-al kilőttem 3 Tigrist haha, csoportosan jöttek és a toronynak már nem volt ideje ráfordulni a negyedikre mert mögém került :)
  • kikko
    #19477
    Félreértettél:)

    Régi freetrialos accuntot élesztettem fel welcome back eventtel:)
  • Hupi
    #19476
    Ha másik e-mail címet adsz meg tudsz akármennyit kreálni, én én két hetente citromail-en hozok létre új fiókot és oda kérem a freetrialt.
    Most a szöviknél nyomtam egy kampányt a változatosság kedvéért. Érdekes volt :) Most meg az amcsikat próbálgatom a stress testen de a mini kampányt már a németeknél szeretném.
  • pedrohsi
    #19475
    holnap talán indul a welcome back event, ha sikerül ma javítani a supply bugot
  • kikko
    #19474
    Sajna csak 1 freetrialos accuntot tudtam életre kelteni de az automata puska elég jó lett benne:)
  • pedrohsi
    #19473
    még nem kezdődött el, van egy csúnya bug a supply-val, majd a fix után indul
  • Shad01
    #19472
    SUBSCRIPTION STATUS Active ha a honlapon nézem, de ha be akaro képni a játékba, azt írja inaktív.
  • Shad01
    #19471
    Tart még a mini kampány? Nem tudok belépni.
  • Hupi
    #19470
    .. akarom mondani részt vehet a mini kampányon :)
  • Hupi
    #19469
    Welcome Back Soldier

    Régi előfizetőknek most egy hónap ajándékba.
  • Hupi
    #19468
    1.34 patch!
  • Pluskast
    #19467
    Háát ahogy néztem itt is lesz európa térkép ahol a támadásokat el lehet indítani és amennyire ki tudtam deríteni lesznek ezred, hadosztály illetve hadsereg színtek is. Szóval a játékosoknak itt is be kell majd integrálódnikuk valamelyik nagyon csapat testbe.
  • Kit--Kat
    #19466
    Nekem inkább Battlefield klónnak tűnik, ami talán egy hajszálnyival komolyabban veszi magát. Azért azok az ugrálós katonák elég komolytalanná teszik az egészet.
  • Hupi
    #19465
    P-38-ast itt is szépítik :D

  • Hexex
    #19464
    Huh. Izzadt a tenyerem miközbe néztem a videokat! Nagyon jonak néz ki! Remélem nem lessdz benne komolyabb hiba!