623
5-en 1 ellen jó magyar IRC-s módjára
  • Lynx_TWL
    #542
    így jártam na
  • Lynx_TWL
    #541
    eh kösz, de ez nem jön be :)
  • Bandew
    #540
    Mindegy!
    Igazából nekem a chat sosem jött be. A fórumon jól érzem magam.
  • magus
    #539
    ha chat.hu-ra mesz fel akkor szexpartnert keresel, ha ircre akkor beszelgetni akarsz. ennyi
  • Bandew
    #538
    ITT
  • Lynx_TWL
    #537
    milyen video ez, hol van mi?
  • Munch
    #536
    Így van!
  • Bandew
    #535
    Na! MEgnéztem én is ezt a video felvételt, és az állam leesett. Mekkora primitív állatok vannak!!!
    Mondjuk hülye volt a gyerek is, hogy elment; de legalább elfutott volna, ha meg ottmarad, akkor üsse azt akit ér. A csaj meg tényleg egy nagy hülye kurva volt. Biztonságban érzi magát a hátterével, és úgy ugat a gyereknek. Hülye picsa!
    A Törpe meg csak saját magát égeti azzal, hogy egy jóval magasabb gyerektől kérdezgeti, hogy törpe-e.
    Különben ezért utálom a chat-et. Semmiről nem szól csak mások névtelen fikázásáról, és a sexről. Amikor kipróbáltam a chatet elkezdtem dumálni egy csajjal. Kérdezősködtem tőle mindenfélét, hogy mi a kedvenc filmje, és a többi. Erre ilyen egyszavas válaszok, hogy SOK meg IGEN és NEM. Huhh, az AHA-t majdnem kifelejtettem :D. Rögtön az a téma, hogy hány éves vagy, hol laksz, fénykép magadról, mikor találkozunk (ergo dugunk :D). Enny! Egy nagy szar! Nagyon kevés normális ember van ott. Aki meg fikáz mindenkit, az ne csodálkozzon ha kibannolják.
    Ezért király a fórum!!!
    Sok jófej van, és itt máshogy mutatkozik meg egy ember. Itt témák vannak, nem sex. És sex témájú topikban is máshogy beszélgetnek. Ez amolyan e-mail-ezgetés mindenkivel.
    És itt lehet egymást szórakoztatni, jókat nevetni, nem érzi az ember olyan eröltetettnek az egészet.

    Ja! És még annyi, hogy ha ez kamu, akkor jövőre átvehetik a szereplők a cannes-i díjat.
  • Sephi
    #534
    Igyen mtus embert csak par beszolas miatt... de ha megfigyelitek lausbub egyfeszt komentalt es en azt birtam :) De az elejen az a besozlas hogy "Kicsit nem itt van a lottozo , nem baj?" az uberkiraly loool :))
  • Sephi
    #533
    Na az tortent hogy amiutan kikapot lausbub azutan alitolag ugy 10 percel kessob felhivtak es szoltak neki hogy menyen le sorozni veluk oda. Alitolag mar nyugodt volt mindeki de nem bekultek ki.

    A Kovari az tulozta el a dolgokat... szerinten tul komolyan vettek a dolgokat...
  • steweee
    #532
    én csak azt nem értem hogy a kocsmai felvétel már a püfölés után készült? ilyen gyorsan kibékültek?most hogy is van ez?az addig rendben van hogy a srác megérdemelt egy pár pofont, bár nem kellett volna ennyire előadni magukat akik megverték, igazi ősbunkón viselkedtek.de hogy rögtön utána elmennek együtt meginni vmit,az már felfoghatatlan.
  • Dynamic
    #531
    én is:(
  • hit-man
    #530
    én lemaradtam.mit mondtak?
  • I.C.ram
    #529
    Szerintem már volt :(
  • Dynamic
    #528
    volt már?
  • DarkHorSe
    #527
    most megy az m1 en !
  • dashed_
    #525
    Mai blikkbe is benne van
  • I.C.ram
    #524
    20:05
  • Sephi
    #523
    Hanykor lesz?
  • Penya
    #522
    Hat regesreg hetfon volt... sztem meg mostis akkor van...
  • Gladiator
    #521
    vagy nem?
  • Gladiator
    #520
    ma lesz a kékfény
  • Sephi
    #519
    ize... latta valaki a kek fenyt?:) mit mondtak ott?
  • Gladiator
    #518
    biztos tudjátok, de HOLNAP A KÉKFÉNYBEN!
  • [HUN]PAStheLoD
    #517
    biztos nem ő csinálta :) valamelyik meleg haverja!
    bocs Sodi de ezt nem lehetett kihagyni :))
  • PResident Evil
    #516
    kivételesen Sodi nagyon alkotott :)))
  • Sephi
    #515
    Ahahahahhah ;)
  • Sephi
    #514
    00:01] Sephi> kerdes
    00:01] Sephi> ki az a csaj a filmben?
    00:01] lausbub> egy IRC-s :)
    00:01] Sephi> hihe
    00:01] Sephi> :)
    00:01] Sephi> le kurva anyaztad ?:)))
    00:01] lausbub> le...
  • Gladiator
    #513
    aza a folytatás
  • Dynamic
    #512
    Annak tudatában, hogy a mokeszát akarják lefilmezni, akkor mit tippelsz?;)
  • The Garrett
    #511
    Folytatás vagy előzmény?
  • [HUN]PAStheLoD
    #510
    aham
  • Sephi
    #509
    Leszz majd A Torpe aztan A Torpe Viszavag es majdan a Torpe viszater rez is? Es jaccik majd benne a Mivan Meg Gregor is? Es a Na t Ali Pot Mann?
  • [HUN]PAStheLoD
    #508
    -nájsz :DD
  • Sephi
    #507
    Ehh bazz...
  • Astaroth
    #506
    Törpe vagyok bazmeg... csett...nem nem vagy az

    Ez LOÁL!!!
  • CSOCSO
    #505
    én igeen:)))))
  • steweee
    #504
  • Factor_007
    #503
    nem rossz :DD
  • PResident Evil
    #502
    lol :-DDDDDDDD