715
Madden NFL 2005
  • Qwertino
    #635
    egyébként itt a csatin(#wotb.hu) még FiFa,Cod,CS_source,CS_1.6,és persze Madden ellent is találhasz
  • Qwertino
    #634
    KI SZERETNE MULTIBAN JÁTSZANI A JÁTÉKKAL?? fontos hogy a game ne legyen patchelve! mert akkor nem fog menni multiban! egyébként nagyon jó multiban! Direkt ip-s!! ha van kdvetetk NFL2005-el neten nyomni akkor gyertek fel az mIRC-re ott quakenet és #wotb.hu Keress engemet(Qwertino)
    vagy Apollo-t!! Mi segtünk nektek! na és persze ha akartok akkor játszhatunk is!
  • sabodave
    #633
    hogy lehet saját támadást beletenni a játékba? pl.:melyik játékos hol fusson el.
  • Lord Chris
    #632
    Ahoz eredeti verzió kell vagy registration code nem?

    (Én a 4. Superbowl-nál tartok)
  • robotnyk
    #631
    nem jól tudod :)
  • Bucser
    #630
    úgy tudom robotnyik benne van:)
  • csabóca27
    #629
    Innen benne lesz vki az NFL Online ligában?
  • Magic Boy
    #628
    Na sok sikert hozzá!
  • Neville04
    #627
    m1! Hamarosan jön a Superbowl nekem :P
  • robotnyk
    #626
    akkor hol?
  • Neville04
    #625
    nem arra gondoltam de m1 :D most már jó :D
  • robotnyk
    #624
    milyen nyíl, most őszintén? egy piros nyíllal beállítod merre lője.
    megnyomod a D-t (alapból), elindul a fehér csík. mielőtt felérne, nyomsz egy D-t megint. a sáv elindul visszafelé- amikor a kiemelt szakaszban van, megnyomod mégegyszer. ennyi.
  • Neville04
    #623
    mármint ahogy eltalálja . tehát mintha európai focibankülsővel rúgnál
  • Neville04
    #622
    ez ok is de ott alul mutatja hogy hol fogja eltaláln a labdát (ilyen nyil) és amiatt mindig mellélövi
  • Lord Chris
    #621
    Nem nagyon értem hogy mit nem értesz hisz olyan közelről tök könnyű berugni! Beálitod a villa felé a nyilat aztán "D" (na nem állitottál át semmit) várod amig kb elmegy a feléig mert itt nem kell nagyot rugni, aztán meg állitod a sárga résznél (hogy mekkora a sárga rész azt befolyásolja hogy milyen jó a rúgó játékosod) és kész!

    ???
  • Bucser
    #620
    Beleszámít a szél és az eső is a rugásod eredményébe.. nem mindig érdemes max energiával rúgni a labdát mert minnél erősebben rúgod meg annál erősebben fog visszacsúszni a csúszka és nem fogod eltalálni a labdát a megfelelő helyen. egyébként alul van egy kis pöcök és az mutatja,h ogy épp merre fogod csavarni a tojást.
  • Neville04
    #619
    nem az a baj, azt értem! az irányzék,hogy hol lőjje meg a labdát.mert tachdown után közelről, mindig mellérúgja.
  • Lord Chris
    #618
    Álitsd meg a piros-nál aztán amikor elkezd lefele menni akkor a sárga cuccon belül és jó lesz a rugás! Ha nem megy gyakorolhatod a mini-campbe!
  • Neville04
    #617
    de valahogy a mezönygólok nem jönnek össze. Ott alul mutatja hogy hol lővi meg a labdát. Na azt hogy lehet variálni?
  • Lord Chris
    #616
    Válthatsz Pro-ra!
  • Neville04
    #615
    rokie :D
  • Magic Boy
    #614
    Melyik fokozaton játszol?
  • Neville04
    #613
    én voltam a patriotsal mielött enyire bénának tartanátok :D
  • Neville04
    #612
    crackeltem és jó :) lejátszottam az első meccsem: Patriots-Admirals 78-7 :P
  • Lord Chris
    #611
    Ez sok minden játéknál fordul elő! Én pl a Splinter Cell-be és a Simsbe küszködtem vele! Ha van CloneCD-t azzal lesz a baj, de ha nincs akkor esetleg Daemon Manager! (Ha eredetid van probáld meg crackel, én is megvettem eredetibe a Splinter Cell-t és e miatt a probléma miatt crackeltem)
  • Magic Boy
    #610
    Madden NFL 2005 és más sikerekben gazdag boldog újjévet kívánok nektek!

    BUÉK
  • Neville04
    #609
    én is felraktam de amikor elindittanám ezt a hibaüzit kapom: "CD/DVD emulation software has been detected. Please disable all CD/DCD emulation software and re-start the game" mi a franc ez?
  • Lord Chris
    #608
    OK! Majd kiprobálom!
  • Bucser
    #607
    Újoncozni kell a nagymnőket akik pedig vitték a csapatot a győzelem felé el kell adni.. azt újakkal pedig hosszútávú szerződést kötni...
  • Lord Chris
    #606

    Seahawks a kedvencem és azzal is játszok!
    Nincsenek nagy sztárok a csapatban, egy plusz ember-t se tettem bele!
    Csak probálom megtartani azokat akik ott jáccanak de még az se megy!
    Tom hogy le lehet alkudni egy csomót de még ugy se tok mindenkit kifizetni!

    HAJRÁ SEAHAWKS!
  • csabóca27
    #605
    nincs vmi oldal ahonnan kiegészítőket lehet leszedni???
  • Magic Boy
    #604
    Nekem a 49ers
  • Bucser
    #603
    Én is a Dolphinsal játszottam
  • sabodave
    #602
    kinek mi a kedvenc csapata? [nekem a DOLPHINS]
  • Bucser
    #601
    Én ezért szoktam év közbven amíg lehet meghosszabítani a szerződéseket.. tudsz variálni azzal, hogy több évet ajánlassz akkor 1 évre kevesebbért szerződik mert tartós a szerződése és ha adsz neki plusz sign bonust azt nem a cap limitből veszi el. hanem a készpénz állományodból Így lehet bűvészkedni.. bár én azt szoktam, hogy a drága tűpos embereket lecserélem más csapatok tápos embereire:) a csere mindig nagy biznisz:)
  • robotnyk
    #600
    nem tudod magad teleigazolni sztárokkal, ezért találták ki a fizetési sapkát
    ha hosszabbítasz, semmiképp se add meg amit alapból kérnek, általában jó 20-30%ot le lehet alkudni belőle. amíg zöld a morale az ajánlatnál, addig elfogadják, talán még sárgában is.
  • Lord Chris
    #599
    Amikor megcsinálok egy season-t (még ha meg is nyerem a superbowl-t)
    az olyan emberek akiknek lejár a szerződése, azokat nem tudom meghosszabbitani mert nincs elég pénzem hogy az összes olyat vissza vegyem! Ezért most ugy kezdtem a következőt hogy eléggé rossz embereket tudtam csak megvenni!
    Van valami megoldás a több pénz szerzésre? (a árakat már felvittem a megengedettig)

  • sabodave
    #598
    már megvan de köszi
  • sabodave
    #597
    már megvan
  • Lord Chris
    #596
    Vagy a Team Management -> Subs (ha arra gondolsz)