623
5-en 1 ellen jó magyar IRC-s módjára
  • NémaBob
    #501
  • Manta
    #500
    Durva, mi?
  • Cat #499
    én egyszer se birtam végignézni, még a 10 megásat se
  • Braveheart
    #498
    nem csak a haveroknak megmutatom akiknek nincsen nete
  • [HUN]PAStheLoD
    #497
    na nee :)
  • KeKKSZike
    #496
    És mikor? Hogyan? :)
  • Gladiator
    #495
    kekkszike: majd rájössz!
  • Gladiator
    #494
    ehh, magyar tűz:-DD
  • KeKKSZike
    #493
    Hát az biztos, hogy most a debreceni kemény csávók szívnak egy kicsit! Én csak azt nem értem, hogy nincs jobb dolguk?
    Gladiátor: Te ki vagy? :)
  • CSOCSO
    #492
    te ilyen soxor nézed ezt a szart?:)))))))))))))
  • Braveheart
    #491
    Fúj az a csaj egy undorító majom! Egyszer néztem végig a video végét, aztán azóta mindig áttekerem mert nem bírom másodszor is végighallgatni az okoskodását. Kíváncsi vagyok mit csinált volna ha egyedül van...
  • CSOCSO
    #490
    Ez a Magyar Tűz!:) de a Görög Tűz se volt ronda:)
  • steweee
    #489
    jaja, meg azt is mondta, hogy a csákó 4 bordáját töri el vele. biztosan erős keze lehet.nem kell "közben" váltania
  • Aramir
    #488
    Biztos a rossz minőségű videót nézted... Hát milyen karvaly orra van a csajnak???
  • PResident Evil
    #487
    még mindig ezen lovagoltok ? lol
  • Dynamic
    #486
    A törpe, akivel az elején is társalog.
  • steweee
    #485
    de a csaj a -képernyőn legalábbis- nem tűnt rossznak, őt szivesen "megbüntetném"
  • steweee
    #484
    C0v4ry - ő melyik? a szakállas vagy a törpe?
  • I.C.ram
    #483
    Én is a várból néztem. Tényleg fullra azthittem, hogy az valami speckó effekt! :D Kurvajó volt. Azthittem beújítottak Napalmmal, és a szökőkútellentetjét próbálták szimbolizálni :P :D
  • Dynamic
    #482
    A törpe securitysről nem is beszélve.
    Tényleg, ha belegondolok a csapatban mindenki törpe volt.Most már értem miért fújtak ezek egy követ:)
  • CSOCSO
    #481
    LOL. hol voltál?
    én a halász bástyán:)
    jot röhögtem.. 6 perc után kussoltak 10 percig..full ideg voltam mert amásikat pont nem láttam.. aztán 5 perc alatt behozták magukat.. 300 szart löttek el..aztánjol be is gyuladt aztán minden a hajo felett robbant fel:)lol
  • I.C.ram
    #480
    Én végig azthittem, hogy valami látványelem! Kurvajól nézett! :D Lehet pyromániás vagyok? :P
  • Ramza
    #479
    Nem baj, a törpe is rajta volt...
  • CSOCSO
    #478
    LOOOL kigyuladt a hajo amiről a tuzijátékot csapatták..:))))))nembaj végülis igy is felrobbant rajta minden:) majd képeket is teszek be nektek:)
  • Gladiator
    #477
    pfűűűűűű..... ez egyre durvább lesz. végén kitiltják magyarországról. de a többieket mérnem baszogatják? az a körszakállas pasi is elég fasz volt, meg a törpekurva is.
  • Dynamic
    #476
    Az indexen olvastam:

    "(tboyka):Hír, nem tudom mennyire új: C0v4ry-t kirúgták a munkahelyérõl. Egy-két ember nyomozást indított, hogy hol is dolgozik a csávó. Így elõkerült a fõnöke e-mailcíme is. Aztán írtak egy levelet, hogy nézze már meg, mivel tölti szabadidejét az egyik beosztottja...és betették a levélbe a melleslegen található videó linkjét(akkor még élt a link) A csávónak még 14:49 percig volt munkája(eddig tart a video), utána õ is tovább gyarapította a munkanélküliek népes táborát...:) "

    Bázzeg...
  • steweee
    #475
    http://www.dumaujvaros.hu/viewtopic.php?topic=2435&forum=1
    na megvan a link a teljeshez. látva egy filmcím jut eszembe: nyomorultak. mindkét részről. a srác aki kapott azért mert kib*nagyképű volt az irc-n aztán meg a találkozás elején, akik meg fenyítették azért mert ezt nem így kell elintézni. az rendben van hogy adtak egy pár pofont, de az a sok hülyeség amit hozzá mondak mindannyian az szánalmas. mindegyikük egy kis senkiházi
  • Gladiator
    #474
    hanyas port?
  • Gladiator
    #473
    folyamatossan azt írja ki, hogy invalid username.
  • Gladiator
    #472
    megvan
  • Gladiator
    #471
    nemértem egyáltalán hogy leehtne a debrecenre csatakozni. előről mindent! midnig a raforta csatlakozik!
  • Gladiator
    #470
    wááá, még mindig nemtok csatlkozni! help4
  • Gery1980
    #469
    No, köszi a segitséget, közben utána érdeklődtem IRC-n:)
    Itt a link ha valaki még nem szedte le, itt monden megtalálható:
    http://debrecen.lame.hu/

    Most nézem a videót, ezek szánalmasak vazzag:DDHogy lehet idáig eljutni?!:DDDDD
    Tárgyalás nélkül kivégezni az összeset, ez az én javaslatom!:D
  • Dynamic
    #468
    http://atw.hu/~koszik/LAUSS.MPG

    250 mega
  • I.C.ram
    #467
    Pórbáld Direct Connecten, ott van vagy félmilló példány :)
  • Gery1980
    #466
    Thx G!:)
    De nekem igy nem akar semmit találni:(
  • Braveheart
    #465
    Igen kíváncsi vagyok, hogy Te mit tettél volna a helyében!
  • steweee
    #464
    vki szúrjon már be egy linket ami műxik is. az elejéről már csak egy megy 94megás, de azon még csak szócsata van. mondjuk abból is kiderül hogy elég paraszt az összes jelenlévő és hogy tényleg elég nagy bunkó a srác akit elvernek
  • I.C.ram
    #463
    Lauss simán, de már majdnem mindegyik változatnak ez a neve. :) a 230 megás szedd le.
  • I.C.ram
    #462
    Sorry, ez a kocsmás rész, ez annyira nem érdekes. Minjárt mondom a nagy változat nevét.