715
Madden NFL 2005
  • Magic Boy
    #555
    Köszi!
  • Quick Silver
    #554
    Én 105y INT TD csináltam
  • Bucser
    #553
    Mi mindenre nem jó a net???

    www.sf49ers.com
  • Magic Boy
    #552
    Valaki tájékoztatna a SF49ers szerepléséröl és a játékosai formájárol?
  • Bucser
    #551
    Egyébként Fiedler az utsó 2 meccsén borzalmasan szerepelt (2 meccs alatt 5 Interception...)
  • robotnyk
    #550
    ja, bocs
    [nemtudta]
    :)
  • Bucser
    #549
    Igen de Fiedler nem meccsen, hanem edzésen sérült le és mióta Wannstedt lemondott azóta a helyettes edző nem is igazán játszatta Fiedler amikor játszathatta volna még...
  • robotnyk
    #548
    nem kivette, hanem megsérült Fiedler
  • Lord Chris
    #547
    Patriots - Dolphins meccs volt és a dolphins az utolsó percbe forditotta a meccset a javukra (28-29). Brady jól szarul jáccott és ezért a dolphins egy csomót intőrcsepsölőlt! Jó izgalmas meccs volt!
    Jól tudod hogy kivette! Hogy most hogy állnak az nem tom!
    Nekem nincs UPC directem még is berakták!
  • Bucser
    #546
    nem sajnos arra külön majd még el kell fizetni az UPC directnél:( SAjna csak azután telik rá de ahhoz meg máni köll:(

    Hogy állnak most?? TUdtommal az ideiglenes Coach kivette fiedlert a kezdőcsapatból és Feeley a kezdő...

    Kivel játszottak?? báér Holnap a newsletterben megkapom ugyis az NFL.Comról meg a miamidolphins.com-ról:)
  • Lord Chris
    #545
    "Persz a valóságban jelenleg a Dolphins a legeredménytelenebb csapat... Őszintén szólva 12 éve semmit nem nyertek..."! Láttad a mai meccset a sport 2-n? :)))
  • Lord Chris
    #544
    Holnap végre megkapom az első cd-t egy másik változatban újraírhatón ugyhogy akkor már remélem én is tok majd jáccani!!! Lesznek bőven kérdéseim!
  • Magic Boy
    #543
    És akkor mi van,ha látod,hogy áttörni próbál arra lehet valahogyan helyezkedni?
  • Etelkozi Vata
    #542
    egy kicsit lemaradtam :)
  • Etelkozi Vata
    #541
    Látod ez egy szép kérdés.
    Erre valók az "audible"-k.
    Én speciel /ez persze nem feltétlenül követendő példa/ az 5 alapfelállásomra (Singleback, I-form, Weak-I, Strong I, Split back) beállítottam egy-egy passzolós audiblet, így ha a jól áll fell az ellen védelme az aktuális futójátékom ellen, akkor "meghívom" őket.
    Ezt persze fordítva ís lehet. Ahogy beállítod. Audiblet az s betűvel lehet előhívni, snap előtt természetesen.
  • robotnyk
    #540
    audible
    s+a funkció billentyűk (d,s,f, stb.)
    menüben be lehet állítani, hogy melyik mi legyen.
  • Vanek
    #539
    ha felállt a támadásom mondjuk "futásba",akkor hogy állítom át passzoláshoz?
  • Hay
    #538
    Lord: Ya, erre gondoltam.
    Az utóbbi 2 hétben nem is játszottam semmivel...na, de majd a 2 ünnep között! (Le kellen nyomnom végre a "jelenlegi" szezonomat...)
  • Lord Chris
    #537
    Na mivan hogy hogy ma senki se ír??
  • Lord Chris
    #536
    Biztos
  • Lord Chris
    #535
    Nem nagyon értem hogy mire célzol de az végig probáltam mind a 3 cd-t berakni amikor kiírja de nem történt semmi!
  • Hay
    #534
    Lord: Olvasva a gondodat, egy régebben velem megtörtént eset alapján kérdezem: biztos, hogy az "1-es" Cd-d az "1-es" CD-d???
  • Magic Boy
    #533
    Köszönöm,hogy megyőztél arrol,hogy ez egy jó játék(már nem először)!
  • Magic Boy
    #532
    A gép igazolt nekem 1-et!
    Most QB-re és HB-re hajtok!
    Mindkettő a New Orleans játékosa!
  • Bucser
    #531
    Persz a valóságban jelenleg a Dolphins a legeredménytelenebb csapat... Őszintén szólva 12 éve semmit nem nyertek...
  • Bucser
    #530
    Asszem a 8 hétig lehet játékost igazolni (tehát a szezon 4. hetéig) Ott team management és kiválasztod a free agentek közül vagy veszel valamilyen csapattól... de áltlában érdemes az ujoncok közül draftolni még az idénykezdés előtt 1-es 2-es pickeket a fullback postra és azokkal 3-4- évre alárírni így mire 1-2- év alatt kifejlődnek jók lesznek a kezdőcsapatba.. Így lett a dolphins lassan 4 éve veretlen bajnok:D
  • Magic Boy
    #529
    és hogy tudok igazolni?
  • Bucser
    #528
    Túl kevés fullbacked van igazolnod kell .Van egy Limit amennyi játékosnak adott poszton a csapatodban kell lennie...
  • Magic Boy
    #527
    A New Orleans Saints menyire számít jó csapatnak?
    Csak azért kérdem,mert az előbb vertem őket 55-3-ra!
  • Magic Boy
    #526
    Mi van már megint?
  • Lord Chris
    #525
    Aha!
    Asszem csak a szünet végén tok jáccani vele vagy még akkor se mivel nem találok megoldást! SZÍVÁS
  • Bucser
    #524
    825 737 808 byte a .bin file a .cue az pedig 74 byte
  • Lord Chris
    #523
    A ti első cd-tek hány megás mert az enyim 686 de tudom hogy többnek kell lennie csak azt nem tom hogy mennyinek?
  • Magic Boy
    #522
    Akkor ez a 4 meccs csak előszezon volt?
    Tudok valahogy igazolni?
  • Bodnar19
    #521
    Cső mindenkinek. Ha valaki tud olyan honlapot mondani ahonnan tudnék játékot tölteni az legyen szives és írjon!Köszi
  • Iori
    #520
    yesre, igy kezdődik a szeon
  • Magic Boy
    #519
    Ilyenkor mit kérdez és mit kell nyomni(melyikre mi történik?)?
  • Magic Boy
    #518
    Na megnyertem végül 29-23-ra!
  • Lord Chris
    #517
    Akkor mindegy! Ha kerestek és találtok azért írjátok le!
  • Magic Boy
    #516
    Sikerült egyenlíteni 23-23!Én is eljátszottam a letámadást és bejött!
    Utána meg bepasszoltam egy labdát tachdown-ra!