720
  • ReszegKoldus
    #720
    "A század utolsó életben lévő tagja Donald Malarkey őrmester, aki júliusban tölti be 93. életévét."

    Meg rajta kívül még élnek 17-en.
  • Láma!
    #719
    Már csak egy túlélője van az Az elit alakulatnak.

    RIP
  • Molnibalage
    #718
    A gyári DVD változaton 4:3-as változat is elérhető? Mert a neten fent levő DVD ripeknél a kép meg van vágva nem látszik egy csomó dolog. A 8. rész végén tűnt fel, a beguroló dzsip a 4:3 változatnál látszik, de a DVD ripen nem...
  • bazza
    #717
    R.I.P! Szép élete volt :)
  • Láma!
    #716
    Január 2.-án, 92 éves korában meghalt Richard Winters.

    Nyugodjék békében.
  • polluxware
    #715
    A/B frames ahogy olvasom ,szóval legújabb vlcplayer erősen ajánlott!
  • polluxware
    #714
    boxset 720p bdrip 12gb
  • polluxware
    #713
    ajánlom a Generation kill-t.. is

    más időszak, kevesebb harc jelenet.. de mustszííí az is
  • polluxware
    #712
    kászkád őr?
  • Samurai84
    #711
    Sziasztok!

    Én karácsonyra szeretném adni fateromnak az Elit Alakulatot DVDn, valami kultúrált formában. Szinkronos létezik? Mert sehol nem látok neten, mindenhol csak feliratos van... Én is szívesebben nézem angolul, de a papus nem ilyen :D Ha lenne valakinek eladó, eredeti, ismétlem, eredeti, DVDn, megvenném, ha korrekt árban meg tudunk egyezni.
  • ForzaInter
    #710
    most végeztem vele, kurvajó volt.

    nem rég néztem imdbn stáblistát, és Sgt. Frank Perconte szerepét hogy játszhatta 2 ember?:D 9 részre van írva James Madio és Hiroyuki Tajiri (egyáltalán ő ki? mint vmi fantoember, még googleban se találtam róla semmit:D), és mindkét színész után ugyanaz a név:|
  • Seten
    #709


    Aki még nem látta, nézze!!!

    TV6 (Viasat6):

    december 22. Hétfő, 23:30
    december 23. Kedd, 23:30
    december 24. Szerda, 23:30
    december 25. Csütörtök, 23:30
    december 26. Péntek, 23:30
    december 27. Szombat, 23:05
    december 28. Vasárnap, 23:10
    december 29. Hétfő, 23:30
    december 30. Kedd, 23:30
    december 31. Szerda, 23:30

  • Tetsuo
    #708
    A Blu Dragonwarezen ott van, vki eszement felrakta a rapidra.. nem a data.hu-ra sajna.
    Ami a rapidrol 1 v 2 nap, az a data-rol max 1ora.
  • Molnibalage
    #707
    Nekem csak az 1-6 és 8-10 van meg, mert a DVD-ről nem olvassa vissza rendesen a többit, talán még a 6. részt sem. Szerintem DC++ használatával leszedhető, de inkább vedd meg. Megéri.
  • davidka003
    #706
    LOL. Azt hiszed majd valaki feltölt neked 25GB-ot?
  • torpicsek0822
    #705
    valaki próbálja feltölteni a filmet, már régóta keresem
  • Lpneo
    #704
    bookline.hu akinek kell a könyv
  • Zinaj
    #703
    toltom a 20 gigas pack-ot!muha
  • RedRiot
    #702
    Nekem megvan a könyv, aki még nem olvasta érdemes beszerezni. De ha már könyvekről van szó, ajánlanék még egyet:

    Robert M. Bowen: Vijjogó sasok között (Hajja & Fiai kiadó)

    Ez talán még jobb mint az EA. Bowen szintén amerikai légidesszantos volt, de nem ejtőernyős hanem vitorlázógépes. A kiképzéstől a háború végéig leírja az élményeit, elég jó, olvasmányos formában. Akinek tetszett az Elit Alakulat sorozat, az ezt a könyvet is szeretni fogja. Kb. 2 éve vettem, boltban régen láttam, de a kiadó lehet hogy tud segíteni ha vkit érdekel.
  • Seten
    #701

    Tényleg kellene a könyv. Régóta keresem.

  • bricsi01
    #700
    Van egy haverom akinek megvan a könyv, de diszlexiás a gyerek. :D
  • Seten
    #699

    Hogy-hogy még? Eladó? Megveszem! :)

  • Adler
    #698
    nincs meg valakinek a dvd változat?
  • Neoncsoves
    #697
    nekem még megvan a könyv :)
  • Neoncsoves
    #696
    Szerintem Lipton hangja szinkronban jobb :)
  • Lpneo
    #695
    Sajna a könyvet már sehonnan se lehet beszerezni, mivel leállították a gyártását. Esetleg antikváriumban...
  • Dexantreal
    #694
    Baszki ne húzd má szét a topikot pls :P.
  • chapog
    #692
    alexandra-ban megtalálod én is ott szereztem be (neten rendeltem)
  • Seten
    #691

    Tudjuk. Ezt a könyvet keresem már egy éve. Egyszer láttam a Cora-ban de nem volt rá elég lecsóm. :)

  • Risu Führer
    #690
    különben az alapja egy könyv volt ha valaki nem tudná
  • karegab
    #689
    nekem másolva van meg és csak a cuurahe résznél rosz egy kicsit a szinkron.
  • Dexantreal
    #688
    Szal én így is tudom nézni, mert kiválasztom az elsőt, de nem tudom, higy cd/dvd-re való kiíráskor mennyire zavarja ezt a gépet, vagy mi.
  • Dexantreal
    #687
    Nekem az a gond, hogy csak audio és video van a mapppába és asszem audionál vannak ilyen audio ts-ek, vagy a videonál video ts-k, nem tudom. Nah, a lényeg az, ha Bp-i vagy és így megfelel és hozol 10 cd-t, vagy dvd-t, én megpróbálom ráírni neked, egyefene.
    Egyébként sajna nem tudom hol lehetne angolul beszerezni őket neten :S.
  • celza8807
    #686
    amikor az m1-en volt felvettem az összes részt, és később volt, hogy naponta az összes részt végignéztem.. :)
    és egy idő után feltünt pár helyen szinkronhiba.. (más hangja szólal meg)
    ezért kéne nekem is angolul, h legalább egyszer tudjam, valójában milyen is ez :)
  • Dexantreal
    #685
    Ez mind megvan nekem rendesen dvd-n, szal nálam mindig jól fejeződik be. Nem értem a tévések miért vacakolnak, hiszen semmi olyan jelenet nincs a végén, ami miatt kikéne vágni, elkéne/lekéne hagyni a végéről. Hülyeség.
    Tessék leadni rendesen!
    Egyébként tegnap néztem meg Bastogne-t dvd-n angolul. Mindegyik rész angol nekem magyar felirattal, de én így szeretem, szerintem sokkal jobb így, mint magyarul.
  • celza8807
    #684
    feltünt valakinek, hogy tegnap a Carentan c. rész máshogyan fejeződött be, mint amikor legutóbb leadta a királyi tévé?
    amire gondolok: amikor első alkalommal volt ez a rész az m1-en, akkor a rész azzal fejeződött be, hogy a korházban a Blight fekszik az ágyon.
    ezzel szemben tegnap ezután a jelenet után még a franciaországban a pihenőtáborban bejelenti Lipton, hogy nem mennek vissza angliába, hanem mennek vissza a frontra. majd a zárójelenet, amikor Malarkey átveszi a szennyesét...

    ezt azért nem értem, mert a következő rész elején szintén Lipton jelenti be, hogy mennek hollandiába, de akkor már Angliából...
  • gyuri12
    #683
    ez egy reklám,amire rá se kell kattintanom,vagy köze is van az Elit alakulathoz?
  • Dexantreal
    #681
    Amúgy az a Days of Days az angol cím szerint. Egyébként azt hittem, hogy mikor 4-dikén közölte velünk Breki, hogy újbol adják; hogy akkor naponta leadják, de tévedtem és ezért kiscit meglepett, hogy még csak a második rész jön.
  • Dexantreal
    #680
    Azt néztem meg éjjel, most galloppozok Carentanra.
  • Seten
    #679

    Ma 21:30-tól a második rész! (m2)