254
Zippo
  • Match
    #134
    Röviden: nem.

    Nem kell kimosni, tapasztalatból mondom :)
  • orbanjanos91
    #133
    nah most felteszek egy hülye kérdést..............xd
    a zippomban minden fém rozsdamentes igaz??????lol
  • tzotyu
    #132
    Köszönöm szépen!
  • Match
    #131
    X az 1994.
    1986 júliustól kezdték a római számos jelölést, II-es számmal, tehát az első II G volt (értelemszerűen L-ig ment).
    Innentől évenként nőtt egészen 2000-ig (az utolsó így XIV volt).
    2001-ben már arab számokkal jelölték, az év utolsó 2 számjegyével (01, 02 stb).
  • tzotyu
    #130
    Sziasztok!

    Valaki meg tudja mondani, hogy a római számok pontosan melyik évet jelentik és hogyan kell ezt számolni, mert úgy tudom, hogy most már több jelzés is van. Az enyémen D X van. Ezek szerint áprilisban gyártották, csak nem tudom melyik évben.

    Köszi!
  • orbanjanos91
    #129
    tök jó ma vettema zippomba tűzkövet. olcsón megúsztam 400 Ft-ért vettem 7 db-ot.
  • Match
    #128
    az még jó is...általában hetente azért tölteni kell.
    Mondjuk én úgy használom, hogy egyszer feltöltöm, használom egy hétig, azátn amikor kifogy utána 1 hónapig lusta vagyok belelöttyinteni némi benzint :)
  • choz
    #127
    meddig tart nektek a benne lévő benzin? nem vagyok vmi erős dohányosnak mondható, napi egy dobozzal.

    elképzelhető h ennyi használattal csak 9napig birta?
  • orbanjanos91
    #126
    ?
  • mate317
    #125
    Az gáz ha más dátum van a belsején mint az alján? Vagy ennyire külön gyártják a kettőt?
  • NeverwinterKING
    #124
    ugye mien menő vagyok?:O
  • orbanjanos91
    #123
    nincs kedved elcserélni velem a nagy fekete zippodat egy ugyaniolyanra csak ezüst? enyém is újj majdnem
  • nickey
    #122


    Ezek a zippo-k eladók, teljesen originál, a védőmatricával, a garanciával és zippo tokkal!

    6500 Ft / db
  • mate317
    #121
    van valakinek eladó zippója? Esetleg logitech webcamra, gt5 prolougera, gtaIV-re csere?
  • Mardel
    #120
    Bocs, suliba indulás előtt írtam, nem olvastam többit.
  • Match
    #119
    #105
    #107
  • Mardel
    #118
    Kanócot hol tudok venni hozzá? Mert nem gyullad meg hiába töltök ble "1 liter" benzint.
  • orbanjanos91
    #117
    am neked van vmi belegravírozva a zippodba vagy csak sima?
  • Match
    #116
    Bazz, égjen oszt kész. Ha nagyobb lángot akarsz akkor meg told el egy picit a kerékkel ellentétes irányba a kanócot.
  • orbanjanos91
    #115
    jah köszi am tudnáátok nekem abban segíteni hogy hogyan kellene úgy el"igazítani" (tudom hülyén hangzikÖ a kanócot hogy a láng vmi király legyen? szal nagyon jól nézzen ki?
  • Match
    #114
    Simánál nehéz lesz a kanócot elrendezgetni. De vattát nagyon ritka esetbe kell cserélni.
  • orbanjanos91
    #113
    és a vatta az milyen? ha akarok rakni bele másikat kizárólag zippósat vegyek vagy jó a sima is?
  • Énvagyokazapád
    #112
    mert a fémbe nem marad meg a benzin csak a vattába -.-
  • orbanjanos91
    #111
    szal minek is kell a vatta?
  • orbanjanos91
    #110
    te hogy tudtál ilyen jó képeket csinálni? és ilyen kicsit méretben?(28 Kb)
  • orbanjanos91
    #109
    baszus nem tok feltölteni pár képet a zippomrol mert ami legkissebb az másfél MB
  • orbanjanos91
    #108
    nah most azt soha nem értettem hogy a vatta az mi is
  • Match
    #107
    Átlag dohányboltba mindent lehet kapni. Tűzkő, benzin, kanóc, esetenként vatta stb.
  • orbanjanos91
    #106
    és ott tok venni tűzkövet is?
  • Match
    #105
    Oktogon, az andrássy-n elindulsz (hősök felé nézve a bal oldalon) és pár méterre lesz ott egy dohánybolt. Amúgy szinte bármelyik dohányboltba.
  • orbanjanos91
    #104
    császtok. megtudnátok mondani hogy hol tok venni zippohoz kanócot? a VII. ker-ben lakom.
  • Énvagyokazapád
    #103
    ok
  • NeverwinterKING
    #102
    nekem 2 zippom van: egy XIII és egy XIV. csak az egyiket használom.
    volt 3dik is de azt unokatesómnak adtam.
  • Nyufeee
    #101
    Thx!
  • Tikal #100
    ebből végül mi lett? én rendszeresen felviszem a gépre, sőt még az utántöltőjét is, igaz azt csomagként :) Egyébként a gép tele van kerozinnal, miért zavarná őket 100ml benzin az egyik csomagban a raktérben? :)
  • Match
    #99
    A kanóc akkor ég el, ha sokat használod kevés benzinnel. Figyelni kell a lángját, és abból rá lehet jönni mikor vna kifogyóban. Megoldás lehet kiljebb húzni, ha utána hülyéskedik, akkor vegyél egy új kanócot (vatta nem kell, az nem megy egy könnyen tönkre).
  • Nyufeee
    #98
    Köszi a valászt, minimum 4 napra számítottam mert sajna elég kihalt a topic :S
  • balumaci
    #97
    elég kiljebb húzni
  • Nyufeee
    #96
    Hali, kéne egy kis help! Van 1 Zippo-m, de van egy kis probléma, még elég fiatal de már teljesen fekete a kanóca, ilyenkor kikell cserélni az egészet? szoval ki a vattákat stb? vagy csak elég ha egy csipesszel kiljebb húzom óvatosan a kanócot? milyen hoszú a kanóc benne kb?
  • Énvagyokazapád
    #95
    ja