715
Madden NFL 2005
  • lazadio
    #715
    Hali! Nekem megvan a madden 2005, odaadtam havernak, hogy tegye fel ő is, és nyomjuk neten, de nem engedi. Próbáltuk hamacsival, meg próbáltuk "simán" is, össze is csatlakozunk, kiválasztjuk a csapatokat meg minden, betölt a játék, de amikor indulna akkor "you have been disconnected" fogad mindkettőnket. Tud valaki segíteni?
  • Realdanee
    #714
    Hellotok!

    Légyszi adjatok linket a madden 2005 crackéhez!! Nem találok sehol csak olyat ami a mainapp ot írja felül...az meg nem tetszik neki...
  • Desert
    #713
    Sziasztok!
    Egy kérdés: hogy a fenébe kell paszolni a Maddenban? írja hogy "a" bal passz "d" jobb passz de a gyakorláson nem csinál semmit
  • Hay
    #712
    Próbáld itt
  • z33
    #711
    hy valaki megtudná nekem mondani a MADDEN 2006 kódját???előre is kösi mindenkinek
  • amaru
    #710
    nem is a lényegét,inkább a menetét,és hogy mire kell figyelni :)
  • amaru
    #709
    sziasztok! valaki lécci magyarázza el a draft lényegét,új szezont kellett kezdenem,mert nem volt elég játékosom :( köszi
  • Hay
    #708
    van :-)
  • Hay
    #707
    Hi!
    Van már Madden NFL 2006?
  • Vanek
    #706
    hi! vkivel szívesen meccselnék multiban,please írjon bárki!!! privátba
  • moor09
    #705
    http://www.easports.com/games/madden06/home.jsp tök jo mindjárt megjelenik a 2006
    apropo kicsit égő megmondaná valaki hogyan kell irányitani mejik gomb mire valo
    mert csak 1 kicsit tudom irányitani elöre is köszi
  • Jóska Kapitány
    #704
    Szevasztok!

    Lenne egy kérdésem. Valószínüleg én vagyok vak, hoyg nem látok, de nem találom a "MY Madden" menüt ahol a CARD kódokat be lehet adni.

    Vagy teljesen el vagyok tájolva?
  • V Carter
    #703
    A csinált csapattal lehet bajnokságot játszani vagy csak egy-egy mecset?
  • Vanek
    #702
    hi! tudom hogy ez elég gáz kérdés,de hogy kell "neten" játszani?
  • Vanek
    #701
    hi! tudom hogy ez elég gáz kérdés,de hogy kell "neten" játszani?
  • V Carter
    #700
    Ahoz hogy online ligában játszak mindenképp kell az MSN?
  • Bucser
    #699
    olvass vissza és úgy meg tudják mondani
  • V Carter
    #698
    Hali!

    Meg tudná mondani valaki, hogy hogyan lehet játszani az on-line ligákon.Sajna nem tudom még sose játszottam online de ki szeretném próbálni.A játékban már végigmentem 6 idényen.Előre is köszi
  • Iori
    #697
    Sziasztok!!! Gyertek játszani MO. legjobb online ligájába:
    HML
  • Vanek
    #696
    Hi! mi az a hit stick? mennyire kamatozik az,ha sok pénz költök a médiára?(television,radio,newspaper....)
  • Qwertino
    #695
    Elindult a weblap!! http://nfl.multigamers.hu Holnap véglegesen is befejezem az oldalt ugyhogy ne ijedjetek meg ha kis hiányosságokat találtok!
  • Petya777
    #694
    Már nem aktuális, a várülstára lehet cka feliratkozni már!
  • Petya777
    #693
    Van még két szabad csapat egy nagyszabású Madden NFL ligába, itt az oldal címe: http://nflleague.atw.hu/

    Szerintem elég igényes, most megy az eloszezon, vasárnap kezdodik az eles game.

    Lehet jelentkezni még a Jacksonville Jaguarshoz és a New Orleans Saintshez.

    Aki érdekel az keressen MSNen ([email protected]). Ha valakinek nincs MSNje az írjon ide.
  • Qwertino
    #692
    Uj liga van indulóban!!!!
    32fő jelentkezését várjuk!
    eddig 21-en jelentkeztek!
    a liga majd itt lesz http://wotb-fifa.uw.hu addig is forumban kell jelentkezni.
    Ha meglesz a 32fő akkor egy teljesen fullos ligát tudunk elinditani!
    szeretném ha az a 11ember hamar összejönne és kezdhetnénk ezt a nagyszabású ligát 32 csapattal!!

    mIRX-en megtaláltok mindket a Quakenet serveren a #nfl.hu csatin! vagy engemet [email protected]

    Thx
  • Qwertino
    #691
    Nem a ligán van a hangsóly hanem azon hogy sok maddent szerető emberke összegyülik egy heylen! ircen az (quakenet) #nfl.hu csatin! és ott onlineozunk ezerrel
  • Bucser
    #690
    Mielőtt ligát szervezel látogass el az nflleague.atw.hu-ra...
  • Qwertino
    #689
    NFL a mircen! Hamarosan NFL liga indul a WotB klán jóvoltábol! 20 fo jelentkezését várjuk! Ha többen jelentkeztek megoldjuk! 12,1 Jelentkezés-> http://wotb-fifa.uw.hu !Töltsd le a mircet -> quakenet server -> join #nfl.hu & #wotb.hu! Keress ellenfelet gyakorlásnak és bizonyíts a ligában!

    NEED SPONSOR!! akit tud vagy tudna sponsort pls az jelezze nekem [email protected] email cimen vagy ircen a fennt megadott csatin!
  • Lord Chris
    #688
    Hűűűű!!

    Nem írt neked senki!
    Na szal a GamePlay -> GamePlay -> GameMode-ot -> Classic
    GamePlay -> Visual -> Camera -> Madden

    Ha ez a kettő megvan és még mindig rossz akkor nemtom!
  • gorkmc
    #687
    Sziasztok!

    Segítséget kérek: valamit elállíthattam, mert a punt és mezőnygól rugásokat a labda magasságából mutatja. Ugyanakkor a többi játékot classic, madden, wide stb. kamerákból. Mit lehet ezzel kezdeni, hogy a rugásokat is a "hagyományos" kamerákból nézhessem ismét?
  • Bucser
    #686
    hát a conrols config... egyébként érdemes a camp drilleket gyakorolni meg a 2 minute drilleket.. azok sem rosszak...
  • John McLane
    #685
    nem, az nem én vagyok.
    sok gondom vn pölö az irányítással.volt edzés(vagy mi), ahol a dobóval meg a többi sráccal lehet edzeni, labdát egyszer sem tudtam elkapni, mert nem tom melyik gomb mire jó.
  • Bucser
    #684
    Meklén te vagy Métrix hubon is??? mert akkor megdumálhatjuk ott is amit nem értessz:D
  • John McLane
    #683
    pont ezért, egy csomó mindent nem értek, nem tom mire jó:)
    de így jól eljátszogatok vele, nagyon tuti egy játék
  • Bucser
    #682
    Meg ugye a kommentárt is lefordítani.. meg az újságcikkeket meg a szakkifejezéseket..
  • Neville04
    #681
    nem lehetetlen csak hát az intercaptionnak pl mi a magyar megfelelője? :)
  • Neville04
    #680
    privát ment
  • Lord Chris
    #679
    Ha akarod jácchatunk én már jáccotam és kir!
    Mi a messenger címed?
  • Bucser
    #678
    hát barátom, ezt a játékot lemagyarítani.... Rosszabb élmény lenne mint amikor Néhány magyarított szakszót kell a Sport 1-en hallgatni:D
  • Neville04
    #677
    tényleg nem akar valaki mutlba nyomni ezzel?
  • John McLane
    #676
    csumpisztok!
    Tudtok magyarításról a játékhoz?Kerestem, de nem találtam.:(