32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • wantonly
    #31858
    Nekem is porosodik most, de gondoltam folytatom megint, ha le lehetne lassítani az időt. Lehet csak ügyetlen vagyok, de nekem nem megy így.
  • Legend Killer
    #31857
    én má nem jáccom vele, csak porosodik a gépen. most guild2t tolom, picit az is simses, azzal nekem ugyanez a bajom, mint neked :D. de sims2ben pl két-három simsnél, v 4-5nél is, nemtom, felpörgettem az időt és úgy csináltam, ott jutott idő mindenre :D. leállítom, benyomom neki a dolgokat és indítom és úgy... és akkor figyelgetem, h ki hol tart és akkor résen vagyok és ismét benyomok neki vmit és nem is kell mindig leállítani.
  • wantonly
    #31856
    Nektek, hogy jut idő mindenre? :P
  • wantonly
    #31855
    Az időt nem lehet valahogy még jobban lelassítani a játékban? Borzasztó, hogy semmire nem jut idő, csinálok egy-két dolgot és már este van. :S
  • Legend Killer
    #31854
    :DD... de mondom, h nemtom :(. nekem úgy lett, h feltettem az alapot, rányomtam az összes kieget és szartam a telkekre :D. építettem1t, jó volt, oszt kész :D.

    de Flóra írt1szépet neked :).
  • Hayni
    #31853
    naaaaa :D:D:D ez nem válasz :D:D:D
  • Flora2
    #31852
    Ha kettővel lejjebb a hozzászólásomban rákattintasz arra a linkre, hogy "Sims2 kiegek és tartalmuk", ott van a Mansion and Garden Stuff is, ha bemész Learn more-ba, mindent láthatsz, ami ezzel a cuccos csomaggal jön, screenshotok, video és Items (nagyjából az összes tárgy fel van sorolva jó nagy képekkel). Igazán nem lehet mondani, hogy zsákbamacskát árulnának.
    Nem értem, miért várnak többet, mint 5-6 virág és pár parketta, hiszen ez csak egy Cuccos csomag, nem nagykiegészítő.
    Nekem véletlenül pont ez a csomag megvan egyébként és sajnos nem tudok segíteni a bug-okkal, mert én nem tapasztaltam semmi rendelleneset, amióta megvan...
    (Mi az a ncore?)
  • Legend Killer
    #31851
  • kem001
    #31850
    "Barátnőmnek sem lép be az új házakba és családot sem lehet beköltöztetni. " Hát igen, sajnos a telkeket át kell nevezgetni, úgy belép
  • Hayni
    #31849
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy megéri-e feltenni a paloták és parkok kiegészítőt? milyen változások vannak benne?
    Mert ncore-on ami van arról elég elszomorító vélemények vannak.

    "A lányaim is panaszkodnak, hogy az új házak /paloták/ nem használhatóak. Így nem sok értelme van a kiegnek."

    "Barátnőmnek sem lép be az új házakba és családot sem lehet beköltöztetni. "

    "Hát kicsit többet vártam mint 5-6 virág meg pár parketta stb.Viszont ezsem bug mentes,nemtudok belépni az uj Paloták és kertek házakba."

    Előre is köszi !
  • kem001
    #31848
    Hellosztok
    Láttam olyan házat ahol el van fordítva a kocsifeljáró oldalra. Hogyan fordíthatom el?
  • Flora2
    #31847
    Csak azért beszerezni kiegészítőt, mert új tárgyakra vágysz, hát nem tudom, nem egyszerűbb körülnézni az ingyen letöltögetős oldalakon? A kiegek lényege sokkal összetettebb ennél (újfajta helyszínek, tevékenységek, szerepek, perk-ek, stb.).

    Itt egyébként meg tudod nézni, hogy az egyes kiegekben mire számíthasz, és a Cuccos csomagokban milyen tárgyak vannak (ezek olyan kis-kiegek, amik csak tárgyakat tartalmaznak): /lásd a Learn more almenüket/

    Sims 2 kiegek, és tartalmuk

    A párkányszerű falnál talán a fél-falakra gondolsz (?), ezeket ugyanúgy kell húzni, mint a rendes falakat vagy kerítéseket, csak pult-magasságúak. A fél-falak először az Éjszakák kieggel jöttek, de később más kiegek is adtak hozzá új stílusúakat - talán akkor vannak fél-falak önmagában a Szabadidőben és a Nagyvárosi életben is (?)...
  • circa
    #31846
    Hali, tud valaki valamilyen jó kiegészítőt ajánlani, amivel új berendezések például TV vagy számítógép vagy hűtőszekrény jelennek meg a játékban? Másik kérdésem pedig, hogy van a sims krónikák (az a laptopbarát kiadás) és abban lehetett olyan falat építeni, ami csak ilyen párkányszerű volt, például olyan magas mint egy konyhapult, olyat hogyan lehet építeni sims 2-ben?
  • Mike at home
    #31845
    akkor azért nem tudsz építeni
    az a crack hibás
    játssz image-vel, vagy dvd verzióval
    vagy VEDD meg

    és tedd össze a kezed, hogy egyáltalán válaszoltam, látod ott fenn a piros feliratot a video alatt?
  • Raven456
    #31844
    CD-s.
    csak az alapjáték.
    Crackelt.
  • Mike at home
    #31843
    DVD-s vagy CD-s?
    csak az alapjáték?
    eredeti vagy crackelt?

  • Gólya #31842
    oké, hogy játszottál, de építkezni eddig tudtál - vagy azt még csak most akartad kezdeni?
    sajna azon kívül, amit írtam nem tudok segíteni, de reménykedj, hogy valaki betéved még ide és ha nem az alant leírt a gond, akkor is tud valami megoldást (ha nem is most rögtön...)
  • Raven456
    #31841
    bocs gyorsan gépeltem
    nem tudok lerakni ajtót ablakot és falat sem enged most lett meg a játék de már volt hogy jáccottam vele
  • Gólya #31840
    hűha...azt a megfogalmazás-mindenit a világnak...
    na szóval - tehát nem tudsz ajtót, ablakot lerakni?
    esetleg falat sem enged felhúzni?

    hasonló eset egy ismerősnek volt, nála annyi volt "csak" a probléma, hogy az alapjáték hibás volt...
    eddig működött rendesen?
  • Raven456
    #31839
    Az miért van ha belépek az építési módba akkor nem kiválasztom hogy falat csináljon de ajtót meg ablakort se enged tenni mert nem mutatja hogy az ablak a kezében lenne pls
  • kem001
    #31838
    Amúgy most evvela szomszédsággal játszok. Itt tényleg egybe vannak építve az egymás mellett lévő házak
  • Gólya #31837
    értettem -a kerítést csak a "játszótér" elérhetősége miatt kérdeztem:)
    ettől függetlenül ha kipróbálod, kíváncsi lennék rá, hogy a garázsajtón keresztül hány hívatlan látogatód lesz...
  • kem001
    #31836
    Kiszedtem, de mint mondtam, a garázsajtóval volt baja
  • kem001
    #31835
    Ilyet én is láttam. Pont most tettem be a játékba olyan házakat amik egymás mellett vannak, egybeépítve
  • Gólya #31834
    hmm...
    a telekhatártól befelé két négyzetnyire enged max. építkezni (falat, alapot húzni)- ha erre gondoltál
    de...
    valami útja-módja van az "átverésnek", mert találkoztam már olyan - az mts2-re feltöltött - házzal, ahol a telekhatár széléig, ill. azon belül egy négyzetnyire is van alap/fal
    kísérleteztem a kódokkal, de talán nem jól csinálhattam valamit, mert nekem nem sikerült ilyet elkövetni
  • Gólya #31833
    egészségedre:)
    a kerítést kiszedted?
  • Rash87
    #31832
    Hello.
    Lehet h hülyeséget fogok kérdezni :D Ezért sorry. Még nincs fent a Sims 2,de gondolkoztam,ismét felteszem. S már régen is meg akartam kérdezni,hogy nincs-e hozzá valami olyasmi,ami orvosolja,hogy pl. elején ugye megveszel 1 házat. Aztán úgy alakítod ahogy akarod,de a ööö megvan szabva a telekméret... Ezt vhogy nem lehet változtatni? Tehát mikor régen építettem,csak 1 darabon lehetett,aztán oda már nem építhettél...remélem vki érti.. :D (késő van)
  • kem001
    #31831
    Kicseréltem a garázsajtókat olyanra, ami eredetileg benne van a játékban és elfogadta úgy :D Kösz a segítséget azért
  • kem001
    #31830
    Sejtem mi a gond, megnéztem egy másik apartmant amelybn van garázs
  • Gólya #31829
    jut eszembe, hogy anno nem is tudtam autót letenni az apartmannál...jó hogy beszélgetünk, lassan eszembe jutnak dolgok (már nagyon régen voltak a simjeim bérelt lakásban)
  • Gólya #31828
    közben "súg" a hites hátul, hogy a garázsajtó nem oké
    azt mondja, nem lehet más bejárat a bérleményhez, csak a privát ajtó, még pontosabban csak egy bejárat lehet, s ez az az ominózus ajtó
    van letölthető privát garázsajtó, esetleg megpróbálhatod azt, de akkor csak az az egy bejárat legyen, vagy pedig felejtsd el a garázst, szereltess a kocsiba riasztót
    (tapasztalatom alapján jobb is a riasztó, mert ha betörő jön, az autóriasztó kapcsol be először és így nem ébrednek fel a simek az éjszaka kellős közepén, viszont a zsaruk így is jönnek)
  • Gólya #31827
    aha...
    viszont ahogy látom, a két oldalsó kerítéssel elzártad a simjeid elől a "közös" területet (a csúszdás részt), tehát oda nem tudnak eljutni
    próbáld meg esetleg egy-egy kapuval, vagy akár ki is bonthatod a kerítést
  • kem001
    #31826
    Milyen hátsó kijárat? Nem raktam hátsó kijáratot, csak felül erkélyek vannak, de oda meg elég az erkélyajtó is
  • Gólya #31825
    a hátsó kijárat is "privát ajtó"?

  • kem001
    #31824
    Mit értesz közösségi helyként? Lennt a parton van pár gyerekcsúszda
  • kem001
    #31823
    Az alsó szinten van garázs és egy kis fürdő is
  • kem001
    #31822


  • Gólya #31821
    nézegetem közben a képet...
    az már kb. megvan, hogy az alsó szinten van a garázs - de csak az?
    közösségi helyet nem rendeztél be?
    az is hiányozhat...
  • Gólya #31820
    hmm...
    csak tippelgetni tudnék
    pl. mi van az alsó szinten?
    hogy vannak elválasztva a lakások?
    azt látom, hogy három szintes legalább, de akkor most hogy is van?
    az alsó szint lenne a közösségi? mert akkor a privát ajtó nem jó helyen van, azt magához a különálló lakáshoz kell rendelni
    hová vezet a csigalépcső? ha másik külön lakásba, akkor azért nem stimmel

    szóval?
  • kem001
    #31819