32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • kem001
    #31818
    Mi a francért nem fogadja el??
  • kem001
    #31817
    Köszi. Akkor neki látok berendezni a házat alap dolgokkal, ha kész lesz teszek fel képet, hogy milyen lett
  • Gólya #31816
    csak annyit érdemes bepakolni, amennyit meghagy a progi
    ezek: a padló és a fal burkolása, a fürdőszoba berendezése és ha jól emlékszem a konyháé is (de ebben nem vagyok 100%-ban biztos), a mennyezeti lámpákat is meghagyja
    érdemes minden lakást alapdolgokkal "berendezni; én egy fürdőszobát szoktam bebútorozni (zuhanyzó, mosdó, wc), egy konyha-étkezőt (hűtő, tűzhely, legalább egy konyhaszekrény, egy asztal egy vagy két székkel, egy ágy és esetleg egy könyvszekrény vagy tv meg egy-két fotel vagy egy kanapé; ha nagyon cifrázni akarom, teszek még esetleg egy sakkot)
    tulajdonképpen csak azért, hogy ha esetleg rájön (szokott!) a simre, hogy ő biz' meglátogatná a szomszédját, ne üljenek ott egymással szemben a semmi közepén...
    (de pl. ilyeneket, hogy mosogatógép, szemétmegsemmisítő, robotgép - ezeket nem hagyja meg mentéskor a progi, ha beköltözik egy simed a lakásba, akkor ezeket - ha szükséges, meg kell vegye magának)
    ja és természetesen a közös területen minden elképzelhető dolgot meg kell csinálni, mert a közös területhez bérlőként már nem nyúlhatsz
  • kem001
    #31815
    Amúgy mennyire kell a házat berendezni?
  • Gólya #31814
    mi a fészkest roncsol rajta? annyi esze van szerintem mindenkinek, hogy nem a vízbe építkezik...akkor meg mi köze a tengerhez?
    ezt nem értem- na mindegy, nem ez az egyetlen...
  • Gólya #31813
    ha átírható a telektípus, akkor igen
    tehát építkezés - kód beír - ment - ki a faluba majd vissza a telekre - akkor már bérelhető házként kell jeleznie a proginak azt a telket/házat és ott kell lennie a közös postaládának is
  • kem001
    #31812
    Amúgy ha beírom a kódot, akkor megjelenik az apartman leveles doboz?
  • kem001
    #31811
    Igazából én tengerpartra építettem a lakásokat, bár azt írták, hogy nem ajánlott oda építeni, mert roncsolja a tenger textúráját
  • Gólya #31810
    ami miatt nálam hibát jelzett (nem fogadta el a telektípus módosítását), az a szintkülönbség volt
    a lényeg, hogy ami a spec.ajtón "túl" van - tehát a magánterület -, annak egy szintben kell lennie
    magyarul ha alapra építetted a házat és tartozik hozzá privát kert is hátsó kijárattal, akkor a kertet is alapra kell raknod - lehet medencét építeni, jacuzzit lerakni, de akkor ott kiszeded az alapot és raksz lépcsőt
    remélem, kisilabizálható, mit is akartam:)
  • ervó
    #31809
    Szia!Olvastam a problémád és tudom rá a megoldást! :) A kódot szerintem jól írtad be csak rosszul használtad! A kód: boolprop allow45DegreeAngleOfRotation [true/false] -A pont és a vessző gomb lenyomásával balra-ill. jobbra tudod forgatni a tárgyat.Így 45 fokban lesz! :D Asszem ha a pont gombot nyomod le akkor balra fordul 45 fokot, ha
    a vessző gombot akkor pedig jobbra.Remélem tudtam segíteni! :D
  • kem001
    #31808
    Hellosztok
    Sims 2-be Bérházat építettem, és amikor megakarok változtatni a telek típusát bérházra azt írja, hogy nem lesz jó, mert hiányoznak dolgok. Valami tipp?:S
  • rage
    #31807
    A Vista tartalmazza a DirectX 10-est alapból ,viszont a 9-est fel kell alá tenni. Tedd fel a 9-est, szerintem mindegyik újabb játék tartalmazza a telepítő lemezén.
  • phoenix1
    #31806
    Ok, látom. :)
  • Mike at home
    #31805
    nem haragszom
    legközelebb linkelj ügyesebben
    a mehet mellett ott az url beszúrása gomb is
  • Gólya #31804
    lehet különálló épületet is "tetőfedni", viszont valóban egyforma dőlésszögre állítja a tetőt
    illetve van egy lehetőség: individualroofslopeangle x-y - ezt ép.mód-tetőnél beírod és ctrl+alt klikk azon a tetőn, amelyiknek változtatni szeretnéd a dőlésszögét
    egy gond van vele, mentésnél nem jegyzi az eltérő dőlésszögeket

    ha az a gond, hogy egyáltalán nem tudsz különálló garázsra tetőt rakni - hááát...így még nem jártam, szerintem mennie kellene

    hátha lesz valaki, aki találkozott már hasonló problémával...
  • phoenix1
    #31803
    Ne haragudj. De legalább segített a belinkelt oldal?
  • wantonly
    #31802
    Kérdés: a házamtól különállóan szeretnék egy garázst. Meg is építettem, de tetőt már nem tudok (enged rátenni). Ha automatikusra megyek, tesz rá, viszont a rendes házam tetejét is elrontja. Én pedig nem tudok oda, ugyanis akármelyik emeleten szinten vagyok, a kockák a garázsnál mindig az alján vannak, tehát rá már semmit nem tudok építeni. Szóval az lenne a kérdés, hogy tudom ezt megoldani, vagy különálló épületet nem lehet?

    Remélem érthető. :D
  • Mike at home
    #31801
    még 1 ilyen és büntiponot is kapsz

    hg
  • miki10
    #31799
    windows vista szerviz csomag 1
    videokártya. aTI radeon MSI RX 3850
    driver: ATI Catalyst Drivers 9.4 Vista

    én tegnap előtt telepitetem ujra a gépet és még én nem tedtem fel egy direct x-et sem
  • rage
    #31798
    Milyen Windowst használsz ?
    Ahhoz milyen szervízcsomagot?
    Van-e fent béta direct x vagy béta szervízcsomag?
    Milyen videokártyád van, s ahhoz mikori drivert használsz ?

    Ha ezekre válaszolsz, lesz honnan elindulni.
  • miki10
    #31797
    sziasztok!
    fel telepitetem a sims 2 hőz a sims 2 nagyvárosi életet és amikor el akkarom inditani ezt írja ki:


    nem tudjátok mi baja?
  • wantonly
    #31796
    Köszönöm!
  • Gólya #31795
    "," ill. "."
  • Kyle07
    #31794
    ha minden igaz pontosan ezt írtam be. de ha jó a kód úgyanúgy kell forgatni mind rendesen?
  • Gólya #31793
    pontosan mit írtál be?

    a pontos ez:
    boolProp allow45DegreeAngleOfRotation [true/false]
    (a nagybetűk nem fontosak, ha kicsivel írod, ugyanúgy működnie kell, viszont a szóközökre figyelj)
  • Kyle07
    #31792
    létszi segítsetek hogyan lehet a tárgyakat 45 fokkal forgatni? a kódot beírtam és nem sikerül :S
  • Kyle07
    #31791
    ezt most nem azért mondtam h dicsekedjek vele, hanem attol is függ a kód h mien kiegészítőd van!
  • Legend Killer
    #31790
    akkor legyen meg az is :D
  • Kyle07
    #31789
    meg megvan minden kiegészítő is(kivéva a szabadidő)
  • Kyle07
    #31788
    csáó!hogyan kell elforgatni a tárgyakat 45 fokkal, beírtam a kódot de nem tom h hogyan kell elforgatni. segítsetek pls
  • Gólya #31787
    ctrl
  • wantonly
    #31786
    építkezés módban, hogy tudok törölni valamit? letettem egy lépcsőt, és nem tudom, hogyan kell kitörölni. visszavonás nem jó, mert azóta már építettem mást.
  • Gólya #31785
    a mesh-eket is letöltötted, bemásoltad?
  • sopi
    #31784
    Hi.
    Felraktam a kiegészitöket egészen a Szabadidőig. Szedtem le kiegészitő dolgokat (haj,ékszerek, ételek...) bemásoltam abba a mappába amit irtak az oldalak (c:/.../download) de a játékon belül semmi ujjat nem tudok hozzáadni a simhez. Valaki tudna segíteni ebben?
    Előre is köszönöm.
  • kem001
    #31783
    Kicsit építkeztem
  • rage
    #31782
    Sims 3 teszt
  • rage
    #31781


    Amanda Diaz - az "építész"
    :-)
  • rage
    #31780


  • rage
    #31779

  • Legend Killer
    #31778
    kösz, de jó nekem az alap cuccokkal.