32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • bency
    #31898
    Sziasztok
    Feltettem a jatekot,de akarhogy crackelem,patch-et raktam,mindig keri a dvd-t :S:S:S
    Mit csinaljak hogy elinduljon vegre?Koszi elore is!
  • rage
    #31897
    Hát, mindegyik telepítésnél kiírja, hogy amennyiben felteszed az új kieget, onnantól a mentéseket felülírja, s nem fognak működni a régebbi verziókkal. Valószínű, pont ezért is uninstallálja a játék ilyenkor.
  • Mike at home
    #31896
    szerintetek ha leszedek pár kieget, amik kevésbé tetszenek, meg annyira nem lényegesek, akkor a mentéseimnek annyi? nem az a baj, hogy uninstallkor leszedi, mert azt tudom, csinálok róla biztonsági másolatot, han em, hogy utána egyáltalán használhatóak lesznek e
  • Mike at home
    #31895
    nem okoz gondot
    összevissza felrakhatod a kiegeket, ahová csak tetszik
  • Speedstick
    #31894
    Csáó all! Úgy gondoltam, nosztalgiázok egy kicsit és felrakom újból a simseket. De viszont a sok új játék miatt nincs elég hely azon a meghajtón, ahol a játékaim vannak. Van viszont egy szinte teljesen üres meghajtóm, amin kb 240 giga szabadon van, na és ha oda raknék pár kieget, nem oda ahol a többi van, az gondot okozna?
    Előre is köszi!
  • Mike at home
    #31893
    el, csak ne rakj fel sok kiegésíztőt
  • Mike at home
    #31892
  • 0ppika
    #31891
    Hello!

    Elmegy a jéték egy lapotopon, Intel GMA 4500MHD VGA-val?
  • Ákos90
    #31890
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám a játékal :S. feltelepítettem fel patcheltem ahogy kell de nem akkar elindulni:(. rákattintok az ikonra beakkarná tölteni de utána windows hiba hang és mintha mi sem történt volna. konfigal nem lehet probléma mert intel pentium 3ghz (1mag) 2gb-t ddr2 ram és egy 8600gt-n windows xp sp3 rendszeren. mindenből a legfrisebb van vga driver direct X 9 stb stb. vírus írtó nod van fent de már probáltam hogy kikapcsolom és úgy indítom el de úgy se megy:S:( ha valaki tudja rá a megoldást pls írjon! Előre is köszönöm!
  • phoenix1
    #31889
    Milyen programok futnak a háttérben? Víruskereső (vírus, trójai), konvertáló ... Illesztőprogramok frissek: hang, grafkártya, directx?
  • Kicsikiraly
    #31888
    3.2 Ghzes Intel proci, 2 giga DDR2-es Kingston RAM és Nvidia GeForce 8500GT mellett könyörgöm MIÉRT fut 3 FPS-el a sims 2 ha egyetemet benyomom a 3. sebességet?

    egyszerűen alig tudok így csinálni bármit, és nem hiszem el hogy pont a sims 2 fog szaggatni a gépemen
  • ReneeW
    #31887
    Hali!

    Sims 2- legutolsó fenn lévő kiegészítő: Nagyvárosi élet.
    A gond: nem működik a plafon-rendszer. Azaz mint eddig, egyáltalán nincs plafon, ha plafon-módban nézem a házat- feltenni sem tudok, mert nem látszik.
    Mi lehet a gond? És a megoldás?

    Kössssz!
  • Mike at home
    #31886
    pár kieggel később tedd fel, mint következne a sorban
  • Atesz91
    #31885
    Értem szóval ha az apartmant life az utolsó és mondjuk az egyetem az utolsó előtti akkor rendben lesz?

    Köszönöm a segítséget!
  • Mike at home
    #31884
    az egyetem problémás
    tedd fel később
    a sorrend egyébként nem számít
  • Atesz91
    #31883
    Hello!

    Az a gondom, hogy amikor szé psorjában tenném fel a kiegeket, a cuccokat nem csak a nagy kiegeket, szóval az egyetem mikor végez csinál egy frissítés ellenőrzés dolgot, kiirja hó, hogy nem frissített a játék és letörli magát.

    A többi kieg jól műkszik csak ez nem, mi lehet a gond?
  • CptObvious
    #31882
    Elvileg a megfelelő patch letöltésével orvosolható a probléma.
    Innen lehet letölteni a patch-eket:


    Viszont nem tudom, hogy pontosan melyikre is lenne szükséged. Mivel a Nagyvárosi Élet is fent van, valószínűleg a "The Sims 2 Apartment Life Patch"-et kell letöltened.
  • Dracon
    #31881
    Csövi!
    Olyan kérdésem lenne, hogy felraktam pár kieget a játékhoz a Nagyvárosi Élettel bezárólag, de mikor indítani akarom, ezt írja ki:

    "Failed to enumerate any DirectX 9 compatible graphics adapters in the system!
    Please make sure you have a DirectX 9 compatible graphics adapter and have installed the latest manufacturer provided driver.
    The application will now terminate..."

    Ezt már csak azért sem értem, mert elvileg kéne lennie DirectX 9-nek a gépen, és nem értem mi baja lehet vele. Aki tud lécci segítsen!
    Előre is köszi!
  • pipeppers
    #31880
    Köszi :)
    A dixi dixi és az Unthinkable azok
    Köszi :)
  • CptObvious
    #31879
    Country
    1. Prescott - Dixie Dixie
    2. Cowboy Troy - I Play Chicken with The Train
    3. Joanna J - Unthinkable
    4. Prescott - Hurt No Nobody

    További számok:
  • pipeppers
    #31878
    sziasztok!
    Nekem most nincs fent a játék, de van két dal, amit szeretek, ha lenne valaki olyan kedves, és megnézné nekem a country kollekcióban mik vannak. Csak arra emlékszem, hogy mind a kettő előadóval együtt volt feltüntetve.
  • perko
    #31877
    Beírod a Google-be, hogy The Sims 3 és keresgélhetsz magad is, ha van kedved.
  • uiztu
    #31876
    Kösz!!
    Ha még tudsz iylen oldalalkat mondani, azt megköszönném.
  • perko
    #31875
    The Sims Resource

    Mod The Sims

    Mind a kettőbe regisztrálni kell, hogy letölteni lehessen.
  • uiztu
    #31874
    É tudsz mondani olyan oldalt, ahonnan lelehet tölteni sims 3 cuccokat simeket? És a thesims2.com oldalon nem tudnál mondani egy felhasználónevet és jelszót? Mert nekem nem jó. Nem müködik. És leszeretnék tölteni egy dolgot belőle.
  • Mike at home
    #31873
    a sims2-es cuccokat nem tudod betenni a 3 alá
  • uiztu
    #31872
    Helo!
    Az lenne a kérdésem, hogy a sims 2-ből letöltött tárgyak meg ilyesmiket belehet rakni a sims 3-ba? ÉS tudtok mondani olyan sims 2 sims 3 oldalakt ahol le lehet tölteni simet tárgya meg ilyesmit? ÉS a Thesims2.com oldalán mondanátok egy felhasználónevet és jelszót? Csak annyira, hogy letöltsek három dolgot. Annyira kéne. Kösz!
  • ali55
    #31871
    sziasztok nekem fenvan a sims 2 alap,állatok,jó utat, és az évszakok és mind crackelten és az lenne a problémám hogy a tárgyaknak nincsen nevük csak áruk és így elég gár pl venni a simemnek 1 szemét prést ha nem látom a nevüket. tudna valaki segíteni hogy hogyan lehet ezt ki küszöbölni?
  • Mike at home
    #31870
    a faluképernyőn kell beirni
  • Hayni
    #31869
    Hello!!!

    van az a kód hogy
    boolprop testungchetsEnabled true az nálam csak a kutyánál működik :O:O:O:O az miért van :O:O:O:O:O ???

    (azt akarom hogy a kapcsolati szintet tudjam húzogatni)
  • BoharZso
    #31868
    Közben úgy néz ki megoldódott. Rááltam az egyik simmel arra a pontra, ahonnan mindig eltűnt. Aztán egyszer csak nem jött többé elő. Ezután is rányomtam az urnára, és mostmár el is tudta költöztetni azt. :)
  • BoharZso
    #31867
    Hali! Lenne egy rendkívül érdekes problémám.
    A minap meghalt a Sims 2-ben a kutyám. Megmaradt ugye az urnája, felraktam azt egy éjjeli szekrényre. Előtűnt a szellem, mászkált fel-alá egy darabig. Jelen állapotában negyed percenként ugyanarról a helyről mindig előbukkan, majd kis idő múlva visszugrik. Állandóan. Az urnát nem tudom mozgatni csalás nélkül. Rámentem már, hogy a sírkövet elköltöztessem, kiválasztottam egy közösségi telket, de nem tudom ilyenkor minek kéne történnie, mert megvallom őszintén nem volt még halálesetem a simsben. Annyi biztos, hogy rányomtam a költöztetésre, de most is rá tudok kattintani az urnára (mert még megmaradt) azzal a különbséggel, hogy most nem tudok gyászolni, mert nincs meg az az opció. Érdekes.
    Ha valakinek van valami ötlete ezzel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném, ha leírná. :)
  • Vadóc96
    #31866
    A nagyvárosi élet volt az utolsó nagy kieg, a cuccok közül az IKEA és a paloták és parkok a legújabb
  • Mike at home
    #31865
    a freetime és appartman life után volt még valamilyen kieg? és cuccosból mik voltak az utolsók?
  • Rundstedt17
    #31864
    Nem tudom,de valószínűnek tartom hogy bugot okozhat.
  • Ticsy
    #31863
    Hi all! Hova kell a kiegészítőket másolni ha megvan a free time és az alap sims 2? választ priviben kérem thanks
  • EK1TEP
    #31862
    Hali!

    Olvastam hogy van olyan cheat kód amitől a tárgyakat 45°-ban is el lehet forgatni úgy mint a 3-ban, átlósan pakolod a cucokat.
    Valaki próbálta már?Nem lesz bugos tőle a játék?Simek le tudnak ülni pl a kanapéra attól hogy ferdén van?
  • Legend Killer
    #31861
    valóságban őseim minden másnapi suliba járástól ki lettek volna :D.
  • Mike at home
    #31860
    annyira, amennyire az életben
    jól szimulálja, hogy mindeki reggel rohan dolgozni, suliba, este meg holtfáradt, és kezdődik a napi robot előlről, de azért hétvégén van pihi, meg megteheted, hogy a gyerkőcök ha A minősítésüek, csak minden másnap járnak suliba
  • Legend Killer
    #31859
    nemtom... próbálgasd, kísérletezz, hogy milyen módszer felel meg neked a legjobban.