715
Madden NFL 2005
  • Lord Chris
    #675
    Ezt már én is kérdeztem korábban de senki nem tudta rá a választ!
    De sztem ne tedd fel ha multis vagy mert akkor csak azokkal tudsz jáccani akiknek szintén fent van!
  • Magic Boy
    #674
    ez engem is érdekelne!
  • Neville04
    #673
    és az mit javít?
  • Magic Boy
    #672
    Köszi!
  • Lord Chris
    #671
    Tudtommal a legutobbi amihez kijött az a 1.1-es!
  • Magic Boy
    #670
    Kijött már a crack ahoz a pach-hez(7-es)amit a játék feltesz az update-vel?
  • Lord Chris
    #669
    Nem ircezek, nem chatelek! Max messenger!
  • Lord Chris
    #668
    Nem ircezek, nem chatelek! Max messenger!
  • Qwertino
    #667
    Igen van! Msm: [email protected]
    de gyere fel ircre mert ott még több ellent találhatsz!
    Quakenet: #wotb.hu
  • Lord Chris
    #666
    Nem bonyolult!
    Ha vannak jó ötleteid megéri megcsinálni és alkalmazni!
  • csabóca27
    #665
    akkoir hagyjuk sztem:D,bonyolult a playbook készítés
  • Lord Chris
    #664
    Sehogy!

    Leszedni nem lehet őket!
    Neked kell megcsinálni a Create-A-Playbook-ba ugy ahogy leírják!
    Ezek csak ötletek hozzá!
  • Lord Chris
    #663
    Sztem szar a file a cd-n!
    SZÍVÁS!

    Nekem is szar volt a cd-m aztán megin be kellett szereznem!
  • csabóca27
    #662
    hogyan lehet leszedni a playbookokat arról az oldalról?
  • robotnyk
    #661
    akkor passz
  • zolee90
    #660
    Alcohol 120%-al
  • zolee90
    #659
    Clone CD-vel csináltam.
  • robotnyk
    #658
    bin filet írtál ki neroval?
  • csabóca27
    #657
    Sziasztok!
    Találtam egy jó oldalt, ahol custom playek vannak. Egyik másik nagyon hasznos és éredekes.


    EZ MI?playbookok vannak?
  • zolee90
    #656
    a problem occured when trying to transfer the file D:\CUSTOMART\endzone\Ance1.bmp from the media. Do you want to retry to copy the file, or cancel installation? <<< nah ezt írja ki,és csak a cancelre tok menni...
  • Lord Chris
    #655
    Valszeg a CD-vel van a baj sztem de azé írd le pontosan hogy mit ír ki?
  • zolee90
    #654
    Sziasztok! Az lenne a gondom (ugyanúgy mint NFSU 2-nél...) h installálás közben hibát ír ki, vmi media fájl miatt...és eccerűen nem tom felrakni semeiket, de most inkább ez érdekelne...mi lehet a gond????
  • Lord Chris
    #653
    Én is vevő vagyok a multira ugyhogy velem is lehet nyomni!
    A mIRC-re nem megyek fel de MSN-en ([email protected])nyugodtan vegyetek fel és akkor majd megbeszéljünk a partit!

    Fel is vettelek Apollo!

    Qwertino: van MSN-ened, ha igen akkor mi a cím!

  • Magic Boy
    #652
    Túllépted a fizetési keretet és valószínüleg nincs elég játékosod ezért nemhagy játszani!
  • Neville04
    #651
    Bajban vagyok létszi segítsetek! Nem tudom elkezdeni a 2. szezont mert valami buziságot ír ki a eszőről meg a fizu sapkáról és nemtom mit csináljak! Segítsetek létszi!
  • WotB APoLLo
    #650
    Szeva Qwer:)).Ma csak este 9utan erek haza ha leszel akkor mehet
  • Qwertino
    #649
    Hi Apollo akkor én játshatok veled? mert sztem kurva nay ez a játék neten-n 1x sikerült már kipróbálni és kurvára tetszett!!! REmélem sokan akarnak majd játszani ezzel!! ma fel is megyek a quakenet-re és belépek a #wotb.h vagy a #fifa.hu csatira és próbálo játszani mert kurva jóóó!!!
  • WotB APoLLo
    #648
    Msn en is elertek meg.MSN:[email protected]
  • Sulthal
    #647
    Sziasztok!
    Találtam egy jó oldalt, ahol custom playek vannak. Egyik másik nagyon hasznos és éredekes.
    oldal
  • WotB APoLLo
    #646
    En most vagyok itt elosszor.Erdeklodni szeretnek hogy online ba jaccik e valaki mert en szeretnek csak nicsenek jatekosok.
    Engem megtallaltok MIRC-en quakenet csatin a fifa.hu wotb.hu szobakban
    Sziasztok
  • WotB APoLLo
    #645
    Sziasztok
  • robotnyk
    #644
    hiába, az AInek muszáj a balf@szságait kompenzálni ilyen csalásokkal
  • Quick Silver
    #643
    Hali

    Leírom néhány észrevételem a játékkal kapcsolatban ami nekem "nemtetszik" furcsa.
    Nem egyszer tapasztaltam hogy a QB-em egyszerüen lefagy a játék alat se mozogni se dobni nem tudok vele ez akkor szokot bekövetkezni amikor már 2-3 méterre van töle egy védőjátékos.
    QB kapcsolatossan még nem tudom hogy miért de amikor gyorsan odakéne dobni az elkapohoz a labdát akkor néha löbböli és ugyan ez fordítva.
    A védelemben pedig az a legföbb észrevételem hogy mintha tilos lenne a labdához érnijük hiába ott megy el melletük felettük hozzá se érnek, s a CB-ek is arra mennek hogy engedik elkapni a labdát és aztán leteritik az ellent, nem hogy elütnék elöle.
    A következö a játékosok sebesége volt olyan hogy 20 yard alatt egyenes vonalmentén egy 84spd lehagyta a 97spd játékosom.
    Amikor támadok akkor a védö játékosok CB FS SS elöbb tudják hogy az ö általuk fogot ember felé megy alabda mint WR em, pedig a védök hátra se fordulnak és a WR-ek elkapo mozdulatot se tezsnek.
    A legszörnyübb pedig a videobiro olyan elkapásokat adnak meg chalange után amikor is az egyik lába már kint volt már a játéktéren kivül.
    Az utolso pedig a szél szerepe játékban vagyis a FG-nál volt olyan hogy 2-es oldalszél simán elfujta a labdát és egy 9-es oldal szél meg hatása se volt a mezönygolra.

  • csabóca27
    #642
    az
  • Neville04
    #641
    az a direct ip :)
  • csabóca27
    #640
    nem kell az sem,csak belemész h GAME MODES és ott h NETWOrk,ip-t ísr és hostolsz az elenfél
  • Lord Chris
    #639
    Eredeti cd tom hogy nem kell de EaSports Online-hoz kell registration number vagyis valami ilyesmi!

    SABODAVE : Features -> Create Playbook!
  • csabóca27
    #638
    nem kell hozáá eredeti cd!!!és lehet csinálni saját offense-t,menj csak naon bonyolult,PLAYBOOKot keresd!!!
  • Magic Boy
    #637
    Grat
  • Neville04
    #636
    na megnyertem a superbowlt!