623
5-en 1 ellen jó magyar IRC-s módjára
  • I.C.ram
    #461
    Laussmuv <- ez a film neve a nagyobb változaté
  • I.C.ram
    #460
    lausmuv
  • Gery1980
    #459
    Hi skacok!
    Most értem haza nyaralásból, és látom új őrület ütötte fel a fejét.
    Már végig próbáltam egy pár linket, de nem nagyon akartak működni.Egy RTL klubbos riportot megnéztem már, de igazándiból a nyers videóra lenne szükségem, vagy esetleg egy kulcsszóra amit be tudnék irni a Kazaa keresőbe.
    Előre is köszi a segitséget!:)
  • I.C.ram
    #458
    van az több is :)
  • Braveheart
    #457
    Elég nagy a szókincsük ezeknek... a bazm*g szó kb. 50-szer hangzik el.
  • SoDI---
    #456
    De én lusta vagyok, miért nekem jutott először eszembe? :)
    Na mindegy, valakinek el kellett készíteni, most én voltam az :)
  • Davidus
    #455
    Ez igen jó:)
  • SoDI---
    #454
    Hülye vagyok, ezt a képet akartam:

  • SoDI---
    #453
    Na...

    Nem készítette el senki, elkészítettem hát én!

    Klikk a képre!

  • Braveheart
    #452
    hápersze
    :D
    sonyblack
    * Joe| has quit IRC (Connection reset by peer)
    * hl^ZpO has joined #debrecen_suxx
    kuss rpm6 mer repulsz vissza aprajafalvara
    veszelyes vagyok, torpe vagyok , megverlek!
    http://www.extra.hu/immortalsin/eutorpe.jpg
    :DDDDD
    * KlaiT has joined #debrecen_suxx
    ;D
    RPM7: klappe , vagy elarulom hogy te vagy TORPILLA
    re all
    hehehe
    * AudiPower is now known as Audi|Off
    téged vertek öcsém?
    * Joe| has joined #debrecen_suxx
    engem
    * zoleeka has joined #debrecen_suxx
    ZPO
    elismerem
    * zoleeka has left #debrecen_suxx (zoleeka)
    * Zolee-ka has quit IRC (Ping timeout)
    jó a törpe.mp3
    ?
    hol van?
    * Becike has left #debrecen_suxx (Becike)
    * ZOOLE has quit IRC (Ping timeout)
    http://debrecen.lame.hu
    DonyBlack nyugi nem engem :D
    de láttam
    * Dav-- has joined #debrecen_suxx

  • Braveheart
    #451
    nekem az egyik első linkről (az első 5 hozzászólásban) lejött még a 230MB-s változat reggel
  • steweee
    #450
    ja, és a törpe tényleg buzi?
  • steweee
    #449
    honnan lehet még leszedni a videót?
  • Braveheart
    #448
    először is: mircet megnyitod, file, connect, add ott irc.extra.hu a cím, sescription akármi, majd join, channels folder és #debrecen_suxx

    én kb 2 napja mircezek, remélem tudtam segíteni azért :) másról szinte szó sincs csak a törpéről
  • Gladiator
    #447
    braveheart! hogy udok bejutni a debrecenre? pontosan mit hova kell írnom a mircben?
  • Adi
    #446
    Ja, ja pontosan.. amikor föleg a nyakánál fogja meg akkor teljesen elvékonyodik a hangja és a sírás határán van. "jó jó bocsi nahh"(hüpp-hüpp)
    Régen, nagyon régen....Én is voltam ilyen helyzet be mikor én voltam 4.-es vagy 5-es v. 6-os akkor oda hívtak haverként(egy egy koru gyerek ez "vert el:)" meg ott volt pár 8.-os) elkapot hátulról azt csak beszorítota a fejem a gyerek...(akkor még nem nagyon tudtam verekedni. Most már azzér sztem javítottam képeségeimen. BOX, Thai-Box- Ezt most nem nagy szájuan mondtam.) Na 3-an egy ellen. Ehh... Na mindegy a gyerek 2 nap múlva jött oda haverként, hogy nem-e megyek már ki vele a játszotére. (vajon miért) khm-khm-:) megtapasztalta milyen 2 8-ossal egyedül.:)(azzér már idősebb vagyok) Na érdekess az élet. #383 lol. Ja a #385-as képen csak nem levette a szemüvegét a csicska. Igaza van annak aki mondja, hogy tényleg minden a lélekjelenlétedtől függ. "Ha meg nem, akkor vagy ő veri el a támadóit vagy őt verik el de nagyon (az utóbbi a valószínűbb ilyen esetekben)"
    Igen igen az uttobi az ilyen esetbe a valószínű de mivan ha a támadóidnak csak nagy a szája és csak ugatnak messziről de mikor te oda mész és felteszed ezt a kérdést: "Megmondjátok mi bajotok van velem?" Lehet ilyen választ kapsz:" Ö-öö-ö semmi-semmi..."- Na ilyenkor jól ellehet beszélgetni. És akkár a haverjaid is lehetnek.-Tapasztalat. :)
  • Braveheart
    #445
    loááál :)
  • ThePartyFace
    #444
  • Braveheart
    #443
    a #debrecen_suxx-on igen jókat nevettem pedik alig 2 perce vagyok bent :)
  • Gladiator
    #442
    ja, szentem ha tudják ez lesz belőle, akkor fel se rakják. azt várták, hogy mad mindenki spannolni akar velük, mert tök erősek, meg minden, erre lehet hogy lecsukják őket. olyan vitszes
  • Braveheart
    #441
    akkor jól megszívták...
  • Gladiator
    #440
    nem csórták el, ők tették fel, hogy elkeménkedjenek, hogy megalázták azt a gyreket, de az még kínosabb lett volna nekik a tv-ben ha aszondják.
  • Braveheart
    #439
    Én csak pár dolgot nem értek: miért vették föl ezt az egészet, miért rakták fel a géükre, hogy csórták el?
  • Braveheart
    #438
    Pontosan, nekem is feltűnt úgy be volt szarva hogy az hihetetlen, de megértem. sztem én is ilyen lettem volna az ő helyében.
  • Braveheart
    #437
    Abból a csajból sugárzik az értelem :)
  • Gladiator
    #436
    :-D, de ez nem kamu, hallgassátok a gyerek hangját. ilyen hangot adtam ki én is, mikor engem basztattak. ilyet nem lehet eljátszani:-D
  • Braveheart
    #435
    :))
  • The Garrett
    #434
    az meg egy törpekurva :D
  • Braveheart
    #433
    Ez tuti nem kamu...
  • Braveheart
    #432
    Ez kész! Na mivan? Annak a kis beszarinak miért nincs most nagy pofája? Eddig tartott a bátorsága? LOL
  • Braveheart
    #431
    Ilyenkor a lélekjelenléten múlik minden. Ha bepánikol a gyerek, akkor szívás. Ha meg nem, akkor vagy ő veri el a támadóit vagy őt verik el de nagyon (az utóbbi a valószínűbb ilyen esetekben) Az a csaj az meg egy ...
  • Braveheart
    #430
    oké köszi
  • Gladiator
    #429
    eza tények:

    http://bitchx.hu/gabucino/lausbub-Aug19-tv2-tenyek.avi
  • Gladiator
    #428
    jaj, etz nem az!!!!!!!!!!!!!!!44
  • Gladiator
    #427
    http://c0v4ry.nyoc.hu/lauss-panterated_by_tobo-divx.avi.avi
  • Gladiator
    #426
    ott lentebb van egy link. mindjá megekeresem
  • Gladiator
    #425
    braveheart: ja, az tuti, hogy én se ütöttem volna vissza, mert én szoptam volna meg. 5-ből 3-an idősebbek is volak, meg kétszer akkorák mint én. most a videót nézve én is azt mondom, hogy azé az már sok amit a törpe csinált, és visszaütöttem volna, de ha ott vagyok tuti összehúzom magam.
  • Braveheart
    #424
    Milyen tv-nek hazudozik? Megvan még vhol az a felvétel? Nem láttam a tv-ben a riportot.
  • Gladiator
    #423
    mert hazudozik a tv-nek is, hogy haver meg minden, meg a videón is egy paraszt.

    (kekkszike: megvan már a g-pont? )
  • Braveheart
    #422
    Nézd már meg! Azért akkora az a mocskos pofája, mert ott állnak mellette 5en!